شروع پنج شنبه, دهها میلیون نفر از آمریکایی ها دریافت نامه درخواست آنها را به صورت آنلاین انتخاب کنید تا به تلفن و یا گرفتن یک قلم برای پر کردن یک پرسشنامه در مورد آنها چه کسانی هستند و جایی که آنها زندگی می کنند. این توده پستی که باید ما رسیدن به هر خانوار در ماه مارس 20, اولین قدم از سال 2020 برای ایالات متحده آمریکا.

این سرشماری بمدت ده سال است بینهایت مهم است برای قرار دادن آن ملایم است. آن را فقط به تعداد است که تعیین می کند چگونه مردم آمریکا هستند نشان داده شده در کنگره (بیت است که توجیه آن محل در ماده 1 بخش 2 از قانون اساسی). آن را به اطلاع چگونه کسب و کار را در شمار تصمیم گیری و چگونه حقوق مدنی قوانین در حال اجرا. “این واقعا استاندارد طلا به عنوان یک جمعیت قاب که بر اساس آن تمام نظرسنجی های صورت گرفته می گوید:” ویلیام فری, یک متخصص و جامعه شناس در موسسه بروکینگز. و آن را فراهم می کند داده ها که در سال 2017 به تنهایی مورد استفاده قرار گرفت برای توزیع برخی از 1.5 تریلیون دلار از طریق 316 فدرال هزینه های برنامه ها با توجه به تحقیقات از جورج واشنگتن موسسه سیاست عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن.

اما دلایلی وجود دارد به نگرانی در مورد دولت توانایی به دقت شمارش تا جمعیت این سال است. اداره آمار چهره ها “یک مجموعه بی سابقه ای از عوامل است که می تواند تهدید موفق سرشماری می گوید:” تری ان Lowenthal سابق هیات مدیر خانه سرشماری نظارت فرعی. کسانی که در حال حاضر شامل کمک های مالی و سیاسی و عملیاتی عوامل استرس زا است. در حال حاضر نگران کننده گسترش این رمان coronavirus—که سازمان بهداشت جهانی رسما تلقی یک بیماری همه گیر — می تواند همه چیز را حتی بدتر است. و زمانی که سرشماری می افتد کوتاه از آن را عمدتا اقلیت ها و آمریکایی های کم درآمد که از دست دادن.

سرشماری در واقع شروع در ماه ژانویه از راه دور در امتداد آلاسکا که در آن سفر می شود روی حیله و تزویر پس از بهار آب و هوا thaws زمین و مردم محلی را ترک روستاهای خود به ماهی و شکار. اما این هفته نشانه ملی شروع روند و اولین بار آمریکایی ها می توانید با پر کردن پرسشنامه آنلاین یا از طریق تلفن. حدود چهار پنجم از خانواده های ایالات متحده را دریافت نامه با دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار است. بقیه—کسانی که در مناطق فقیر دسترسی به اینترنت و پایین بودن نرخ پاسخ در سرشماری سال 2010—فرستاده خواهد شد قابل اعتماد کاغذ قدیمی نسخه. (هر کس می تواند با پر کردن فرم در هر قالب آنها می خواهم.) به تعداد کسانی که نمی ارسال پاسخ تا پایان مارس به اداره آمار را در اواسط ماه مارس شروع به ارسال enumerators مردمی که رفتن درب به درب جمع آوری داده ها از nonresponders. یک بار آن را شمارش هر کس آن را می تواند اداره ترکیب داده ها و مسائل مربوط به آن گزارش به رئیس جمهور تا پایان سال است.

انواع عوامل در حال حاضر تهدید به تضعیف تعداد. بیش از دهه گذشته بودجه از کنگره شده است غیر قابل پیش بینی و زیر چه اداره درخواست کرده است. سابق دفتر مدیر جان S. Thompson, که استعفا داد و در سال 2017 گیره کمبود در بیش از 200 میلیون دلار. که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا این سرشماری است که نیمی از نیروی انسانی به عنوان بسیاری از منطقه ای و دفاتر محلی آن را به عنوان در سال 2010 (تغییر به صورت آنلاین پاسخ باید کاهش نیاز مردم بر روی زمین). مهم تر پس از اعلام برنامه به اجرای سه end-to-end آزمون داده ها-مجموعه فرایند—مرتب سازی بر اساس لباس تمرین برای چیزی که واقعی—دفتر زد فقط یکی. در نتیجه کمتر قابل اعتماد اینتل چگونه معامله واقعی خواهد شد و چه نوع از مشکلات ممکن است محصول تا. “آنها در حال حاضر در برابر آن” تامپسون می گوید.

خطرات دیگر برای کامل تعداد شامل نگرانی های طولانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به درخواست پاسخ دهندگان که آیا آنها در حال شهروندان ایالات متحده و دیگر ضد مهاجر سیاست های است که می تواند دلسرد کردن مردم از پاسخ. “وجود دارد یک فضای ترس و وحشت در برخی از جوامع” Lowenthal می گوید. در ضمن تغییر آب و هوا توسط سوخت رسانی بلایای طبیعی مانند آتش سوزی و طوفان که جابجایی مردم از خانه های خود را, آنها را سخت تر برای پیدا کردن و شمارش.

معرفی فرمت آنلاین در حالی که منطقی در سال 2020 نیز نگرانی را افزایش می دهد. زمانی که استرالیا ساخته شده و این حرکت در سال 2016 توزیع شده انکار سرویس (DDoS) attacks در زمان پایین وب سایت خود را برای 40 دقیقه, دلیل اصلی دفتر آمار منفجر بودجه آن توسط 4 درصد است. در حال حاضر آمریکا از سیستم آنلاین خواهد چهره خود را تست. “اداره آمار گفته است که سیستم های آماده رفتن هستند که آنها را در مقیاس و تحمل بار” تامپسون می گوید اما هیچ چیز ثابت نشده است. “است که می تواند بسیار منفی اگر آنها کار نمی کند.”

همه در همه شما می توانید ببینید که چرا دولت دفتر پاسخگویی قرار داده 2020 سرشماری در آن آخرین لیست از “برنامه ها و عملیات که در خطر بالا با توجه به آسیب پذیری خود را به تقلب زباله سوء استفاده و سوء مدیریت و یا که نیاز به تغییر و تحول است.”

بزرگترین مشکل بالقوه خواهد آمد در اواسط ماه مه زمانی که اداره آمار می فرستد یک پیش بینی شده 500,000 enumerators به جمع آوری پاسخ از ده ها میلیون نفر از افرادی که پاسخ نمی دهند به اولیه پستی و سه پیگیری نامه ها. (که کار شروع خواهد شد در ماه آوریل در انتخاب مکان.) فیلدینگ یک نیروی بزرگ به معنی گرفتن حدود 2.5 میلیون نفر به درخواست بسیاری از آنها را رها کردن برای یک دلیل و یا دیگر. که در حال حاضر به نظر می رسد به یک چالش با توجه به اینکه نرخ بیکاری در کشور که از ماه فوریه است که فقط 3.5 درصد است. هنگامی که او در کمک به اجرای 2000 سرشماری نیز در زمان پایین بیکاری تامپسون می گوید: اداره امن آن نیروی کار و بالا بردن پرداخت و تامین چشم پوشی برای بازنشستگان فدرال و حقوق بازنشستگی تا دستمزد خود را نمی خواهد تعداد برابر کمک هزینه خود را. (فعلی دستمزد متفاوت, محل, اما به طور متوسط در حدود 20 دلار در ساعت, پرداخت هفتگی.)

مردم را به بازدید از یک غریبه را یکی پس از دیگری در میان پخش كردن, همه گیر, اما به احتمال زیاد خواهد سختتر است. به خصوص پس از مسن آمریکایی که اغلب تا یک تکه از کسانی که کارمند هستند کسانی که بیشتر در معرض خطر افتادن بیمار است. “آنچه که ناشناخته است در حال حاضر این است که آیا تهدید coronavirus را به برخی از پتانسیل سرشماری کارگران مکث در مورد اینکه آیا آنها می خواهند به انجام این کار” Lowenthal می گوید. که ترسناک است چرا که در خارج-و-مورد-تعداد هیچ mop-عملیات. این اداره انتظار دارد فقط 60.5 درصد از جمعیت برای پاسخگویی آنلاین از طریق تلفن یا از طریق پست. آن نیاز به نیم میلیون enumerators برای پیگیری کردن 40 درصد از مردم آمریکا—بیش از 130 میلیون نفر است.

چه به ویژه نگران کننده است که در سرشماری نتواند برخی از گروه بیش از دیگران ، سیاه و اسپانیایی و یا Latinx مردم نامتناسب چپ خارج از شمارش است. بنابراین بومی آمریکایی زندگی در رزرو بومیان هاوایی افرادی که اجاره خانه های خود و کودکان با سن کمتر از 5. این جمعیت پاسخ کمتر به سرشماری برای دلایل مختلف. موانع زبان می تواند یک مشکل (هر چند پرسشنامه در دسترس است در 12 زبان). مردم ممکن است ترس از سازمان های دولتی و یا حرکت اغلب در بین خانواده ها و یا اردو. مستاجرها در حال سخت تر برای پیدا کردن دلیل حرکت آنها بیشتر از مالکان است.

“افرادی که کمتر به احتمال زیاد برای پاسخ دادن از طریق اینترنت هستند و همچنین افرادی که سخت ترین به حساب می گوید:” دیانا الیوت عضو ارشد پژوهش در شهری موسسه تحقیقات سازمان متمرکز اجتماعی و مسائل اقتصادی. او نویسنده سرب از یک 2019 گزارش که ارزیابی خطر miscounting برای گروه های مختلف. تحت “با خطر بالا” سناریو—که در آن فقط رقم 55.5 درصد از جمعیت می فرستد در پرسشنامه نیاز بیشتر در فرد شمارش—این پروژه که سیاه و Latinx مردم خواهد بود undercounted توسط 3.68 و 3.57 درصد بود در حالی که سفیده خواهد بود overcounted توسط .03 درصد است.

در طولانی بیانیه اداره آمار آمریکا را تاسیس داخلی Covid-19 نیروی کار است که آن را دنبال راهنمایی از مقامات بهداشت عمومی و که آن را به انطباق با آن کار میدانی به عنوان مورد نیاز است. یک سخنگوی پاسخ نمی دهند به سیمی به سوالات خاص در مورد آنچه که مراحل آن را به آماده شدن برای یک پتانسیل کمبود enumerators.

برای پر کردن هر گونه شکاف Lowenthal می گوید: این سرشماری می تواند تمدید مهلت درب ضربه زدن گذشته پایان ماه ژوئیه. آن را می تواند انجام دهد آن چک های با کیفیت از پاسخ های مختلف از طریق تلفن و نه از شخص. و این می تواند به جلو و در بیشتر داده است که سازمان های دیگر جمع آوری شده در سال های اخیر هر چند الیوت می گوید که اطلاعات منجر به از دست ندهید همین جمعیت را سرشماری می کند.

این ترفند است که به افزایش تعداد افرادی که خود را ارسال کنید پرسشنامه بنابراین هیچ کس نیاز اذیت کردن آنها را. این سرشماری با همکاری صدها تن از ملی و محلی و گروه های حمایت برای تشویق مشارکت و استرس درب-به-درب بخشی از این روند است. در یک کنفرانس تلفنی سه شنبه شب ملی شهری لیگ جمهور مارک Morial گفت: شنوندگان که آن را حیاتی هر کس در جامعه در ارسال فرم های خود را تا پایان ماه آوریل است. “هدف ما این است که به تعداد همه,” او گفت:. “بنابراین ما نمی تسلیم هیچ قدرت است.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • همه خود را coronavirus سوالات پاسخ داده شده توسط ما می دانیم آن را به Alls
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de