در حالی که بسیاری از مردم خود را به سفرهای منظم به دندانپزشک تحقیقات اخیر نشان داده است که عواقب ناشی از انجام این کار ممکن است فراتر از حفره ها و کانال ریشه. از بیماری های قلبی به دیابت و بهداشت دهان و دندان ضعیف است که اغلب بازتابی از سلامت کلی فرد و حتی ممکن است علت بیماری سیستمیک.

جدید مشارکتی مطالعه از U-M پزشکی و دندانپزشکی در مدارس نشان می دهد که بیماری التهابی روده (IBD) که شامل بیماری کرون و کولیت و رنجور حدود 3 میلیون بزرگسال در ایالات متحده ممکن است آخرین وضعیت بدتر بهداشت دهان و دندان ضعیف.

Nobuhiko Kamada دکتری استادیار طب داخلی در بخش گوارش شده است مطالعه میکروبیوم روده — مجموعه ای از باکتری ها که به طور معمول در حال حاضر در روده — برای سال. وی با اشاره به ظهور لینک در ادبیات تحقیق بین یک رشد بیش از حد خارجی گونه باکتری در روده افراد مبتلا به IBD — باکتری است که به طور معمول در بر داشت در دهان. “من تصمیم گرفتم به رویکرد دانشکده دندانپزشکی به سوال بپرسید, دهان, بیماری بر شدت بیماری های دستگاه گوارش می گوید:” Kamada.

ماوس جدید مطالعه منتشر شده در سلولرا نشان می دهد دو مسیر است که توسط باکتری های دهان و دندان به نظر می رسد به بدتر شدن التهاب روده.

در مسیر پریودنتیت نام علمی بیماری های لثه منجر به عدم تعادل در حالت عادی سالم میکروبیوم موجود در دهان با افزایش باکتری است که باعث التهاب شود. این بیماری-باکتری پس از آن سفر به روده.

اما این به تنهایی ممکن است به اندازه کافی برای تنظیم کردن دل و روده التهاب است. این تیم نشان داد که باکتری های دهان و دندان ممکن است باعث بدتر شدن التهاب روده با نگاه به میکروبیوم تغییرات در موش با ملتهب دونقطه.

“میکروبیوم روده طبیعی در برابر استعمار بیرونی یا خارجی و باکتری ها می گوید:” Kamada. “اما در موش های مبتلا به بیماری التهابی روده سالم باکتری های روده مختل تضعیف توانایی خود را برای مقاومت در برابر بیماری-باکتری از دهان است.” این تیم دریافتند که موش ها با هر دو دهان و روده التهاب تا به حال به طور قابل توجهی افزایش از دست دادن وزن و بیشتر بیماری فعالیت است.

در دوم پیشنهاد مسیر در بيماران مبتلا به پريودنتيت فعال شدن سیستم ایمنی بدن سلول های T در دهان. این دهان سلول های T سفر به روده که در آن آنها بیش از حد التهاب را تشدید کند. روده طبیعی میکروبیوم برگزار شد در تعادل با عمل التهابی و سلولهای T تنظيمی که خوب تنظیم به تحمل ساکن باکتری است. اما می گوید: Kamada دهان التهاب تولید بیشتر التهابی سلول های T که مهاجرت به روده که در آن آنها حذف از خود طبیعی و محیط زیست تا پایان تحریک روده را پاسخ ایمنی بدتر شدن بیماری است.

“این تشدید التهاب روده رانده دهان موجودات زنده است که مهاجرت به روده است مهم انشعابات در تاکید به بیماران بحرانی نیاز به ترویج بهداشت دهان و دندان به عنوان بخشی از کل بدن سلامت و تندرستی می گوید:” co-نویسنده ویلیام Giannobile امتیاز تنوع غذایی با ویلیام K و مری آن نجار استاد دندانپزشکی و صندلی گروه آموزشی پريودنتيکس و دهان و دندان پزشکی در U-M دانشکده دندانپزشکی.

مطالعه اثرات درمان جدید برای بیماری التهابی روده لازم است چرا که “بیش از حد بسیاری از بیماران هنوز موفق داروها منجر به کاهش کیفیت زندگی و احتمالی عمل جراحی می گوید:” مطالعه همکاری نویسنده Shrinivas Bishu M. D. assistant professor گوارش. “این مطالعه مهم نشان میدهد که نتایج بالینی در بیماری التهابی روده ممکن است بهبود یافته با نظارت بر دهان و دندان التهاب — جذاب مفهوم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی