Covid-19 نفر در حال حاضر افزایش قبل از جورج فلوید تظاهرات

کاهش stay-در-خانه سفارشات و روز یادبود سفر باید منجر به خوشه در برخی از نقاط کشور است. که خبر بد برای چه می آید بعدی.

در سراسر ایالات متحده دهها هزار نفر از مردم گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به دهه سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و خواستار عدالت برای جورج فلوید یک مرد که کشته شد در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25. در میان این مستند خطرات ناشی از لاستیک گلوله های گاز اشک آور و اسپری فلفل—که به شدت نظامی ادارات پلیس استفاده کرده اند در برابر معترضان و روزنامه نگاران در روزهای اخیر—این تظاهرات حمل تر نامرئی تهدید بیش از حد. کشنده جدید کروناویروس است که هنوز هم در گردش در تمام 50 ایالت. و با بسیاری از مردم فریاد و شعار و سرفه در نزدیکی تظاهرات تقریبا قطعا مجموعه ای ویرانگر زنجیره جدید از سرایت در هفته های آینده. (اجازه دهید فراموش نکنید که این ویروس رشد در زندان و زندانها و در این هفته پلیس بازداشت بیش از 10 ، 000 نفر است.)

این ویروس به طور معمول طول می کشد چهار تا پنج روز به جوجه کشی قبل از یک فرد آلوده شروع به نشان دادن علائم (اگر آنها نشان می دهد علائم در همه). اما آن می تواند تا 14 روز و با توجه به زمان بیشتری طول می کشد تا مردم برای آزمایش و یادگیری نتایج خود را—که به معنی آن می تواند جولای قبل از شماره جدید اعتراض های مربوط به موارد روشن می شود. آنچه دانشمندان در حال حاضر شروع به دیدن این است که در حداقل 14 ایالت از جمله ایالت مینه سوتا مورد اعداد شده اند در حال افزایش است به دنبال آرامش stay-در-خانه سفارشات. و نسبت واحد مراقبت های ویژه شده اند و پر کردن. در این خوشه اپیدیولوژی دیدن عواقب متحده باز کردن بیش از حد اولیه قبل از احداث کافی تست و ردیابی منابع به مبارزه با شیوع بیماری های جدید. و آنها نگران آن دو نیرو برخورد.

“ما واقعا در برخورد با یک syndemic در حال حاضر” و یا اثر ترکیبات متعدد مشخص بهداشت فجایع می گوید چارلز Branas صندلی از گروه اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی. “این بیماری همه گیر نژادی و بی عدالتی در آمده است به جوش در کنار یک بیماری همه گیر از Covid-19 و آنها با هم اقدام به واقعا به حداکثر رساندن مشکل در ایالات متحده است.”

Branas بخشی از یک تیم کلمبیا بیماری افسران ردیابی گسترش Covid-19 و تلاش برای پیش بینی تقاضا برای بیمارستان تخت ICU تخت و هواکش برای هر شهرستان در ایالات متحده است. مدل خود را می کشد در شهرستان در سطح داده های مورد بستری نرخ, تست, تعداد و تحرک داده ها کشیده از گوشی های هوشمند را هفته ای دوبار بینی در مورد جدید عفونت و انتظار مرگ و میر به مدت شش هفته به آینده است. در اوایل ممکن است این گروه پیش بینی کرد که تا پایان ماه موارد خواهد موج نو در تعدادی از کشورها از جمله فلوریدا و جورجیا اوهایو و تنسی و بخش هایی از ایالت مینه سوتا—همه آنهایی است که یا بازگشایی اولیه و یا محدودیت های کمتری در کسب و کار. از همه مهمتر, آنها نوشت معمولی دو هفته تاخیر بین زمانی که افراد آلوده و در هنگام تست تایید آنها بیمار همراه با تماس کافی ردیابی “را ماسک هر جهش و رشد نمایی Covid-19 تا زمانی که آن را به خوبی در جریان است.”

در بعضی از نقاط این واژه ها ثابت کرده اند که prescient. در روز پنج شنبه به عنوان فلوریدا شروع فاز 2 بازگشایی دولت وزارت بهداشت گزارش 1,419 جدید کروناویروس موارد—بزرگترین تک-بعد سنبله پس از همه گیر وارد وزارت امور خارجه. بیش از 1000 عفونت گزارش شده روزانه شنبه پس از آوردن این دولت در مجموع به 60,183. در هفته گذشته کشورهای دیگر نیز دیده می شود رکورد جهش روزانه در مورد شمارش از جمله کالیفرنیا که گزارش شده بیش از 3000 تست مثبت در روز دوشنبه; ماساچوست که گزارش تقریبا 4000 در روز دوشنبه; و آریزونا که گزارش 1,127 عفونت های جدید در روز سه شنبه. “آنچه ما داده است بسیار قابل پیش بینی” مدیر سابق آریزونا وزارت بهداشت خدمات خواهد فروتن گفت KSAZ-تلویزیون در روز شنبه با اشاره به وضعیت بلند کردن آن پناهگاه در محل سفارش دو هفته قبل.

