همه گیر گرفته حاد تلفات در قبیله ای سازمان ملل که همچنین مبارزه با کمبود آب در حال اجرا پراکنده اینترنت و نرخ بالای بیماری های مزمن.

این داستان در اصل به نظر می رسد در کشور, اخبار و آب و هوا, میز همکاری.

Lucinda چارلستون کودکان به یاد او که او دیگر جوان. اما با وجود نگرانی او مونتاژ اضطراری بهداشت عمومی به مقابله با ملت ناواهو اولین شیوع کروناویروس. همه گیر ضربه Chilchinbeto یک شهر کوچک در گوشه شمال شرقی آریزونا در اواسط ماه مارس. به عنوان معاون فرمانده برای ملت ناواهو حادثه به مرکز فرماندهی چارلستون وظیفه بود با ارائه کمک های جداسازی جامعه و ردیابی بیمار و آسیب پذیر است. در طول آن هفته چارلستون (دینه) یکی تکراری فکر کردم: “من تنها کسی است که خانواده. همه در تیم من همه ما باید خانواده ها است که ما نیاز به رفتن به خانه.”

رمان coronavirus ویران کرده بسیاری از نقاط جهان و در عین حال تاثیر آن شده است به خصوص حاد در ملت ناواهو که در آن هل دادن قبیله بهداشت عمومی سیستم به محدودیت های آن است. دهه سهل انگاری و میلیاردها دلار نیاز برآورده نشده از دولت فدرال را ترک کرده اند قبیله ای سازمان ملل بدون زیرساخت های اساسی مانند در حال اجرا آب و فاضلاب سیستم های همراه با پراکنده دسترسی به اینترنت و با کمبود بودجه روبرو هند خدمات سلامت. تمام این ترکیبات زندگی-تهدید خطر این ویروس به شمار سالمندان و ضعف سيستم ايمنی. کارگران خط مقدم تحمل کمبود تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش برای کمک به جوامع با در حال حاضر وخیم سلامت و نابرابری از جمله نرخ بالای بیماری های مزمن و کاهش امید به زندگی است.

در پاسخ به تلاش های امدادی جوانه زده اند به جمع آوری و تحویل غذا, آب, تمیز کردن لوازم و کالاهای دیگر—همه مشاغل دولت فدرال معاهده موظف به انجام.

Chilchinbeto را در فصل, خانه, کلیسا, مدرسه و بیش از 400 واحد مسکن در حال nestled در کنار متوسط مسا. چارلستون و تیم او سوار را از طریق شهر, ساخت اولیه در زمینه ارزیابی برای ماموریت دشوار خود را به ارائه کمک های اولیه و جداسازی جامعه است. برای سه هفته بعد این تیم زندگی می کنند در بیمارستان در Kayenta فقط بیش از 20 مایل در شمال اتفاق می افتند شیوع. چارلستون پناه در اتاق 118 دور از خانواده اش در حال ظهور هر روز به صورت ویروس.

“بله ما می ترسند” چارلستون به من گفت که بیش از این گوشی در اواسط ماه آوریل است. “اما وجود دارد برخی از افرادی که فرار از آتش و برخی که اجرا سوی آتش است.”

به عنوان این است که درست در جای دیگر مقامات بهداشتی مشکوک شیوع تکثير شد توسط یک “superspreader” رویداد: یک رالی به میزبانی کلیسای انجیلی از ناصری در Chilchinbeto و با حضور مردم از سراسر ملت ناواهو. از سنگاپور به آمریکا کلیساها مرتبط شده اند به شیوع Covid-19. در فرانسه پنج روز رویداد کلیسا منفجر شد و به اطراف 2,500 موارد است. در آوریل مرکز تحقیقات پیو در بر داشت که stay-at-home بخشنامه در 15 متحده در حال مذهبی معافیت. شش تن از آنها در کشورهای غربی از جمله آریزونا.

چارلستون رو یک وظیفه دلهره آور است. او با آشنا نبود Chilchinbeto و در عین حال او تا به حال برای رسیدن به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به عنوان به زودی به عنوان ممکن است نگه داشتن آنها را در انزوا و ارائه کمک های اولیه—بدون ضربه زدن بر روی درب. او و تیم او تصمیم گرفت امن ترین روش برای تماس با هر خانوار و یک عضو انتخاب کنید تا مواد غذایی و لوازم در خانه فصل در یک زمان حفظ صفر-تماس با سیاست. این شهر مقامات و سلامت جامعه نمایندگان یا CHRs خواهد ثابت کند ارزشمند است.

بیش از 140 CHRs نظارت بر سلامت اعضای جامعه و بازدید و ارزیابی افراد مسن بسیاری از آنها فقط با صحبت ناواهو ارائه دارو و ساخت بیمارستان ارجاع. بسیاری از مشتریان خود را به بیماری های مزمن. “وجود دارد برخی از نگرانی در [این CHRs] از آنجا که ما لازم نیست که تمامی تجهیزات حفاظت شخصی. اما آنها می دانند که آنها باید برای رسیدن به جامعه” مای-Gilene بیگی (دینه) قبیله را CHR مدیر برنامه گفت. “من به برخی از CHRs که تا به حال برای رفتن به self-قرنطینه به مدت یک هفته, اما آنها به نام بازگشت, پس از بازگشت آنها به کار می کنند.” به دلیل coronavirus بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی تبدیل شده اند غیر ممکن است و ساعت های طولانی اجتناب ناپذیر است.

مدت کوتاهی پس از کلیسای رالی اما قبل از وقوع بود آشکار بیگی رفت و به یک نوجو فصل دیدار در Chilchinbeto. او خوش شانس بود, او گفت:. او نگه داشته و او فاصله نمی لرزش دست. کمتر از یک هفته بعد یکی Covid-19 مورد تبدیل شده بود 26 و آن را طولانی نیست قبل از مردم در حال مرگ بودند. امروز این بیماری نهفته است در هر گوشه ای از ملت ناواهو. با توجه به سی ان ان به عنوان از آوریل 18, قبیله عفونت رای پیشی گرفته است که از نیویورک و نیوجرسی که قبلا شناخته شده به عنوان ما “کانون” از این بیماری همه گیر. در مارس 17, ملت ناواهو وزارت بهداشت مستند 4,002 تایید موارد Covid-19 و 140 مرگ و میر.

با توجه به کمبود بیمارستان و ماسک و تروما مراقبت می توان آن را دشوار برای پیدا کردن جایی که عزیزان در حال دریافت درمان. یکی از بیگی بستگان که رفت به ناصری کلیسا تجمع و به خانه بازگشت به Hardrock درگذشت از Covid-19. “در حال حاضر من یک عمه و عمو که در بیمارستان” بیگی گفت: در اواسط ماه آوریل است. “آنها پرواز کردن عمه من دو روز پیش و ما نمی دانیم که بیمارستان او را در, ما نمی دانیم که چگونه او را انجام می دهند. اما ما قادر به پیدا کردن جایی که عموی من است.”

لاریسا مارتین (دینه) کار کرده است که به عنوان یک CHR برای شش سال نگرانی که مردم در حال سقوط را از طریق ترک ها و گرفتن مراقبت و حمایت آنها نیاز دارید. “ما می دانیم که بزرگان ما هستند به خصوص کسانی که حمایت از خانواده و یا پشتیبانی محدود از کسانی که درآمد ثابت” مارتین گفت. بسیاری از خانواده ها و افراد مسن که او نظارت در سمت شرق از رزرو در Chichiltah و Bááhááli عدم دسترسی به اینترنت و تلفن و کافی تمیز کردن لوازم و همچنین به عنوان زغال سنگ برای حرارتی و یا حتی به اندازه کافی غذا و آب است.

“من آرزو می کنم ما خواهد بود قادر به ارائه خدمات حمل و نقل” بیگی به من گفت. “ما متوجه است که بسیاری از حمل و نقل فوری نیاز دارند اما ما اصلا مناسب PPE. ما بسیار کوتاه در تمیز کردن وسایل و ما لازم نیست به اندازه کافی ماسک و دستکش برای تمیز کردن وسایل نقلیه است.”

در حالی که قبایل منتظر نزدیک به شش هفته برای مدت محدود 60 درصد توزیع مراقبت در عمل 8 میلیارد دلار امداد بسته های آنلاین جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی انجامید در سراسر کشور هند برای رسیدگی به نیازهای فوری. ناواهو و هوپی خانواده Covid-19 صندوق امداد ایجاد شده توسط سابق ملت ناواهو دادستان کل اتل شعبه در اواسط ماه مارس مطرح شده بیش از $3.8 میلیون برای خرید عمده مواد غذایی و لوازم—حدود 10000 $در هر جامعه است. این CHRs تحویل کالا. “به نظر می رسد مقدار زیادی از پول, اما آن را واقعا نمی,” کاساندرا بیگی (دینه) یک سخنگوی این صندوق گفت: در اواسط ماه آوریل است. “ما در حال حاضر دور از مواد غذایی تحویل اما آنها در حال رفتن به دوباره گرسنه در یک یا دو هفته.” سناتور تام Udall جدید, مکزیک یک دموکرات به نام فدرال امداد بسته های “خیلی کم و خیلی دیر” و خواستار انتشار کامل بودجه به قبایل در اوایل ممکن است.

برای دهه قبایل طرفداران و یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران خواستار شده است با توجه به شدید underfunding از خدمات بهداشت و کشور با کمبود زیرساخت ها است. در سال 2003 و در سال 2018 به ما حقوق مدنی کمیسیون در بر داشت که زیرساخت های قبیله ای شد مزمن کمبود بودجه روبرو میلیارد دلار است. پس از ویروس پیشگیری نیاز به دسترسی به اطلاعات, برق, آب, تمیز کردن تجهیزات مواد غذایی و مراقبت های پزشکی بسیاری از Navajos در حال حاضر در یک نقطه ضعف.

چارلستون و تیم های شاغل در بهداشت عمومی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به یاد بگیرند که بیمار بود و یا در حال درمان برای Covid-19 در Kayenta مرکز بهداشت نگه داشتن همه با خیال راحت جدا شده است. او تا به حال برای ایجاد ارتباطات بین هند خدمات سلامت کارکنان پزشکی و ملت ناواهو را فرماندهی حادثه تیم های Covid-19 اطلاعات در حالی که حفظ بیمار محرمانه برای پیگیری شرایط پزشکی. آنها آمد تا با راه حل های مبتکرانه—repurposing بارانی برای PPE ، آنها scoured رزرو در جستجوی مربوط به فراشی منابع برای ثابت بهداشت مورد نیاز است. اما عدم وجود زیرساخت فقط همه چیز را حتی بیشتر خسته کننده باشد.

چارلستون خانه بازگشت در ماه آوریل سه هفته پس از استقرار با تیم کامل امن است. ملت ناواهو است که در حال حاضر در مواجهه با نمرات جدید کروناویروس موارد یک روز اما چارلستون از دست داده است امید. “ما می توانیم عمر این ویروس” او گفت:. “اما ما باید در هر مرحله به خلاق تر.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی