Covid-19 این مورد برای بیشتر بسته بندی گوشت می آمد روبات

Coronavirus ضربه گیاهان پردازش گوشت ، اما نه در دانمارک جایی که اتوماسیون می سازد به صورت امن تر کشتارگاه.

در یادبود روز آخر هفته گذشته, شما ممکن است پیوسته اند در همه آمریکایی مراسم جرقه کوره ترک خوردگی سرد و اختلافات خود را با خانواده بیش از آن سگ داغ و نمک و فلفل درست است. (سس مایونز به وضوح.) اما این تعطیلات ممکن است شما به عنوان بسیاری از سوسیس به بحث در مورد.

در سراسر ایالات متحده کروناویروس که باعث Covid-19 است rampaged از طریق سرد, تنگ, گوشت پردازش تجهیزات مشمئز کننده هزاران نفر از کارگران و کشته شدن حداقل 30 آنها. با ده ها تن از گیاهان بسته و یا کاهش عملیات گوشت کمبود شده اند وادار کردن برخی از فروشگاه های مواد غذایی به جیره غذایی همه فن حریف بق کالاهای اساسی مثل گوشت و مرغ سینه. حداقل یک کارخانه سوسیس در میلواکی تا به حال به آمار تامل در آن سگ داغ خط تولید.

اما در طرف دیگر اقیانوس داخل اروپا بزرگترین کشتارگاه خوک تنها علامت قابل مشاهده است که جهانی همه گیر در جریان است در اتاق استراحت که در آن هر صندلی شده است spirited away به ترک شکاف آشکار بین هر یک می تواند socializers. در غیر این صورت آن را کسب و کار به عنوان معمول است. چرا که در این گوشت گیاه, روبات انجام بسیاری از کار.

در 5:20 am اولین خوک ها شروع به ورود در کلش به صف مسطح کامیون. در حالی که تاریکی هنوز هم پوشش می دهد که در نزدیکی شهر ساحلی Horsens, دانمارک, coveralled کارگران گله حیوانات به قلم داخل درشت 90 هکتار تسهیلات متعلق به کرون Crown, بزرگترین پردازش گوشت شرکت در اروپا است. یک یا دو ساعت بعد خودکار پارتیشن بندی با ارنج زدن آنها چند خوک در یک زمان از قلم و به یک اتاق گاز که در آن انفجار CO2 آنها را می زند. لحظاتی بعد آنها نشت بر روی یک نوار نقاله که در آن یک کارگر با پوشیدن یک پیش بند ضد آب و آرنج-دستکش طول کافهای یکی از هر یک از خوک عقب, پا, به, حرکت, خط تولید, که آسانسور حیوانات سربار. دیگر کارگر درج یک چاقو به خوک شريان کاروتيد و متصل خلاء شلنگ سیفون کردن خون است. که زمانی که روبات ها واقعا بیش از.

یک لیزر مادون قرمز ساطع ربات اولین اقدامات هر لاشه خوک. بعد تا به اصطلاح راست روده loosener ربات با استفاده از بینایی کامپیوتر برای شناسایی خوک, دم, کاهش 4 اینچ سوراخ در اطراف آن و عصاره هر چه مدفوع در داخل است. سپس مدفوع-رایگان لاشه حرکت به یک دولت-مانند ربات که در آن بزرگ دایره تیغه انشعابات خوک از جناغ سینه به ژامبون. بعد هر یک از حرکت بر روی یک مکانیزه مستقل ارگان remover, تاندون شکن و در نهایت ستون فقرات شکاف. ده دقیقه. شش روبات. حداقل نظارت انسان. نیمه شب زمانی که دوم (انسانی) shift تماس آن واریز شده, 18,000 خوک تصویب خواهد شد که از طریق این دستکش بلند از برانگیختن جراحی و چاقو.

دانمارکی تاج را هورزنس تسهیلات نه تنها یکی از بزرگترین کشتارگاه خوک در جهان آن هم توسط, ترین, حساب, مدرن ترین. (و شفاف ترین—در قبل از همه گیر بار این میزبانی صدها نفر از بازدید کنندگان یک هفته. امروز شما هنوز هم می توانید یک تور مجازی.) اما سنگین اتوماسیون یک ویژگی از تمام 18 شرکت در کشور برای پردازش گوشت امکانات. و این یکی از دلایلی است که ممکن است توضیح دهد که چگونه دانمارک کشتارگاه که تا کنون موفق به فرار شدن Covid-19 نقاط داغ. با توجه به یک کرون Crown سخنگوی میان شرکت 8,000 کارکنان در دانمارک کمتر از 10 کارگر باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. هیچ یک از آن کشتارگاه وجود دارد که تا به حال به نزدیک و یا کاهش سرعت تولید می باشد.

به احتمال زیاد وجود دارد توضیحات دیگر و عوامل موثر بر آن بیش از حد مانند دانمارک در اوایل تصویب مستند اقدامات و خود را قوی ملی سیستم مراقبت های بهداشتی. اما دانشمندان که به مطالعه صنعت گوشت می گویند بقیه جهان باید توجه داشته باشید. جدید واقعیتهای اجتماعی فاصله معنی تجدید نظر در این طرح انواع محل های کار از جمله کشتارگاه. در ایالات متحده این امکانات مشخص تنگ شده با صدای بلند یخی شرایط است که آن را آسان تر برای coronavirus برای زنده ماندن و پرش از فرد به فرد. روبات می تواند کمک به نگه داشتن کارگران امن و گیاهان گوشت در حال اجرا است.

“آنچه ما در حال حاضر شاهد هستیم که هزینه داشتن سرمایه گذاری در این نوع از فن آوری های دیر” می گوید: Jayson Lusk, یک مواد غذایی و کشاورزی اقتصاددان در دانشگاه پردیو. در ایالات متحده, او می گوید, گوشت, گیاهان پردازش زیادی ندارد و اتوماسیون به دلیل تاریخی عدم وجود مشوق های اقتصادی. شرکت ها مدت طولانی است که قادر به بهره برداری از کارگران بدون مدرک شناسایی برای نیروی کار ارزان به جای نوآوری. ماندن رقابتی شده است تنها یک ماده از اضافه کردن بیشتر مردم به خط.

اما در چند سال گذشته تغییر جمعیت شناسی و اقتصاد پررونق ساخته اند آن را سخت تر برای پیدا کردن به اندازه کافی کارکنان. پس از آن آمد SARS-CoV-2 و تحقق است که قراردادن کارگران بیشتر به گیاهان گوشت نیز آنها را تبدیل به قوی بیماری های عفونی مراکز رشد. “من فکر می کنم هنگامی که ما از تمام این ظروف سرباز یا مسافر وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از روح جستجو در مورد آنچه که در آینده از این صنعت خواهد بود می گوید:” Lusk. “و اتوماسیون به بالا در این لیست است.”

(سیمی رسیده به ملی Cattlemen گوشت گاو انجمن ملی گوشت خوک هیئت مدیره و آمریکای شمالی گوشت موسسه نظر اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت پاسخ توسط زمان انتشار.)

در ایالات متحده مرغ تولید شده است به طور پیوسته بیشتر مکانیزه برای دهه رفتن از 3000 مرغ فرآوری شده در هر ساعت در سال 1970 به 8,000 در سال 1980 و 15000 امروز. پرندگان کوچکتر بدن شرکت های متوسط کمتر نیاز سرمایه گذاری به طور خودکار خطوط تولید خود را. اما آن را تنها در 10 سال گذشته یا بیشتر می گوید: Shai Barbut استاد از گوشت علم در دانشگاه گوئلف انتاریو که گوشت خوک و گوشت گاو پردازنده شروع به گرفتن. در سال 2018 یک گیاه گوشت خوک باز در Coldwater میشیگان با خودکار برش و بسته بندی ربات فعال است که این شرکت است که در عمل آن کلمنس گروه مواد غذایی برای تولید همان حجم از گوشت خوک با 300 کارگران کمتر. همانطور که از هفته گذشته این کارخانه تا به حال تا کنون قادر به باز بماند در طول همه گیر هر چند آن اپراتورها باید آهسته تولید به نصب تجهیزات حفاظتی یک نماینده از میشیگان تولید گوشت خوک انجمن گفت میشیگان کسب و کار کاغذ. (کلمنس نمایندگان بازگشت نیست تکرار سوالات در مورد وضعیت فعلی.) سال گذشته آمریکایی گوشت غول Tyson Foods نیز شروع به سرمایه گذاری در روبات برای آن گوشت خوک گیاهان در درجه اول برای مبارزه با کمبود نیروی کار.

در پی Covid-19, Barbut انتظار فناوریهای مشابه به اصلی بروید. “Coronavirus در حال رفتن برای سرعت بخشیدن به پذیرش کشتارگاه روبات ها به خصوص در مکان هایی مانند ما,” او می گوید.

گرفتن روبات برای انجام این کار از انسان قصابی نیست و بی اهمیت. مانند کاهو و سیب حیوانات در همه اشکال و اندازه. و اگر کشاورزان می توانید سعی کنید به آنها را به عنوان ژنتیکی مشابه به عنوان امکان پذیر است و خوراک آنها را همان مقدار از مواد غذایی دو خوک ها هرگز یکسان در راه دو باتری گوشی هستند.

“مهم نیست که چه نوع از حیوانات شما در حال پردازش شما همیشه رفتن به تنوع زیستی می گوید:” لارس Fortune سر از دانمارک گوشت موسسه تحقیقات (DMRI). این بدان معناست که گوشت پردازش روبات نمی تواند فقط به دنبال برنامه ریزی برش الگوهای. آنها باید به دقیق. بهترین آنهایی که قادر به دیجیتالی نظیر داخل لاشه ببینید که در آن استخوان ها برآورد هر چقدر کاهش وزن خواهد شد و چطور به قسمت کردن آن را برای بهینه سازی برای هر دستور در آینده. “شرکت های موفق را در درک که چگونه آنها می توانید استفاده از آن تنوع می گوید:” Fortune. “که تمام فوت و فن.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

اگر شما می خواهید به درک لبه برش از کشتارگاه فن آوری شما را به DMRI. برای نزدیک به 70 سال پژوهش در سازمان شده است در حال توسعه فن آوری است که قدرت hyperefficient مسحور باله انسان و روبات بر روی صفحه نمایش در کرون تاج را هورزنس گیاه. Fortune می گوید که در کشور خود که در آن کارگران فرماندهی بسیار بالا حقوق سرمایه گذاری در اتوماسیون 20 سال پیش بود که یک ماده از زنده ماندن است. “آن را به سادگی تنها راه برای رقابتی ماندن در بازار جهانی,” او می گوید.

این روزها DMRI است که هنوز هم نوآوری. آن دانشمندان و مهندسان در حال کار بر روی یکپارچه سازی قدرتمند کامپیوتر دید عمیق یادگیری مجازی و شبیه سازی فن آوری های مانند کسانی که مورد استفاده در خودرو و انبار صنایع به پردازش گوشت. اگر آن را تا به Fortune این کشتارگاه آینده خواهد لغو کار تکراری از خط تولید در دسترس نباشد. به جای یک انسان و یک ربات کار می کنند با هم در یک “تولید سلول” به طور کامل شکستن یک خوک در یک زمان. ربات را تغییر دهید چاقو و دیگر ابزار به عنوان مورد نیاز خود اپراتور انسانی خواهد بود وجود دارد اگر این گیر کردم. هر انسانی با اشاره به دریافت آن سادهای خواهد بود تغذیه به الگوریتم های در حال اجرا ربات به طوری که آن را دریافت دقیق تر در طول زمان. رشته با هم چند صد تولید سلول در طول یک کارخانه فرآوری گوشت و شما می تواند رسیدن به خروجی که با استانداردهای امروز بدون مردم همیشه نیاز به قلم مو شانه.

اما حتی با چنین رادیکال پارادایم شیفت Fortune می گوید او هنوز مطمئن شوید که تکنولوژی به تنهایی می تواند به جلوگیری از عوامل بیماری زا مانند SARS-CoV-2 از طریق کشتارگاه و دیگر محل های کار است. برای که شما نیاز به یک قوی سیستم مراقبت های بهداشتی است که اجازه می دهد تا مردم را به ماندن خانه از محل کار زمانی که آنها بیمار هستید و نه نگران از دست دادن شغل خود و خود را تحت پوشش بیمه. شما همچنین نیاز به قوی رهبری ملی در مواجهه با یک بحران است. او اعتبار دولت دانمارک با حرکت اولیه به تصویب stay-at-home سفارشات که تا کنون محدود به کشور موارد گزارش شده به 11,000 تنها با 551 مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

در آمریکا و در مقابل بیش از 1.5 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای coronavirus و 95,000 فوت کرده اند. یک فرمان اجرایی امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس ساخته شده گوشت یک “کمیاب و مهم مواد ضروری برای دفاع ملی” که تشویق گوشت پردازنده برای باز بماند و کاسته مسئولیت حقوقی اگر کارگران خود را مریض شدم. Fortune می گوید خوشه از عفونت در داخل آمریکا کشتارگاه ممکن است کمتر به اتوماسیون نفسه و بیشتر به کار با یک سیستم است که رفتار کارگران به عنوان مصرفی. “اگر شما نمی سرمایه گذاری در این افراد مشغول به کار در امکانات خود را, شما دیدن, این شرایط بوجود می آیند دوباره و دوباره می گوید:” Fortune. “وجود دارد مقدار زیادی از اشکالات وجود دارد بدتر از این کوروناویروس. و شما باید به فکر می کنم در مورد: هنگامی که چیزی مانند این بازدید گیاه خود چه کسی پرداخت ؟ اگر شما به اشتراک گذاری خطر و شما نمی رفتن و مبارزه با آن با هم, شما در حال رفتن به باد در یک وضعیت خطرناک است.”

فقط بر اساس ریاضی, نصب و راه اندازی یک ربات یا دو ممکن است یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد امن تر است. مردم کمتر برابر است با کاهش خطر ابتلا به عفونت. اما بزرگتر تاثیر واقعا می آید از دست کشیدن بر روی اثرات اتوماسیون; تجهیزات پیچیده نیاز به یک نیروی کار پیچیده است که نمی توان به راحتی به بهره برداری, به خصوص در طول یک بیماری همه گیر.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de