می تواند جهانی ‘رصد’ خون کمک به جلوگیری از همه گیر بعدی?

این آنتی بادی در نمونه خون از سراسر جهان می تواند نشان می دهد که قبلا شناسایی پاتوژن ها ظاهر شوند و در آن امکانات جدید در حال ظهور است.

Moussa81/iStock.com

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

مایکل مینا است که خون میلیون ها نفر از نمونه ها که یک نوپای تلاش لقب جهانی ایمنی رصدخانه (GIO) خواهد مانیتور نشانه هایی از پاتوژن های پخش از طریق جمعیت است. به جای استفاده از یک تلسکوپ آن را تکیه بر تکنولوژی است که می تواند اندازه گیری صدها نفر از هزاران نفر از آنتی بادی مجزا در یک microliter از خون است. اگر این خطا می تواند غلبه بر فنی و لجستیکی موانع و پیدا کردن پایدار بودجه, او می گوید, آن می تواند یک ابزار قدرتمند برای نظارت و در پاسخ به شیوع بیماری.

در حال حاضر این ایده است که فقط یک پروژه آزمایشی برای پیگیری گسترش COVID-19. یواشکی گسترش بیماری که از طریق جمعیت بر نیاز برای یک سیستم مانیتورینگ می گوید مینا, درمان و اپیدمیولوژی در Brigham و بیمارستان زنان و دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد که با همکاران به تشریح GIO مفهوم این هفته در eLife. (این نویسندگان عبارتند از: جرمی Farrar, یک متخصص بیماری های عفونی و مدیر ولکام تراست و همچنین واکسن و ایمونولوژی متخصصان Adrian McDermott و دانیل Douek از موسسه ملی بهداشت.)

نظارت بیماری در ایالات متحده در حال حاضر متکی بر یک درهم آمیخته از بیمارستان و درمانگاه و پزشکان به گزارش وقایع غیر معمول به دولت بهداشت و درمان بخش است که انتقال اطلاعات به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). نیاز به سریع تر و جامع تر نظارت مینا می گوید “بود کاملا روشن با عدم توانایی در شناسایی و مدل های محلی و گردش COVID-19 در یک مد به موقع.”

مینا می خواهد به تماشای برای شیوع بیماری به دنبال آنتی بادی به عوامل عفونی در به طور منظم جمع آوری ناشناس نمونه خون از هر منبع ممکن—بانک خون, پلاسما, مجموعه, مراکز, حتی پاشنه سوزن میله های نوزادان که در اکثر متحده از هر کودک به منظور شناسایی بیماری های ژنتیکی. نمونه خواهد بود تنها با شناسایی منطقه جغرافیایی. تراشه های مبتنی بر سیستم عامل است که می تواند به شناسایی صدها نفر از هزاران نفر از آنتی بادی در حال حاضر به صورت تجاری تولید شده توسط شرکت از جمله VirScan و Luminex. مینا می گوید: این به راحتی می تواند مقیاس به نگاه تعداد زیادی از نمونه ها یا به صورت جداگانه و یا در دسته

“این فوق العاده و هیجان انگیز مفهوم می گوید:” متخصص بیماری های عفونی ویلیام Schaffner از مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت. “این یک مثال از نوع جدید و تازه به فکر ما باید در سلامت عمومی است.” اما Schaffner می افزاید: “چالش های لجستیکی برای این تلاش می تواند دلهره آور.”

مینا و نویسندگان تصور در ابتدا تست حدود 10000 نمونه در هر روز و بعد از آن در صورتی که تأمین بودجه برای ساخت این پروژه برخی از 100.000 دلار در هر روز برای ایالات متحده به تنهایی. حتی تعداد کمتری خواهد تشخیص به مراتب سریع تر از این زمان سیستم گزارش—شیوع Zika ویروس در روستایی لوئیزیانا برای مثال یا یک فوران ویروس نیل غربی در کلرادو. این خطا همچنین می تواند سرعت بخشیدن به پایش آنفلوانزای فصلی اجازه می دهد بیمارستان برای آماده سازی برای ممکن است موج و برای مقامات بهداشت عمومی به مطمئن شوید که واکسن توزیع شده است به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.

هنگامی که یک بیماری عفونی جدید مانند COVID-19 به نظر می رسد این خطا می تواند مسیر خود را گسترش. این آنتی بادی تشخیص تراشه لزوما باید به روز شود به نقطه جدید پاتوژن مانند SARS-CoV-2 علت COVID-19. محققان ممکن است افزایش آنتی بادی است که nonspecifically هدف پاتوژن شناخته شده–و ممکن است پرچم خود را ناشناخته بستگان. برای مثال پشت سر هم از آنتی بادی است که صلیب-واکنش های مختلف coronaviruses به احتمال زیاد دیده شده است در افرادی که در ووهان چین بودند که با آلوده رمان coronavirus.

آنتی بادی که به طور معمول به نظر می رسد 1 تا 2 هفته پس از عفونت شروع می شود می تواند سیگنال نه فقط افرادی که در حال حاضر آلوده اما همچنین کسانی که بیماری و بهبود. GIO نیز شناسایی گونه های خاصی از باکتری ها و یا ویروس آلوده مردم از آنجا که هر یک از تولید منحصر به فرد آنتی بادی امضا.

این ایده به طور منظم نظارت بر کل جمعیت برای آنتی بادی به وجود آمد و در آزمایشگاه زیست شناس تکاملی Bryan Grenfell در دانشگاه پرینستون که در آن مینا مشغول به کار به عنوان یک همکار فوق دکترا. در حال حاضر مینا اتحاد پیوست Grenfell و جسیکا Metcalf همچنین یک زیست شناس تکاملی در پرینستون در گسترش مفهوم است.

GIO تیم در حال حاضر در حال ساخت یک پایلوت آزمایشگاهی در ماساچوست در حالی که به نظر می رسد برای تضمین حمایت مالی. “با توجه به اهمیت ما اعتقاد داریم که این می تواند ما شروع به دنبال کمک های مالی از برخی از عمده بشردوستانه اهدا بهداشت عمومی کار” مینا می گوید. “ما در حال حاضر در حال کاوش و باز به همه گزینه ها است.”

در ضمن تیم’ s, پروژه, پشتیبانی, توسط, باز, انسان دوستی, پایه و اساس, است, جمع آوری میلیون ها نفر از ناشناس نمونه خون از پلاسما-جمع آوری شرکت Octapharma. توسط غربالگری آنها برای آنتی بادی به SARS-CoV-2 مینا و همکارانش امیدوارند به یاد بگیرند که چگونه مفید گسترده تست آنتی بادی می تواند در ردیابی گسترش جدید کروناویروس و احتمالا پیش بینی آینده “نقاط داغ” یا موضعی شیوع است.

مردم اغلب نه توسعه آنتی بادی تا زمانی که به خوبی پس از عفونت; برای SARS-CoV-2 طول می کشد تا 1 یا 2 هفته. اما مینا می گوید: تست آنتی بادی هنوز هم فراهم می کند اطلاعات ارزشمند است. “یک هفته به شیوع زیاد نیست,” او گفت:. “برای مثال اگر ما انجام این کار را با [خون از] فقط بخش کوچکی از نیویورک ما را شناسایی کردهاند که [SARS-CoV-2] وجود دارد در ماه فوریه و می تواند داده اند [فرماندار اندرو] کومو مقدار زیادی از مهمات به شهر مارس 1 به جای مارس 19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>