می تواند برگ برنده برنده جنگ در هواوی—و Infinite بعدی ؟

در یک پیچ و تاب و طرح های دولت حمله در شرکت چینی غول پیکر به دست آوردن کشش. در قلب ما است علاقه خود را الکترونیکی با قابلیت نظارت.

حتی در حالی که بسیاری از واشنگتن تلاش می کند به عمل اجتماعی فاصله FBI مدیر کریستوفر ورای آن را یک نقطه به سفر سه بلوک تا خیابان پنسیلوانیا از دفتر دفتر مرکزی آخرین سه شنبه برای یک سخنرانی به مخاطبان, بسیاری از آنها در ماسک. Wray نگهداری پایین مشخصات خود را در سراسر نزدیک به سه سال تصدی به عنوان مدیر اما موضوع آدرس خود را در محافظه کار هادسون موسسه یکی بود او تا به حال هیچ مشکل در حال آوازی در مورد, و در روز سه شنبه او موضع خود را روشن با سومین جمله از سخنان خود.

“بزرگترین دراز مدت تهدیدی برای ملت ما اطلاعات و مالکیت معنوی و به ما حیات اقتصادی است و ضد جاسوسی اقتصادی و جاسوسی تهدید از چین,” او گفت: فکر می کنم تانک جمعیت. “ما باید با چشم باز در مورد محدوده دولت چین جاه طلبی. چین و حزب کمونیست چین—معتقد است آن را در یک نسل مبارزه به پیش افتادن از کشور ما در عرصه های اقتصادی و تکنولوژیکی رهبری است.”

برای نزدیک به یک ساعت در سخنرانی خود و به دنبال در Q&A با موسسه قوس چین هاوک والتر راسل مید Wray برگزار شد كه در چه مسئولین اداره به نام حساب دقیق ترین چینی تهدید تا کنون داده شده توسط اف بی آی است. “ما در حال حاضر رسیده نقطه که در آن اف بی آی است که باز کردن یک چین جدید-مرتبط با ضد جاسوسی مورد در مورد هر 10 ساعت است. از نزدیک به 5000 فعال ضد جاسوسی اف بی آی از موارد در حال حاضر در جریان است در سراسر کشور تقریبا نیمی از آنها مربوط به چین,” او گفت:. “چین مشغول است در کل از دولت و تلاش برای تبدیل شدن به تنها ابرقدرت جهان است توسط هر معنی لازم.”

FBI Director Christopher Wray at podium speaks alongside Acting US Attorney General Matthew Whitaker Secretary of...
FBI مدیر کریستوفر Wray (مرکز) اعلام کرد 13-تعداد کیفرخواست از تقلب مالی اتهامات علیه Huawei در 28 ژانویه 2019 در واشنگتن, DC.عکس: SAUL لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ورای این سخنان مشخص شده عمل دوم در آنچه که در نهایت چهار سخنرانی با مغلوب ساختن پیشی جستن اداره امنیت ملی و قانونی رهبران در مورد تهدید ناشی از چین جاه طلبی. کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین لعنتی چین در آریزونا سخنرانی دو هفته پیش دادستان کل لایحه Barr و وزیر خارجه مایک Pompeo در حال برنامه ریزی برای صحبت در این تابستان به عنوان به خوبی.

فشار تهمت و دولت برای بالا بردن چینی تهدید در امریکا آگاهی عمومی است تا حدی در انتخابات ریاست جمهوری تاکتیک و تا حدودی گذشته اذعان توسط سیاست خارجی ایجاد که سال از انطباق تعامل با افزایش چین انجام داده است کمی به ساقه چین بی قانون و قاعده و هنجار شکنانه رفتار در سراسر جهان حتی آن را به عنوان داده در این کشور زمان و فضا برای گسترش اقتصاد, militarize دریای چین جنوبی و تحکیم قدرت در اطراف رهبر حزب کمونیست چین پینگ است.

پس از واشنگتن و غرب تا حد زیادی شکست خورده با هویج برای دو دهه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبدیل شده به ژئوپولیتیک چوب—یک استراتژی که به خوبی در جریان قبل از این بهار رمان coronavirus همه گیر تشدید چین و آمریکا تنش است. مغلوب ساختن پیشی جستن است در دردهای برچسب ویروس “کونگ آنفولانزا در میان دیگر نژادپرستانه و بیگانه monikers—حتی به چین نقل مکان کرد و به شدت در هفته های اخیر برای محدود کردن سنتی آزادی از هنگ کنگ و سکوت مخالفان در این جزیره است.

برای بسیاری از دو سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره مبارزه با چین بوده است مندرج در آن پایدار اقتصادی و حقوقی علیه Huawei چین تنها واقعا جهانی شرکت 120 میلیارد-یک-سال ارتباطات سازنده مستقر در شنژن فقط از روی پل به تازگی از سرد هنگ کنگ.

در حال حاضر این شرکت که فقط چند سال پیش تا به حال مشکل گرفتن مشتریان خود را به تلفظ نام خود را به درستی تبدیل شده به یک نام خانگی در ایالات متحده موجب ضرب و جرح ترکیبی از آمریکا اتهامات جنایی محدودیت های تجاری ژئوپلتیک و تهدید و نامگذاریهای خاص از دولت با هدف ostracizing شرکت و بعد از آن نسل 5G تجهیزات از غربی های شبکه های مخابراتی.

این شرکت گفت: در این بهار که هماهنگ مبارزات انتخاباتی آمریکا محو دور حدود 12 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته—یک مقدار بزرگتر از کل درآمد سالانه از شرکت هایی مانند eBay, Adobe یا Nvidia.

ورای این سخنان در چین آمد تنها چند ساعت پس از آنچه به نظر می رسد به عنوان یک پتانسیل نقطه عطف در ایالات متحده در مبارزه با Huawei: پس از ماه ها بحث و مطالعه پس از بریتانیا تصمیم به اجازه می دهد Huawei برای شرکت در بخش ساختمان از آن 5G شبکه, انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون پیشنهاد هفته گذشته که دولت او بود دوباره. (عنوان این مقاله منتشر شد دولت بریتانیا اعلام کرد که آن را تا به حال در واقع تصمیم به ممنوعیت خرید جدید 5G تجهیزات از Huawei.)

انگلیسی ها مشخص شده حرکت خیره کننده برگشت—که به طور همزمان در پیشرفت اهداف ما در حالی که همچنین تأکید تلفات آمریکا در مبارزات انتخاباتی است که مصرف بر پایه زنده ماندن این شرکت چینی ، انگلستان حرکت ملاقات با پشتیبانی سریع در کاپیتول هیل که در آن حزب جمهوری خواه و سناتور بن Sasse به نام Huawei “حزب کمونیست چین فن آوری عروسک خیمه شب بازی” مستقل و سناتور آنگوس کینگ گفته است “هواوی هم می تواند جهانی ارتباطات از راه دور ارائه دهنده و یا یک عامل چینی دولت نمی تواند آنها را هر دو.”

به عبارت ساده: دولت آمریکا اعتماد نمیکند Huawei غربی با اینترنت و خطوط تلفن و تلفن به ذکر داده است که جریان از طریق آنها.

اما کسانی که نمی شد مسائل بریتانیا گزارش ذکر شده با توجه به عقب نشینی از آن مقابله با Huawei. در عوض با توجه به تلگراف و بلومبرگ مقامات به طور خاص گفت: آنها از ترس که ما فشار روی Huawei را “شدید” عواقب این شرکت از جمله مسدود کردن Huawei با استفاده از تکنولوژی ساخته شده با استفاده از IP آمریکا. که مقامات بریتانیا نگران خواهد به نوبه خود نیروی Huawei به استفاده از غیر قابل اطمینان تکنولوژی است که می تواند خطرات امنیتی برای بریتانیا 5G شبکه غیر ممکن است برای کنترل.

انگلستان تصمیم است که از همه بیشتر تعجب آور است چرا که به عنوان سال آغاز شد و این نشان داد که Huawei اجازه داده می شود به بخش هایی از آن 5G شبکه جهانی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گام برابر Huawei—حرکت می کند که پس از سال ها از ناراحتی و رشد اضطراب توسط مقامات آمریکایی را بیش از این گسترش جهانی از ارتباطات چینی تولید کننده—به نظر می رسد به از دست دادن بخار سقوط تخت در میان حتی دوستانه متفقین در اروپا مانند بریتانیا و ناکامی در متقاعد کردن آنها را به اجتناب هواوی ارزان تر از فن آوری های به ظاهرا بیشتر قابل اعتماد شرکت های غربی مانند نوکیا و اریکسون.

ما استدلال می کند که Huawei به عنوان یک شرکت بر اساس سزاوار نیست یک موقعیت اعتماد در شبکه های غربی هم به دلیل به طور کلی ترس در مورد فشار حزب کمونیست چین می تواند در مقابل آن شرکت های داخلی و به دلیل Huawei در طول دهه گذشته عمل کرده است به عنوان یک شرکت نالایق اعتماد.

“Huawei سریال مالکیت فکری دزد با یک الگو و عمل از بی توجهی هر دو حکومت قانون و حقوق قربانیان آن” Wray گفت: در سخنان خود در موسسه هادسون. “در دنیای مدرن ما وجود دارد شاید هیچ تر شوم چشم انداز از یک دشمن خارجی دولت توانایی سازش ما زیرساخت های کشور و دستگاه های. اگر شرکت های چینی مانند هواوی داده می شود دسترسی نامحدود به ارتباطات ما زیرساخت های آنها می تواند جمع آوری هر گونه اطلاعات خود را که عبور دستگاه های خود و یا شبکه. بدتر هنوز هم: آنها می خواهم که هیچ چاره ای جز به دست آن به دولت چین اگر خواسته—حریم خصوصی و روند به دلیل حمایت هایی که مقدس در ایالات متحده به سادگی وجود ندارد در چین است.”

چهار عمل دولت سخنرانی در چین و حزب کمونیست چین—که به نظر می رسد مانند آنها خواهد شد از ویژگی های Huawei به عنوان بخشی از هسته استدلال برای جلوگیری از چین و جاه طلبی جهانی—کلاه کردن قابل توجه شش ماه از تلاش هماهنگ در برابر Huawei آورده است که مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت را از آنچه به نظر می رسد شرم آور شکست.

Huawei تبدیل شده کوچک از امریکا زنگ هشدار را در مورد افزایش چین—مجموع همه ترس ها در مورد چین جاه طلبی های ژئوپلتیک و قابلیت های فن آوری. دولت آمریکا می بیند Huawei به عنوان پیشبرد سه منحصر به فرد حساس و بی ثبات کردن جنبه های رو به رشد چین در نقش جهان: رقابت ناعادلانه به چین leap-frog رشد اقتصادی فعال شایع جاسوسی اقتصادی و سرقت مالکیت معنوی; چین جاه طلبی به تمرکز بر فن آوری های پیشرفته در ساختمان بی سابقه نظارت شبکه به سرکوب داخلی مخالفت آن را به عنوان در حال انجام است در هنگ کنگ و در برابر گروه های اقلیت مانند Uighurs; و کمک و مساعدت چین ارائه به امریکا و دیگر دشمنان در صحنه جهانی از روسیه و ایران به کره شمالی.

Huawei اتحاد گسترده و با شور و نشاط و به طور مداوم ما را تکذیب کرد اتهامات عنوان شده است که این یک قانون شکستن ابزار از دولت چین و موسس آن است گفت: آن را نمی خواهد جاسوسی از طرف هر کشور است. در عوض در ده ها تن از مکالمات من با هواوی مدیران در ایالات متحده و چین سال گذشته بیش از آنها تاکید کرد که آنها خود را به عنوان یک پیاده بین دو ابرقدرت. دنیس عماری, Huawei معاون رئیس جمهور آمریکا روابط دولت گفت: من در این بهار است که او احساس می کند که ما اقدامات یک “واکنش و پاسخ به برخی از مسائل گسترده تر در سراسر فعالیت های دولت چین و نظامی و برخی از سیاست هایی که تصویب شده در چین—به ویژه با توجه به Uighurs.”

“به وضوح وجود دارد شده است بسیار قوی ضد چین و فلسفه در درون دولت و به طور خاص در کاخ سفید” عماری به من گفت. “شده اند وجود دارد اعضای رئيس جمهور تهمت تیم که در غالب بیش از متوسط بیشتر متفکران.”

مقامات ایالات متحده می گویند که دلیل خوبی برای نگرانی در مورد چین نظارت جاه; آنها را به آنچه آنها را به عنوان یک مشکل و سازگار با الگوی چین از قوانین جدید است که می تواند بدون در نظر گرفتن Huawei باورهای فلسفی وادار شرکت و سایر چینی های داخلی شرکت های فن آوری به همکاری با هوش. جدید 66-قسمت امنیت ملی قانون در هنگ کنگ سوم گسترش عمده ای از ساختارهای حقوقی—پس از 2015 امنیت ملی قانون و یک سال 2017 هوش قانون—که وادار به همکاری از شرکت های فن آوری مانند Huawei.

شاید تا آنجا که ما تلاش خواهم ورای گفتار پیشرفته Huawei مبارزه با آن شده است چین را نگران رفتار—از جمله تازه نشانه ای از حزب کمونیست چین را به حمایت شدید, Huawei اخیر آن سرکوب مخالفان و نقض هنگ کنگ وضعیت خاص—تقویت شده است که ما در مورد نگرانی و نفس زندگی جدید را به غرب فشار علیه این شرکت است.

اولین نشانه این زمستان که ما نخواهد بود cowed با وجود ناامید کننده اولیه رشته از شکست خارج از کشور آمد و به عنوان یک جانشین کیفرخواست مطرح شده ریسک در این مورد در برابر Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou دستگیر شد و در اواخر سال 2018 در حالی که سفر در کانادا به درخواست آمریکا و به اتهام فریب بانک ها به ادامه به انجام کسب و کار با هواوی حتی به عنوان شرکت دور تحریم های جدید آمریکا علیه ایران. کسانی که اتهامات به روز شده در فوریه 13, زمانی که ما متهم Huawei و دو شرکت تابعه با racketeering—همان به اصطلاح ریکو اساسنامه مورد استفاده قرار گیرد به مقابله با مافیای خانواده کارتل های مواد مخدر و باندهای خیابانی. قانون اجازه می دهد تا دادستان به جلو و با هم نامتجانس حوادث به یک الگوی فراگیر از یک جنایتکار سازمانی.

دادگاه مقاله گذاشته سال از اتهامات قدمت آن به 2000 مربوط به تجارت-راز سرقت از کد منبع به دفترچه راهنما به جایی که هواوی و یا کارکنان خود را هدف قرار داده بود حداقل پنج شرکت های غربی است. هر چند این شرکت نبودند نام آنها اعتقاد به Cisco Systems, CNEX Labs, Motorola Solutions, Quintel, تکنولوژی, و, T-Mobile که پرونده Huawei تلاش برای سرقت فناوری زمینه خود گوشی تست ربات, نام مستعار Tappy حال خدمت به عنوان پایه و اساس برای زودتر اتهامات علیه Huawei. (این شرکت با التماس کرد گناه نیست در این مورد و racketeering مورد.)

در بسیاری از موارد فردی بودند که بخشی از وزارت دادگستری تلاش های پس از 2014 را به اطلاع عموم و شرم چین شایع سرقت مالکیت معنوی—از نظامی سیستم های رنگ رنگ تکنولوژی—اما به ندرت مقامات آمریکایی ارائه چنین ویژگی و خاص یک کل شرکت برای چنین تهاجمی اتهامات عنوان شده علیه.

روز بعد در کنفرانس امنیتی مونیخ, Huawei جهانی رئیس امنیت سایبر رهبر, جان, Suffolk, خار این اتهامات به عنوان قدیمی کلاه. “آنها امیدوار هستند که اگر آنها پرتاب گل به اندازه کافی در برخی از گل و چوب,” او گفت:.

در همان کنفرانس هر چند ما رسمی رابرت بلر—بود که در خدمت به عنوان کاخ سفید نماینده ویژه در ارتباطات راه دور سیاست—به خبرنگاران گفت که با توجه به سابقه این شرکت و دولت چین تاریخچه استفاده از شرکت های بخش خصوصی برای پیشبرد منافع خود بار باید روی Huawei برای نشان دادن آن آزادی از دولت چین. “در طول چند سال گذشته شده است وجود دارد بیش از اندازه کافی شواهد از راه دولت چین شده است و با استفاده از آن قهرمانان ملی” بلر گفت. “پس واقعا تعهد در Huawei در حال حاضر: آنها را به نشان می دهد آنها یک شریک قابل اعتماد آنها خود را جدا از دولت است.”

در بیانیه اخیر به سیمی, Huawei گفت که اتهامات جدید بودند و بدون شایستگی و طرح دعوی در دادگاه به دلایل مرتبط با رقابت اقتصادی به جای اجرای قانون است.

در عین حال که از فیلمهای مارس کیفرخواست ماه به ماه—و سه بار در هفته—در مبارزات انتخاباتی آمریکا ادامه داد: در برابر پس زمینه از دولت را افزایش لفاظی ها و تنش با چین به عنوان Covid-19 آنفلوآنزای مرغی از آسیا به ایالات متحده است. به عنوان Wray مشخص FBI منتقل شده است به شدت در برابر جاسوسی چینی در همان زمان; تنها چند روز قبل از Huawei ریکو کیفرخواست وزارت دادگستری نیز به اتهام چهار نظامی چینی هکرها با ارتکاب گسترده نقض داده ها از Equifax.

در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دوباره هدفمند این شرکت دسترسی به تکنولوژی غربی اعلام جدید کنترل صادرات که نیروی بالقوه تامین کنندگان برای درخواست اجازه دولت قبل از ارائه Huawei با بحرانی تراشه های کامپیوتری ساخته شده ما با استفاده از فن آوری است. (در حالی که در کوتاه مدت کنترل صادرات هستند به احتمال زیاد به زمان Huawei آن نیز خاص برای سرعت بخشیدن چینی تولید داخلی و سرمایه گذاری در تراشه های کامپیوتری یک منطقه که در آن کشور آسیایی به طور سنتی متکی بر ما تولید کنندگان و در نتیجه می تواند جدی اثر موج دار شدن در آمریکا بخش فن آوری.)

سپس در ژوئن 30, FCC به طور رسمی تعیین شده هر دو هواوی و دیگر پیشرو شرکت چینی ZTE به عنوان امنیت ملی تهدید. FCC منظور توضیح داد که “هواوی است که به شدت مستعد ابتلا به نفوذ و اجبار توسط دولت چین در ارتش و جامعه اطلاعاتی” و چنین است که تاثیر “ارائه عمیقی خطرات برای امنیت کشور ما شبکه های ارتباطات است.” (Huawei به نام FCC را تعیین خودسرانه و هوس باز, حفظ که دولت چین هیچ مالکیت و یا کنترل بر این شرکت—هر چند داشتن سفر به Huawei ستاد در شنژن در سال گذشته به جایی که من نشسته طریق یک ساعته ارائه در مورد این شرکت منحصر به فرد ساختار مالکیت اعتبار بیانیه ای که در بهترین حالت یک بحث مهم است.)

اثر FCC را سفارش محدود است اما به طور بالقوه عمیق: با مسدود کردن شرکت هایی که دریافت یارانه های دولت فدرال برای گسترش دسترسی پهن باند با استفاده از این بودجه برای خرید Huawei و ZTE محصولات FCC آمار روستایی ارائه دهندگان خدمات اینترنت در یک منطقه که در آن Huawei تا به حال زحمت ساخته شده است یک شرکت جای پایی در ایالات متحده است. با وجود اینکه در جهان و دومین تولید کننده گوشی های هوشمند است که در جاهای دیگر در جهان به رقابت بپردازند و در مقابل آی فون, فروش, از خود گوشی بوده است بیشتر یا کمتر مسدود شده در ایالات متحده است.

در حال حاضر با لحاظ سیاسی به اتهام FCC حکم Huawei ممکن است پیدا کردن خود را برای تمام مفاهیم و اهداف بسته خروج از بازار ایالات متحده است. اگر چه شرکت های ایالات متحده می تواند با استفاده از nonfederal پول و درخواست چشم پوشی برای نصب Huawei محصولات آن را سخت به تصور بسیاری از ما از ارائه دهندگان خدمات اینترنت که مشتاق به نصب تجهیزات است که رسما با برچسب یک تهدید امنیتی.

فراتر از مجازات های جدید و اتهام از دولت, Huawei نیز در پایان از دست دادن چند حقوقی دعوا از طریق بهار—در یک مورد یک قاضی فدرال حکم داد که کنگره در آن حقوق را محدود و سازمان های دولتی و پیمانکاران را از انجام کسب و کار با شرکت چینی و در کانادا یک قاضی در ماه مه تایید 2018 دستگیری Huawei CFO Meng Wanzhou است که دختر Huawei بنیانگذار حاکم است که او را استرداد رسیدگی باید حرکت رو به جلو است.

کانادا رهبران می گویند که آنها با آن مواجه شده اند فشار جدی از چین به انتشار Meng. دو کانادایی مایکل Kovrig و مایکل Spavor شده اند برگزار شده توسط چین در اتهامات مشکوک پس از Meng را بازداشت و یک سوم کانادایی که در حال حاضر شده است در زندان بود و حکم او در به روز رسانی به مجازات اعدام. کسانی که به طرز مشکوکی بهنگام دستگیری به نظر می رسد به خود گرفته اند و از همان راهکار که چین قبلا مستقر در مقابل کانادا آخرین بار آن را دستگیر چینی ملی در ایالات متحده به نمایندگی در سال 2014 جاسوسی مورد; پس از بازداشت جاسوسی در ونکوور چین بی درنگ بازداشت دو کانادا مبلغان برگزار شد و آنها در چه کشور خود شد فریبنده اتهامات عنوان شده علیه.

کانادا عقب ننشستند در سال 2014 و با وجود بسیار زیاد داخلی فشار سیاسی نخست وزیر جاستین ترودو است به طور مشابه حاضر به منظور انتشار Meng و رد هر گونه معامله در حال حاضر: “به طور تصادفی دستگیری کانادایی نمی کند شما را به اهرم فشار بر دولت کانادا.” (چین را رد کرده است که آن بازداشت شهروندان کانادا یا در سال 2018 یا 2014 شد تلافی جویانه.)

ادامه بازداشت دو کانادایی—که ترودو گفت: چین به صراحت مرتبط Meng بازداشت—بخشی از یک سری از اقدامات چین در میان مذاکرات هسته ای-Huawei کمپین که به نظر می رسد به تاکید است که در شنژن تولید کننده لزوما کاملا جدا از پکن دایره نفوذ است.

در آوریل نیویورک تایمز را شکست اخبار که پنج ناراضی سابق Huawei کارکنان دستگیر شده بود توسط مقامات چینی پس از بحث در خصوصی WeChat مکالمه است که آنها می تواند به اثبات Huawei انجام کسب و کار با ایران—هسته پرونده Meng و هواوی که مدعی تقلب و نقض تحریمهای آمریکا علیه تجارت با رژیم ایران است. یکی از مردان بود و حتی بازداشت در حالی که در تعطیلات در تایلند و بازگشت به چین برای بازجویی. که همان کارمند سابق از زندان آزاد شد و تنها پس از امضای یک بیانیه که او نمی توانست علنا انحراف از Huawei شرکت خط در مورد کار خود را با ایران با توجه به بار گزارش.

exterior of Huawei headquarters building
Huawei لوگو دیده می شود در کنار ساختمان اصلی در تولید این شرکت پردیس در آوریل 25, 2019 در Dongguan نزدیکی شنژن چین است. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

که پلیس چین خواهد اجبار و فشار شرکت کارکنان به ماندن و سکوت در مورد Huawei شیوه های کسب و کار به نظر می رسد در میان اکثر شواهد محکم و در عین حال که حزب کمونیست چین به کمتر-از-سلاح-طول ارتباط با این شرکت اگر چه زمان از دسامبر حادثه در میان ما-چین و آمریکا حرکت می کند در برابر Huawei آن را دشوار است به منظور تعیین مرغ یا تخم مرغ علیت از چین تهاجمی دفاع از آن داخلی است.

Huawei—که به عنوان بزرگترین ارتباطات سازنده با عملیات در 170 کشور در سراسر جهان است و درآمد سالانه تقریبا معادل مایکروسافت است که به سختی گرفته شده آمریکا در حمله به دروغ گفتن است.

موسس آن Ren Zhengfei ساخته شده معروف پاره پاره و شدید فرهنگ سازمانی و در حالی که مدیران اجرایی آن بودند به دقت مهار خود مسافرت های بین المللی و حتی قبل از Coronavirus—آمریکا کیفرخواست از Meng ویژگی های چند هنوز هم مهر و موم شده متهمان ترک ارشد شرکت مقامات به تعجب می کنم اگر آنها در آینده در ایالات متحده هدف list—این شرکت شده است marshaling گسترده ضد حمله از آن چندین دانشگاه و اطراف شنژن. در یک سخنرانی به زودی پس از دخترش بازداشت گزارش شده توسط وال استریت ژورنالرن عزاداری یک شرکت R&D center “موج رو به جلو و کشتن به عنوان شما بروید به فروغ ما یک دنباله از خون.” و اخیرا او گفت: یک شرکت مخاطبان در ووهان “این شرکت وارد حالت جنگ.” (Huawei کرده و گفت که برخی از رن معنای از دست داده بود در ترجمه و وال استریت ژورنال‘s خبرنگاران باید نوشته اصلی چینی خصوصیات برای بحث و گفتگو.)

“واقعیت این است که ما مجبور به صحبت کردن و ایستادن و دفاع از ما در موقعیت” رن گفت: این مجله در مصاحبه اخیر است. “قرار ما این است که با تکان دادن یک چوب در آمریکا و بعد از گرفتن یک ضربه از سمت چپ ما فقط نمی توانید صبر کنید برای یک بعدی به آمده تا ما را از حق است.”

بخشی از چه چیزی است و پیچیده ما موقعیت چانه زنی به خصوص در اروپا است که در آن ابتدایی ترین سطح ما در مقابل Huawei مبارزه نیز خام ژئوپولیتیک رقابت بین دو ابرقدرت با پیشرفته سیگنال های اطلاعاتی و قابلیت های بسیار فراگیر جهانی نظارت شبکه.

Huawei است با اشاره به ادوارد اسنودن نشت می گویند که ما در انتقاد از چین گلدان کتری سیاه خواستار هنگامی که آن را می آید به هک شبکه های خارجی و جاسوسی بر روی ترافیک اینترنت. برای مثال یکی اسنودن سند به بیرون درز کرد و در سال 2013 مشخص شده یک سال NSA تلاش موسوم BULLRUN و شناخته شده به عنوان “SIGINT فعال کردن پروژه” است که با تمرکز بر ترک خوردگی استانداردهای رمزگذاری در سراسر جهان. “این SIGINT فعال کردن پروژه به طور فعال درگیر ما و خارجی این صنایع به مخفیانه نفوذ و/یا آشکارا اهرم تجاری محصولات طرح” به بیرون درز جلسه سند به عنوان خوانده شده. “این تغییرات طراحی را در سیستم های سوال بهره برداری از طریق SIGINT مجموعه (به عنوان مثال نقطه پایانی میانی و غیره.) با اطلاع قبلی از اصلاح.”

ما لزوما انکار خود نظارت جاه طلبی و در حالی که ما مراقب باشید که هرگز این بلانت دیپلماتیک آن بحث در اطراف 5G امنیت موثر جوش پایین به این: کسی که در حال رفتن به کمین در داخل نسل بعدی از جهان را از شبکه های بی سیم شما جای نمی توان آن را سازمان های اطلاعاتی غربی است که مرهون دموکراتیک سیستم های قانونی و احترام به حقوق بشر و سیاسی سخنرانی از چینی نیروهای امنیتی که انجام پاکسازی قومی, سرکوب, سیاسی, سخنرانی, و crisscross جهان به ناپدید می شوند نگران کننده مخالفان?

این است که یک درگیری خواهد شد که بیش از هر زمان به زودی و نه هواوی به احتمال زیاد تنها شرکت چینی در آمریکا مناظر. Huawei مبارزه خود را عاقبت به یک 2018 مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در برابر ZTE که به طور مشابه و گیج کننده است که رئیس جمهور تهمت اقدامات خود پیچیده و گیج. سال اول Huawei نبرد در سال 2019 نیز شاهد هرج و مرج و گاهی بد درک مراحل به عنوان برگ برنده دولت را هدف قرار Huawei اغلب به نظر می رسید به یک ساقه-از-را-ران “آماده, آتش هدف,” رویکرد. برای مثال آن وحی از یک سال پیش که هواوی خواهد بود اضافه شده به “نهاد فهرست” آمد و با کمی جزئیات و یا نکات دقیق وظریف و سمت چپ ما شرکت هایی مانند گوگل که سیستم عامل آندروید در طول تاریخ شده Huawei گوشی های هوشمند وضعیتی وخیم از پیام های متناقض.

