در حالی که COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر منجر به اخراج جمعی در صنایع مختلف دیگر ضروری صنایع را به جای صورت بحرانی کمبود نیروی کار با توجه به یک گزارش جدید. اجتماعی فاصله مدرسه و مهد کودک را تعطیل کرده و اقدامات لازم برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر محدود کردن استخر از کارگران شرکت در قرعه کشی می تواند بر. چقدر مهم خواهد این محدودیت ها به نوبه خود به خصوص در ضروری صنایع ؟

برای پیدا کردن محققان از دانشگاه مک گیل دانشگاه روچستر و دانشگاه استونی بروک ارائه یک تصویر کلی از وضعیت در ایالات متحده نقاشی بر روی داده ها از بررسی درآمد و برنامه مشارکت جامعه آمریکا بررسی ملی سلامت و مصاحبه بررسی.

“به حداقل رساندن گسترش این بیماری همه گیر دولت, دولت ها به طور فزاینده ای محدود که می توانند به کار در خارج از خانه برای کارگران ضروری در صنایع. حدود 60 درصد از اشتغال در این صنایع می گوید:” Fabian Lange, یک استاد اقتصاد در دانشگاه مک گیل کانادا و تحقیقات صندلی در کار و پرسنل اقتصاد است. “کاهش فشار در مراقبت از سلامت نیروی کار ضروری خواهد بود به عنوان آنها ایستاده در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.”

مهد کودک

به گفته محققان یک عامل مهم محدود کردن کار عرضه افرادی که می توانند به کار در خارج از خانه به مهد کودک. مدرسه و مهد کودک تعطیلی را ساخته اند آن را قابل ملاحظه ای مشکل تر است برای برخی از کارکنان برای رفتن به محل کار. به دلیل اجتماعی فاصله پدربزرگ و مادربزرگ و دوستان و همسایگان هستند و کمتر قادر به انتخاب کنید تا هر یک از شل.

تقریبا یک چهارم از نیروی کار ایالات متحده است کودکان در خانه و بنابراین ممکن است محدود از تمام وقت کار می کنند. نرخ کمی بالاتر ضروری در صنایع و بالاترین در مراقبت های بهداشتی که در آن 5.6 میلیون کارگر حداقل یک فرزند زیر 12. کارکنان مراقبت های بهداشتی نیز به احتمال زیاد به تک والدین و به خصوص مادران مجرد. لذا ضروری است برای اجرای سیاست های پرداختن به مهد کودک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای حفظ نیروی کار عرضه در این مهم بخش.

در خطر جمعیت در نیروی کار

“یکی دیگر از عوامل محدود کننده در کار عرضه می تواند تلاش برای محدود کردن تماس با خارج برای اعضای خانواده که بیشتر در خطر است. در خطر جمعیت شامل افراد 65 ساله و بیش از افراد با سیستم ایمنی بدن و در افراد با زمینه ای شرایط پزشکی می گوید:” Lange.

حدود یک پنجم نیروی کار در در گروه در معرض خطر و یا زندگی با کسی که به احتمال زیاد به رنج می برند عواقب شدید از COVID-19. در مراقبت های بهداشتی 25 درصد از کارگران این دسته قرار می گیرند. به طور کلی 18.5 میلیون ضروری (غیر بهداشتی) کارگران و 4.6 میلیون مراقبت های بهداشتی کارگران در معرض خطر است که محدودیت توانایی خود را برای شرکت در نیروی کار به منظور محافظت از خود یا یکی از اعضای خانواده با بیماری های زمینه ای.

تامین مراقبت های بهداشتی کارگران

با توجه به Lange مراقبت های بهداشتی کارگران مشمول محدودیت های اضافی. “آنها تحت استرس فوق العاده ای — و نه فقط به این دلیل که آنها در صورت افزایش بیماران نیاز به مراقبت های ویژه و همچنین به دلیل احتمال که آنها خود را آلوده شوند.”

محققان توجه داشته باشید که یک پاسخ شده است به منظور تشویق سابق پرستاران و کارکنان مراقبت های بهداشتی برای بازگشت از بازنشستگی و دیگر مشاغل. این استخر ذخیره بالقوه کارکنان مراقبت های بهداشتی است نسبتا کوچک پس از حسابداری برای خطرات آنها. محققان تخمین می زنند که اگر هر یک پرستار که در حال حاضر در پرستاری بود به یاد می آورد این امر افزایش تعداد پرستاران با 27 درصد است. به طور گسترده تر در مراقبت های بهداشتی بالقوه در استخر می تواند اضافه کردن به 40 درصد بیشتر از کارگران است. با این وجود دو سوم از این هستند یا در معرض خطر و یا زندگی در یک خانواده با یک عضو از یک گروه پر خطر.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مک گیل. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de