انسان حاضر هنوز هم نیاز به یک صفحه نمایش اما در محل عذاب جلسات کار یا ساعات خوش شما صرف 60 ثانیه با یک نفر—بدون صحبت کردن.

“من به شما گفتن حق در حال حاضر آن را فقط رفتن به تصاویر dicks.”

این بود که دوست من Elyse واکنش هنگامی که من سعی کردم به توضیح بشر آنلاین. تابع اصلی از وب سایت است که انسان در لحظه: وقتی که شما ثبت نام در آن را به شما قلاب را با یک غریبه در جایی در جهان و سپس شما خیره به چشمان خود را بدون صحبت کردن به صورت کامل 60 ثانیه نوع مانند اگر مارینا آبرامویچ طراحی شده زوم. به نظر می رسد خیاط ساخته شده برای ما از نظر جسمی فاصله گرفته اما به لحاظ اجتماعی گرسنه لحظه اگر چه آن را عملیاتی شده است از ماه مارس 2019 جذب بیش از 100 ، 000 کاربران. یک فیلم تبلیغاتی در یوتیوب ویژگی های یک سری از افراد—یک زن جوان با یک bindi و dreadlocks, an affable به دنبال در یک عرقچین یک پوزخند قرمز—در حالی که یک سری از سوالات شناور خود را به طرف: “چگونه آن را احساس می کنید برای اتصال با کسی در سکوت ؟ فقط خودتان ؟ بدون هیچ چیزی برای رسیدن به؟”

“من حفظ ورود به سیستم و سپس chickening را,” من گفت: به Elyse.

“وجود دارد یک چیز می خواهم که در این روز به نام چت رولت. آن بود فقط عکس از dicks.”

من نمی خواهم به در خیره دیک برای یک دقیقه است اما زمان این مکالمه من لرزشی در مورد ثبت نام در حالی که برای, و من نمی توانستم بفهمم چرا. من تا به حال گیر شده است در داخل آپارتمان من برای یک ماه و دو بچه کوچک که من سکوت عمدتا با اجازه دادن به آنها گوش دادن به یک کارتون به نام قطار دایناسوراست که در مورد کودک دایناسورها سوار قطار. هر تکان خوردن بالغ غرابت و از جمله ناخواسته, کیر, pic شده اند خوش آمدید.

آنچه که من انجام داد به جای کار خودم به مثبت دیوانگی. من پیمایش به انسان آنلاین چند یک بار در روز به بررسی کنید که چگونه بسیاری از انسان ها بودند آنلاین—یک زن و شوهر از صد در صبح و تک رقمی در شب اگر چه مؤسسین Nicolas Amaya به من گفت از آن به اوج خود رسید و حدود 1000 در ابتدای Covid بحران است. در نهایت من شروع به ترک یک تب باز در مرورگر من به طعنه زدن به من. من خواندن و دوباره خواندن این سایت را مبهم تایید کپی: انسان حاضر در آن گفت: با هدف “افزایش آگاهی و آگاهی” و “ایجاد یک فضای امن که در آن شما به اشتراک گذاری با حضور” هستند و با توجه به فرصت “به حس خودتان و دیگر.” وجود دارد برخی از دستورالعمل های اساسی—اطمینان از چهره من روشن شد, از جلو, صرف چند دقیقه شبه مراقبه از قبل. “ما توصیه می کنیم که شما فضای فیزیکی نسبتا منظم” آن رفت که اساسا صلاحیت هر اتاق کودک نو پا من زده خانه. اما این دستورالعمل شد سست و تنها جدی بخشنامه که به خودم اجازه فقط بود. “هر آنچه در درون شما می گذرد خوش است” این به من اطمینان داد.

پس چرا من خودم را به کلیک بر روی “اتصال”? آن را بدون شک تا به حال چیزی برای انجام با این آسیب پذیری تحریک توسط فرمان سکوت و تماس با چشم کسانی که دو رکن اصلی ضعف. دانشمندان سعی کرده اند به دقت اشاره کردن دقیقا در چه نقطه تماس با چشم می رود از راحت به بد و آنها فرود آمد در 3.3 ثانیه (راه کوتاه تر از یک دقیقه). به سکوت بسیاری از ادیان معتقدند این راه را به یک متعالی تجربه تا شاید من احساس فشار به زیرخاک در اوردن چیزی عمیق (خود من روح ؟ یک نگاه اجمالی الهی?) در یک مشترک آرام. کویکر معروف در سکوت (عجیب دوست من که به طور منظم حضور در لرزنده خدمات به حال kneejerk ترور انسان آنلاین: “نه جهنم! این انجمن من!”). متفکر کاتولیک رهبانی سفارشات زیادی را صرف روز خود را mutely در جستجوی چه Trappist توماس مرتون به نام “عظیم و پربار سکوت خدا” اگر چه حتی Carthusians ترین سخت و محکم از دسته های چت در یک چهار ساعت در هفته پیاده روی. دیگر باورهای فرض آن است که کمتر در مورد سکوت که با فضیلت تر از مورد گفتار بودن ذاتی فریبکارانه. این Tao Te Ching بازده چند بار به مفهوم زبان را دستکاری اثر (“کلمات فانتزی درست نیست” یا “به صحبت می کنند کمی طبیعی است”). حتی خود من پرگو سنت توصیه می کند مردم به آن پستی در مناسبت: در اخلاق رساله Pirkei Avotاین Mishnaic حکیم خاخام شیمون بن Gamliel نقل شده است که گفت: “اگر زیاده روی در بیش از حد بسیاری از کلمات به ارمغان می آورد در مورد گناه است.”

هنوز در فکر بودم که اگر ادعا exaltedness—یا حداقل عدم فریب—از سکوت انسانی دقیقه نمی تواند تضعیف توسط این واقعیت است که همه این “معتبر” تعاملات انسانی بودند محل مصرف بیش از کامپیوتر است. دو ماه پیش, ما همه wringing دست ما بیش لحاظ سیاسی تمایل روسیه رباتها در Facebook و رو به وخامت اثر زمان روی صفحه نمایش در کودکان مغز در حال حاضر که ما همه تا گرسنگی برای تعامل انسان ما دعا به خدایان بزرگ تکنولوژی برای نجات ما را از انزوا. اما به عنوان روز و هفته و ماه) اجتماعی فاصله و تعویق vis-à-vis انسان آنلاین رفت من متوجه بزرگتر tech-خستگی مجموعه در. اشتیاق که با دوستان من پیشنهاد زوم مبارک ساعت یا Instagram Live کلاس های یوگا به نظر می رسید به اسراف. هنگامی که مردم را جمع اوری انرژی به چت تصویری وجود دارد اغلب قابل مشاهده ناامیدی به آن است. آنها ساخته شده خود را به سیب زمینی یا پرداخت 100 دلار به یک لاما حضور در جلسه خود را. حتی در هنگام زوم لرزنده جلسه شرکت کردم در چند, دوستان, تسلیم برای اصرار به موسیقی جاز تا خود را در محیطهای دیجیتال. یک شنبه سکوت در مقابل technicolor, انفجار, à la تاکاشی موراکامی در حالی که دیگر قرار می گیرد (واقعی) دسته گل روی میز او به طور مستقیم در مقابل او بی سر و صدا صورت می شود. بسیاری به سادگی تصمیم گرفتند از ویدئو در دسترس نباشد. شاید ما شد و در نهایت رسیدن به نقطه شکستن مانند “videophony” کاربران در شوخی بی نهایت که اضطراب زده بیش از نیاز خود را بر روی صفحه نمایش در همه زمان ها است که آنها را از امید بستن برای چاپلوس کامپوزیت تصاویر از چهره خود را به سرمایه گذاری در ماسک طراحی شده برای نگاه بهتر به دنبال نسخه های خود را برای خرید ویژه 2D تابلو در مقابل آن یک مدل به سخن دیگر تماس گیرنده در نهایت به بازگشت به استفاده از گوشی معمولی.

پس از تلاش شکست خورده متعدد داخلی و پپ مذاکرات, من در نهایت به امضا رسید و در بعد از نیمه شب یک شنبه ، من احساس محافظت شب و تضمین تنهایی. یک گره محکم در سینه ی من; من سعی کردم به چشم پوشی از درهم و برهمی از مانده accoutrement در زمينه و هدف یک لامپ میز استراتژیک در من خسته تنش هیدراتاسیون. من پیش بینی من همسفران—یک سعودی شیخ یک grizzled ایسلندی ماهیگیر برلین EDM علاقه مندان با چند چهره سوراخ—و توافق به دستورالعمل های کلیک “اتصال.” وجود دارد به دنبال بازگشت در من بود که یک زن جوان با موهای قهوه ای آویخته بر سر او خمیده بر روی یک تخت یا نیمکت پوشیدن یک مخزن بالا که نشان داد استادانه درست شده upper-arm ، من لبخند زد sheepishly در او و او دوباره لبخند زد. من سعی کردم به نگاه به طور مستقیم در او اما احساس کردم چشم من darting در اطراف سازمان ملل متحد-Zen-like. که نمی خواهد انجام دهد. من آرام خودم بعد از چند ثانیه فکر کردن “خوب, این است که در آن ما در مورد به تجربه چیزی.”

ما احتمالا از آن ساخته شده 10 ثانیه قبل از او به پایان رسید ، احساس کردم دست پاچه توهین خجالت. او انتظار چیزی عجیب و غریب تر (یک سعودی شیخ, شاید) یا بیشتر غیر قانونی? کسی که با آرامش اورا? شاید او می خواهم به سادگی هر چه بدست تحقق معنوی او مورد نیاز و من سمت چپ با یک نوع از تماس با چشم توپ آبی. پس از ما تصویری به پایان رسید یک پیام ظهور پرسیدن که آیا من می خواستم برای گزارش رفتار نامناسب و یا “حرکت از این تجربه است.” در بالای این دکمه شما می توانید با کلیک بر روی اگر شما می خواستم برای تشکر از فرد دیگر در زیر یک شکلک از یک دست در سست نماز و موقعیت. “شخص دیگر تشکر شما” من مطلع شد. من او را به خارج از ادب اما نورد چشمان من در حالی که من.

بار دوم من سعی کردم این سایت بود و بعد از ظهر در مجموع بیش از حد آفتاب را منعکس من/ما ضعف; من تعجب است که با وجود اینکه مرده خسته از کودک-کشمکش و نه یک انسان آنلاین مبتدی, من تقریبا به عنوان عصبی به عنوان من تا به حال شده است در زمان قبلی. به جای تمرینات تنفس عمیق قبل از من به حمام رفت و خیره به من unfashionably ombre چرب مو در آینه و نفرین. اولین چیزی که متوجه شدم در مورد من شریک جدید بود که او تا به حال یک شباهت قابل توجهی به فرقه رهبر لری ری تا نگهبان من بود. من به یاد Amaya سایت مؤسسین من گفتن او گاهی اوقات احساس “بیشتر زمان” زمانی که زوج با یک مرد پس از صرف یک دوم تجسم تمام فرضی dicks دوست من فرض من می خواهم روبرو می شوند.

اما پس از اولیه ناراحتی من دست آمده توانایی به نادیده گرفتن خود من کوچک و عصبی درونی مونولوگ; برای شبه لری ری قسمت او ساخته شده هیچ حرکت به سوی او پرواز کند. من متوقف به گوش دادن به صداهای خارج از آپارتمان من و شنیده تنها خود من نرم تنفس ساخت یک عبور توجه داشته باشید از راه ناخرسندی و قناعت افزایش و کاهش یافت و در درون من به عنوان اگر من به گشت و گذار بسیار ظریف امواج. پس از حدود 45 ثانیه شریک زندگی من لبخند زد و خود به خود قرار داده و دست خود را بر قلب او. من شروع پوزخند دیوانه وار ضعف اصرار به موج خداحافظ.

من مطمئن هستم که من می خواهم توصیف من تجربه جامع با انسان حاضر به عنوان “متعالی” یا این که من فکر کنده کاری کردن زمان برای هر روز آن شبیه به راه یک بودایی جانباز توسعه regimented ذاذن عمل به عنوان بنیانگذار Amaya می گوید سایت توابع برای او. در عین حال زمانی که من در مورد آن فکر می کنم به خصوص من بار دوم غیر منتظره bashfulness مطرح می شود در من شبیه به این راه ممکن است احساس می کنید که به خاطر سپردن یک عطریست. گونه من خیط و پیت کردن من سرکوب یک لبخند کوچک و من شروع به نواختن کمانچه را با انگشتان من یا پوشش صورت من با دست من. برای یک دقیقه کامل این غریبه من به احتمال زیاد هرگز ملاقات ساکن جایی در این دنیای وسیع و دردناک و من حس شهوت با هم. ما نمی تواند منحرف کردن اذهان دیگر کسی از ما ژولیده تا انجام و یا زشت پیراهن با قرار دادن خودمان در مقابل تاج محل و یا در داخل Pee-wee تاتر. ما نمی تواند به اشتراک گذاشتن یک شوخی یا امامت در گریم اخبار روزانه و یا حتی تبادل اطلاعات اولیه در مورد خودمان. چهره های ما خیلی نزدیک بودند و محیط اطراف ما تا هنوز هم که هر حرکت و هر gasp ساطع شده یا زل زل نگاه کردن برطرف خواهد شده اند به وضوح مشهود است. آن را به طور همزمان یکی از خسته کننده ترین و صادقانه ترین روش های جنوبی خلیج فارس است که جدا از ما به عنوان مردم در حال حاضر که من سعی کرده ام. شاید که به همین دلیل من نمی دانم اگر من قادر خواهید بود به خودم را به انجام آن به طور منظم: از آنجا که در غیاب دیجیتال استعداد و خالی از پچ پچ وجود دارد هیچ چیز از چپ به دیدن اما انسان دیگر بی سر و صدا رنج می برند و به دور از شما.


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im