در مقابل این سال ما مراحل را به نظر می رسید بیشتر تصفیه شده و دقیق; وزارت بازرگانی به عنوان مثال صادر قوانین روشن است که ما شرکت می تواند شرکت بین المللی ویژگی های قوانین و استاندارد تنظیم بدن در کنار Huawei بدون نقض محدودیت در کسب و کار.

برخی از تجدید قدرت این کمپین می آید به عنوان برگ برنده دولت نیز روشن ساخته چقدر عمیق است مایل به ارتکاب به reinvigorating غربی نوآوری; هر دو Huawei مبارزه و Covid-19 همه گیر باید بازیگران نور سخت بر ما صنعتی زنجیره تامین و تشویق دولت به سرمایه گذاری در بخش فن آوری و تولید در خانه. در یک پیروزی بزرگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یکی از تایوان پیشرو تولید کنندگان نیمه هادی اعلام کرد این بهار که آن را به باز کردن یک کارخانه جدید در آریزونا.

این حرکت بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قوی که نشان می دهد آن است که مایل به مبارزه با آتش را با آتش—مداخله در تقریبا سبک چینی رویکرد اقتصادی در هر دو طرف عرضه و طرف تقاضا به شیر مادر گرفتن غرب از تکنولوژی مانند Huawei.

در آن نهفته است یک طنز خاص به این آخرین فصل و پیشنهاد حرکت: یکی از عمده شکست خورده فرض از دو دهه گذشته غرب در تعامل با چین بود که به عنوان چین رشد آن بیشتر مانند غرب—تقویت حاکمیت قانون تضمین حمایت از مالکیت فکری و جذاب مولد در چند جانبه سازمان های بین المللی. به جای چین به سادگی رشد کرده است geopolitically افراطی و بیشتر استبدادی. در حال حاضر برای مبارزه با این چین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باز به نظر می رسد ساخت غرب بیشتر شبیه چین است.

در واقع پس از سال ها از شکایت که Huawei رشد از کوچک روستایی شرکت مخابرات به جهانی نیروگاه سوخت شده است ناعادلانه یارانه های دولتی ما شروع به ارائه مشابه کمک کند. کیت Krach ایالات متحده وزارتخانه دولت برای رشد اقتصادی, انرژی و محیط زیست به خبرنگاران گفت: در تاریخ 25 ژوئن کنفرانس تلفنی که ما مایل به کمک به صندوق خرید غیر Huawei اجزای شبکه از کشورهای دیگر است. “وجود دارد مقدار زیادی از ابزار تامین مالی و این جور چیز ها که من فکر می کنم بسیاری از کشورها مانند ایالات متحده مایل به کمک به ارائه آنجا که ما می دانیم این خطر” او گفت:. “اگر کشورهای در حال انتخاب خود را 5G سیستم این است که قطعا زمان برای انجام تبدیل-و-به جای انتقال.”

در طرف دیگر معادله مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد به طور بالقوه در مدل چینی از بودجه دولت برای توانمند سازی و نوآوری و به طور موثر ایجاد شرکت های دولتی در بخش تکنولوژی در زمینه های. رهبران مانند لایحه بر پیشنهاد کرده اند علنا است که آمریکا و کشورهای غربی باید به سرمایه گذاری مستقیم و حتی بالقوه مالکیت سهام در مهم “اعتماد” شرکت هایی مانند نوکیا و اریکسون است که به ارائه جایگزین برای Huawei 5G فن آوری.

“برخی پیشنهاد می کنند که این نگرانی ها می تواند ملاقات با ایالات متحده هماهنگی خود را با نوکیا و/یا اریکسون آمریکا از طریق مالکیت سهام کنترل یا به طور مستقیم یا از طریق یک کنسرسیوم خصوصی آمریکایی و متفقین شرکت” Barr گفت: واشنگتن مخاطبان در اوایل سال جاری به عنوان بخشی از وزارت دادگستری کنفرانس برجسته خود را ضد چین ابتکار. “قرار دادن ما بازار بزرگ و مالی عضله پشت یک یا هر دو از این شرکت خواهد آن را به یک رقیب نیرومند تر و از بین بردن نگرانی ها بیش از آن در قدرت ماندن است.”

لری Kudlow کاخ سفید را بالا مشاور اقتصادی تایید مشابه حرکت می کند گفت: او احساس مهم بود که برای 5G معماری و زیرساخت های ساخته شده توسط شرکت های ایالات متحده.

در کاپیتول هیل یک گروه دو حزبی از قانونگذاران در هر دو مجلس باید co-حمایت قانون شناخته شده به عنوان “استفاده از استراتژیک متفقین (آمریکا) ارتباطات از راه دور عمل” است که می تواند سرمایه گذاری های قابل توجهی در 5G نوآوری است. به عنوان اعضای کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته گفت: در حمایت قانون “ترویج بیشتر بازار رقابتی از اعتماد جایگزین به گمان 5G تجهیزات ما بیشتر می تواند به راحتی امن ما بحرانی شبکه و آوردن همفکر کشورها با ما.” در سنا طرف آنگوس کینگ امضا به عنوان یک شرکت حامی بیش از حد در ماه ژوئن.

