قوانین دادگاه “دوئل Dinos” متعلق به مالکان در یک پیروزی برای علم

حکم دادگاه روشن مالکیت “دوئل دایناسورها.” بخشی از نمونه نشان داده شده است در اینجا در حراج.

AP Photo/ست Wenig

حقوقی حماسه که تهدید به upend فسیلی شکار دایناسور در غنی مونتانا کشیده شده به نزدیک و دیرینه شناسان در حال تنفس آه امداد.

مونتانا دیوان عالی کشور در این هفته حکم داد که فسیل هستند و نه از نظر قانونی همان است که در مواد معدنی مانند طلا یا مس است. بنابراین مونتانا فسیل از جمله چشمگیر نمونه از دو دایناسورها به خاک سپرده شد هم متعلق به افرادی که خود را زمین جایی که آنها در بر داشت و نه به صاحبان مواد معدنی در زیر زمین.

این 4-3 تصمیم فلسطين راه دانشمندان در آمریکا طولانی با نزدیک شدن سوال فسیلی مالکیت. به نظر می رسد برای خنثی کردن یک برنامه به طور بالقوه مواد منفجره 2018 حکم فدرال 9هفتم مدار ایالات متحده دادگاه تجدید نظر که فسیل رفت و به صاحبان حقوق و مواد معدنی.

نتیجه یک پیروزی برای دانشمندان که تا به حال هشدار داد که بستن فسیل به حقوق و مواد معدنی می تواند آن را سخت تر برای دریافت مجوز برای حفر و می تواند پرتاب به شک که صاحب فسیل در حال حاضر بر روی صفحه نمایش می گوید دیوید پولی در یک دانشگاه ایندیانا شناس و رئیس جمهور گذشته جامعه از مهره داران فسیل شناسی.

حکم ضربه نهایی در یک جنگ است که در بسیاری از جهات در حال حاضر تصمیم گرفت. در 2019 در مونتانا مقننه تصویب قانون افزوده است که فسیل متعلق به مالکان.

اما آن معاف فعال دعاوی ترک باز مورد در حال حاضر تصمیم توسط دادگاه عالی ایالت. “اصل کلی در حال حاضر ساخته شده توسط این نماینده مجلس می گوید:” پولی است. “اما آن را خوب است که دیوان عالی کشور احساس همان.”

مورد حول فوق العاده ای از فسیل دایناسور بر روی یک مزرعه در از راه دور شرق مونتانا. شروع در سال 2006 یک سال پس از خرید ملک, Mary Anne و Lige موری در همکاری با خصوصی فسیلی شکارچی کشف عمده می یابد از جمله کامل Tyrannosaurus rex اسکلت. منحصر به فرد ترین کشف شد یک جفت از دایناسورها که که اسکلت بودند در هم پیچیده نشان می دهد که شاید آنها قفل شده بودند در مبارزه با زمانی که آنها کشته شده اند.

پس از با ارزش اکتشافات جری و رابرت Severson دو برادر که به فروش می رسد زمین به Murrays استدلال آنها جزئی صاحبان. چرا که آنها تا به حال نگه داشته و از حقوق مربوط به مواد معدنی در زیر زمین. در برخی از ایالتها مالکیت نفت و گاز و مواد معدنی را می توان جدا از سطح زمین است.

یک دادگاه منطقه ای فدرال طرفه با Murrays. اما یک دادگاه تجدید نظر پنل حکومت 2-1 که فسیل رفت و با صاحبان حقوق و مواد معدنی. کامل مدار دادگاه داده اعاده دادرسي و ارسال سوال به مونتانا دیوان عالی کشور است. روز چهارشنبه دادگاه دولت اکثریت را نوشت که به رغم “تلاش برای تلفیق” فسیل ها و مواد معدنی,’ دایناسور فسیل بر روی موری ملک نیست مواد معدنی در زیر کلمه رایج و عادی معنی است.”

این Murrays هستند “خوشحال” با نتیجه, می گوید: هارلن Krogh یک بیلینگز وکیل است که نشان دهنده زن و شوهر است. اگر چه این مورد در حال حاضر به عقب می رود به دادگاه استیناف فدرال “ما اعتقاد داریم که که به طور موثر حل مسئله” Krogh می گوید از حکم جدید.

وکیل برای از دست دادن سمت تاسف از این تصمیم گفت: دادگاه قرار قیمتی فسیل در همان رده به عنوان شایع سنگ و خاک. “که فقط به نظر می رسد اشتباه به من می گوید:” وکیل اریک ولف.

دولت تصمیم دادگاه صدق نمی کند به کشورهای دیگر اما پولی پیش بینی شده آن را حمل وزن قانونی اگر این مسئله می آید تا دوباره. “این بدون شک توان به عنوان یک نمونه است,” او می گوید.

آن نیز می تواند به روشن راه را برای فروش نهایی از “دوئل دایناسورها.” این Murrays یک توافق برای فروش زوج فسیل به یک توافق مبتنی بر موزه می گوید Krogh. قیمت فروش محرمانه است او می گوید.

این معامله بیشتر خبر خوب برای دانشمندان که می ترسید متمایز فسیل خواهد بود خریداری شده توسط یک گردآورنده خصوصی نگه داشتن آن را از محققان می گوید: پولی است. “این فوق العاده است,” او می گوید. “این یک کمک بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>