همبستگی بین MBI و آلزایمر

در سال های اخیر دانشمندان انجام بیش از 100 آزمایش های بالینی در امید پیدا کردن شاخص های جدید قادر به تشخیص بیماری آلزایمر قبل از بروز علائم بالینی مانند از دست دادن حافظه. هر چند MBI است که با تغییر در الگوهای طبیعی رفتار در افراد مسن در حال حاضر پیشنهاد شده است به عنوان یک شاخص نقش خود را تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است.

در مقاله اخیر منتشر شده در آلزایمر و زوال عقل, Firoza Lussier, در همکاری با بیماری آلزایمر تحقیقات واحد از دانشگاه مک گیل تحقیقات مرکز مطالعات در پیری داشت که MBI ممکن است به خوبی به سرنخ های مهمی در مورد مراحل اولیه زوال عقل است.

ارتباط بین راهبردهای شناختی و غیر شناختی علائم

به منظور بررسی MBI انجمن به مراحل اولیه بیماری آلزایمر محققان با استفاده از تکنیک های تصویربرداری برای اندازه گیری پلاک آميلوئيد سپرده — یک پروتئین در هسته بیماری آلزایمر — در مغز نزدیک به 100 شناختی سالمندان سالم افراد با درجات مختلفی از MBI از ترجمه بيومارکرهای در پیری و زوال عقل (سه تایی) کوهورت.

“طراحی منحصر به فرد مک گیل تایی همگروهی اجازه می دهد تا دانشمند جوان مانند Firoza به کشف تاثیر بیماری است که در آن پروتئینهای خاص تبدیل شده اند غیر طبیعی بر رفتار انسان می گوید:” دکتر پدرو رزا-Neto, مدیر دانشگاه مک گیل تحقیقات مرکز مطالعات در پیری است.

این اولین بار است که یک تیم تحقیقاتی به بررسی رابطه بین MBI و نشانگرهای زیستی بیماری آلزایمر در افراد مسن.

“ما دریافتیم که حضور و شدت MBI در این شناختی در افراد سالم به شدت با حضور پلاک آميلوئيد در مغز است که یکی از اولین تغییرات پاتولوژیک در مراحل اولیه بیماری آلزایمر می گوید:” Firoza Lussier که یک دانشجوی کارشناسی در مک گیل برنامه یکپارچه در علوم اعصاب.

با استفاده از MBI به عنوان یک ابزار پیش بینی

ذکر شده است که MBI به طور بالقوه می تواند به عنوان یک خدمت جالب پروکسی برای پزشکان برای تشخیص بیماری آلزایمر قبل از بروز علائم است. این می تواند انجام شود با کمک خفیف رفتاری اختلال چک لیست (MBI-C) یک ابزار استفاده می شود برای تدوین اختلال روانی علائم مربوط به بیماری های سیستم عصبی در قبل از زوال عقل جمعیت.

“این یک مطالعه مهم به دلیل آن ممکن است کمک به شناسایی افرادی که در معرض خطر پیشرفت بیماری آلزایمر با استفاده از یک کاربر پسند بالینی در مقیاس توسعه یافته در کانادا توسط Dr Zahinoor اسماعیل و در حال حاضر در دسترس در سراسر جهان” می افزاید: دکتر سرژ Gauthier, مدیر بیماری آلزایمر و اختلالات مربوط به واحد پژوهشي است.

Lussier و همکاران او در حال حاضر امید به انجام طولی مطالعات تصویربرداری برای تایید اینکه آیا MBI است اخباری از تغییرات در بیماری آلزایمر بيومارکرهای.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مک گیل. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de