ریاضیدان Sen جزیره پرنس ادوارد یکی از کلمبیا مدلسازی محققان می گوید: آن را کمی سخت تر برای رسم یک خط راست از کشورهای بازگشایی به این خوشه که گروه او در حال حاضر مشاهده است. برخی را می توان به تست که بیشتر به طور گسترده ای در دسترس تر از آن بود قبل از مستند. “لینک افزایش موارد با بازگشایی causatively یک مشکل علمی مشکل می گوید:” جزیره پرنس ادوارد است.

اما حداقل در دو شهرستان فلوریدا—نارنجی (که شامل اورلاندو) و هیلزوو (که شامل تمپا)—زمان امتیاز برای بازگشایی و دوباره بجای اول برگشتن مطابقت بسیار نزدیک است. هر دو شهرستان شد و روند رو به پایین برای بسیاری از مارس اما با شروع دو هفته پس از دولت شروع به باز کردن اکثر کسب و کار در مارس 4, موارد, شروع کنه به بالا. در اورنج کانتی 7 روز روزانه به طور متوسط بیش از دو برابر از 14 مورد جدید در هفته اول آوریل به 36 با آغاز ماه ژوئن با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت. در اورنج کانتی آن را حتی بیشتر روشن—از 22 روزانه موارد به 63 طی همان دوره زمانی. “برای کسانی که به ما می گویند بازگشایی به احتمال زیاد منجر به افزایش, می گوید:” جزیره پرنس ادوارد است.

Pei تیم هنوز به ثبت اطلاعات تحرک از آخر هفته روز یادبود به مدل خود را به طوری که او نمی تواند می گویند هنوز برای مطمئن شوید که چگونه تعطیلات ممکن است همچنین سوخت های اخیر خوشه. اما جان هنری جونیور HIV مشاور که مشغول به کار به عنوان یک مخاطب تحقیقی در کلمبوس در بخش بهداشت و درمان در اوهایو خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که قبل از اعتراضات آغاز شد در حال حاضر شاهد قرار گرفتن در معرض ضرب اعداد در حساب از روز یادبود. کار او شامل تماس گرفتن با کسی که ممکن است در تماس با فرد آلوده. چند هفته پیش او تا به حال برای رسیدن به حدود ده مخاطبین در هر روز. در حال حاضر آن را بیشتر شبیه به 30. “در هفته گذشته تقریبا هر تماس با من تا به حال برای رسیدن به, خود را در معرض تاریخ بود که در سه روز آخر هفته,” او گفت:. پیام مردم در اوهایو دریافت کرده بود به بیرون رفتن و خیلی عادی تعطیلات, او گفت:. “در حال حاضر ما شاهد نتیجه آن است.”

در یک خانه تخصیص بودجه کمیته شنیدن در مورد کوروناویروس در پنجشنبه رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری اذعان کرد که برخی از کشورهای بازگشایی بدون زیر CDC راهنمایی برای انجام این کار است. این سازمان توصیه می شود که اجازه نمی دهد کسب و کار مانند سالن های ورزشی ، سالن و ناهار خوردن در رستوران ها به سر کسب و کار تا زمانی که مقامات دولتی رعایت 14 روز رو به پایین مسیر خود را در تعداد موارد جدید و coronavirus مربوط ER بازديد و همچنین به عنوان به طور کلی کاهش در درصد مثبت شد. “همه کشورها ملاقات معیارهای no” Redfield گفت: در پاسخ به سوال از کانکتیکات کنگره رزا DeLauro.

در تمام احتمال, کسانی که شکست در مورد ترکیب این اعتراضات به خصوص در جایی که آنها آغاز شده است. تعداد تخت در خدمت به عنوان حیاتی اندازه گیری چگونه آماده محلی سیستم بهداشت و درمان است که مسئولیت رسیدگی به یک موج جدید Covid-19 بيمار. در مینه سوتا ICU پذیرش از Covid-19 بيمار شده است به طور پیوسته در حال افزایش از ابتدای ممکن است. هفته گذشته دولت شاهد بزرگترین واحد-بعد سنبله در Covid-19-مربوط به ICU استفاده از تخت به گزارش استار تریبیون. به عنوان جمعه ICU بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور کاهش یافته بود کمی با توجه به کریستن Ehresmann مینه سوتا وزارت بهداشت مدیر عفونی بیماری اپیدمیولوژی پیشگیری و کنترل را به 248 از یک بیماری همه گیر بالا از 263 روز شنبه. اما هنوز هم تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از روزانه پذیرش به عنوان دولت بود که با دیدن یک ماه پیش. و در شهرهای دوقلو منطقه مترو 89 درصد از تخت ICU در حال حاضر کامل است. مینه سوتا, پرجمعیت ترین شهرستان Hennepin و رمزی—که در آن مینیاپولیس و سنت پل واقع شده—هر بینی به کمبود تخت ICU در سه هفته بعد با توجه به گزارش های اخیر در سیاسی.

