COVID-19 می تواند هزینه ایالات متحده میلیاردها دلار در هزینه های پزشکی

یکی از نگرانی های عمده ای در مورد COVID-19 coronavirus همه گیر شده است و این اولین بار است که موارد را در سیستم مراقبت های بهداشتی. یک مطالعه جدید منتشر شده 23 آوریل در مجله امور بهداشت و درمان نشان داد که گسترش ویروس می تواند هزینه صدها میلیارد دلار به طور مستقیم هزینه های درمانی به تنهایی و نیاز به منابع مانند تخت بیمارستان و هواکش است که ممکن است بیش از آنچه که در حال حاضر در دسترس است. این یافته ها نشان می دهد که چگونه این هزینه ها و منابع می تواند کاهش قابل ملاحظه ای اگر گسترش COVID-19 coronavirus را می توان کاهش می یابد به درجات مختلف.

این مطالعه به رهبری بهداشت انفورماتیک محاسباتی و تحقیق در عملیات (PHICOR) تیم در دانشگاه شهر نیویورک (CUNY) دانشکده سلامت عمومی و سیاست های بهداشتی (CUNY SPH) همراه با بیماری های عفونی بالینی نتایج تحقیقات واحد (ID-هسته) در لس آنجلس پزشکی موسسه تحقیقات بندر-مرکز پزشکی UCLA و تورانس یادبود مرکز پزشکی. تیم طراحی و توسعه یک کامپیوتر شبیه سازی مدل از کل ایالات متحده آمریکا است که پس از آن می تواند شبیه سازی چه اتفاقی خواهد افتاد اگر نسبت های مختلف از جمعیت تا پایان آلوده شدن با COVID-19 coronavirus. در این مدل هر فرد آلوده را توسعه علائم مختلف در طول زمان و بسته به شدت علائم آن بازدید و درمانگاه و بخش اورژانس یا بیمارستان. منابع هر بیمار نیاز به مانند پرسنل بهداشت و درمان, زمان, دارو, بیمارستان تخت و هواکش و سپس آن را بر اساس وضعیت سلامت هر بیمار است. این مدل سپس آهنگ های منابع invovled بود که هزینه های مرتبط و نتایج برای هر بیمار است.

برای مثال اگر 20 درصد از جمعیت ایالات متحده شد برای تبدیل شدن به آلوده به COVID-19 coronavirus وجود دارد خواهد بود به طور متوسط 11.2 میلیون بستری شدن در بیمارستان و 1.6 میلیون دستگاه تهویه مصنوعی استفاده می شود هزینه به طور متوسط از $163.4 میلیارد دلار به طور مستقیم هزینه های پزشکی در طول دوره عفونت. این مطالعه نشان می دهد عواملی که می تواند فشار این مقدار به 13.4 میلیون بستری شدن در بیمارستان و 2.3 میلیون دستگاه تهویه مصنوعی استفاده می شود هزینه به طور متوسط از $214.5 میلیارد دلار است. اگر 50 درصد از جمعیت ایالات متحده برای دریافت با آلوده COVID-19 coronavirus وجود دارد خواهد بود 27.9 میلیون بستری شدن در بیمارستان 4.1 میلیون دستگاه تهویه مصنوعی استفاده می شود و 156.2 میلیون تخت بیمارستان روز تعلق هزینه به طور متوسط از $408.8 میلیارد دلار به طور مستقیم هزینه های پزشکی در طول دوره عفونت. این افزایش به 44.6 میلیون بستری شدن در بیمارستان 6.5 میلیون دستگاه تهویه مصنوعی استفاده می شود و 249.5 میلیون تخت بیمارستان روز (به طور کلی به علاوه بخش ICU تخت روز) متحمل هزینه به طور متوسط از $654 میلیارد دلار در طول دوره عفونت اگر 80 درصد از جمعیت آمریکا بودند را دریافت کنید. تفاوت قابل توجهی در هزینه های پزشکی وقتی مختلف نسبت از جمعیت آلوده نشان می دهد ارزش هر استراتژی است که می تواند به کاهش عفونت و برعکس هزینه های بالقوه به سادگی اجازه دادن به این ویروس در اجرای آن دارد.

“برخی پیشنهاد کرده اند گله ایمنی استراتژی برای این بیماری همه گیر” توضیح سارا Bartsch, پروژه مدیر در PHICOR و مطالعه منجر نویسنده. “این استراتژی شامل اجازه دادن به مردم برای دریافت آلوده تا زمانی که گله ایمنی آستانه رسیده و ویروس دیگر می تواند گسترش. اما مطالعه ما نشان می دهد که چنین استراتژی می تواند در هزینه های فوق العاده ای.”

“این نیز نشان می دهد که ممکن است رخ دهد اگر اجتماعی فاصله اقدامات بودند آرام و کشور شد ‘دوباره باز’ خیلی زود گفت:” CUNY SPH استاد بروس Y. Lee, مدیر اجرایی PHICOR و مطالعه ارشد نویسنده است. “اگر این ویروس هنوز هم در گردش خون و عفونت نرخ افزایش به عنوان یک نتیجه, ما باید به در نظر گرفتن و در نتیجه هزینه های مراقبت های بهداشتی. هزینه ها از جمله اقتصاد تاثیر می گذارد و همچنین به خاطر اینکه کسی را مجبور به پرداخت برای آنها. هر بحث اقتصادی برای بازگشایی این کشور نیاز به عامل در هزینه های مراقبت های بهداشتی.”

