Covid-19 کست یک ابر تیره در طول پرواز ماشین آینده

یک رکود اقتصادی خوب است برای یک شوت از کسب و کار است که فقط شروع به خاموش.

الکتریکی هوا کسب و کار تاکسی—موجب طول سال توسط Uber را بالا بردن ابتکار و همچنین شناخته شده به عنوان ماشین پرواز—پرواز است به یک ابری ناشناخته: تیره پال از Covid-19 همه گیر و مرتبط با آن, وحشیانه, رکود اقتصادی است. با توجه به کاهش درآمد و خانه نشین, مصرف کنندگان باید دل و روده پانچ تاسیس شرکت هواپیمایی و صنایع خودرو آن را آسان به از دست دادن تمام امید برای یک تازه وارد است که نیاز به یک به خصوص طولانی باند خود را به پرواز.

برای برخی از, برخی از بازیکنان تعقیب شهری حمل و نقل هوایی رویای نمی خواهد آخرین طولانی است. با 250 شرکت های مشغول به کار در برخی از ظرفیت در این موضوع—از طراحی هواپیما به توسعه نیروی محرکه باتری و سیستم های کنترل—آن را در حال حاضر اجتناب ناپذیر است که برخی نمی رسیدن به خط پایان. “درصد زیادی از آنها به مقصد به شکست ارگانیک و Covid خواهد شد سرعت بخشیدن به این نازک شدن گله می گوید:” کوروش Sigari که cofounded این سری از هوا-تاکسی رهبری نشست. حتی برنامه بودجه توسط شرکت های بزرگ مانند بوئینگ, ایرباس, و برخی از خودروسازان ممکن است در معرض خطر است. “این احتمال وجود دارد که بسیاری از آینده رو به جلو پروژه ها یا قطع و یا به تعویق افتاد تا زمانی که هسته اصلی کسب و کار بازگشت به سالم محل.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

Uber که سر دسته این جنبش همچنان با احتیاط خوش بینانه است که eVTOL شرکت را سوار از رکود اقتصادی است. هر چند برخی اعلام کرده اند آنها شروع به پرواز مسافران به محض این سال یا بعد سوار-تگرگ های غول پیکر گیر کرده به آن 2023 هدف برای راه اندازی تاکسی هوایی, خدمات, در, دالاس, لس آنجلس و ملبورن است. که همیشه مشروط به تولید کنندگان با موفقیت در حال توسعه این هواپیما و تامین امنیت دولت گواهینامه اهداف ارائه سختتر توسط Covid-19.

“همه گیر قطعا تاثیر می گذارد برخی از ما خودرو همکاران که در حالی که کار از راه دور قادر به انجام برخی از R&D فعالیت می گوید:” اریک آلیسون سر حال بارگذاری بالا است. “ما امیدواریم که ما می تواند به طور بالقوه راه اندازی تجاری توسط 2023 اما ما ماندن انعطاف پذیر است.”

همانطور که برای eVTOL تلاش های اجرا شده توسط بزرگ هوافضا اشخاص هیچ کدام نشان داده اند هر گونه علائم قابل مشاهده در انگلیس—هنوز. ایرباس اتحاد خود را نشان داد ادامه داد: تعهد به آن CityAirbus برنامه اما تحلیلگران گمان بوئینگ است که تحت انواع فشارهای مالی ناشی از آن 737 Max مبارزه ممکن است برای منحرف کردن بودجه به دور از برنامه های خود را که شامل همکاری با لری پیج حمایت کیتی هاوک به نام Wisk. دالاس-بر اساس سازنده هلیکوپتر بل نشان داد هنوز پیشرفت آن Nexus هواپیما. “Nexus برنامه شده است تحت تاثیر Covid-19” شرکت در بیانیه ای گفت. “ما در حال ادامه برای تست ما تکنولوژی ساخت پیشرفت قابل توجهی و هنوز هم پیگیری به ما جدول زمانی است.” این شرکت یک تیم از 70 کار و تلاش و انتظار آن برای شروع سرویس در نیمه دوم این دهه با تظاهر هواپیما debuting در عرض چند سال.

در میان شرکت های کوچکتر کسانی که با تامین مالی امن و طیف وسیعی از موارد کسب و کار ایستاده بهترین شانس بقا Sigari می گوید. Joby حمل و نقل هوایی به عنوان مثال بسته میلیارد و 590 میلیون دلار دور از سرمایه گذاری در ماه ژانویه از جمله پول نقد از تویوتا. و در حالی که سانتا کروز در کالیفرنیا راه اندازی در حال کار بر روی هواپیماهای غیر نظامی برای حمل و نقل آن را نیز درگیر در وزارت دفاع چابکی نخست تلاش است که راه اندازی این ماه است. همان می رود برای ورمونت مبتنی بر بتا فن آوری است که با توجه به آشکار نهایی تولید نسخه از آن هواپیما در ماه ژوئن. تولید کنندگان دیگر از جمله شرکت چینی EHang حال توسعه حمل و نقل-حمل انواع هواپیما خود را و یا رفتن مستقیم به محموله نسخه مانند Sabrewing شرکت هواپیما. پرش قرار دادن مردم در داخل باید آنها را آسان تر و ارزان تر به گواهی از مسافر-toting هواپیما.

بتا اولیه سرمایه گذار ایالات درمان است علاقه مند به استفاده از eVTOL فن آوری برای ارائه به ارگان های ساخته دست انسان برای انسان پیوند است که آن را در حال توسعه است. در صورتی که بازی غیر معمول طرح حرکت نمی کند آن هواپیما می تواند فقط به عنوان مفید برای حرکت مردم و تجاری باری و یا تجهیزات نظامی. بتا نیز در حال توسعه از راه دور ایستگاه های شارژ الکتریکی هواپیما از تمام اندازه تمام راه را به هواپیماهای بدون سرنشین خودمختار.

کلارک می گوید که سرمایه گذاران در eVTOL فن آوری همواره شناخته شده است که آن را در دراز مدت گزاره که کمک خواهد کرد که مدیریت یک رکود. “گرداند که همه در این صنعت در حال صحبت کردن در مورد اندازه گیری بین سه و 10 سال هم به سرمایه گذاران و مشتریان است.” در حال حاضر او در تیم چرخد به کار از راه دور با بسیاری از مهندسین راه اندازی پرینتر 3D در خانه برای نمونه سازی قطعات. “انسان انسان است و ما میخوایم بازگشت به کار و چیزهایی که حرکت رو به جلو است. دسترسی به سرمایه ممکن است کمتر از آن بود که دو ماه پیش اما پایتخت هنوز هم وجود دارد.”

چقدر از این پول ممکن است به سمت کارگردانی نوآوری است که سرمایه گذاری بر روی هسته سودمندی eVTOL تکنولوژی به جای اثبات نشده بازار برای هوای شهری رفت و آمد. آمازون و فدرال اکسپرس و یو پی اس در حال شتاب کار خود را به امن و قابل انعطاف تر نقطه-به-نقطه تحویل سیستم عامل, یعنی هواپیماهای بدون سرنشین و کوچکتر بار الکتریکی هواپیما اعم از مستقل و یا انسان سرنشین. جدید پویایی اجتماعی فاصله را تقویت که تغییر Sigari می گوید: با توجه به این که تماس انسان در حال حاضر می تواند به عنوان یک خطر سلامت. شرکت هایی که در توسعه فن آوری برای فعال کردن افزایش استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در حریم هوایی—سیستم های که همچنین می تواند حیاتی برای مستقل مسافری حمل هواپیما بعد از آن—خواهد شانس بهتری برای رونق به این خدمات مختلف پیشرفت است.

توسعه آن وثیقه فن آوری و زیرساخت ها را حفظ خواهد کرد تلاش در دراز مدت می گوید بارگذاری را Allison. شرکت خود را در حال توسعه هوایی سوار-به اشتراک گذاری و حریم هوایی قابلیت های مدیریت در خانه از جمله نرم افزار که قدرت آینده تاکسی هوایی خدمات. آن را به شمارش در این واقعیت است که جهان را یک روز شروع به حرکت در اطراف دوباره—امیدوارم با ماشین بیش از حد. به علاوه اگر گریزی به نزدیکی از صدها نفر از مسافران در هواپیما و غول hub فرودگاه به پایان می رسد تا پخته به روح و روان جمعی ما کوچک برقی جایگزین می تواند شروع به دنبال بدجور جذاب است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • چه fleeceware و چگونه می تواند به شما در محافظت از خودتان ؟
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de