نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله ؟ خود را سرزنش حافظه کاری

این که آیا شما تصمیم به شرکت در اجتماعی فاصله در مراحل اولیه COVID-19 بستگی دارد چقدر اطلاعات حافظه کار خود را می تواند نگه دارید.

این مهم برای پیدا کردن یک مقاله پژوهشی چاپ شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم مستروف توسط Weiwei Zhang, استادیار روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید. مطالعه ارائه می دهد استراتژی های بالقوه برای کاهش اجتماعی فاصله noncompliance در بحران بهداشت عمومی.

محققان دریافتند افراد با بالاتر کار ظرفیت حافظه افزایش آگاهی از مزایای بیش از هزینه های اجتماعی فاصله و پس از آن نشان می دهد بیشتر با رعایت توصیه های اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول مرحله اولیه COVID-19 شیوع.

حافظه کاری روانی است روند برگزاری اطلاعات در ذهن برای یک دوره کوتاه از زمان-به طور معمول فقط در ثانیه. مقدار اطلاعات حافظه کاری می توانید نگه دارید به طور خلاصه — ظرفیت خود را — این است که اخباری از بسیاری از توانایی های ذهنی مانند هوش, فهم و یادگیری است.

“بالاتر از ظرفیت حافظه کاری بیشتر احتمال دارد که اجتماعی فاصله رفتارهای به دنبال خواهد داشت” گفت: Zhang, کاغذ ارشد نویسنده است. “جالب است که این رابطه را نگه می دارد حتی پس از ما آماری کنترل مربوطه روانی و عوامل اجتماعی و اقتصادی مانند افسردگی و اضطراب خلق و خو و ویژگی های شخصیتی, آموزش و پرورش, هوش و درآمد.”

در ایالات متحده, که در آن اجتماعی فاصله است که عمدتا داوطلبانه گسترده noncompliance همچنان ادامه دارد و به خصوص بالا در طول مراحل اولیه COVID-19 بیماری همه گیر. به گفته ژانگ یکی از دلایل این نگرانی در مورد ذاتی اجتماعی و اقتصادی همراه با هزینه های اجتماعی فاصله. اما آنچه به منزله یک فرد توانایی شناختی برای رسیدن به یک تصمیم در مورد انطباق با اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی می ماند تا حد زیادی مشخص نیست.

“یافته های ما نشان می دهد یک رمان شناختی ریشه های اجتماعی فاصله رعایت در طول مرحله اولیه COVID-19 همه گیر” ژانگ گفت. “ما دریافتیم اجتماعی فاصله انطباق ممکن است تکیه بر یک effortful فرایند تصمیم گیری برای ارزیابی هزینه ها در مقابل مزایای این رفتارها در حافظه کاری-به جای گفتن صرف عادت. این تصميم گيری مصرف سيگار روند می تواند کمتر effortful برای افراد بزرگتر با ظرفیت حافظه کاری به طور بالقوه منجر به بیشتر های اجتماعی فاصله رفتارهای.”

این مطالعه شامل مشارکت 850 ساکنان ایالات متحده از 13 مارس تا آوریل 25 سال 2020 — دو هفته اول پس از ریاست جمهوری ایالات متحده اعلام اضطراری ملی در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

شرکت کنندگان برای اولین بار پر دموگرافیکی. سپس آنها را تکمیل مجموعه ای از پرسشنامه ای که اسیر تفاوت های فردی در اجتماعی فاصله رعایت خلق و خوی افسرده و مضطرب احساسات. متغيرهای شخصيتی و هوش و شرکت کنندگان درک در مورد هزینه ها و منافع اجتماعی فاصله تمرین اندازه گیری شد ،

“تفاوتهای فردی در ظرفیت حافظه کاری می تواند پیش بینی اجتماعی فاصله گرفتن پذیرش فقط به عنوان به خوبی به عنوان برخی از عوامل اجتماعی مانند صفات شخصیتی” ژانگ گفت. “این نشان می دهد سیاست گذاران خواهد شد نیاز به در نظر گرفتن افراد به طور کلی توانایی های شناختی هنگامی که ترویج انطباق رفتارها مانند پوشیدن یک ماسک و یا درگیر شدن در فاصله فیزیکی.”

ژانگ و همکارانش توصیه می کنیم مواد رسانه ها برای ترویج هنجار انطباق رفتارها برای جلوگیری از اضافه بار اطلاعات.

“این پیام در این گونه مواد باید موجز و مختصر و کوتاه” ژانگ گفت. “را فرایند تصمیم گیری آسان برای مردم است.”

این مطالعه یافته ها همچنین نشان می دهد یادگیری اجتماعی فاصله به عنوان یک هنجار جدید نیاز به یک effortful فرایند تصمیم گیری است که متکی بر حافظه کاری.

“خط پایین این است که ما نباید تکیه همیشگی رفتارهای اجتماعی پس از فاصله نیست و در عین حال به اندازه کافی تاسیس در ایالات متحده آمریکا و جامعه” ژانگ گفت. “قبل از اجتماعی فاصله یک عادت تبدیل می شود و به تصویب رسید هنجار اجتماعی تصمیم به دنبال اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک خواهد بود ذهنی effortful. در نتیجه ما باید به عمد تلاش برای غلبه بر تمایل ما برای جلوگیری از effortful تصمیم گیری مانند به عمل اجتماعی فاصله.”

ژانگ انتظار سهم حافظه کاری را به عنوان کاهش جدید هنجارهای اجتماعی مانند پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی فاصله دارد به دست آورد جامعه در طول زمان است.

“در نهایت اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک های صورت را تبدیل به یک رفتار همیشگی و رابطه خود را با کار حافظه را کاهش می دهد,” او گفت:.

آینده این تیم را تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده در سراسر ایالات متحده و چین و کره جنوبی برای شناسایی محافظ اجتماعی و روانی, عوامل است که کمک به مردم برای مقابله با این بیماری همه گیر.

محققان نیز جمع آوری داده ها چگونه ارزیابی حافظه کاری است مربوط به تبعیض نژادی در این بیماری همه گیر.

ژانگ پیوست شده در این مطالعه با نويسنده مسئول Weizhen شیه در موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی از موسسه ملی بهداشت و Stephen Campbell در UCR. شیه دریافت دکترای خود را در رشته روانشناسی در UCR.

این مطالعه بخشی از بودجه توسط UCR گروه روانشناسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر