تجزیه و تحلیل جدید هشدار می دهد که تا 500 ، 000 شغل در انرژی های تجدید پذیر صنعت خواهد بود محو در ماه ژوئن از جمله آنهایی که در انرژی خورشیدی سوخت های زیستی و اتومبیل های برقی.

این داستان در اصل به نظر می رسد در گریست و بخشی از آب و هوا میز همکاری.

در اوایل ماه مارس زمانی که Covid-19 موارد شروع به ظاهر در سراسر ایالات متحده Philadelphia-شرکت بر اساس خورشیدی متحده بود واقعا سال خوب با حداقل شش ماه ارزش قرارداد در حال حاضر اندود شده تا. 30-فرد شرکت نصب پانل های خورشیدی در خانه ها و ساختمان های تجاری و میزبان نیروی کار برنامه های آموزشی برای دانش آموزان دبیرستانی و بیکار Philadelphians اغلب استخدام فارغ التحصیلان خود را.

خرید اینترنتی سریع اتفاق افتاد. اولین چیزی که خورشیدی متحده انجام شد توزیع ماسک و دستکش به کارگران بنیانگذار شرکت میکا طلا-Markel گفت گریست. اما با تعدادی از موارد بالا رفتن و راهنمایی از مقامات در حال تغییر به صورت روزانه به زودی این شرکت بود که برگزاری یک جلسه هر روز صبح ساعت 6:30 صبح برای بررسی در با کارکنان و تنظیم مجدد خدمه بر اساس بود که هنوز هم راحت رفتن به خانه. در نهایت مشتریان نمی خواهم کارگران آینده در داخل در همه. این شرکت در نظر گرفته و در ادامه با هر خارجی به کار آنها می تواند انجام دهد اما بسیاری از مشتریان تامین مالی خود را از طریق پانل های وام است که نمی خواهد پرداخت تا کل پروژه کامل شد.

“آن را تبدیل شدن به یک واقعی لجستیکی کابوس” گفت: طلا-Markel. در اواخر مارس وجود دارد هیچ جایگزینی خورشیدی متحده بسته تا مغازه.

طلا-Markel گفت: او برای اعمال چک برنامه حفاظت از وام قادر به پرداخت کارکنان خود را از طریق بحران اما نه چیزی دریافت نشده است. چهارشنبه گذشته کاخ سفید اعلام کرد که بودجه برای این برنامه بود که در بخشی از $2 تریلیون اقتصادی تسکین عمل گذشت کمتر از دو هفته پیش در حال حاضر اجرا کنید.

این داستان منحصر به فرد است به خورشیدی متحده ، انواع شرکت ها و کارکنان خود را در سراسر کشور تجربه مشابه سقوط آزاد در ماه گذشته و در حال حاضر 22 میلیون آمریکایی را برای ثبت بیکاری است. اما این انرژی پاک در بخش شده است و آمار به خصوص سخت است. خورشیدی متحده’ 30 گذاشته و کارکنان در میان بیش از 106 ، 000 انرژی پاک کارگرانی که شغل خود را از دست در ماه مارس با توجه به تجزیه و تحلیل جدید منتشر شده در روز شنبه ، BW تحقیقات همکاری که انجام تجزیه و تحلیل پیش بینی شده است که تعداد خواهد شد تا 500,000 تا پایان ماه ژوئن است.

با توجه به E2 یک انرژی پاک حمایت گروه که به سفارش تحلیل “انرژی پاک” است گسترده بخش که شاغل حدود 3.4 میلیون آمریکایی در سال 2019. این شامل بیش از 2 میلیون شغل در بهره وری انرژی مانند weatherizing خانه ها و تولید انرژی استار لوازم خانگی; نیم میلیون شغل در انرژی های تجدید پذیر از جمله انرژی خورشیدی و باد و برق آبی و زمین گرمایی; بیش از 250 ، 000 شغل ساختمان هیبریدی و برقی وسایل نقلیه; حدود 150 ، 000 شغل در شبکه برق نوسازی و نصب ذخیره سازی انرژی برای شبکه; و دیگری 40 ، 000 شغل در سوخت های زیستی مانند اتانول و زیست توده. در مجموع انرژی پاک کارگران تعدادشان کمتر سوخت های فسیلی کارگران سه به یک سال گذشته است.

“این یک بزرگ و بخش مهمی از اقتصاد ما” E2 مدیر اجرایی باب Keefe گفت گریست. “هر چیزی که کنگره می کند به اقتصاد ما دوباره روی پای خود و به امریکا کار دوباره باید کاملا عبارتند از تمرکز در یک صنعت که اندازه.”

هنگامی که مردم شروع به حرکت آزادانه دوباره هر زمان که ممکن است Keefe نگران است که صرف پول در بهره وری انرژی تعمیرات اساسی و پانل های خورشیدی را نمی توان در بالای هر لیست از اولویت های. طرفداران در حال تماس در کنگره نه تنها به نجات انرژی پاک شرکت در آینده بهبود بسته اما همچنین به استفاده از این صنعت به عنوان یک راننده اقتصادی برای کمک به این کشور در بازسازی به عنوان آن را در سال 2009 با آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد عمل می کنند.

در نسخه به روز شده از آن 2020 حذف مشاغل آمریکا گزارش E2 به تشریح آنچه در چنین یک بسته باید شامل: 30 $به $90 میلیارد برنامه برای ارتقاء خطوط انتقال و بهبود شبکه انعطاف پذیری و آماده سازی آن به صورت گسترده در انرژی های تجدید پذیر استقرار یک برنامه برای ساخت یک ملی برق خودرو شارژ شبکه; یک ساختمان برق برنامه. این گزارش همچنین خواستار افزایش کمک های مالی به بخش های مختلف از برنامه های انرژی مانند کار آموزش و تحقیق و توسعه است.

Keefe معتقد است برخی از این طرح ها لازم نیست صبر کنید تا زمانی که تهدید Covid-19 را تصویب کرده است. “چرا ما نمی توانیم برخی از 150,000 یا بیشتر افرادی که کار در شبکه و نوسازی در آب و برق و ذخیره انرژی وجود دارد ارتقاء باستانی ما قدرت شبکه در امریکا ؟” او گفت:. “شما می توانید برخی از خیلی خوب اجتماعی در فاصله زمانی که شما یک زن و شوهر از صد پا در یک خط قدرت در جایی.”

طرفداران نیز درخواست از کنگره برای تمدید و گسترش فدرال انرژی پاک سرمایه گذاری اعتبار مالیاتی. طلا-Markel خورشیدی متحده گفت: این بسیار مهم است. این شرکت وعده داده بود و مشتریان آن می توانید پروژه های خود را انجام داده تا پایان سال به طوری که آنها می تواند با استفاده از 26 درصد خورشیدی اعتبار مالیاتی خواهد شد که کاهش به 22 درصد در سال آینده و تنظیم شده است به پایان می رسد به طور کامل در پایان 2022. “این رفتن به یک مقدار متفاوت گزاره ارزش برای مشتری اگر آنها آن را دریافت نمی,” او گفت:, “و آن را برای رفتن به ما را در یک وضعیت مهم شود.”

با وجود گرفتن فرش کشیده از زیر شرکت طلا-Markel فکر می کند که در دراز مدت صنعت انرژی خورشیدی گزاف گویی خواهد شد. “من فکر می کنم خورشیدی اجتناب ناپذیر است. آن است که راه آینده است,” او گفت:. “من فقط نمی دانم که آیا در این سال ما را بهبود می یابند حق دور و یا آن را به سال آینده یا سال بعد.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • منتظر چه مقابله با کرم های ضد آفتاب? کار می کند یا نه ؟
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • توقیف: یک عکاس قطاری کابین-تب رویاهای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی