COVID-19 توسعه مواد مخدر می تواند به نفع از رویکرد مورد استفاده در برابر آنفولانزا

یک مطالعه جدید از محققان در دانشگاه تگزاس در Austin پیدا کرده است که برخی از داروهای ضدویروس برای اطلاعات بیشتر از کمک به افراد بیمار بهتر است — آنها همچنین می تواند به جلوگیری از هزاران کشته و صدها هزار نفر از ویروس موارد اگر در مراحل اولیه عفونت است.

مطالعه منتشر شده امروز در مجله Nature Communicationsمتمرکز در آنفلوانزا و پیامدهای برای کروناویروس که باعث COVID-19. توسط مدلسازی تاثیر یک جفت از پیشرو آنفولانزا مواد مخدر این تیم در بر داشت تفاوت معنی داری در اثر بین اوسلتامیویر یک نفره ضد ویروسی برای درمان آنفولانزا که بیماران می دانم که با نام تامی فلو و جدیدتر یکی baloxavir است که فروخته شده تحت نام تجاری Xofluza.

محققان دریافتند که درمان جدیدتر — به طور موثر و به سرعت در حال متوقف کردن تکثیر ویروس — به طور چشمگیری کاهش طول مدت زمانی که یک فرد آلوده مسری است و از این رو بهتر است محدود گسترش آنفولانزا.

“ما دریافتیم که درمان حتی 10 درصد از بیماران آلوده با baloxavir مدت کوتاهی پس از شروع علائم می تواند به طور غیر مستقیم جلوگیری از میلیون ها نفر از عفونت و نجات جان هزاران نفر در طول یک نمونه فصل آنفولانزا گفت:” رابرت Krug, یک استاد ممتاز علوم زیست شناسی مولکولی, نوشتن برای یک وبلاگ که همراه با این مقاله.

اوایل تحقیقات پایه اکتشافات توسط Krug مطلع توسعه baloxavir.

Krug و یک تیم از اپیدمیولوژیک افسران رهبری لورن Ancel Meyers, استاد یکپارچه زیست شناسی نتیجه گیری از مطالعه است که با داشتن همین طور موثر درمان ضد ویروسی برای coronavirus کمک خواهد کرد برای جلوگیری از هزاران نفر از عفونت و مرگ و میر. ایجاد چنین یک ضد ویروس را در زمان و استراتژی های جدید در برنامه ریزی بهداشت, اما مزایای برای بیماران مبتلا به جوامع و مراقبت های بهداشتی تنظیمات می تواند عمیق.

“تصور کنید که یک دارو که quashes بار ویروسی در عرض یک روز و در نتیجه اساسا کوتاه مسری دوره” گفت: Meyers که مدل گسترش ویروس ها از جمله ویروس است که باعث COVID-19. “در واقع ما می تواند جدا COVID-19 موارد pharmaceutically و نه از لحاظ جسمی و اختلال در زنجیره انتقال.”

به روز ترین COVID-19 مواد مخدر تلاش های تحقیقاتی باید اولویت بندی های موجود ضد ویروس است که می تواند به سرعت مستقر در درمان اکثر بیماران به طور جدی بیمار مقابله با علائم تهدید کننده زندگی. دانشمندان اذعان این امر نشان دهنده یک تغییر جدید به توسعه ضد ویروس برای coronavirus مورد استفاده قرار گیرد در اوایل عفونت با هدف محدود کردن تکثیر ویروس فقط به عنوان baloxavir می کند برای آنفولانزا.

“این ممکن است به نظر می رسد عقل به تمرکز بر روی درمان و نه برای بستری بیمار نیاز به صرفه جویی در زندگی مداخله بلکه برای به ظاهر سالم بیمار مدت کوتاهی پس از COVID-19 مثبت آزمون” Krug گفت. “با اینحال تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که حق در مراحل اولیه درمان ضد ویروسی می تواند بلوک انتقال به دیگران و در دراز مدت ممکن است صرفه جویی در زندگی بیشتر.”

پژوهشگر فوق دکترا Zhanwei Du انجام بسیاری از مطالعات مدلسازی. دانشگاه تهران دانشجوی کارشناسی ارشد Ciara Nugent و آلیسون P. مجموعه از دانشگاه ییل دانشکده بهداشت شرکت-نویسنده مقاله “مدلسازی کاهش شیوع آنفلوآنزا توسط baloxavir.” این تیم همچنین نوشت: یک همراه و همدم پست وبلاگ در مورد مفاهیم برای COVID-19.

این پژوهش با حمایت مالی از موسسه ملی بهداشت از جمله از طریق مدل از بیماری های عفونی عامل مطالعه (MIDAS) برنامه است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه تگزاس در آستین. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de