Covid-19 عود در آمریکا آلوده “قربانی مناطق’

محققان در پیدا کردن که در مناطق با سطح بالایی از هوابرد گرد و غبار و یا مواد شیمیایی سمی نیز بیشتر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

هوا سیاسی است. تحقیقات نشان می دهد مسابقه بزرگترین پیش بینی اینکه آیا یک فرد زندگی در نزدیکی یک منطقه به شدت آلوده. Covid-19 است به خصوص کشنده برای بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی.

در حال حاضر محققان در حال مطالعه, آیا آلودگی هوا باعث می شود Covid-19 بیماری شدید تر است. آنها به خصوص در رابطه با به اصطلاح قربانی مناطق, مناطق, با فراگیر قرار گرفتن در معرض گازهای سمی. برای فعالان Covid-19 بحران شده است یک تماس با اسلحه به تجدید نظر توازن قدرت بین آلاینده و کم درآمد جامعه است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در مارس دانشمندان در دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت عمومی در مقایسه با نرخ مرگ و میر از Covid-19 با آلودگی هوا برای هر یک از ملت 3,000 شهرستانهای استان است. آنها دریافتند که افزایش میزان ذرات ریز (یک آلاينده هوا به صورت مختصر به عنوان PM 2.5) در ارتباط با افزایش Covid-19 نرخ مرگ و حتی پس از کنترل عوامل دیگر مانند درآمد یا شرایط موجود.

نویسندگان اشاره کرد که شهرستانهای استان با یک درصد بالاتر از ساکنان سیاه تا به حال همواره بالاتر از نرخ Covid-19 مرگ و میر هر چند این بخش از مطالعه. آمریکایی های آفریقایی تبار بودند به احتمال زیاد بیشتر از سایر گروههای نژادی به زندگی در استان ها با افزايش سطح PM 2.5. داده است که “مطابق با گزارش یافته است که آمریکایی های سیاه و سفید هستند در معرض خطر بالاتر از Covid-19 مرگ و میر نسبت به سایر گروهها” این گزارش می گوید.

در یک مطالعه جداگانه محققان در Tulane حقوق محیط زیست, درمانگاه, بررسی تاثیر Covid-19 در 130 مایل نوار از جنوب شرقی لوئیزیانا شناخته شده به عنوان “سرطان کوچه.” منطقه است خانه را به بسیاری از پتروشیمی که برخی از محاصره تاریخی جوامع سیاه. هشت نفر از 10 لوئیزیانا parishes با بالاترین Covid-19 نرخ مرگ و میر در, سرطان کوچه.

“Parishes با بیشتر آلودگی و درصد بیشتری از آمریکایی های آفریقایی تبار بالاتر Covid-19 نرخ مرگ و میر می گوید:” کیمبرلی ترل مدیر توسعه جامعه در Tulane درمانگاه. “و که نیست توضیح داد: فقر و بیکاری برای, توسط, دیابت یا چاقی است.”

ترل نگاه دو نوع آلودگی هوا: PM 2.5 ذرات گرد و غبار مورد بررسی در دانشگاه هاروارد مطالعه و مواد شیمیایی سمی ذکر شده در سازمان حفاظت محیط زیست ملی هوا مواد سمی است. برای هر دو اقدامات کنر می گوید که حتی زمانی که کنترل سایر عوامل بالقوه parishes با نرخ بالاتر از آلودگی هوا تا به حال بسیاری از شهروندان و بالاتر Covid-19 نرخ مرگ و میر.

سطح PM 2.5 کاهش یافته است در لوئیزیانا در دهه های اخیر. اما آنها کاهش یافته و کمتر به شدت سیاه و مناطق که در آن آلودگی های صنعتی ثابت باقی ماند و یا افزایش به عنوان گیاهان جدید باز برای پردازش گاز طبیعی است.

“هنگامی که آن را در یک تاسیسات است که از آمدن به محله مسکونی و یا در نزدیکی یک پیشنهاد تعطیل می شود به سرعت” ترل می گوید. “اما هنگامی که آن را یک آمریکایی آفریقایی تبار جامعه این لاستیک مهر و طلیعه طریق دوباره و دوباره و دوباره.”

“این جوامع هستند که قربانی به مزایای دیگر جوامع می گوید:” Sacoby ویلسون استادیار در دانشگاه مریلند-کالج پارک در دانشکده بهداشت عمومی. “آنها را مجبور به زندگی می کنند با عملیات پتروشیمی, نفت, کارخانه, زباله سوز و یا کارخانه های تولید کاغذ.”

قربانی مناطق منحصر به فرد نیست nonwhite جوامع است. تعریف عامل قربانی منطقه یک استثمار پویا که در آن آلودگی های صنعتی هدایت می شود به یک محله اما انرژی و یا مزایای اقتصادی تولید جای دیگر بروید. “جامعه خود است dehumanized” ویلسون توضیح می دهد: “اما در همان زمان آن را به یک کالا تبدیل می شود.”

در ماساچوست عمدتا Latinx شهرستان از چلسی است که دولت کمترین عفونت و مرگ و مير باعث یک گزارش از وزارت امور خارجه دفتر دادستان کل است. این گزارش به نقل از تحقیقات از دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی نقشه برداری Covid-19 نقاط در کنار مناطق سنگین مسکن, محیط زیست و درآمد بار. “مناطق با بالاترین کیفیت محیط زیست تا حد زیادی در جوامع رنگ و زمان Covid-19 نقاط داغ” به دادستان کل گزارش اشاره می کند.

این گزارش خواستار زیست محیطی اجرای قوی تر کیفیت هوا نظارت و استانداردهای سخت تر که با توجه به مجوزها و امکانات است که خطر افزایش آلودگی هوا و یا دیگر خطرات زیست محیطی. هر اجرای به احتمال زیاد خواهد شد که به اتفاق می افتد در سطح دولت است. در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حالت تعلیق در اجرای برخی از مقررات زیست محیطی در طول بیماری همه گیر.

که ترکیبات نا امیدی از فعالان در تلاش برای رسیدگی به خطرات زیست محیطی. “به طور معمول شما خواهد بود قادر به دست کشیدن بر روی درب کسی می گوید:” جاستین Onwenu, یک, عدالت زیست محیطی سازمان دیترویت فصل باشگاه سیرا. “و بگو:” سلام وجود دارد این است که شرکت های دو بلوک دورتر از شما که می خواهد برای افزایش سطح سرب در محله شما. می تواند به شما می آیند در روز سه شنبه?'” با مستندات در محل امکان پذیر نیست.

تقریبا 15 درصد از ساکنان میشیگان در حال سیاه و سفید اما سیاه پوستان حساب برای 40 درصد از Covid-19 مرگ و میر. در نزدیکی دیترویت که در آن گازهای خروجی از پالایشگاه نفت باعث یک پناهگاه در محل مشاوره در سال گذشته قبل از coronavirus Onwenu می گوید شرکت های انرژی به دنبال تصویب و امکانات است که افزایش آلودگی است. او می گوید: فعالان سازمان داده اند نامه-نوشتن کمپین برای مخالفت با این طرح اما “ما شاهد تاثیر نداشتن سیستم در محل است که ما نیاز به.”

“من فکر نمی کنم که ما باید حرکت مجوزها به افزایش تولید گازهای گلخانه ای در, عدالت زیست محیطی جوامع” Onwenu می گوید: “به خصوص با توجه به آنچه که ما می دانیم در مورد رابطه بين سنگین آلودگی هوا و Covid.”

ویلسون مریلند استاد می گوید: ملت نشده آموخته و درس از حوادث گذشته که صدمه دیده و آسیب پذیر جوامع است. “این که آیا آن کاترینا این 15th anniversary این سال سالگرد 25 از شیکاگو موج گرما” او می گوید. “چرا ما سرمایه گذاری در حفاظت از آسیب پذیرترین? من فکر می کنم که ما در این پاسخ به همه گیر.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>