COVID-19 مغز عوارض در سراسر جهان

موارد مغز عوارض مربوط به COVID-19 اتفاق می افتد در سراسر جهان یک بررسی جدید توسط محققان دانشگاه لیورپول نشان داده است.

منتشر شده در نشریه عصب شناسی لانستاین مطالعه نشان داد که سکته مغزی, هذیان و دیگر عوارض عصبی گزارش شده از بسیاری از کشورها وجود دارد که در آن بزرگ بوده است شیوع این بیماری است.

COVID-19 همراه شده است عمدتا با مشکلاتی مانند مشکل تنفس و تب و سرفه. اما از آنجا که این بیماری همه گیر است و ادامه آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که دیگر مشکلات می تواند رخ دهد در بیماران است. این خدمات عبارتند از سردرگمی و سکته مغزی و التهاب مغز و نخاع و دیگر انواع بیماری عصبی.

اخیر لیورپول-چراغ مطالعه COVID-19 بیماران بستری در انگلستان یافت می شود طیف وسیعی از بیماریهای اعصاب و روان عوارض که ممکن است مرتبط به این بیماری است.

برای به دست آوردن یک حس تصویر گسترده تر محققان را گرد هم آورده و مورد تجزیه و تحلیل یافته ها از COVID-19 مطالعات در سراسر جهان است که در گزارش عوارض عصبی. این بررسی که شامل مطالعات از چین و ایتالیا و ایالات متحده آمریکا در میان دیگران پیدا تقریبا 1000 بيمار مبتلا به COVID-19-ارتباط مغز و نخاع و عصب بیماری است.

محقق Dr Suzannah Lant بود که کار بر روی این پروژه گفت: “در حالی که این عوارض نسبتا غیر معمول از تعداد زیادی از COVID-19 نفر در سطح جهان به معنای کلی تعداد بیماران مبتلا به مشکلات عصبی است که به احتمال زیاد کاملا بزرگ است.”

یکی از عوارض یافت می شود مربوط به COVID-19 آنسفالیت است که التهاب و تورم مغز.

Dr آوا Easton مدیر عامل شرکت آنسفالیت جامعه و همکاری نویسنده در این مقاله گفت: “این واقعا مهم است که پزشکان در سراسر جهان دانیم که COVID-19 می تواند باعث آنسفالیت و دیگر مشکلات مغز که اغلب به طور بالقوه ویرانگر زندگی در حال تغییر, عواقب برای بیماران است.”

پروفسور تام جزایر ارشد نویسنده در این مقاله و مدیر جهانی COVID-مغز و اعصاب شبکه افزود: “اگر چه این بیماران هستند که در همه جا دیده می شود این ویروس رخ می دهد بسیاری از این گزارش ها فاقد جزئیات است. ما در حال حاضر ادغام داده ها از بیماران منحصر به فرد در سراسر جهان, به طوری که ما می توانید یک تصویر کامل تر. پزشکان که می خواهم برای کمک به بیماران مبتلا به این تحلیل می تواند از طریق تماس با ما جهانی COVID-مغز و اعصاب وب سایت شبکه.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جهانی COVID-مغز و اعصاب شبکه مراجعه کنید https://braininfectionsglobal.tghn.org/covid-neuro-network/

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه لیورپول. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de