به منظور پیدا کردن راه های جدید برای انتقال و پردازش اطلاعات دانشمندان شروع به کاوش در رفتار الکترونیکی و مغناطیسی می چرخد به طور خاص خود را تشدید excitations به عنوان حامل اطلاعات. در برخی موارد محققان شناسایی پدیده های جدید است که می تواند کمک کند در نهایت اطلاع رسانی ایجاد دستگاه های جدید برای spintronic و کوانتومی برنامه های کاربردی.

در یک مطالعه جدید به رهبری ایالات متحده آمریکا وزارت انرژی (DOE) Argonne National Laboratory, محققان کشف یک راه جدید است که در آن excitations مغناطیسی چرخش در دو لايه نازک می تواند به شدت به همراه یکدیگر از طریق رابط مشترک. این پویا بوشن نشان دهنده یک نوع از سیستم هیبرید این است که افزایش میزان توجه از دانشمندان علاقه مند در اطلاعات کوانتومی سیستم های.

“یک راه برای فکر کردن در مورد آن را به عنوان اگر شما دو جفت توده متصل به چشمه” گفت: آرگون پژوهشگر فوق دکترا و نویسنده اول Yi Li. “ما می دانیم که هر جرم متصل به بهار خواهد نوسان دوره ای که این ضربه از خارج است. اما اگر ما اتصال دو توده ها با یک سوم بهار و سپس نوسان جرم نیز باعث نوسان از جمعی دیگر که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تبادل اطلاعات بین چشمه. نقش سوم بهار در اینجا این است که بازی های برگزار شده توسط این فاصله ارز کوپلینگ بین دو مغناطیسی لایه است.”

با برخی از smart engineering, محققان می توانید رایگان فرکانس نوسان از دو لایه مغناطیسی اسپین — “توده” — به یکسان که در آن آنها مطلوب ترین برای زن و شوهر. علاوه بر این, آنها نشان می دهد که این دو سیستم می توان به “شدت” همراه دولت است که مهم است برای حفظ انسجام و ممکن است الهام بخش برنامه های کاربردی در اطلاعات کوانتومی.

علاوه بر قوی-جفت دولت محققان اضافی جدید در اثر مغناطیسی bilayer که دارای تاثیر بر انسجام خود را excitations: یک طرف می تواند پمپ, انرژی, به نام چرخش زمان به یکی دیگر. یکی از قابل توجه و جذاب رفتار مورد جدید پویا بوشن شامل تبادل انرژی بین این دو لایه در مواد مغناطیسی.

با توجه به دانشگاه ایلینوی مواد دانشمند و نویسنده مطالعه اکسل هافمن هر لایه خاص در طول مدت زمان بیش از آن مغناطش دینامیک معمولا به طور مستقل باقی بماند. اما با مقدمه ای از چرخش زمان هل دادن چرخش در یک جهت خاص وجود دارد می تواند به اندازه کافی انرژی منتقل شده به طوری که مغناطش پویایی گذشته قابل ملاحظه ای دیگر در یکی از لایه های.

“ما می دانستیم که سفت و سخت از نوع اتصال وجود داشته است اما واقعیت این است که دیگر پویا بوشن نیز مهم است — و مهم به اندازه کافی به طوری که ما نمی توانیم آن غفلت,” هافمن گفت. “برای اطلاعات کوانتومی سیستم های, نام بازی است که به برخی از تحریک و دستکاری آن را در برخی از راه و یا انتقال آن به دیگری تحریک و که تقریبا در قلب آنچه ما در اینجا انجام.”

“وجود ذاتی مغناطیسی تعامل است که ارتباط این دو لایه” لی اضافه شده است. “ما می توانیم اعمال یک میدان مغناطیسی و پس از آن ما می تواند تعیین کند که آیا این دو لایه در حال پمپاژ در فاز یا سه فاز. از جمله کنترل فعل و انفعالات در اصل آنچه که مردم انجام می دهند برای پردازش اطلاعات کوانتومی.”

به گفته هافمن آزمایش آغاز شده و با شناسایی دو سیستم های مغناطیسی که محققان می دانستند بودند همراه با هم. توسط به دنبال ایجاد, اتصال که به عنوان قوی به عنوان آن احتمالا می تواند در مقایسه با فردی excitations در مواد, محققان قادر به دیدن جزئیات بیشتری از چگونگی چرخش پمپ انتقال انرژی آمد.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست/Argonne National Laboratory. Original نوشته شده توسط Jared Sagoff. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de