ژست خاص تهدید به مردان است. میانسال و مردان مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی که بر سیستم ایمنی بدن هستند که به خصوص به شدت ضربه توسط ویروس. و در حالی که دانشمندان نمی تواند برای برخی می گویند چرا جریان همه گیر است تبعیض آمیز با جنس آن نیست و در مجموع تعجب.

اختلاف بود برای اولین بار دیده می شود در چین است. یک تجزیه و تحلیل از 44,672 موارد تایید شده از اواخر سال 2019 زمانی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان تا فوریه 11, یافت میزان مرگ و میر در میان مردان 2.8 درصد و در مقایسه با 1.7 درصد در میان زنان است. ایتالیا—که مرگ و میر پیشی گرفتن چین در مارس 19—به دنبال یک روند مشابه با یک مورد مرگ و میر از 10.6 درصد در مردان در مقایسه با 6 درصد در زنان با توجه به ملی کشور موسسه بهداشت.

مردان نیز به طور نامتناسبی احتمال مرگ در طول سارس و شیوع بیماری MERS که ناشی از شبیه coronaviruses. زنان بیشتر از مردان دچار سندرم حاد تنفسی (سارس) در هنگ کنگ در سال 2003 اما یک تجزیه و تحلیل از تمام 1,755 موارد نشان داد که میزان مرگ و میر در میان مردان 50 درصد بالاتر است. در طول پاندمی آنفلوانزا از سال 1918 که منجر به کشته شدن حدود 50 میلیون, مردم, مردان بالغ نیز بیشتر احتمال دارد به مرگ از زنان است.

در حالی که دانشمندان نمی دانند که چه چیزی باعث این اختلاف جنسیتی در این زمان همه گیر سیگار کشیدن و نوشیدن شده اند شناور به عنوان نظریه های ممکن. در طول تاریخ مردان دود بیشتر از زنان و تفاوت است که به خصوص در چین که در آن نزدیک به 50 درصد از مردان است اما کمتر از 3 درصد از زنان سیگار می کشند.

افرادی که سیگار می کشند بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه مزمن ریه و بیماری های قلبی که به نتایج بدتر اگر آنها قرارداد Covid-19. “یکی از دلایل اصلی مرگ این است که ریه های شما دیگر مشغول به کار و اگر ریه های خود را در حال حاضر آسیب دیده به دلیل سیگار کشیدن وجود دارد کمتر رزرو قبل از ریه ها دیگر به اندازه کافی موثر در نگه داشتن شما اکسیژن” می گوید: Paul Hunter استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا.

یک مطالعه 1,099 نفر در چین با Covid-19 منتشر شده در جدید مجله پزشکی انگلستان در ماه فوریه سال 2020 نشان داد که افراد سیگاری ساخته شده حدود 26 درصد از کسانی که به پایان رسید تا در بخش مراقبت های ویژه یا درگذشت این بیماری است. افراد سیگاری نیز بیشتر احتمال دارد به قرارداد رمان Sars-Cov-2 coronavirus در وهله اول به عنوان آنها آن را انتقال از دست به دهان در هنگام لمس کردن لب خود را و از آنجا که آنها ممکن است آلوده به سیگار.

در ایتالیا اما تفاوت جنسی در میان افراد سیگاری بسیار کوچکتر از در چین با 28 درصد از مردان و 19 درصد از زنان ، این ممکن است نشان می دهد که وجود دارد این است که برخی دیگر هنوز ناشناس عامل در بازی.

زنان کوه قوی تر پاسخ ایمنی نسبت به مردان—به جز در دوران بارداری به جلوگیری از حمله و رد جنین در حال رشد در داخل آنها—که می تواند یکی دیگر از توضیح محتمل برای ظهور عکس از نر حساسيت به Covid-19 بیماری است. در یک سری آزمایش در سال 2016 و 2017, میکروبیولوژی از دانشگاه آیووا آلوده موش نر و ماده با کروناویروس که باعث سارس و به عنوان تا به حال اتفاق افتاده در انسان از موشهای سوری نر بیشتر احتمال دارد به مرگ است. اما زمانی که تیم حذف تخمدان ها از زنان میزان مرگ شات نشان می دهد که هورمون استروژن به نحوی محافظت آنها از این بیماری است.

