Covid-19 کشتار مردم سیاه نامساوی—تعجب نمی شود

Coronavirus همه گیر است که بیشتر در معرض خلیج فارس در سلامت آمار از سفید و سیاه و سفید آمریکایی است که وجود داشته برای چند دهه.

علا استنفورد است دکتر, اما در حال حاضر او است و یک پارکینگ یک گوشه خیابان از پیاده رو خارج از فیلادلفیا کلیسای باپتیست. استنفورد آگهی یک واحد سیار از پزشکان که در حال آوردن رایگان Covid-19 تست به محله در فیلادلفیا است که سخت ترین ضربه توسط ویروس: محروم جوامع سیاه. در سراسر ایالات متحده آمریکا, آمریکایی های سیاه و سفید در حال انقباض و مرگ از Covid-19 در wildly نامتناسب نرخ و در برخی از مناطق آنها نیست حال آزمایش این ویروس تقریبا به عنوان اغلب به عنوان آنها همسالان یا نه.

استنفورد و گروه که خود را سیاه و سفید پزشکان Covid-19 کنسرسیوم در حال اختصاص داده شده به مبارزه با آن بسیار بحث شده اما ضعیف خطاب بحران که در آن زندگی مسلح تنها با سواب بینی مطالب آموزشی و تجهیزات حفاظت شخصی. آنها قادر به پرداخت هزینه برای آن ضرورت از آنجا که این هفته آنها با موفقیت مطرح شده بیش از $100,000 در GoFundMe. پول برای نجات بخش پزشکی و درمان در طول یک بیماری همه گیر در حال آمدن است نه از خزانه دولت اما از هوی و هوس و کیف پول از اینترنت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیدا کرده است که چند نژادی گروه های اقلیت به حساب نامتناسب تعداد Covid-19 موارد و مرگ و میر در ایالات متحده, اما, سیاه, جامعه خاص رنج می برد. در ویسکانسین یک دولت است که تنها 6 درصد سیاه مردم حساب برای حدود نیمی از آن Covid-19 مرگ و میر. در شیکاگو مردم سیاه و سفید حساب برای 70 درصد از مرگ و میر به علت Covid-19 اما تنها 30 درصد از جمعیت آن است. در ریچموند, ویرجینیا, همه اما یکی از افرادی که فوت کرده اند از Covid-19 سیاه پوست بودند. “من به شما بگویم اولین چیزی که به من گفت که من تو را دیدم تفاوت در نرخ مرگ و میر می گوید:” لوئیس قلمدان یک استاد بازنشسته در دانشگاه ایالتی وین که مطالعات نژادی و نابرابری در مراقبت های بهداشتی. “من گفت:, مردم را شگفت زده کرد?'”

کسی که توجه می داند که فاصله بین آمار سلامت از سفید و سیاه و سفید آمریکایی وجود داشته است برای چندین دهه یا واقعا قرن. Covid-19 فقط آخرین تجلی قدیمی و زشت ترند. این توضیح برای این است که در یک بار ساده—نژاد پرستی—و فوق العاده پیچیده است. ساختاری نابرابری نگه داشته اند سیاه و سفید آمریکایی ها به طور قابل توجهی ضعیف تر از همتایان سفید و اقتصادی اختلاف ایجاد نابرابری های سلامت به خصوص در طول یک بیماری همه گیر. مردم سیاه و سفید (و دیگر اقلیت جمعیت) تمایل به زندگی در بیشتر آلوده بیشتر در مناطق پر جمعیت بیشتر مردم در هر خانواده هستند و در مقایسه با نسبت جمعیتی در تنظیمات که در آن مردم قادر به به طور موثر فاصله اجتماعی مانند زندانها و پناهگاه بی خانمان. آنها به طور نامتناسبی کار شغل در حال حاضر ضروری در نظر گرفته شود و در عین حال نیز بسیار کمتر به احتمال زیاد به پرداخت مرخصی استعلاجی به اندازه کافی پس انداز به زمان و یا یک فروشگاه مواد غذایی در این نزدیکی هست به اندازه کافی به سهام تا به راحتی.

بسیاری از این عوامل از زندگی در مواد غذایی بیابان به فاقد بیمه درمانی اضافه کردن به این معنی است که جوامع سیاه نیز رنج می برند در نرخ های بالاتر از حاد و مزمن شرایط پزشکی. “همکاران من می دانستم این بود که رفتن به یک موضوع ماه پیش به عنوان به زودی به عنوان ما شروع به شنیدن که شرایط موجود مانند چاقی و دیابت مزمن ریوی و بیماری های قلبی و عروقی هستند و همه عوامل خطر مرگ از Covid-19,” قلمدان می گوید.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در بالای ایجاد جامعه سیاه و سفید را در جریان بحران بهداشتی نژادپرستی نظاممند نیز یک مانع برای درمان. با توجه به شروین Assari به سلامت نابرابری محقق در Charles R. درو, دانشگاه, یکی از تاریخی سیاه و سفید پزشکی در کشور در حالی که سفید مردم ترجیح می دهند برای دریافت اطلاعات سلامت خود را از ارائه دهندگان خدمات پزشکی و رسانه ها مردم سیاه و سفید رای بهداشت-اطلاعات مربوط به آنها را از اعضای خانواده و کلیساهای بسیار بیشتر. دلیل این نیست ضعیف آموزش و پرورش (اگر چه آن را یکی دیگر از ساختار نابرابر عامل) آن را با توجه به دیرینه و توجیه بی اعتمادی. “ما دریافتیم که تبعیض نژادی در میان پزشکان بر نحوه تعامل آنها با بیماران” قلمدان می گوید. “حتی در بسیار کوتاه و بسیار ساختار تعاملات بین پزشکان و بیماران سیاه بیماران انتخاب کنید تا در این مورد و واکنش نشان دادن به آن است.”

سیاه بیماران تمایل به دریافت فقیر مراقبت و بدتر سلامت از سفید بيماران مبتلا به همان بیماری, پس از آن کمی جای تعجب است که برخی از مبارزه برای قرار دادن مقدار سهام در توصیه های پزشکی در حال حاضر. “شما لزوما دنبال چه سیستم است که ظالمانه است درخواست از شما” Assari می گوید. “اگر شما, شما ‘اقدام سفید’ که وجود دارد این است که برخی از ننگ در اطراف.” در واقع با توجه به استوارت گراند, یک جامعه شناس پزشکی در دانشگاه مینه سوتا بیماران تمایل به انجام بهتر که همسان با یک پزشک که مسابقه مسابقات خود را. آن را یک ماده از برخی از فرومایه سفید پزشکان عمدا underserving سیاه و سفید خود بيمار آن را زیرکانه چیز است: پیدا کردن علائم بیماران معتبر, به دنبال اشکال تهاجمی تر از درمان و بیمار تمایل به اعتماد و انجام توصیه های دکتر است. به همین دلیل تلاش های مانند Ala استنفورد را آوردن سیاه پزشکان برای مراقبت از سیاه و سفید در جامعه بسیار با ارزش است.

علت نابرابری های سلامت—گذشته و حال—آیا بیش از حد لایه لایه و به را به راحتی حل کند. با توجه به قلمدان آنها وجود داشته و پس از بازسازی درست زمانی که سیاه و سلامت بود و دیگر یک ماده از سود. “از بین بردن نابرابری های سلامت نیاز به چند راه حل در سراسر تقریبا تمام موسسات در ایالات متحده” Assari می گوید. “در یک زمان کوتاه بود و چهار ماه در پاسخ به Covid-19 آن است که تقریبا غیر ممکن است برای جلوگیری از عمده نژادی شکاف. آن است که بسیار غم انگیز است.” بسیاری از جمله موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci, باید گفت کمی وجود دارد که می تواند انجام شود در حال حاضر در مورد “غیر قابل قبول” اختلاف جدا از ارائه تمام بيماران با بهترین استاندارد مراقبت. هنوز هم برخی مقامات مانند فرماندار نیویورک اندرو کومو را متعهد به ramping تا تست در جوامع اقلیت ضربه سخت توسط ویروس و استنفورد را ندارد این گروه تنها به Covid-19 تست و توسعه آموزشی که در آن مورد نیاز. قلمدان می گوید: بهبود رفاه مالی از این جوامع نیز ارائه سریع کمک کند. “شما نمی خواهید به طور ناگهانی بهبود فرصت های آموزشی,” او می گوید. “وجود دارد هیچ ساده تر کوتاه راه حل نسبت به بهبود وضعیت اجتماعی و اقتصادی.”

راه حل بلند مدت است که البته برای از بین بردن نابرابری ساختاری که به خوبی ممکن است بیش از حد طولانی برای هر کسی زنده امروز به دیدن مزایای. خوشبختانه تکنولوژی های مبتنی بر راه حل های موقت ممکن است کمک به بهبود نتایج برای افراد اگر نه کاملا ساییده شدن موانع عدالت در سلامت. “اگر یک چیز وجود دارد که می تواند انجام شود بلافاصله آن را برای هر بیمارستان برای انجام ممیزی های داخلی را به مطمئن شوید که همه همان کیفیت مراقبت” قلمدان می گوید. “آنها باید اطلاعات آنها بخواهید در مورد مسابقه آنها بخواهید در مورد درآمد. که خواهد شد وجود دارد ؟ من نمی دانم.” گراند پیش بینی اعمال نفوذ پزشکی از راه دور و ایجاد برنامه در همکاری با جامعه سیاه و سفید. “پزشکان در بیش از حد لعنت مشغول به رفتن به مدرسه به یاد بگیرند که چگونه به بهتر” گراند می گوید. “اگر ما می تواند دخالت کند با یک نرم افزار و یا برخی از مرتب کردن بر اساس از ثبت الکترونیکی ما قطع می تواند از طریق مزخرف: غلبه بر دسترسی چالش های پول در دسترس بودن و عدم اعتماد است.” فن آوری مداخلات می تواند در آینده پزشکان اجازه می دهد تا نه تنها به اطمینان حاصل شود که همه بیماران در حال دریافت همان استاندارد مراقبت, اما که آنها در حال دریافت آن را در راه است که مناسب نیازهای اقتصادی خود را و تنظیمات ارتباطات.

تمام منابع سیمی با صحبت شما موافقم که بدون توجه به آنچه انجام شده است در حال حاضر گروه های اقلیت—به خصوص سیاه و Latinx جوامع—هنوز رفتن به رنج می برند میزان بالاتری از بیماری و مرگ ناشی از Covid-19. این غیر قابل قبول است اما واقعی است. “ما نیاز به حرکت گذشته نابرابری به عنوان یک موضوع مورد علاقه و حرکت به سمت عمل” گراند می گوید. “Covid برجسته, عمده, عمده شکاف در زمان سیستم مراقبت های بهداشتی و تشدید مسائل ما شناخته شده وجود داشته برای نسل اما در حال حاضر ما در حال دیدن بازی آنها را در فوری و ملموس راه. وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام شود و من واقعا امیدوار.” این Covid-19 همه گیر شده و بیشتر مردم آگاه از یکی از زشت ترین جنبه های نابرابری در امریکا; امیدوارم آن را ایجاد انگیزه برای بهتر را تغییر دهید. اگر نه در زمان آینده وجود دارد یک بحران بهداشتی در درجه اول اب و هوای امریکا آسیب پذیرترین جوامع هیچ کس می شود شگفت زده می شود.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت مستند زندگی را نجات داد
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im