کودکان مبتلا به دیابت نوع 1 باید به شدت نظارت بر قند خون خود را.

آفریقا استودیو/شاتر.COM

قبل از دیابت نوع 1 تشخیص داده شده در بیماران که گاهی اوقات نشان می دهد تا در بیمارستان تا بیمار آنها نیاز به بستری در بخش مراقبت های آن را گرفته است سکوت تلفات: سیستم ایمنی نصب شده خفا حمله insulinmaking سلول های پانکراس. دانشمندان در حال حاضر وزن که آیا به طور معمول صفحه نمایش کودکان برای کسانی که خبر حملات که می تواند نقطه جوانان در معرض خطر سال قبل از علائم افزایش است.

در حال حاضر وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از این بیماری است. اما غربالگری و آزمایشات نشان می دهد پیدا کردن در معرض خطر کودکان می تواند به جلوگیری از بیماری شدید در تشخیص. شناسایی کسانی که احتمال ابتلا به دیابت نیز می تواند سرعت بخشیدن به آزمایش از درمان های پیشگیرانه.

هنوز غربالگری در سراسر جمعیت حمل هشدارهای. “این قابل قبول” در یک مقیاس بزرگ می پرسد Anette-گابریل زیگلر, مدیر موسسه تحقیقات دیابت در هلمهولتز Zentrum مونیخ. هزینه اثربخشی نیز بحرانی و “متفاوت در هر کشور,” او می گوید.

حداقل یک در 300 کودکان در بسیاری از کشورهای توسعه دیابت نوع 1 بر حسب سن 18. این بیماری تماس مداوم نظارت بر قند خون و می تواند باعث مشکلاتی از جمله بیماری های قلبی. مطالعات گذشته مورد آزمایش قرار داده اند اعضای خانواده افراد مبتلا به صورت های مختلف آنتی بادی در خون است که ارائه یک هشدار دهنده ایمنی بدن حمله. نمایش آثار: مطالعات نشان می دهد که هر سال حدود 10 درصد از کودکان با دو یا بیشتر از آنتیبادیهای توسعه دیابت و پس از 15 سال در حدود 85 درصد این بیماری است.

اما فقط 10 درصد از افراد مبتلا را تحت تاثیر بستگان. با رشد امیدواریم که درمان برای دفع بیماری هستند ممکن است غربالگری تلاش در حال حاضر کشش به هزاران نفر از کودکان با سابقه خانوادگی. در ماه ژانویه زیگلر تیم گزارش نتایج در JAMA از اولین جرم غربالگری تلاش پس از بهره گرفتن صدها نفر از پزشکان اطفال در حال به جمع آوری خون از انگشت پا, از 90,000 2 – 5-ساله در بایرن . مشابه تلاش های در حال انجام در شمال غربی آلمان و کلرادو است.

در پزشکی آن را غیر معمول است برای صفحه نمایش برای خطر ابتلا به بیماری بدون یک استراتژی پیشگیری از. تناقض برخی می گویند این است که بدون جرم غربالگری برای پیدا کردن خطر مردم preventives سخت تر برای تست. “ما نیاز به غربالگری برای توسعه این درمان. ما نمی تواند انجام دهد که یکی بدون دیگری” زیگلر می گوید.

یک مورد در نقطه اول بود موفق محاکمه را به تاخیر, دیابت منتشر شده در سال گذشته است. غربالگری برای شناسایی شرکت کنندگان محدود بود به افراد با سابقه خانوادگی و از آن زمان بیش از 6 سال برای پیدا کردن 76 ثبت نام. دادگاه گزارش داد که داروی آزمایشی teplizumab یک آنتی بادی مونوکلونال است که باعث کندی سیستم ایمنی بدن فعالیت را به عقب رانده بیماری در حدود 2 سال است. که پیدا کردن “تغییر تفکر” در اطراف پیشگیری می گوید: اولگا Kordonouri که متخصص در دیابت اطفال در بیمارستان کودکان در هانوفر آلمان است و منجر به یک غربالگری مطالعه در نیدرزاکسن.

زیگلر مطالعه پیشنهاد غربالگری توده نیز می تواند جلوگیری از عوارض بیماری: یک بیماری خطرناک به نام كتواسيدوز ديابتي (DKA). DKA رخ می دهد که کمبود انسولین دهید بدن به شکستن چربی برای سوخت و در نتیجه خون بالا و سطح ترکیبات کتون نامیده می شود. مشخص شده توسط استفراغ ، تنگی نفس و گیجی DKA می تواند تهدید کننده زندگی است و در ارتباط با دراز مدت مشکلات در کنترل قند خون است. در اروپا حدود 20 درصد از کودکان DKA پس از تشخیص دیابت نوع 1 و در ایالات متحده در حدود 40 درصد است.

زیرا 280 کودکان شناسایی شده به عنوان خطر بالا در زیگلر را مطالعه مراجعه کننده به متخصصان و خانواده آنها تحصیل کرده بودند در مورد دیابت فقط دو تا کودکان توسعه یافته DKA—از 43 که پیشرفت به دیابت بیش از 2.5 سال است.

ماریان Rewers مدیر اجرایی باربارا دیویس مرکز دیابت در دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی است که منجر به غربالگری محاکمه در کلرادو. تا کنون مطالعه خود را آزمایش کرده است نزدیک به 25000 کودکان با نتایج مشابه به زیگلر را: دو DKA موارد در میان 22 کودکانی که توسعه دیابت است.

اگرچه تعداد کسانی که امیدوار هستند برخی می گویند غربالگری برای همه خواهد بود زودرس. یکی از نگرانی های است که پیدا کردن یک کودک است آنتیبادیهای “نیست و کاملا تضمین شما در حال رفتن به دیابت می گوید:” دیوید ناتان مدیر مرکز دیابت در بیمارستان عمومی ماساچوست. او کنجکاو که آیا غربالگری مطالعات که همچنان به دنبال شرکت کنندگان می توانند در پیدا کردن راه های بهتر و اصلاح است که در بالاترین خطر است.

و حتی اگر Rewers و زیگلر در بر داشت پزشکان و خانواده های مشتاق به شرکت “وجود دارد یک نوار بالا به اضافه کردن هر چیزی به غربالگری معمول در هر کشور” Rewers می گوید. برخی از غربالگری طرفداران در حال تلاش برای فکر می کنم عملا. در ایالات متحده بسیاری از کودکان نوپا یک آزمایش خون منجر شود بنابراین غربالگری دیابت می تواند همراه در, می گوید: جسیکا دان مدیر برنامه پیشگیری در JDRF که کمک می کند تا صندوق و توصیه برخی از غربالگری پروژه ها. Rewers مطالعه ترکیبی از دیابت غربالگری با تست autoantibody که به نظر می رسد در بیماری سلیاک که در آن بدن نمی تواند تحمل گلوتن. این مطالعه به رهبری Kordonouri شامل یک آزمایش کلسترول که در کودکان خردسال می تواند نشان دهنده بیماری ژنتیکی خانوادگی hypercholesteremia.

زیگلر در حال حاضر بررسی هزینه اثربخشی غربالگری توده در آلمان و تلاش برای تعریف بهترین سن برای صفحه نمایش. استرالیا و اسرائیل هستند و وزن توده غربالگری. های مختلف نظام سلامت و نتایج حاصل از این مطالعات در حال حاضر در حال اجرا را به تصمیم گیری اما Rewers خوشبین است. “حمایت” او می گوید: “آیا snowballing.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de