سناتور مارک وارنر مخابرات پیشگام خود و معاون رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا می گوید که او معتقد است که ایالات متحده آمریکا مخابراتی عمل می کنند کمک خواهد کرد افزایش Huawei-رایگان 5G جایگزین شناخته شده به عنوان OpenRAN برای باز کردن رادیو دسترسی به شبکه نشان داده است که وعده در آزمون در آیداهو و تنظیم شده است به نورد در انگلستان و جاهای دیگر بعد از این سال. OpenRAN اجازه می دهد تا انواع مختلف قطعات از تولید کنندگان مختلف به گرمکن با هم در یک شبکه 5G و اجازه مخابرات و ارائه دهندگان خدمات اینترنت فراتر از اختصاصی سوپ-به-آجیل حل Huawei یا اریکسون. “هر ماه که ما هیچ کاری نمی کند, Huawei غرفه آماده برای تبدیل شدن به ارزان ترین و سریع ترین در همه جا ارائه دهنده جهانی از 5G,” وارنر گفت. “ما نیاز به حرکت فراتر از رعایت این مشکل به ارائه جایگزین برای ما و خارجی شبکه اپراتورهای.”

ایده سرمایه گذاری دولت در Huawei جایگزین همچنان به لگد زدن در اطراف در ماه های پس و موضوع بزرگ وال استریت ژورنال مقاله در پایان ماه ژوئن. “برخی این را به عنوان یک فرصت به منظور تسهیل در ایجاد یک پایه صنعتی در داخل ایالات متحده” برایان Hendricks که سر از سیاست در آمریکا برای نوکیا گفته این مجله. “از ما بوده است و از بازی در حالی که برای.”

هر گونه حرکت یا اگر می آید می تواند چشمگیر خروج از سالهای اخیر و تعصبات حزب جمهوری خواه که جوایز بازار آزاد, اما حتی به سادگی ادامه فشار روی Huawei به نظر می رسد داشتن یک اثر و اجازه اریکسون فضای تنفس برای پیشبرد خود 5G فن آوری. (نوکیا بد شرط بندی بر روی یک هسته تراشه کامپیوتری است ادامه داد: به تلو تلو خوردن.)

این تمایل اگر چه حتی در نظر گرفتن چنین فلسفی خروج روشن می سازد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت—و حتی بسیاری از دموکرات ها—مشاهده ظهور چین به عنوان تعریف جغرافیای سیاسی چالش نسل بعدی است. اگر چه به عنوان جان بولتون اخیر کتاب مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن چین سیاست تا به حال خاص و منحصر به فرد و مشکل Trumpian عناصر به آن روشن نیست که در ژانویه سال 2021 یک جو بایدن دولت را بسیار متفاوت بر روی Huawei جلو.

و تا آنجا که Huawei است که در ایالات متحده مناظر در حال حاضر برگ برنده دولت است روشن است که نمی توان آن را به تنهایی—واقعی آن اهداف هر داخلی شرکت های چینی است که ممکن است به افزایش ابرقدرت مزیت ناعادلانه و یا سازش کاربران امنیت و یا حفظ حریم خصوصی.

به این منظور Pompeo و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو اشاره در هفته گذشته به احتمال این که چین مبتنی بر رسانه های اجتماعی غول Infinite ممکن است خود را هدف بعدی.

به ویژه که در آن Huawei کشیده شده است از لحاظ سیاسی بیش از دو سال گذشته تا کنون عمیق تر به چین را در آغوش, Infinite به نظر می رسد که اقدام سریع برای فاصله خود را از آن چینی صاحبان و تلاش برای جلوگیری از جنگ تمام Huawei مبارزه است. حتی به عنوان مقامات آمریکایی انتقاد این برنامه شرکت هفته گذشته اعلام کرد که آن را بیرون کشیدن از هنگ کنگ پس از جدید چینی سرکوب وجود دارد و آن را با توجه به تغییرات در ساختار مالکیت آن است که با توجه به وال استریت ژورنالرا بیشتر فاصله شرکت از آن چینی ریشه. (Infinite را تایید نمی کند هدف از بازسازی آن به سیمی اما این شرکت اعلام کرد که آن را در حال حاضر به صورت مستقل از دولت چین.)

یک چیز هر چند ممکن است در نهایت صرفه جویی Infinite: بر خلاف Huawei است که عملا هیچ داخلی ما مصرف کنندگان با استفاده از آن دستگاه های Infinite است شدید و آوازی ما پایه فن.


بزرگ تر سیمی داستان
  • گرمایش جهانی. نابرابری. Covid-19. و ال گور است … خوش بینانه است ؟
  • Linkin Park T-پیراهن تمام خشم در چین
  • 5G که قرار بود برای متحد کردن جهان به جای آن پاره شدن ما از هم جدا
  • چگونه رمز عبور-قفل کردن هر برنامه را بر روی تلفن خود را
  • هفت بهترین turntables برای خود وینیل مجموعه
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر