Covid-19 طولانی ایجاد اضطراب منتظر درمان های باروری

به عنوان کلینیک باروری به تدریج بازگشایی بیماران و پزشکان باید وزن خطرات به دنبال بارداری در طول یک بیماری همه گیر و یا انتظار بیش از حد طولانی را امتحان کنید.

جینا آویخته شد در یک درآب در بیمارستان لباس شب, نشستن روی papered امتحان نیمکت در مطب دکتر وقتی او را دیدم اخبار در گوشی: San Francisco صادر کرده است یک پناهگاه در محل سفارش. آن شد مارس 16, فقط سه روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد Covid-19 شیوع جهانی یک بیماری همه گیر. جینا منتظر بود برای یک انتقال جنین یک روش که در آن تخم مرغ که قبلا حذف شده است و لقاح با اسپرم همسرش خواهد بود بازگشت به بدن او.

جینا که خواسته بود تنها با شناسایی یک نام مستعار به یاد می آورد شنوایی هرج و مرج rumblings از کارکنان دفتر عجله در اطراف در خارج از اتاق و سکوت صدای صحبت کردن در مورد اضطراری کنفرانس تلفنی. این روش خواهد بود سوم انتقال; دو شکست خورده بود. او دفتر را ترک کردند که بعد امید او به زودی تبدیل حامله اما خو او امیدوار است با خاطرات گذشته تلاش شکست خورده است. یکی دیگر معنی بازگشت به آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره.

روز بعد American Society for Reproductive Medicine صادر مهلت قانونی جدید درمان های باروری. صنعت سازمان ارائه شده این اختیاری دستورالعمل که در اثر از طریق آوریل 13, هنگامی که ما در جهان تبدیل شد کانون Covid-19 موارد است. در زمان اعلام حداقل 27 متحده بود به تصویب پناهگاه در محل سفارشات. هیچ کس نمی دانست چه مدت اولیه موج همه گیر خواهد آخرین. در بیانیه ای که به نظر می رسد در وب سایت خود ASRM مقامات نوشت که تصمیم خود را مبتنی بر دانش است که “در مناطق در حال حاضر سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر در حال غرق کافی بر تخت بیمارستان, تنفسی, دستگاه تهویه مصنوعی و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و افزایش بروز Covid-19 آلوده ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.” این سازمان استثنا برای برخی از موارد شدید مانند زنان مبتلا به سرطان که شیمی درمانی درمان می تواند کاهش باروری خود را, اما در غیر این صورت آنها خواست تمام درمانگاه به بستن درهای خود را.

Gina و در درمانگاه به دنبال راهنمایی و بسته به بیماران است. 35 سال تا به حال شده است در تلاش برای باردار شدن به مدت چهار سال به طوری که او خوشحال بود برای تکمیل آخرین لقاح آزمایشگاهی (IVF) چرخه قبل از این مستند. اما دو هفته بعد او آموخته است که بارداری را ندارد. و بر خلاف قبلی شکست و این بار او نمی تواند سهولت غم و اندوه خود را با پریدن به دیگر چرخه.

در حال حاضر زنان در سراسر ایالات متحده در حال انتظار به سر IVF چرخه است که متوقف شده است چرا که این بیماری همه گیر. برخی از آنها نا امید شده توسط تاخیر و احساس می کنید که انتظار حتی یک زن و شوهر بیشتر در ماه می تواند از خط خارج خانواده خود را برنامه. دیگران نگران هستند در مورد خطرات ناشی از آوردن زندگی جدید به یک سیستم بهداشت و درمان است که می تواند ضعف با یک دوم یا سوم موج Covid-19. برای جینا تاخیر برای بارداری خود برنامه بودند مشقت بار. “من فقط رفتن را از طریق عاطفی بسیار غم و اندوه را از طریق این فرایند است که انتظار برای یک نامشخص زمان است فقط بیش از حد دشوار است برای من” او می گوید.