به عنوان از مطبوعات زمان سیمی بود و هنوز هم در انتظار اطلاعات از دولت عملیات اورژانس مرکز در مورد مینه سوتا توانایی که مسئولیت رسیدگی به یک پست-اعتراض به افزایش تخت بیمارستان و ICU تقاضا است.

تعداد تخت ها نیز شروع به پر کردن در مکان های با laxer قوانین در مورد ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله. در مونتگمری آلاباما فزاینده موارد مجبور ضعف بیمارستانها به ارسال coronavirus بیماران به خارج از شهرستان برای درمان. در هوستون, تگزاس, افزایش مداوم در Covid-19 بستری شدن در بیمارستان است و مدیران بیمارستان نگران آنها اجرا از ICU ظرفیت طی دو هفته آینده.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

Branas می گوید که کمبود تخت در این نقاط داغ در حال ظهور است در مورد. اما گروه او اشتباه شده است قبل از. پیش از اولین افزایش در ماه های مارس و آوریل, آنها نیست, پیش بینی برخی از راه های خلاق سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد تا تخت و تجهیزات. برخی از بیمارستان آمد تا با پروتکل برای قرار دادن دو نفر بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. شبکه های دیگر بازگشایی mothballed بیمارستان ها برای ایجاد ظرفیت اضافی. چه نگرانی های او بیشتر در مورد گرفتن یک دوم اوج در حال حاضر به خصوص در قبلا سخت-آمار مناطق است که با داشتن به اندازه کافی پزشکان و پرستاران بالینی فن و تمیز کردن کارکنان به کار هر ICU در آن ظرفیت موجود است. نزدیک به 300 کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر درگذشت Covid-19. “در انتخاب مناطق شهری شده است وجود دارد فوق العاده ای از دست دادن زندگی در خط مقدم و در بسیاری از موارد آن را نمی ممکن است به جای آنها می گوید:” Branas. “تخت وجود دارد خواهد شد که کارکنان آن؟”

اکثر معترضان سیمی به صحبت کرد در مینیاپولیس شرکت با آگاهی کامل از خطرات بهداشتی و معتقدند خشونت پلیس به یک و حتی ضروری تر تهدید وجودی به خصوص برای جوامع از رنگ. یک تظاهرکننده جوان مرد سفید که خواست تنها به عنوان یک معلم در شاکپی غربی حومه شهر مینیاپولیس گفت: او تصمیم گرفت برای اعتراض پس از شنیدن این ترس در بین دانش آموزان صداهای به عنوان آنها نگران است که آنها می تواند آینده جورج فلوید. “سطح خشم و غم و اندوه من دیدم در آنها بود که کاتالیزور برای من آمد با وجود ویروس,” او گفت:.

در واقع بسیاری از متخصصان بهداشت احساس به همان شیوه حتی دانستن این تظاهرات ممکن است به از بند باز کردن یک موج جدید از عفونت. در روز سه شنبه و پزشکان و پرستاران ایستاده در پیاده رو در مالش کف تظاهرکنندگان در شهر نیویورک است. بیش از 1200 دانشمندان و پزشکان و مددکاران اجتماعی امضا نامه ای سرگشاده در این هفته حمایت از تظاهرات برای جلب توجه به “اهمیت بهداشت عمومی مشکل فراگیر نژادپرستی است.”

این هفته مینه سوتا وزارت بهداشت گسترش آن coronavirus معیارهای تست شامل هر کسی حضور در اجتماعات بزرگ—از جمله تظاهرات تمیز کردن تلاش ها و محله دفاع جلسات. که شامل مردم نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند. در رسانه های اجتماعی مینه سوتا وزارت بهداشت حاکی از آن است که در روند ایجاد جامعه تست سایت در محله بیشتر تحت تاثیر اعتراض و دولت را پوشش هزینه های برای هر کسی که تحت پوشش بیمه و یا در دسترس بودجه فدرال.

نژاد پرستی نیست فقط سیاه مردم Latinx جوامع بومی آمریکایی و فقیر بیشتر در معرض خشونت پلیس. آن برگ های آنها را بیشتر در معرض بیماری های همه گیر ، “سیاه و قهوه ای سلامت مردم را به حال برای مدتهای طولانی تحت تاثیر ساختاری خشونت و نژادپرستی قبل از زمان همه گیر” می گوید Branas و آنها خواهد شد به احتمال زیاد رنج می برند و بدتر از هر coronavirus افزایش به شرح زیر جورج فلوید تظاهرات. “آن وقت ما برای انجام بهتر و بیشتر و جلوگیری از تشدید بار Covid-19 با دیدن این به عنوان یک syndemic و از همه مهمتر ساخت یک طرح ماندگار به نوبه خود این سازه های سمی است که در ادامه به تضعیف این کشور توانایی پاسخ دادن به آینده بهداشت بحران از جمله Covid-19.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>