Covid-19 داده ها در ایالات متحده است اطلاعات فاجعه’

به منظور تغییر مسیر CDC بستری ارقام مطرح شده دقت و نگرانی است. اما این فقط یکی از مشکلات چگونه این کشور جمع آوری داده های سلامت.

دو هفته پیش وزارت بهداشت و خدمات انسانی محروم مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از کنترل اطلاعات ملی در Covid-19 عفونت در بیماران بستری. به جای ارسال داده ها به CDC عمومی ملی بهداشت و ایمنی شبکه (NHSN) گروه دستور داد بیمارستان به ارسال آن به اطلاعات جدید سیستم اجرا برای آژانس با کمی شناخته شده شرکت در تنسی است.

تغییر در زمان ، اول بستری اطلاعات جمع آوری شده تا ماه جولای 13 از بین رفت از CDC سایت. یک روز بعد از آن منتشر شد—اما در صدر توجه داشته باشید که NHSN Covid-19 داشبورد دیگر نمی خواهد به روز می شود.

خشم بیش از حرکت فوری بود. تمام سازمان هایی که نمایندگی ما حرفه ای بهداشت عمومی اعتراض برعلیه. یک سرعت نوشته شده اعتراض نامه ای خطاب به معاون رئیس جمهور مایک پنس HHS وزیر الکس آذر و دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید را Coronavirus وظیفه نیروی دست آورد امضا از بیش از 100 سلامت انجمن ها و گروه های پژوهشی. واکنش قابل مشاهده ساخته شده این گروه از نگرانی هایی است که داده ها را می توان از دست داده و یا تکرار و تاکید مستمر آنها نگران هستند که CDC در حال تضعیف و کنار. اما آن را تا به حال هیچ اثر دیگر. جدید HHS پورتال به نام HHS محافظت است و در حال اجرا.

پشت بحران دروغ یک واقعیت دشوار: Covid-19 داده ها در آمریکا و در واقع تقریبا همه داده های سلامت—پر هرج و مرج است: نه یک لوله اما یک درهم و برهم کردن. اگر ملت تنها به حال بدون درز, سیستم برای جمع آوری, ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل داده های سلامت HHS و Coronavirus نیروی کار را تا به حال یک زمان بسیار سخت تر کنجکاو CDC را Covid-19 داده های سست. داشتن یک سیستم جامع ساخته شده HHS ممکن است حرکت می کند و با این حال خوب یا بد بخش دسته داده های آن را در حال حاضر دریافت فقدان اطلاعات جامع سیستم آسیب رساندن به ما coronavirus پاسخ.

“هر سیستم بهداشت عمومی هر بخش بهداشت و درمان هر حوزه قضایی واقعا راه خود را از رفتن در مورد چیزهایی که می گوید:” کیتلین رودخانه ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “این بسیار دشوار است برای گرفتن دقیق و به موقع و جغرافیایی حل شود تصویر از آنچه اتفاق می افتد در آمریکا به دلیل وجود چنین آشفته بازار داده است.”

اطلاعات سیستم های ضعیف اشیاء پس از آن ممکن است کمک به گام به عقب و توضیح کمی در تاریخ است. اول وجود دارد به همین دلیل بستری شدن اطلاعات مهم است: دانستن این که آیا تقاضا برای تخت در حال افزایش است و یا در حال سقوط می تواند کمک به روشن کردن چقدر سخت-آمار هر منطقه است و این که آیا بازگشایی در که منطقه امن است.

دوم چه NHSN می کند بیش از حد مهم است. این یک 15 ساله پایگاه داده سازمان در سال 2005 از چندین جریان اطلاعات است که در حال حاضر جریان به CDC که دریافت داده ها از بیمارستان ها و دیگر امکانات مراقبت های بهداشتی در مورد هر چیزی که بر وقوع عفونت پس کسی بستری شده است. که شامل نرخ ذات الریه از استفاده از هواکش و عفونت پس از عمل جراحی و عفونت های دستگاه ادراری از کاتتر به عنوان مثال—اما همچنین آمار در مورد استفاده از آنتی بیوتیک ها رعايت بهداشت دست, عوارض ناشی از دیالیز وقوع ravaging روده عفونت C. difficileو نرخ بهورزان گرفتن عکس های آنفولانزا. به طور گسترده آن را مونتاژ یک پرتره از ایمنی بیمارستان ها و خانه های سالمندان و مزمن موسسات مراقبت در ایالات متحده و سهام آن است که داده ها را با محققان و با دیگر آماری داشبورد منتشر شده توسط دیگر HHS سازمان از جمله مرکز مدیکر و مدیکید خدمات.

چون NHSN تنها جمع آوری نهادی داده و Covid-19 عفونت رخ می دهد هر دو در داخل موسسات مانند خانه های پرستاری و بیمارستان و در جهان خارج HHS مقامات ادعا کردند که این پایگاه داده بد بود مناسب برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما افرادی که مشغول به کار با آن استدلال می کنند که از این شبکه در حال حاضر ابداع کانال برای دریافت تمام داده ها که از سیستم مراقبت های بهداشتی آن باید همچنان به انجام این کار—به خصوص از آنجا که داده ها آسان نیست به انتزاعی است.

“اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به کار در سیستم مراقبت های بهداشتی است که پیچیده پزشکی الکترونیکی ثبت و پس از آن احتمالا شما می توانید با فشار یک دکمه و تمام جریان داده ها به NHSN می گوید:” آنجلا واسالو متخصص اپیدمیولوژی که قبلا در HHS است و در حال حاضر رئیس بالینی مشاور عفونت-پیشگیری از شرکت Covid هوشمند است. “اما این یک تجربه نادر. اکثر بیمارستان ها باید یک عفونت preventionist معمولا کل یک تیم مسئول برای انتقال اطلاعات که توسط دست.”

وجود دارد نهفته است مشکل اصلی. با وجود تلاش بزرگ به عقب در طول دولت اوباما به قیف همه ما مراقبت از سلامت داده ها به یکی از بزرگ با مته سوراخ کردن خط لوله آنچه در حال حاضر وجود دارد شبیه به آنچه که شما می خواهم را پیدا کنید در پشت دیوارهای یک خانه قدیمی: لوله رفتن در همه جا وصله در زوایای غیر محتمل برخی از آنها چکه کن و برخی از آنها مرده به پایان می رسد. به برخی از نمونه هایی از coronavirus پاسخ: Covid-19 بیمارستان پذیرش شدند اندازه گیری NHSN (قبل از HHS مداخله) اما موارد آمدن به اورژانس گزارش شد در یک پایگاه داده های مختلف و تست شد برای اولین بار به محلی و یا دولت ادارات بهداشت و پس از آن تا به CDC.

Covid-19 اطلاعات خاص شده است به طوری کثیف که داوطلب تلاش فنر به آن را تعمیر. این شامل COVID پیگیری پروژه — جمع آوری شده از منابع متعدد و در حال حاضر مجموعه ای جامع ترین آمار استفاده شده توسط سازمان های رسانه ها و ظاهرا توسط کاخ سفید—و Covid استراتژی خروج استفاده می کند که داده ها از COVID ردیابی پروژه و CDC.

هفته گذشته American Public Health Association, دانشگاه جانز هاپکینز, مرکز, و حل و فصل برای صرفه جویی در زندگی غیر انتفاعی رهبری سابق CDC مدیر تام فریدن منتشر شده یک گزارش جامع در Covid-19 جمع آوری داده ها. کشیدن هیچ مشت آنها به نام وضعیت فعلی یک “اطلاعات فاجعه است.”

ما آنها ندارد ملی-دولت-شهرستان-یا شهرستان در سطح استانداردهای Covid-19 داده است. هر دولت حفظ نوعی از coronavirus داشبورد (و برخی از آنها چندین) اما هر داشبورد متفاوت است; هیچ دو کشور در حال حاضر با همان داده های دسته بندی و نه تجسم آنها را به همان شیوه. اطلاعات ارائه شده توسط دولت است “متناقض و ناقص و غیر قابل دسترس” این گروه یافت می شود: از 15 قطعه کلیدی از اطلاعات است که هر دولت باید ارائه—همه چیز از جمله جدید تایید شده و احتمالی موارد جدید آزمون های انجام شده و درصد آزمون که مثبت هستند—تنها 38 درصد از شاخص گزارش شده در برخی از راه با محدودیت ها و 60 درصد در حال گزارش نشده است.همه در همه ،

“این است که تقصیر از ایالات—وجود دارد هیچ فدرال رهبری” فریدن تاکید کرد در مصاحبه با سیمی. “و این است که مشروع دشوار است. اما آن را غیر ممکن نیست. آن فقط نیاز به تعهد است.”

اما مشکل از ناقص کثیف داده است و عمیق تر از این بیماری همه گیر. چهار محققان از سلامت سیاست های اتاق فکر مشترک المنافع صندوق به نام گسترده تر مشکل فقط در هفته گذشته در یک مقاله جدید مجله پزشکی انگلستاننامگذاری داده های سلامت به عنوان یکی از چهار پیوسته بحران مراقبت های بهداشتی در معرض توسط Covid-19. (این دیگران بودند اتکا به کارفرما ارائه مراقبت های بهداشتی و زیان مالی در مناطق روستایی و ابتدایی-شیوه های مراقبت و اثر این بیماری همه گیر در نژادی و ethinic اقلیت.)

“وجود دارد هیچ ملی بهداشت عمومی اطلاعات سیستم—الکترونیکی و یا در غیر این صورت قادر می سازد که مقامات برای شناسایی منطقه ای تنوع در تقاضا و عرضه از منابع مهم برای مدیریت Covid-19” آنها نوشت. به رفع آنها توصیه شده: عمومی ملی اطلاعات سلامت سیستم که رکورد تشخیص در زمان واقعی نظارت بر مواد بيمارستان نیاز و پیوند بیمارستان ها و مراقبت های سرپایی دولتی و محلی ادارات بهداشت و آزمایشگاه ها و تولید کنندگان به حفظ زمان واقعی گزارش وقوع بیماری اقدامات پیشگیرانه و تجهیزات تولید.

آنها برای اولین بار به این می گویند مورد نیاز است. در ماه فوریه 2019 در شورای دولت و ارضی اپیدیولوژی راه اندازی یک کمپین برای دریافت کنگره به مناسب $1 میلیارد دلار در بودجه فدرال بیش از 10 سال به طور خاص برای بهبود جریان داده ها. “ملت بهداشت عمومی داده های سیستم های کهنه تکیه بر منسوخ نظارت روشها و نیاز مبرم به امنیت ارتقا” گروه نوشت و در آن راه اندازی کرد. “تنبل فرآیندهای دستی—کاغذ سوابق گسترده فکس و تلفن تماس—هنوز هم در استفاده گسترده اند عواقب مهمترین تاخیر در تشخیص و واکنش به تهدید سلامت.”

مدافعان HHS تصمیم به تغییر داده ها به دور از CDC می گویند که بهبود مشکلات مانند این چیزی است که این گروه با هدف شد. (“CDC قدیمی بیمارستان اطلاعات-عملیات جمع آوری یک بار کار می کرد به خوبی نظارت بر اطلاعات بيمارستانی در سراسر کشور, اما آن را ناکافی سیستم امروز” HHS دستیار وزیر امور عمومی مایکل Caputo سی ان ان گفت.) در صورتی که دقیق ادعا می کنند در جهانی همه گیر است و به چالش کشیدن زمان به آن را انجام دهد.

“ما مخالف بودند و به این دلیل تلاش برای انجام این کار در وسط یک فاجعه است نه زمان می گوید:” ژرژ بنیامین, پزشک و مدیر اجرایی آمریکایی بهداشت عمومی انجمن بود که از امضا کنندگان نامه اعتراض به حرکت داده ها از NHSN. “این فقط به وضوح انجام می شود بدون بسیاری از پیش بینی است. من فکر نمی کنم آنها درک راه داده حرکت می کند و از طریق سیستم.”

هفته گذشته نشان داده است که چگونه صحیح است که نگرانی شد. بلافاصله پس از تعویض با توجه به CNBC متحده شد نا گهان از دریافت داده ها در خود بیمارستان به دلیل بیمارستان ها قادر به مدیریت دگرگونی از CDC به HHS سیستم. در روز سه شنبه, Ryan Panchadsaram مؤسسین Covid استراتژی خروج و معاون سابق افسر ارشد فناوری برای ما برجسته در توییتر که داده ها در HHS داشبورد آگهی به عنوان به روز رسانی روزانه پنج روز است. و سه شنبه شب COVID پیگیری پروژه های کارکنان هشدار داد در یک تجزیه و تحلیل: “بستری شدن داده ها از ایالات متحده است که بسیار پایدار چند هفته پیش در حال حاضر تکه تکه و به نظر می رسد قابل توجه undercount.”

زمانی که Covid-19 بحران بیش از هر کس به امید آن روزی خواهد شد که ما هنوز هم باید برای مبارزه با این سوال از آن مطرح شده است. یکی از کسانی خواهد بود که چگونه ثروتمندترین کشور در این سیاره با برخی از بهترین مراقبت های بالینی در جهان شد مطالب با اطلاعات سلامت سیستم است که در سمت چپ آن تا ناآگاهانه در مورد بیماری موثر بر بسیاری از شهروندان است. پاسخ می تواند شامل پاره شدن بهداشت عمومی داده های سیستم و ساختمان آن را دوباره از ابتدا.

“این است که عمیقا تثبیت شده که در آن وجود دارد تنها کسی است که انجام می شود کار خود را” رودخانه می گوید. “ما سیستم های قدیمی هستند. آنها به روز شد. ما نمی سرمایه گذاری در آنها. اگر شما در حال تلاش برای تصور یک سیستم که در آن هر کس گزارش همان اطلاعات را در همان راه است و ما می توانیم با فشار یک دکمه و تمام اطلاعات ما ممکن است بخواهید که تعمیرات اساسی کامل از آنچه که ما داشته باشد.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • چگونه تایوان بعید دیجیتال وزیر هک همه گیر
  • Linkin Park T-پیراهن تمام خشم در چین
  • چگونه دو فاکتور تأیید هویت خود را نگه می دارد حساب های امن
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmaekonomikripto paraarkadaşlık sitesi