مقابله با COVID-19 اثرات در کودکان از خانواده های کم درآمد

این COVID-19 همه گیر است بزرگ اجتماعی و آموزشی و مراقبت های بهداشتی نابرابری فاکتورها باعث ایجاد پلاک در حال حاضر نزدیک به 40 میلیون آمریکایی اداره آمار ایالات متحده تخمین می زند در فقر زندگی می کنند. شاید سخت ترین ضربه اعضای آن جمعیت می گویند سه متخصصان اطفال در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز کودکان و فرزندان ملی, بیمارستان کودکان هستند از خانواده های کم درآمد هستند که دچار اختلالات عمده در حال حاضر متناقض روال و کمتر-از-کافی منابع مهم برای یادگیری, تغذیه و توسعه اجتماعی به دلیل محدودیت در محل برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در یک دیدگاه مقاله منتشر شده در مارس 13 موضوع JAMA Pediatricsپزشکان ارائه نمونه از چگونگی تلاش برای حفظ COVID-19 در چک باید disproportionally نهفته حدود 1 در 5 متحده کودکانی که درآمد خانواده هستند که در زیر سطح فقر.

“برای مثال بسیاری از مدارس در حال درگیر شدن در آموزش از راه دور در طول همه گیر است اما تنوع گسترده ای در توانایی برای دسترسی به کیفیت آموزشی, آموزش, دیجیتال, تکنولوژی و خدمات اینترنتی به خصوص روستایی و شهری دانش آموزان می گوید:” مگان Tschudy, M. D., M. P. H., دستیار مدیر پزشکی در هریت لین درمانگاه دانشگاه جانز هاپکینز مرکز کودکان و استادیار طب اطفال در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی. “در برخی از مناطق شهری به عنوان بسیاری از یک سوم از دانشجويان شرکت کننده در کلاس های آنلاین به دلیل چالش های دسترسی به اینترنت است.”

نویسندگان استناد مشکلات دیگر که COVID-19 سیاست ها و مقررات قرار داده شده بر روی کودکان از خانواده های کم درآمد از جمله از دست رفته ماه از مدرسه توسط یک جمعیت دانشجویی معمولا بر دوش مزمن غيبت و عدم توانایی در دریافت وعده های غذایی مغذی که قبلا ارائه شده قبل و در طول ساعات مدرسه و حذف کلید منابع موجود در مدارس از جمله “سازگار و مراقبت از بزرگسالان است که می تواند کمک به ایجاد حالت ارتجاعی و ارائه جامع پشتیبانی می کند.”

برای مقابله با افزایش نابرابری آورده همه گیر و کمک به جلوگیری از کودکان از خانواده های کم درآمد “تجربه عواقب برای یک عمر” نویسندگان توصیه می کنند که در آینده COVID-19 قانون هدف کودک سلامت و رفاه. آنها می گویند که این تلاش ها باید شامل حال گسترش خدمات و افزایش بودجه برای بهداشت و تغذیه کمک برنامه های بهبود کودک اعتبار مالیاتی و گسترش دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و متنوع دستگاه های الکترونیکی به طوری که همه کودکان می توانند در آموزش از راه دور.

همراه با Tschudy دیگر نویسندگان این دیدگاه مقاله دانیل دولی, M. D., پزشکی, مدیر امور جامعه و سلامت جامعه و اسد Bandealy, M. D., اطفال هر دو آنها در کودکان بیمارستان ملی در واشنگتن ،

برای اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید hopkinsmedicine.org/coronavirus. برای کسب اطلاعات در coronavirus از سراسر دانشگاه جانز هاپکینز سازمانی از جمله Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health و دانشگاه جانز هاپکینز بازدید coronavirus.jhu.edu.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>