COVID-19 مستندات بدتر چاقی در دوران کودکی مطالعه می یابد

مستندات اجرا در سراسر جهان با توجه به COVID-19 همه گیر را منفی تحت تاثیر رژیم غذایی و فعالیت فیزیکی کودکان مبتلا به چاقی با توجه به در دانشگاه بوفالو پژوهش است.

مطالعه منتشر شده در ماه آوریل در چاقیمورد بررسی قرار 41 اضافه وزن کودکان زیر سلول در طول ماه های مارس و آوریل در ورونا, ایتالیا.

نسبت به رفتارهای ضبط یک سال قبل از این کودکان از خوردن یک وعده غذایی اضافی در هر روز خواب نیم ساعت اضافی در هر روز اضافه شده نزدیک به پنج ساعت در هر روز در جلوی گوشی و کامپیوتر و تلویزیون صفحه نمایش; و به طور چشمگیری افزایش مصرف خود را از گوشت قرمز نوشیدنی های شیرین و غذاهای آشغال.

فعالیت فیزیکی از سوی دیگر کاهش بیش از دو ساعت در هفته و مقدار سبزیجات مصرف بدون تغییر باقی مانده است.

“غم انگیز COVID-19 همه گیر دارای وثیقه اثرات فراتر از مستقیم عفونت ویروسی می گوید:” Myles, ایمان, دکترا, UB چاقی در دوران کودکی متخصص و همکاری نویسنده در مطالعه است. “کودکان و نوجوانان مبارزه با چاقی قرار می گیرد در یک تاسف موقعیت انزوا که به نظر می رسد برای ایجاد یک محیط نامطلوب برای حفظ شیوه زندگی سالم را بررسی می کنم.”

“شناخت این عوارض جانبی وثیقه اثرات COVID-19 pandemic مستند بسیار مهم در جلوگیری از استهلاک از جنگ سخت تلاش های کنترل وزن در میان جوانان مبتلا به اضافه وزن می گوید:” ایمان صندلی و استاد مشاوره مدرسه و آموزشی روانشناسی در UB دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش است.

این مطالعه به رهبری استیون Heymsfield, MD, استاد در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا پنینگتون پزشکی, مرکز تحقیقات و آنجلو Pietrobelli, MD, استاد دانشگاه ورونا در ایتالیا.

کودکان و نوجوانان به طور معمول با افزایش وزن بیشتر در طول تعطیلات تابستان از در طول سال تحصیلی می گوید ایمان است که به رهبری محققان به تعجب می کنم اگر که خانه نشین خواهد یک اثر مشابه در کودکان رفتارهای شیوه زندگی.

“محیط مدرسه ارائه ساختار و روال اطراف mealtimes فعالیت فیزیکی و خواب — سه غالب شیوه زندگی عوامل دخیل در چاقی خطر می گوید:” ایمان.

محققان بررسی 41 کودکان و نوجوانان با چاقی در ورونا, ایتالیا بودند که درگیر در حال انجام مطالعه طولانی مدت. شیوه زندگی و اطلاعات مربوط به رژیم غذایی و فعالیت و خواب جمع آوری شد سه هفته به ایتالیا اجباری ملی مستند و مقایسه با داده ها در کودکان جمع آوری شده در سال 2019. سوالات با تمرکز بر فعالیت فیزیکی صفحه نمایش, زمان, خواب, عادات غذا خوردن و مصرف گوشت قرمز و ماکارونی و اسنک میوه ها و سبزیجات است.

نتایج تایید تغییر منفی در رفتار نشان می دهد که کودکان مبتلا به چاقی کرایه بدتر در کنترل وزن, شیوه زندگی برنامه در حالی که در خانه در مقایسه با زمانی که آنها را درگیر در برنامه درسی مدرسه.

“با توجه به مدت زمان این مستند اضافه وزن را به دست آورد ممکن است به راحتی برگشت پذیر و ممکن است منجر به چاقی در بزرگسالی اگر رفتارهای سالم هستند دوباره تاسیس می گوید:” ایمان. “دلیل این است که در دوران کودکی و نوجوان چاقی تمایل به پیگیری در طول زمان و پیش بینی وضعیت وزن به عنوان بزرگسالان است.”

مقامات دولتی و سیاستگذاران باید در نظر پتانسیل اثرات مضر مستندات آن با چاقی هنگامی که تصمیم گیری در مورد زمان و نحوه شل محدودیت می گوید ایمان است.

نیز وجود دارد که نیاز به ایجاد و ارزیابی پزشکی از راه دور برنامه های است که تشویق خانواده ها برای حفظ انتخاب شیوه زندگی سالم در طول دوره از مستند او می افزاید.

ایمان و همکاران در حال انجام مداوم موسسه ملی بهداشت و درمان-بودجه پژوهش است که تست مبتنی بر خانواده برای درمان چاقی در دوران کودکی با استفاده از پزشکی از راه دور فن آوری است که اجازه می دهد تا شرکت کنندگان به درمان در خانه های خود.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه در بوفالو. Original نوشته شده توسط Marcene رابینسون. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de