این مطالعه نشان می دهد که چگونه هزینه این COVID-19 coronavirus است که در مقایسه با دیگر شایع بیماری های عفونی. برای مثال یک علامتی COVID-19 coronavirus عفونت هزینه های به طور متوسط از $3,045 مستقیم هزینه های پزشکی در طول دوره عفونت به تنهایی. این است که چهار برابر بیشتر از یک علامت آنفلوانزا مورد و 5.5 برابر بیشتر از یک علامت سیاه سرفه مورد. مقاطعه در هزینه ها از اثرات طولانی مدت از عفونت مانند آسیب ریه و سایر ارگان آسیب افزایش متوسط هزینه به $3,994.

“این است که شواهد بیشتری که COVID-19 coronavirus بسیار متفاوت از آنفولانزا” گفت: Bartsch. “این بار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی و منابع مورد نیاز بسیار متفاوت هستند.”

“مقاطعه در هزینه های متحمل شده پس از عفونت است که بیش از همچنین می افزاید: به هزینه های. مهم است به یاد داشته باشید که برای بسیاری از افرادی که آلوده هزینه های مراقبت های بهداشتی به پایان نمی هنگامی که عفونت فعال به پایان می رسد” لی هشدار داد. “این بیماری همه گیر خواهد شد که در آن اثرات ماندگار و مراقبت از کسانی که رنج می برند contuing مشکلات یکی از آنها است.”

ادامه نگرانی این است که ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی تبدیل خواهد شد و غیرمنتظره با افزایش COVID-19 coronavirus موارد و پس از آن خواهد شد به اندازه کافی فرد-قدرت هواکش و تخت بیمارستان به جای هجوم بیماران. این مطالعه نشان می دهد که حتی زمانی که تنها 20 درصد از جمعیت آلوده به این تعداد در حال حاضر در دسترس هواکش و تخت ICU نخواهد بود suffient. با توجه به جامعه از مراقبتهای پزشکی وجود دارد حدود 96,596 تخت ICU و 62,000 کامل شامل دستگاه تهويه مکانيکی در ایالات متحده قابل ملاحظه ای پایین تر از آنچه که مورد نیاز خواهد بود زمانی که تنها 20 درصد از جمعیت آلوده.

“البته ظرفیت واقعی استفاده می شود بستگی خواهد داشت زمان هنگامی که بیماران به آنها نیاز دارید” گفت: Bartsch. “اما نشان می دهد که وجود دارد سفارشات از قدر تفاوت بین آنچه که در حال حاضر در دسترس است و آنچه ممکن است مورد نیاز است در مورد.”

در حالی که متخصصان مراقبت های بهداشتی و مقامات بهداشت عمومی ابراز نگرانی در مورد ونتیلاتور و تخت بیمارستان با کمبود این مدل می تواند کمیت در صورت مفصل تر از آنچه به طور خاص مورد نیاز خواهد بود در مراحل مختلف این بیماری همه گیر و چه در انتظار زمانی که مردم بیشتر آلوده می شوند.

“بالقوه هزینه های مراقبت های بهداشتی و استفاده از منابع مرتبط با COVID-19 کروناویروس در آمریکا” نوشته شده توسط سارا M. Bartsch, ماری C. فرگوسن, James A. McKinnell Kelly J. اوشی Patrick T. زناشویی, شریل S. Siegmund و بروس Y. Lee.

این کار حمایت می شد در بخشی CUNY SPH آژانس برای مراقبت های بهداشتی و پژوهش کیفیت (AHRQ) از طریق اعطای R01HS023317, ایالات متحده آمریکا آژانس توسعه بین المللی (USAID) تحت قرارداد شماره AID-OAA-A-15-00064 جهانی پیشگیری از چاقی (مرکز GOPC) و یونیس کندی شرایور موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی (NICHD) و دفتر مدیر موسسه ملی بهداشت (OD) تحت جایزه شماره U54HD070725. آن را نیز پشتیبانی شده توسط NICHD از طریق اعطای U01HD086861 و 5R01HD086013-02 و توسط موسسه ملی علوم پزشکی عمومی (NIGMS) از طریق مدل از بیماری های عفونی عامل مطالعه (MIDAS) شبکه تحت گرانت 1 R01 GM127512-01A1. تأمین کنندگان مالی نیست هر گونه نقشی در طراحی مطالعه مجموعه, تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها نوشتن این گزارش و تصمیم به ارسال این گزارش برای انتشار. نویسندگان این مقاله مسئول محتوای آن از جمله تجزیه و تحلیل داده ها. اظهارات در این مقاله لزوما نمایندگی رسمی نمایش و یا حاکی از تایید توسط موسسه ملی بهداشت AHRQ یا HHS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>