COVID-19 مخدر منجر شود درمان شناسایی

یک تیم بین المللی از محققان به آزمایش بیش از 10 ، 000 ترکیبات به شناسایی شش نامزد مواد مخدر است که ممکن است کمک به درمان COVID-19.

تحقیقات مربوط به دانشگاه کوئینزلند دانشمند استاد لوقا Guddat آزمایش اثر مورد تایید, مواد مخدر, مواد مخدر نامزدها در آزمایش های بالینی و دیگر ترکیبات.

“در حال حاضر هیچ هدف درمان و یا درمان موثر گزینه برای COVID-19:” استاد Guddat گفت.

“به منظور به سرعت کشف شود ترکیبات برای استفاده بالینی ما آغاز یک برنامه high-throughput غربالگری مواد مخدر در آزمایشگاه و همچنین با استفاده از آخرین نرم افزار های کامپیوتری برای پیش بینی چگونه های مختلف مواد مخدر با اتصال به ویروس.

استاد Guddat گفت: این پروژه هدف اصلی COVID-19 ویروس آنزیم شناخته شده به عنوان اصلی پروتئاز یا Mpro که نقش محوری در واسطه ویروسی تکرار.

“این باعث می شود آن را جذاب مواد مخدر هدف برای این ویروس به عنوان مردم نمی به طور طبیعی این آنزیم ترکیبات است که هدف از آن به احتمال زیاد به سمیت کم.

“ما با اضافه کردن مواد مخدر به طور مستقیم به آنزیم و یا به کشت سلولی رشد ویروس و ارزیابی چقدر از هر ترکیب مورد نیاز است برای جلوگیری از آنزیم از کار و یا به کشتن ویروس.

“اگر مقدار کوچک است پس ما باید امیدوار ترکیب برای مطالعات بیشتر است.”

پس از شيميايي هزاران نفر از مواد مخدر محققان از شش که به نظر می رسد موثر در مهار این آنزیم یکی از علاقه خاص است.

“ما به خصوص به دنبال در چند منجر شده است که در معرض آزمایش های بالینی از جمله برای پیشگیری و درمان اختلالات مختلف مانند بیماری های قلبی و عروقی آرتروز و سکته مغزی و تصلب شرایین و سرطان” استاد Guddat گفت.

“ترکیبات که در حال حاضر در امتداد این خط لوله به کشف مواد مخدر در حال ترجیح داده به عنوان آنها می تواند بیشتر آزمایش به عنوان ضد ویروس در یک سرعت نسبت به مواد مخدر جدید, آگهی که می باید از طریق این فرایند از ابتدا.”

بعد از آنزیم ساختار عمومی ساخته شده بود این تیم با دریافت بیش از 300 درخواست برای اطلاعات بیشتر حتی قبل از این که مقاله منتشر شد.

“به ارائه یک مقایسه ما ارائه دانشمندان با یک قطب ماهیگیری خط و دقیق طعمه و تنها در یک ماه گرفتار برخی از ماهی” استاد Guddat گفت.

“در حال حاضر آن را به ما و دیگر ماهیگیر — ما دانشمندان همکار در سطح جهان — به بهره برداری کامل از این دستیابی به موفقیت.”

“با ادامه و کوچک تلاش ما خوشبین هستند که داوطلبان می توانند با وارد کردن COVID-19 مواد مخدر کشف خط لوله در آینده نزدیک است.”

این همکاری بین المللی به رهبری محققان در ShanghaiTech دانشگاه.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کوئینزلند. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>