زمانی که مهلت قانونی صادر شد, یک گروه از پزشکان در دانشگاه کلمبیا ارسال یک بررسی برای ارزیابی بیماران خود را واکنش های. آنها در بر داشت که 85 درصد زنانی که درمان بودند به تعویق افتاد به گزارش احساس “در حد متوسط و به شدت ناراحت است.” نتایج نوشته شده بودند به عنوان یک preprint در مارس (که به معنی کاغذ هنوز پذیرفته شده برای انتشار مجله یا کارشناسی). نه همه کلینیک باروری مشاهده شده در مهلت قانونی و بسیاری از زنان که درمان شدند به طور نامحدود به تعویق افتاد تا به حال به گوش بیش از رسانه های اجتماعی و از طریق حمایت از گروه های—چگونه دیگران بودند و هنوز هم آنها را دریافت. در ضمن داستان های گمانه زنی در مورد قریب الوقوع رونق کودک ناشی از حوصله, دو فاک, گیر در قرنطینه بودند پر کردن اخبار است.

با توجه به Zev ویلیامز مدیر کلمبیا, کلینیک باروری و coauthor از بررسی “ما تا به حال بیماران در اشک که می گویند” من خواب را در پیاده رو, اگر شما به من اجازه ادامه درمان است.’ آن بود که دردناک است.” به بسیاری از ویلیامز اشاره, آن را ناعادلانه به نظر می رسید که نگرانی در مورد ایمنی از حاملگی خواهد فقط درخواست به 1 یا 2 درصد از کسانی که در ایالات متحده حاصل از IVF.

راشل شاپیرو, منهتن مبتنی بر باروری مربی که مشاوره می دهد برای زنان به دنبال این درمان گفت که این اختلاف افزایش در حال حاضر موجود “ما در برابر آنها ذهنیت است.” شاپیرو می گوید که برای زنانی که مشکل حاملگی وجود دارد ثابت موانع برای غلبه بر بسیاری از آنها پر از اضطراب سلامت است که تنها رها تنها زمانی که آنها نگه داشتن نوزاد خود را در آغوش خود. برای آنها او می گوید: وجود دارد “سرخوردگی و خشم و یک دوره حساب با تازه کشف شده خود را به چالش از باردار شدن” که زنان دیگر تجربه نمی کنند.

شاپیرو خودش نیز تلاش شده است با ناباروری برای پنج سال گذشته. این مه او نیز تا به حال بدبختی از بستری با Covid-19. به عنوان کسی که تجربه این بیماری در شهر نیویورک کانون شیوع او فکر می کند توقف یک حرکت خوب. “ناباروری دردناک است, به چالش کشیدن, و پر از غم اما آن را نمی خواهد زندگی خود را. Covid به طور بالقوه می تواند و برای من که در آن خط است,” او می گوید. یکی از نگرانی های شاپیرو می افزاید بود که سقط جنین میدوی را از طریق روش IVF می تواند منحرف کردن ارزش منابع و کارکنان به دور از مرگ Covid-19 بيمار در طول موج.

به طور کلی وجود ندارد و روشن حکم هنوز در مورد اینکه آیا بارداری حمل اضافی خطرات در Covid-19 عصر. بیانیه ای در وب سایت کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان می گوید که “افراد نیاز به تصمیم گیری خود را بر اساس نیازهای منحصر به فرد و خواسته ها و ارزش ها است.” این بیانیه هشدار که همه گیر می تواند منجر به کاهش دسترسی به مراقبت و در ادامه می گویند که در حال حاضر در دسترس—ولو محدود—داده ها نشان نمی دهد که زنان باردار در معرض خطر افزایش یافته از Covid-19 عفونت یا شدید عوارض در مقایسه با زنان دیگر. اما هشدار می دهند که دیگر عفونت های تنفسی را مطرح تهدید جدی برای زنان باردار است.

ویلیامز پژواک این احساسات و اشاره می کند که مطالعات عفونت آنفولانزا در دوران بارداری نشان داده اند آن را افزایش می دهد, خطر سقط جنین تولد پیش از موعد و وزن کم هنگام تولد. اما او اشاره می کند که با وجود این خطرات شناخته شده هیچ کس توصیه, جلوگیری از بارداری در طول فصل آنفولانزا.

در نسل بعدی درمانگاه در منهتن متخصص باروری ادوارد نجات تصمیم دشوار برای باز بماند در طول همه گیر اگر چه در بسیاری از مارس بود نه ارائه خدمات. او تلاش برای اولویت بندی زنان با بیشترین نیاز: به طور کلی زنان جوان که بیشتر از تخم مرغ می تواند به استطاعت صبر کنید یک زن و شوهر فوق العاده سال, اما برای خانم های مسن, تاخیر می تواند کاهش تغییرات خود را از باردار شدن است. دلبری گفت که او تا به حال یک گفتگو با بیماران خود را برای شنیدن نگرانی های خود را توضیح دهد و خطرات هر چه شناخته می شد و چه نمی شد بنابراین هر تصمیم گیری یا نه به مکث ساخته شده بود در یک مورد به مورد و بر اساس. اما حتی اگر او ماند باز را با توجه به نیازهای کسانی که برای آنها در انتظار یک گزینه نیست او در نهایت دیدم 95 درصد کاهش در حجم. “بيمار وحشت زده,” او می گوید. “و به حق است.”

در تاریخ 24 آوریل به ASRM خود را به روز رسانی دستورالعمل ها و توصیه کلینیک باروری برای شروع بازگشایی با دقت روش در محل برای جلوگیری از گسترش Covid-19. برای ویلیامز به این معنی که تغییرات بسیاری را در این راه کلمبیا کلینیک باروری موفق است. هر کس می پوشد یک ماسک وجود دارد متوسط چک برای همه بیماران و کارکنان و بیماران باید Covid-19 آزمایشات قبل از شروع درمان. اگر آنها تست مثبت خود را درمان به تعویق افتاد.

رجوی می گوید که او نیز تا به حال به بسیاری از تغییرات “تقریبا یک شبه” به راه خود عمل اجرا شده است. در حال حاضر وجود دارد self-check-در ایستگاه های قرار ملاقات فاصله برای جلوگیری از ازدحام در اتاق انتظار آنها با استفاده از پزشکی از راه دور در هر زمان ممکن و با بیماران و کارکنان مورد نیاز برای پاسخ به پرسشنامه ها قبل از ورود به اتاق در مورد علائم ممکن است. “این شگفت انگیز است که چقدر می توان از راه دور” او اشاره می کند.

اما نه همه در حال پریدن است. متحد یک زن 47 ساله ساکن منهتن که ترجیح به استفاده از یک نام مستعار است انتخاب مکث او IVF در نظر دارد با توجه به نگرانی در مورد خطرات بهداشتی. چرا که او تا به حال پیش بینی برای مسدود کردن تخم مرغ خود را در سی سالگی تاخیر کمتر احتمال دارد به علت مشکلات برای او از زنانی که نگران هستند در مورد زنده ماندن از خود ova. او همچنین پناه در خارج از شهر و بازگشت در معرض خطر است او حاضر است به حق در حال حاضر.

“من فقط نگه داشتن شنوایی وجود دارد بسیار کمی شناخته شده در مورد Covid,” او می گوید. در 47 او نگرانی او ندارد بسیاری از شانس. “من می خواستم به امن در مورد آن و نوع آن را در یک زمان که من احساس می کنم کاملا مضطرب” او همچنان ادامه دارد.

دیگران انتخاب مسیرهای مختلف. همکار منهتن ساکن سارا که ترجیح به استفاده از یک نام مستعار است که پزشک درمان Covid-19 بيمار و تصمیم گرفته است به دنبال یک جانشین. قبلی تلاش های شکست خورده در IVF و افزایش خطر سطح به عنوان یک مراقبت های بهداشتی کارگران منجر به تصمیم او برای پیدا کردن یک زن—ترجیحا یک فاصله امن از New York—برای حمل نوزاد خود را به مدت.

همانطور که برای جینا انتظار همچنان ادامه دارد. اگر چه این درمانگاه او استفاده می کند را آغاز کرده است برای ملاقات دوباره برای او آینده IVF چرخه او باید صبر کنید تا جولای. در حالی که او نا امید است با تاخیر او احساس اطمینان که این کلینیک در حال برداشتن گام برای کاهش گسترش—او گفت: او مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن یک Covid-19 تست قبل از سفر. “بشریت در طول زمان تولد داده می شود در طول خطرناک و دشوار” او می گوید. “هر تاخیر کمتر زمان که شما را وادار به صرف با شما عزیزان است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>