هورمون ها نیز می تواند در چگونه رمان coronavirus که آرایش ژنتیکی در حدود 79 درصد شبیه به سارس ویروس در تعامل با انسان های هوایی. ایان سالن استاد پزشکی مولکولی در دانشگاه ناتینگهام توضیح می دهد که Sars-Cov-2 با استفاده از “اسپایک پروتئین” به ضمیمه به یک گیرنده پروتئینی به نام ACE2 در سطح تنفسی انسان سلول است. “می تواند وجود دارد تفاوت در راه است که در آن ویروس در تعامل با آن کلید گيرنده در هوایی که ممکن است مرد از افراد بیشتر مستعد ابتلا,” او می گوید و اشاره کرد که این فقط یک نظریه است. تحقیقات بر روی شکل این سنبله پروتئین و تمام راه های آن برابر و شیفت با ACE2 گیرنده می تواند نه تنها روشن چگونه این ویروس آلوده مردان و زنان متفاوت است اما همچنین ممکن است ارائه یک مسیر به درمان است.

“اگر ما می توانید شناسایی که از تفاوت های کلیدی و پس از آن ما به طور بالقوه می تواند طراحی مواد مخدر که ممکن است حذف تفاوت که پس از آن خواهد بود که امیدوارم کاهش خطر در مردان را به خطر همانطور که می بینید در زنان می گوید:” سالن.

در نهایت, زیست شناسی, شیوه زندگی و رفتار همه به احتمال زیاد به بازی نقش مهمی را در گسترش و تاثیر Covid-19. اما آن را فقط ممکن است به درک دقیق تفاوت بین مردان و زنان پس از بیشتر کشورهای تولید و در دسترس جنسی-disaggregated آمار عفونت و مرگ و میر.

بهداشت جهانی 50/50 ابتکار که طرفداران برابری جنسیتی در سلامت شده است جمع آوری Covid-19 عفونت ارقام از 25 کشور جهان با بیشترین تعداد موارد اما تا کنون تنها 12 کشور ارائه جزئیات بیشتر در مرد و زن به مرگ و میر. سارا هکس, استاد جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه کالج لندن است که در codirector از این طرح اشاره می کند که برخی از کشورها از جمله انگلستان و آمریکا شکست خورده اند به ارائه اطلاعات مهم. “آنها قطعا باید داده اما من نمی دانم که چرا آنها در حال قرار دادن آن در یک رابطه جنسی-disaggregated شیوه,” او می گوید. “این فقط یک آماری ورزش. به عنوان یک پزشک, من می خواهم به می دانم که اگر وجود داشت این کاملا متفاوت خطر مرگ و به همان اندازه که من می خواهم می خواهم به می دانم که آلوده شدن.”

زنان را تا 70 درصد از نیروی کار در بهداشت و درمان و اجتماعی بخش و با توجه به هکس می تواند بیشتر در معرض این ویروس به دلیل نقش های جنسیتی. “در بسیاری از جوامع این زنان هستند که با ارائه خط مقدم مراقبت از. آن زنانی که درگیر در مراقبت از بیمار و بستگان و یا دوستان شما در خانه های خود را,” او می گوید. “بنابراین من شاهد افزایش تعداد زنان جوان که آلوده شده اند? و چه می توانم در مورد آن انجام? وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا شما می خواهید برای دیدن این اطلاعات.”

داده ها در عفونت و مرگ و مير شکسته جنس و سن نیز کمک به پزشکان و پرستاران در طرح و نظارت بر مراقبت ويژه ظرفیت در بیمارستان می گوید هال. “آن چه از نظر برنامه ریزی مراقبت ويژه ظرفیت چرا که یکی از نیاز به می دانم که چگونه بسیاری از مردم به احتمال زیاد به بدتر. ما باید برای مطابقت با تعداد بیمارانی که به طور بالقوه ممکن است نیاز به مراقبت ويژه با تعدادی از فن های که در دسترس هستند در فضاهای مختلف در بیمارستان است.”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de