کشورها باید با هم کار کنند در CO2 حذف برای جلوگیری از تغییرات آب و هوایی خطرناک

توافق پاریس میسازد ملی سهمیه بندی در شرکت2 تولید گازهای گلخانه ای اما نه حذف, و است که باید به فوریت خطاب می گویند نویسندگان یک مطالعه جدید.

توافق پاریس با هدف حفظ درجه حرارت جهانی افزایش این قرن به خوبی زیر 2°C بالاتر از پیش صنعتی سطح و به دنبال تلاش برای محدود کردن آن به 1.5°C. رسیدن به این اهداف نیاز به کاهش — کاهش دی اکسید کربن (CO2) ساطع شده از طریق تغییرات از قبیل افزایش استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر و حذف از CO2 از جو از طریق اقداماتی مانند احیای جنگل و جذب و ذخیره سازی کربن.

در حالی که کشورهای امضا به توافق پاریس باید فردی سهمیه آنها نیاز به پاسخگویی در شرایط کاهش و باید برنامه های فردی برای انجام این کار وجود دارد بدون توافق ملی سهمیه برای شرکت2 حذف.

در حال حاضر در یک مقاله منتشر شده امروز در طبیعت تغییر آب و هوایک گروه بین المللی از محققان استدلال کرده اند که برای دیدار با توافق پاریس را هدف قرار CO2 , حذف سهمیه بندی نمی تواند اختصاص داده شود به گونه ای که هر کشور می تواند در تحقق تعهدات خود را به تنهایی.

همکاری های مرزی

این تیم از امپریال کالج لندن و دانشگاه Girona, ETH زوریخ و دانشگاه کمبریج می گویند کشور نیاز به شروع به کار با هم در حال حاضر به مطمئن شوید که به اندازه کافی CO2 حذف شده است منصفانه و عادلانه راه است. این باید شامل تصمیم گیری چگونه ممکن است سهمیه اختصاص داده شده بود نسبتا و ابداع یک سیستم که در آن کشورهای که نمی تواند انجام تعهدات خود به تنهایی می تواند تجارت با کشورهای با ظرفیت بیشتری برای حذف شرکت2.

همکاری نویسنده دکتر Niall Mac Dowell از مرکز سیاست محیط زیست و مرکز فرایند مهندسی سیستم در امپریال گفت: “حذف دی اکسید کربن لازم است برای دیدار با اهداف آب و هوا آنجایی که ما تا کنون انجام نشده است و به اندازه کافی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای. هر دو لازم خواهد بود رفتن به جلو, اما دیگر ما صبر کنید تا شروع به از بین بردن CO2 در مقیاس بزرگ تر ما را مجبور به انجام.

“ضروری است که سازمان ملل باید این گفتگوها در حال حاضر برای تعیین سهمیه می تواند اختصاص داده شده نسبتا و چگونه کشور می تواند در دیدار با کسانی که سهمیه بندی از طریق همکاری های مرزی. آن را بهترین کار خواهد کرد اگر همه ما با هم کار کنند.”

همکاری نویسنده دکتر دیوید Reiner از قاضی دانشکده کسب و کار در دانشگاه کمبریج افزود: “کشورهایی مانند انگلستان و فرانسه را آغاز کرده اند به اتخاذ اتصال ‘net-zero اهداف” و در حالی که شده است وجود دارد گسترده تمرکز بر انتشار گازهای گلخانه ای و کاهش تولید گازهای گلخانه ای جلسه این اهداف نیاز به توجه بیشتر به منفی تولید گازهای گلخانه ای و یا دی اکسید کربن حذف طرف معادله است.”

تخصیص سهمیه

یک عنصر حیاتی در هر گونه مذاکرات خواهد بود برای تعیین منصفانه ترین راه برای تخصیص سهمیه به کشورهای مختلف. روش های مختلف استفاده شده است برای تعیین قبلی سهمیه جمله توانایی یک کشور برای پرداخت و تاریخی خود را مجرمیت (چقدر CO2 آن منتشر شده) با ترکیبی از روش های اغلب استفاده می شود به طور ضمنی یا به صراحت در هر توافق نهایی ،

این تیم چند مدل از این روش های مختلف و اعمال آنها را به کشورهای در سراسر اروپا است. در حالی که این سهمیه به طور قابل توجهی متنوع آنها دریافتند که تنها تعداد انگشت شماری از کشورها می تواند دیدار با هر یک از این سهمیه تنها با استفاده از منابع خود را.

شرکت سرب نویسنده Dr انجل Galán-مارتین از ETH زوریخ گفت: “ورزش از اختصاص CO2 , حذف سهمیه ممکن است کمک به شکستن بن بست فعلی با incentivising کشور به چین آینده خود را ملی وعده با انتظارات در حال ظهور از انصاف و اصول است.”

دی اکسید کربن, حذف را می توان در راه های مختلفی. احیای جنگل با استفاده از درختان به عنوان طبیعی جذب جوی CO2 , اما طول می کشد زمان برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را به عنوان درختان رشد می کنند. جذب و ذخیره سازی کربن (CCS) طول می کشد CO2 از جو و فروشگاه های آن را در زیر زمین شناسی سازند.

CCS است که معمولا همراه با یک سوخت فسیلی نیروگاه به شرکت2 از انتشار گازهای گلخانه ای قبل از رسیدن به فضای. اما آن را نیز می تواند همراه به انرژی زیستی — رشد محصولات کشاورزی به سوزاندن سوخت. این سیستم دارای دو بهره مندی از محصولات از بین بردن CO2 از جو و CCS گرفتن هر CO2 از قدرت ایستگاه قبل از آن منتشر شده است.

آغاز روند

اما کشورهای مختلف متفاوت توانایی برای استقرار این شرکت2 راهنمای استراتژی. برای مثال کوچک اما غنی کشورهایی مانند لوکزامبورگ ممکن است متحمل سنگین CO2 حذف بار را زمین شناسی ظرفیت برای پیاده سازی در مقیاس بزرگ CCS یا باید فضا برای کاشت درختان به اندازه کافی یا انرژی زیستی محصولات.

نویسندگان بنابراین پیشنهاد می کنم پس از سهمیه تعیین شده است که یک سیستم معاملاتی سهمیه می تواند تاسیس. برای مثال در انگلستان فراوان است فضا برای CCS با تشکر مطلوب زمین شناسی سازند در دریای شمال پس از فروش می تواند برخی از ظرفیت آن برای کشورهای دیگر است.

این سیستم را در حالی که برای راه اندازی به طوری که نویسندگان مصرانه از سازمان ملل برای آغاز فرایند در حال حاضر. شرکت سرب نویسنده دکتر کارلوس پوزو از دانشگاه Girona گفت: “تا سال 2050 در جهان نیاز به کربن خنثی — گرفتن از جو به مقدار CO2 به عنوان آن را در. برای این منظور یک شرکت2 حذف نیازهای صنعت به سرعت در حال کوچک شده و آغاز می شود که در حال حاضر با کشورها به دنبال در مسئولیت های خود و ظرفیت خود را برای دیدار با هر گونه سهمیه بندی.

“وجود دارد راه حل های تکنولوژیکی آماده مستقر می شود. در حال حاضر وقت آن است که برای موافقت نامه های بین المللی برای گرفتن توپ نورد بنابراین ما می توانید شروع به ساخت و پیشرفت جدی نسبت به آب و هوا ما اهداف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>