Covid-19 است و باعث افزایش فروش برای زهر ماسک

آنلاین لباس فروشان و Etsy در حال انجام آنچه آنها می تواند به نگه دارید تا با تقاضا است. در دیگر بت مجاور اخبار HBO حداکثر این است که رفتن به #ReleaseTheSnyderCut از لیگ عدالت.

سلام و خوش آمدید به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. این زمان در اطراف, به روز رسانی ها همه جا از جو روگان رفتن به Spotify در به زهر ماسک پرواز کردن ضرب المثلی قفسه. آه و Batwoman ترک Batwoman. (داستان طولانی است.) بیایید شیرجه رفتن در سمت راست.

Covid-19 است و باعث افزایش فروش برای زهر ماسک

در اینجا یک جمله که قبل از مارس سال 2020 خواهد میرم صدا بعید است اگر نه غیر ممکن است: با توجه به های اخیر همه گیر آنلاین فروشندگان شاهد افزایش فروش از زهر ماسک. معلوم روسری محبوب ساخته شده توسط تام هاردی شخصیت در شوالیه تاریکی در حال تبدیل شدن به یک بسیار پرطرفدار و لوازم جانبی برای مردمی که به دنبال پوشش صورت را می پوشند برای محافظت از خود از Covid-19.

به گزارش خبرنگار هالیوود, آنلاین, لباس محلی خرده فروشان مانند Costume.com به فروش می رسد خارج از ماسک و فروشندگان در Etsy در حال تان شدیدا از پارچه نسخه در یک سرعت سریع. (هنوز هم وجود دارد برخی از در دسترس در آمازون،) “نگاهی به آمار فروش این فیلم ماسک کاملا به حال فروش سنبله در ماه آوریل و اوایل ماه مه است که غیر معمول برای این زمان از سال” Costume.com سخنگوی دیوید DeJac گفت: THRاضافه کرد که وجود دارد چند کودکان, ماسک هنوز در انبار است.

بسیاری از دولت های محلی از جمله کسانی که در لس آنجلس و نیویورک شده اند نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در خارج به سرعت گسترش coronavirus; آن را تنها حس می کند که مردم را دریافت خلاق در چگونه آنها را انجام دهید. اما ما احساس می کنیم باید توجه داشته باشید که پلاستیک, صحنه و لباس, ماسک احتمالا نمی خواهد انجام این کار بسیار برای محافظت از شما و یا دیگران از عفونت بهتر است که شما خود را ساخت.

HBO حداکثر خواهد #ReleaseTheSnyderCut

برای سال ها به نظر می رسید مانند یک شهری افسانه: زاک اسنایدر برش 2017 را لیگ عدالت. این مسائل از آنلاین محوری گریه می کند—همراه با هشتگ #ReleaseTheSnyderCut—و خیابان علامت مبارزات در Comic-Con International. به نظر می رسید هر دو به طور کامل امکان پذیر است و نه کاملا واقعی است. Welp آن است که در واقع واقعی—و آن را در آینده به HBO حداکثر. دیروز برادران وارنر تصاویر اعلام کرد که آن را انتشار اسنایدر را director’s cut این فیلم در سال 2021 در جریان جدید که در حال راه اندازی در هفته آینده. “من می خواهم برای تشکر از HBO حداکثر و برادران وارنر برای این شجاع ژست حمایت از هنرمندان و اجازه می دهد خود را در چشم انداز واقعی به توان متوجه شد” اسنایدر در بیانیه ای گفت. “همچنین یک تشکر ویژه به تمام کسانی که درگیر در SnyderCut جنبش برای ساخت این یک واقعیت است.” برای کسانی که بدانم این نیست که قطع شده است که مخفیانه محبوس در طاق پس از 2017. هر The Hollywood Reporter, از آن خواهد شد چه اسنایدر تماس “یک چیز کاملا جدید” است که می تواند برتر به عنوان چهار ساعت فیلم و یا در یک سری از اقساط.

روبی رز که نقش Batwoman است ترک Batwoman

در دیگر بتمن-مجاور اخبار روبی رز گزارش می روم عنوانی نقش CW را Batwoman قبل از آن فصل دوم. رز دقیق دلیلی برای ترک نشان می دهد که کمی تیره اما این شبکه می گوید که هنوز هم برای رفتن به پیدا کردن یک سری جدید منجر شود و با ادامه فصل 2. “من ساخته شده بسیار دشوار است تصمیم به بازگشت به Batwoman فصل آینده” رز در بیانیه ای گفت. “این تصمیم من ساخته شده به آرامی به عنوان من بیشترین احترام را برای بازیگران خدمه و همه درگیر با نشان دادن در هر دو ونکوور و لس آنجلس. من فراتر از سپاسگزار به Greg Berlanti, سارا Schechter و کارولین خشک نه تنها به من این فرصت باور نکردنی اما برای استقبال از من به DC universe آنها به زیبایی ایجاد شده است. … با تشکر از شما به هر کسی که ساخته شده فصل 1 موفقیت—من واقعا سپاسگزار است.”

والاتر از تام هنکس فیلم جدید معطوف به تلویزیون اپل+

تام هنکس بار دیگر در مورد برای رسیدن به یک تلویزیون در نزدیکی شما. پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus و میزبانی شنبه شب زندهبازیگر بعدی پروژه—جنگ جهانی دوم فیلم به نام تازی—رهبری به تلویزیون اپل+. هیچ تاریخ انتشار تعیین شده است اما با توجه به مهلت این فیلم در اصل قرار به آمار تئاتر در روز پدر آخر هفته کشیده شد اما از آن شکاف میان Covid-19-مربوط به تئاتر تعطیل. زمانی که این فیلم ضربه تلویزیون اپل+ آن خواهد بود که بزرگترین ویژگی هنوز به زمین در جریان خدمات.

جو روگان است که مصرف پادکست خود را به Spotify در

در یک حرکت است که بزرگ Howard Stern-goes-to-شباهنگ انرژی جو روگان است که مصرف پادکست خود را به Spotify در. این شرکت این هفته اعلام کرد که این جو روگان تجربهیکی از مهمترین و گوش دادن به پادکست در جهان تبدیل خواهد شد در دسترس در Spotify در شروع ماه سپتامبر 1 و تبدیل خواهد شد منحصر به فرد پلت فرم مدتی پس از آن. شنوندگان نمی خواهد که به پرداخت هزینه برای کمدین پادکست اما آنها را مجبور به Spotify کاربران را به گوش دادن به صوتی و تماشای فیلم. (روگان محبوب کانال یوتیوب فعال باقی خواهد ماند اما کامل ویدئوها از هر پادکست را حرکت به Spotify در.) شرایط مالی این قرارداد نیست, افشا, اما آنها احتمالا شامل چه تحلیلگران صنعت تماس بگیرید “مقدار زیادی از پول.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • چرا انسان کاملا دمدمی مزاجی هنگامی که آنها از دست داده
  • دره سیلیکون تجدید نظر به (خانه) office
  • نکاتی برای ساخت بهتر از قهوه در خانه
  • پیامبر از دقت علمی و Covid contrarian
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de