ظهور و افزایش سریع موارد بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19) یک بیماری تنفسی ناشی از یک رمان coronavirus مطرح پیچیده چالش های جهانی بهداشت و تحقیقات پزشکی جوامع نوشتن فدرال دانشمندان از NIH موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). خود را تفسیر به نظر می رسد در مجله پزشکی نیوانگلند.

NIAID مدیر Anthony S. Fauci, M. D., NIAID معاون مدیر تحقیقات بالینی و پروژه های خاص H. کلیفورد لین, M. D., و CDC مدیر Robert R. Redfield, M. D., مشترک مشاهدات خود را در این زمینه به تازگی منتشر شده در گزارش اولیه انتقال پویایی COVID-19. گزارش ارائه شده دقیق بالینی و اپیدمیولوژیک اطلاعات در مورد اول 425 موارد به وجود می آیند در ووهان هوبئی چین است.

در پاسخ به شیوع بیماری های ایالات متحده و کشورهای دیگر برقرار موقت سفر از محدودیت های که ممکن است آهسته گسترش COVID-19 تا حدودی نویسندگان توجه داشته باشید. با توجه به ظاهری بهره وری از ویروس انتقال همه باید آماده برای COVID-19 به دست آوردن جای پایی در سراسر جهان از جمله در ایالات متحده آنها اضافه کنید. اگر این بیماری شروع به گسترش در آمریکا و جوامع مهار دیگر ممکن است یک هدف واقع بینانه و پاسخ تلاش احتمال نیاز به انتقال به های مختلف استراتژی های کاهش که می تواند شامل جداسازی افراد بیمار در خانه بسته شدن مدارس و تشویق telework مقامات نوشتن.

Drs. Fauci خط و Redfield نقطه به بسیاری از تلاش های تحقیقاتی در حال حاضر در جریان است به آدرس COVID-19. این شامل تعداد زیادی واکسن نامزدها اقدام نسبت به اوایل مرحله آزمایش های بالینی و همچنین آزمایش های بالینی در حال حاضر در جریان است به آزمون نامزد درمان از جمله NIAID-حمایت دادگاه آزمایشی داروی ضد ویروسی remdesivir که شروع ثبت نام شرکت کنندگان در فوریه 21 سال 2020 است.

“این COVID-19 شیوع یک استارک یادآوری از چالش مداوم در حال ظهور و دوباره در حال ظهور عفونی بیماری زا و نیاز به نظارت مستمر و فوری تشخیص و پژوهش قوی برای درک زیست شناسی پایه جدید موجودات و ما susceptibilities به آنها و همچنین به منظور توسعه اقدامات متقابل موثر” نویسندگان نتیجه گیری.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط NIH/موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im