Covid-19 قائل توسط وزن بدن

ادعا می کنند که کسانی که با بالاتر BMIs در ویژه خطر مرگ ناشی از کروناویروس که به شدت اغراق آمیز است.

در این مرحله آن را ساخته شده است به نظر می رسد مانند حس مشترک: بزرگتر-سالم افراد در معرض خطر بیشتری از این بیماری همه گیر. “کسانی که اضافه وزن دارند واقعا نیاز به مراقب باشید” فرانسه ارشد اپیدمیولوژی اعلام کرد در هفته گذشته. “همین دلیل است که ما نگران هستیم دوستان ما در آمریکا است.”

در هفته های اخیر بسیاری از رسانه های خبری و چند مجلات علمی—فرستاده اند همان ترسناک پیام. یک مطالعه شده در یک preprint سرور در آخر هفته گذشته توسط محققان در دانشگاه نیویورک ارائه علوفه برای آخرین دور از این گزارش: “چاقی به نظر می رسد یکی از بزرگترین عوامل خطر مرتبط با Covid-19 بستری شدن در بیمارستان و بیماری بحرانی” نیوزویک ادعا شده در روز سه شنبه. در عین حال این حرف این است که بر اساس ناقص و محدود شواهد که تنها تشدید ننگ است که بزرگتر سالم مردم در حال حاضر در جامعه ما سیستم مراقبت های بهداشتی. که ننگ چیزی است که واقعا خود را خدشه دار سلامتی وزن خود را — یک واقعیت است که تنها مطلب مهم به نظر در میان این همه گیر.

به تاریخ محتمل ترین تحقیقات با اشاره به افزایش شاخص توده بدنی به عنوان یک عامل خطر شامل سه گزارش مقدماتی که آزاد شده اند و پس از 8 آوریل: یک مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گزارش با آمار توصيفی بر روی کسانی که در بیمارستان بستری شده است برای Covid-19 نشان می دهد که 48 درصد از کسانی که با در دسترس BMI داده ها در “چاقی” دسته (یک کمی درصد بالاتر از 42 درصد در ایالات متحده به عنوان یک کل); یک مطالعه فرانسه است که افراد با BMI 35 و بالاتر از دیگران در معرض خطر قرار داده و در یک ونتیلاتور; و نامه به سردبیر مجله بالینی بیماری های عفونی از محققان در دانشگاه دانشکده پزشکی (از جمله یکی از نویسندگان هفته گذشته preprint) به اشتراک گذاری اولیه پیدا کردن که افراد با شاخص توده بدنی 30 یا بالاتر به نظر می رسد در معرض خطر بالاتر برای بستری و درمان-مراقبت از پذیرش اگر آنها کمتر از 60 سال است. (در میان افرادی که 60 ساله یا مسن تر و وزن و وضعیت به نظر نمی رسد به مهم شود.)

همه این گزارش ها ناقص در روش های مشابه. مهمترین هیچ یک از آنها برای کنترل مسابقه وضعیت اجتماعی و اقتصادی و یا کیفیت مراقبت—عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت است که ما می دانیم توضیح سهم سلامت از تفاوت بين دو گروه از مردم است. ساختاری نژادپرستی و دیگر اشکال نابرابری در جامعه ما مدت طولانی است که مربوط به بدتر سلامت از جمله نرخ بالاتر از دیابت و فشار خون بالا (دو احتمال زیاد Covid-19 عوامل خطر) در میان مردم تحت ستم قرار گرفتند. در حال حاضر کسانی که سلامت اختلافات هستند بر روی صفحه نمایش کامل در Covid-19 همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تأثیر جوامع سیاه—و نه به دلیل زیست شناسی اما به دلیل سیستمیک نابرابری مانند نرخ بالاتر از قرار گرفتن در معرض ویروس و کمتر دسترسی به مراقبت های پزشکی.

آن را به عنوان اتفاق می افتد که اخیر preprint از دانشگاه را به مسابقه را به حساب خود در پیدا کردن که داشتن بسیار BMI بالا یک عامل خطر عمده برای بستری شدن در بیمارستان. اما همان تجزیه و تحلیل همچنین نشان داد که BMI تنها حاشیه ای مهم در پیش بینی که در بیمارستان بستری بیماران را به “بحرانی” بیماری. آن را نیز به نظر می رسید نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار بود که در برخی از راه به طور قابل توجهی محافظ در برابر Covid-19: سیاه بیماران بستری در بیمارستان شد تنها نیمی به احتمال زیاد به عنوان سفید بيماران به توسعه جدی ترین علائم با توجه به مطالعه است. نیازی به گفتن چند اگر هر گونه رسانه ها تبلیغ این مشکوک نتیجه.

یکی دیگر خودنمایی میکند و موضوع را با سه گزارش منتشر شده در مورد BMI و Covid-19: آنها کنترل نمی شناخته شده فردی خطرات بهداشتی که ممکن است همراه با نتایج بدتر برای این ویروس از جمله آسم و مزمن دیگر شرایط تنفسی و سرطان و داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی استفاده کنید. CDC گزارش و NYU نامه به سردبیر نمی, کنترل دیابت یا بیماریهای قلبی عروقی یا اگر چه این دو به احتمال زیاد عوامل خطر برای Covid-19 اتفاق می افتد به در ارتباط با سن بالاتر. فرانسه مطالعه از 124 بيمار می کند کنترل دیابت و پرفشاری خون و همچنین به عنوان ديس ليپيدمی اما نه برای دیگر عوامل خطر—حتی اگر در این مطالعه مقدمه نویسنده خود اذعان کرد که بیماری های قلبی عروقی و بیماری های مزمن تنفسی و سرطان نیز به احتمال زیاد به افزایش خطر Covid-19.

علاوه بر این, این گزارش موفق به کنترل از راه خاص است که در آن پزشکان’ تعصبات و اعتقادات در مورد اندازه بدن به احتمال زیاد موثر بر Covid-19 مراقبت از تصمیم گیری برای افزایش وزن افراد. در سال 2013 در انجمن پزشکی آمریکا دارای برچسب “چاقی” به عنوان یک بیماری (در برابر توصیه آما داخلی کمیته اختصاص داده شده به مطالعه ماده) و CDC شامل BMI 40 یا بالاتر در لیست خود را از عوامل خطر شدید Covid-19 بیماری از اواسط ماه مارس. بنابراین بالاتر وزن افراد ممکن است بیشتر احتمال دارد به بستری به سادگی از آنجا که آنها به عنوان ناسالم و تلقی بالاتر خطر بیماران. آوریل 8 CDC گزارش تنها شامل BMI اندازه گیری برای 10 درصد از بیماران در نمونه و در حالی که آن را قابل فهم است که آنها می خواهم که خیلی اطلاعات از دست رفته در میان هرج و مرج جهانی همه گیر آن را نیز ممکن است که بالاتر وزن افراد بیشتر احتمال دارد به وزن به دلیل وزن خود فرض میشود بالینی مرتبط است. بنابراین افراد با BMI بالا فقط می تواند در مقایسه با نسبت جمعیتی در داده ها.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

کجا CDC این ایده است که افراد با شاخص توده بدن 40 یا بالاتر هستند در معرض خطر بیشتری در وهله اول ؟ آن نامشخص است. یک CDC مطبوعات تماس با ما نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر اما همکار-بررسی شواهد در دسترس بود که در آن زمان این سازمان ساخته شده است که اعلام به طور کلی نشان داد وزن بود نه یک عامل خطر. تقریبا تمام اطلاعات منتشر شده از چین (که در آن Covid-19 بررسی شده است پس اول بودن کشف شده در دسامبر 2019) نشان می دهد که اضافه وزن و چاقی به تنهایی نیست در ارتباط با توسعه این بیماری و یا با داشتن یک انتقادی نتیجه. در بسیاری از چینی ها مطالعات BMI بالا نیست حتی لیستی از شرایط موجود در میان Covid-19 بيمار—با وجود این واقعیت است که یک سوم از جمعیت چین در حال حاضر دارای BMI در “اضافه وزن” و یا “چاق” دسته بندی و چین در نظر وزن مدیریت عمومی-بهداشت اولویت است. اوایل به ما گزارش از سلامت عمومی ادارات نیز به نظر می رسید نشان می دهد که بالاتر BMI یک عامل خطر: در ایالت نیویورک به عنوان مثال “چاقی” نبوده است دولت فهرست بالا 10 موجود و شرایط مرتبط با Covid-19 مرگ و میر از این نوشتن. به “چاقی” نرخ مستند در میان برخی از قدیمیترین Covid-19 نفر در واشنگتن King County همسان که از شهرستان به عنوان یک کل.

چه چیزی بیشتر (محدود) داده های موجود بر روی مرگ و میر و BMI تا کنون نشان می دهد ما می تواند در نهایت شاهد کاهش خطر مرگ در میان بالاتر-وزن مردم است. برای مثال لوئیزیانا در بخش بهداشت و درمان گزارش شده است به عنوان از آوریل 16 که 22 درصد از افرادی که مرده ام از Covid-19 در لوئیزیانا شد در “چاقی” BMI دسته اما نزدیک به 37 درصد از دولت های کلی جمعیت سقوط به رده که با توجه به CDC.

برخی از که می تواند یک مصنوع از تفاوت در سن و یا جنسیت. سنی است که به وضوح بزرگترین عامل مؤثر در مورد مرگ و میر Covid-19 و به طور کلی در بزرگسالان مسن تمایل به کوچکتر سالم به دلیل سن مربوط به ضرر و زیان در هر دو چربی و توده عضلانی است. یکی دیگر از مخدوش عامل می تواند باشد که زنان بیشتر احتمال دارد به BMIs در “چاقی” دسته از مردان و در عین حال جنس زن به نظر می رسد به عنوان یک عامل محافظ در برابر Covid-19.

هنوز اوایل اعداد نشان می دهد این امکان وجود دارد که در آن BMI دسته در واقع می تواند محافظ در برابر Covid-19 مرگ است. که ممکن است صدای ظالمانه با توجه به عقل متعارف که “چاقی کشته شدن” اما شواهد نشان می دهد که سنگین تر از مردم ممکن است برخی از حفاظت در برابر حداقل یکی از منابع مهم Covid-19 مرگ و میر: سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS). یک سال 2017 متا تجزیه و تحلیل نشان داد که داشتن یک شاخص توده بدنی 30 یا بالاتر همراه بود با یک به طور قابل توجهی کاهش خطر مرگ ناشی از ARDS در مقایسه با کسانی که در رده “عادی”. و ARDS نیست و تنها بیماری است که در آن ما می بینیم این الگو; BMI بالاتر همراه است با کاهش خطر ابتلا به عوارض جانبی درمان بسیاری از بیماری ها و موقعیت های بالینی مانند ذات الریه بقا سپسیس نارسایی قلبی و دیابت بستری و بقا—به اصطلاح “چاقی تناقض است.”

در عین حال همه که شواهد اولیه متوقف نمی پژوهشگران و سردبیران مجلات پزشکی از سرمایه گذاری قماری که BMI بالا رفتن ظهور به عنوان یک عامل خطر. این گروه شد extrapolating از شواهد بر آنفلوانزای H1N1 (معروف به آنفلوآنزای خوکی) که در آن برخی از داده ها پیشنهاد این بود که درست است. اما یک سال 2016 متاآنالیز از مطالعات انجام شده بر روی H1N1 و وزن نقاط مختلف نتیجه گیری: برای یک, هیچ افزایش خطر مرگ ناشی از آنفلوآنزای خوکی برای مردم با BMIs 25 و بالاتر. و هر چند آن را برای اولین بار به نظر می رسد که مردم در این گروه هم افزایش خطر داشتن شدید nonfatal عوارض این انجمن ناپدید شد پس از این محققان برای تنظیم مهمی متغیر مخدوش کننده: کوچکتر سالم H1N1 مبتلا بودند به احتمال زیاد در اوایل درمان ضد ویروسی. معلوم شد که کاهش کیفیت مراقبت های بهداشتی و نه بالا BMI مسئول افزایش خطر دیده می شود در افراد با BMIs در “چاقی” رده.

که وزن انگ و این مسئله واقعی است. ضد چربی تعصب شده است مربوط به sub-par مراقبت های بهداشتی در یک از راه های مختلفی از جمله ارائه دهندگان صرف زمان کمتر با بزرگتر سالم بیماران; صحبت بیشتر curtly و کمتر مهربانانه به آنها; و misattributing علائم به وزن خود را به جای اشاره به آنها برای تست و یا ارائه مبتنی بر شواهد غیر مربوط به وزن گزینه های درمان. تبعیض علیه بالاتر-وزن مردم شناخته شده است و مستقل از عوامل خطر برای تمام انواع از مشکلات بهداشتی است که به طور معمول دریافت مقصر وزن از جمله دیابت و بیماری های قلبی. و Covid-19 تنها تقویت این موجود اختلاف. “هنگامی که شما را و سپس شما پرتاب یک بیماری همه گیر در بالا آن را مانند اضافه کردن آب به گریس آتش می گوید:” شادی کاکس یک محقق در دانشگاه راتگرز نیوجرسی دانشکده پزشکی. “سلامت و نابرابری که نیست خطاب هنگامی که وجود دارد یک فرصت به آنها رسیدگی شده است بزرگ.”

این واقعیت است که محققان بوده است با اشاره به اندازه بدن به عنوان یک عامل خطر برای هفته ها در حال حاضر حتی در صورت عدم وجود شواهد زیادی است که یک مثال روشن از چگونگی وزن ننگ می شود تصویب در علم است. “نظر به این پرسش که آیا بالا-BMI مردمی در افزایش خطر ابتال به Covid-19—و اگر آنها قرارداد این که آیا آنها فقیر نتایج می گوید:” Lindo بیکن وزن-علم محقق و نویسنده کتاب سلامت در هر اندازه و بدن احترام. “برای اولین بار متوجه تعصب ساخته شده است به این پرسش. وجود دارد برخی از نشانه ای که مخالف فرضیه هستند بهتر پشتیبانی شده توسط پژوهش—که آیا آنها در خطر کمتر و نتایج بهتر—اما من دیده نمی شود هر کسی قاب سوالات خود را در راه است که هنوز رتبهدهی نشده است.”

در واقع مطالعات متعدد نشان داده است که به سادگی خواندن یک مقاله خبری در مورد به اصطلاح “اپیدمی چاقی” باعث وزن ننگ و افزایش بیان ضد چربی نگرش در میان شرکت کنندگان. گزارش در مورد این بیماری همه گیر است که نام اندازه بدن به عنوان یک عامل خطر احتمال زیاد همان را انجام دهید. “من شک دارم که این پوشش اخبار به طور مداوم به لینک دادن وزن به Covid-19 خطر است همچنین تشدید ضد چربی تعصب می گوید:” جفری گرسنگی یک محقق که مطالعات اثرات وزن ننگ و دیگر اشکال تبعیض در دانشگاه میامی اوهایو. “این رگبار گلوله ثابت پوشش رسانه ای ارتباط وزن به Covid-19 ممکن است منجر به سرزنش افراد برای در واقع انقباض آن است.” و از تعامل با ده ها تن از بالاتر-وزن مشتریان خوانندگان و شنوندگان پادکست روشن است که بسیاری از مردم احساس سرزنش و شرمنده در حال حاضر. “در بسیاری از راه های آن را به شما احساس می کنید مانند شما اشتباه است می گوید:” کاکس که در یک وزن بالاتر. که احساس خود را سرزنش فقط بدتر در حال حاضر وضعیت دشوار زندگی در جهانی همه گیر. “تاپیک اضافی روحی و روانی عوارض است که آن را طول می کشد” کاکس می گوید.

به جای trumpeting قرار خطرات ناشی از اضافه وزن و چاقی و اضافه کردن در حال حاضر به آسیب رساندن تاثیر وزن ننگ محققان نیاز به پرسیدن سوالات عمیق تر و مقامات بهداشت عمومی و روزنامه نگاران نیاز به گزارش علم در ظریف تر و حساس راه. به انجام در غیر این صورت برای ایجاد نتایج بسیار است که ما می خواهیم برای جلوگیری از.

عکس: ناتان لین/بلومبرگ/گتی ایماژ; لودویک مارین/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • “در اینجا در روح و روان” مجموعه تاریخ شفاهی ایمان در میان همه گیر
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de