Covid-19 ممکن است بدتر شوند و مقاومت آنتی بيوتيکی بحران

این بیماری نمی تواند تحت درمان با این داروها اما استفاده از آنتی بیوتیک در حال افزایش است به هر حال در Icu و در این میان نگران هست.

شواهد نشان می دهد که به عنوان Covid-19 حرکت همه گیر در سراسر جهان ممکن است کشیدن یک دوم حرکت آهسته همه گیر در پشت آن. حتی اگر Covid-19 یک بیماری ویروسی نمی شود آنتی بیوتیک ها, آمار اولیه از بیمارستان ها نشان می دهد که بسیار بالا نسبت بیماران—بیش از 90 درصد در برخی از جوامع—در حال درمان با این داروها برای درمان و یا محافظت در برابر عفونت های ثانویه در بیماری های تنفسی و یا بستری شدن در بیمارستان. که همراه با یک unmeasured اما احتمالا تعداد زیادی از مردم از مصرف آنتی بیوتیک ها خود به خود و یا با تشویق حاشیه محققان غلط در تلاش برای محافظت از خود.

کسانی که موازی پدیده به این معنی است که Covid-19 می تواند با صدای بلند ضربت زدن تا آنتی بیوتیک مقاومت در برابر عوامل بیماری زا’ تطبیقی توانایی دفاع از خود در برابر مواد مخدر در نظر گرفته شده به آنها را بکشند. مقاومت در حال حاضر یک بحران: این باعث می شود حدود 700,000 مرگ و میر در سراسر جهان در هر سال تقریبا چهار برابر مرگ و میر از این رمان coronavirus تا کنون. کاهش قدرت آنتی بیوتیک ها می تواند به تضعیف بخش مهمی از پزشکی پاسخ به Covid-19.

بیشتر عوارض: اگر افزایش مقاومت رخ می دهد وجود دارد نمی تواند مواد مخدر برای رفع مشکل. آنتی بیوتیک تولید شده اند از رها کردن بازار و برخی از آنها ورشکست شده به دلیل مقاومت باعث می شود محصولات خود را به تبدیل شدن به کمتر سودآور است. با شرکت های دارویی pivoting به جستجو برای coronavirus درمان وجود دارد یک خطر واقعی است که تحقیقات جدید آنتی بیوتیک ها می تواند به سقوط سال پشت سر گذاشت.

“استفاده از آنتی بیوتیک ها در هر نقطه منجر به ظهور مقاومت در همه جا می گوید:” کتی Talkington مدیر مقاومت آنتی بيوتيکی پروژه در تراست خیریه پیو. “آنچه ما در حال شنیدن قول این است که بیشتر و بیشتر آنتی بیوتیک ها استفاده می شود در این بیماری همه گیر — و شما می توانید تصور کنید که اگر آنها در حال استفاده بیشتر در ایالات متحده آمریکا و سپس کشورهای دیگر در مواجهه با این چالش چگونه به بهترین آدرس Covid-19 ramping تا به عنوان به خوبی.”

ظریف نشانه ای از نگرانی رو به رشد بیش از این است که در یک ماه گذشته تعدادی از برجسته مقاومت آنتی بيوتيکی محققان قرار داده شده op-eds در نشریات در کشورهای مختلف در آنچه آنها می گویند که نه یک کمپین هماهنگ اما ارگانیک با بیان چگونه نگران این روند آنها را. درخواست کرده اند به نظر می رسد در مجلات و روزنامه ها و نشریات تجاری در سایت های سازمان های غیر انتفاعی و در وبلاگ شخصی است.

آنچه ممکن است برای اولین بار منتشر شده در مارس 23 توسط جولی L. Gerberding یک پزشک بود که مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در دوران جرج دبلیو بوش و در حال حاضر رئیس بیمار افسر و یک معاون اجرایی رئیس جمهور در مرک. او نوشت: “چالش مقاومت آنتی بیوتیکی می تواند تبدیل به یک نیروی اضافی بیماری و مرگ در سراسر نظام سلامت به عنوان عوارض از coronavirus پنومونی امتداد بخش های مراقبت ويژه فراتر از ظرفیت خود را.”

این محققان که در حال نوشتن این قطعه می گویند که آنها احساس نیاز به اشاره کردن مشکل به توجه عمومی در حال حاضر در حالی که دولت در حال بحث مخارج محرک است که می تواند هدایت برخی از حمایت های مالی به آنتی بیوتیک سازان. امنیت آنتی بیوتیک, خط لوله, آنها می گویند به عنوان مهم در دفاع در برابر coronavirus به پیدا کردن درمان و واکسن.

“در زمینه Covid-19 آنتی بیوتیک باید در نظر گرفته شود به عنوان مهم به عنوان محافظ لباسهای یا facemasks می گوید:” آدام رابرتز یک میکروبیولوژیست و آنتی بیوتیک کاشف در لیورپول دانشکده طب گرمسیری. “ما انتظار نداریم بهداشت و درمان کارگران برای رفتن به بیمارستان شرایطی بدون صحیح تجهیزات حفاظتی. ما نباید انتظار درمانگاه به انجام کار خود را بدون آنتی بیوتیک مناسب. این بخشی از دفاع ما برای هر وضعیت همه گیر.”

پنومونی ناشی از یک عفونت باکتریایی است که شخص مسافر به ویروسی بیماری های همه گیر. در سال 2008 دانشمندان با بررسی یک قایق از ادبیات علمی از سال 1918 آنفولانزا و همچنین reexamined بافت نمونه های ذخیره شده از کالبد شکافی انجام شده در آن شیوع. آنها به این نتیجه رسیدند که “اکثریت قریب به اتفاق” از احتمالا 100 میلیون مرگ و میر در 1918-19 باعث شد نه با آنفلوانزا اما توسط یک عفونت باکتریایی در نظر گرفتن نگه دارید در بافت ریه که دچار آسیب های روانی شده توسط ویروس آنفولانزا. (نویسندگان شامل جفری Taubenberger یک virologist که زمانی فوق العاده ای علمی feat از دوره نقاهت بعد از سال 1918 ویروس از کالبد شکافی و نمونه و Anthony Fauci, پزشک که مدیریت موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و تبدیل به علم ستاره از زمان همه گیر.)

یک سال پس از آن تجزیه و تحلیل شد منتشر شده در سال 2009 H1N1 آنفلوآنزای آغاز شد. که شیوع بیماری در ابتدا در نظر گرفته خفیف: سازمان بهداشت جهانی تخمین زده می شود در آن زمان که تنها 18,449 مردم مرده بود. محققان در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پس از آن مشخص شد که قریب به اتفاق undercount و مرگ و میر به احتمال زیاد 284,000—و دوم تیم از محققان تخمین زده است که تا 55 درصد است که تعداد بسیار زیادی از مرگ و میر باعث شد نه توسط اولیه حمله آنفولانزا, اما توسط یک پنومونی باکتریایی آینده همراه پس از آن.

این Covid-19 همه گیر است که هنوز هم بیش از حد جدید برای برخی بدانید که چه تعداد از بیماران دچار سینه ناشی از باکتری است. اما در مقالات منتشر شده تا کنون وجود دارد سرنخ است که عفونت های باکتریایی ممکن است بازی به عنوان بزرگ نقش آنها در گذشته بیماری های همه گیر و بنابراین ممکن است رانندگی افزایش آنتی بیوتیک استفاده کنید. یکی از اولین مطالعات ترسیم آنچه اتفاق می افتد به بیماران در Covid-19 عفونت است که منتشر شد مارس 11 توسط پزشکان در ووهان چین توصیف تجربه 191 بیماران در دو بیمارستان است. پزشکان دریافتند که 15 درصد از بیماران مبتلا به توسعه عفونت های ثانویه باکتریایی و نیمی از کسانی که درگذشت.

رابرتز و دوستان فقط ایستاده بود تا یک سایت که در آن آنها در حال جمع آوری گونه های جدید مقالات علمی است که بحث ثانویه باکتریایی یا قارچی و یا استفاده از آنتی بیوتیک در Covid-19. همانطور که از صبح چهارشنبه در آنها شناسایی شده بود 22 مقالات کارشناسی و سه preprints. یک نمونه از آنچه داشت: در پاریس 33 درصد از Covid-19 بیماران نیز آلوده به قارچ آسپرژيلوس یک اغلب مواد مخدر-مقاوم در برابر قارچ است که طول می کشد نگه دارید در افراد با سیستم ایمنی بدن را جداگانه مطالعه کوچک از بیماران یکی از پنج حال باکتری ها و قارچ ها در ریه های خود. در یک مجموعه از بیماران 27 درصد تا به حال یک عفونت باکتریایی ثانویه در دیگر همگروهی آنچه نویسنده به عنوان “بخش بزرگی” انجام داد.

بیشتر نگران کننده این مقاله نشان می دهد که نسبت بالایی از بیماران بستری شده با آنچه که تصور می شود Covid-19 دریافت آنتی بیوتیک به درمان تشخیص داده شده عفونت های باکتریایی اما به عنوان بیمه و حفاظت هنگامی که آنها بستری شده در بخش مراقبت های ويژه و یا قرار دادن بر روی هواکش. که اولین چینی کوهورت 95 درصد از بیماران دریافت آنتی بیوتیک است. در مقالات دیگر رابرتز و تیم جمع آوری کرده اند این نسبت فقط به عنوان بالا با 100 درصد 98.5 درصد و 93 درصد و 89 درصد و 64 درصد 58 درصد و 45 درصد از مجموعه ای از بیماران در مکان های مختلف دریافت آنتی بیوتیک ها به عنوان بخشی از خود را Covid-19 مراقبت.

در زمان عادی آن نرخ خواهد بود و معصوم ورزش ها بالا است. پزشکان و بیمارستان ها سعی کنید به چوب به مجموعه ای از شیوه های به طور گسترده شناخته شده به عنوان آنتی بیوتیک و نظارت که به معنای محدود آنتی بیوتیک استفاده کنید تا زمانی که مواد مخدر هستند واقعا مورد نیاز است. یک اصل کلیدی از نظارت است که مطمئن شوید که عفونت از یک بیمار دچار شناسایی و آزمایشگاه-را تایید کرد. که راه و پزشکان و مناسب می تواند انتخاب و دوز از آنتی بیوتیک به پاتوژن آلوده بیمار و به هر گونه مقاومت است که در حال حاضر در حال حاضر.

آن است که روال تمرین به آنتی بیوتیک فقط به خاطر کسی که قرار داده شده بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. اما در Covid-19 مراقبت از روشهای تشخیصی است که می تواند توجیه آنتی بیوتیک ها—مانند snaking یک لوله به ریه ها برای امتحان بصری و یا بازیابی نمونه برداری از ریه مایع—افشای مراقبت های بهداشتی کارگران به خطر بیش از حد. این بدان معناست که هیچ نمونه برای ارسال به clinical microbiology lab برای تعیین این که آیا باکتری ها و قارچ ها در حال حاضر در کنار ویروس. و که ممکن است منجر به پزشکان تجویز تجربی و فقط در مورد.

“این مرا نگران است که ما می تواند در نهایت با شل شدن پاسداشت از شیوه های بسیاری از broad-spectrum آنتی بیوتیک استفاده فراتر از آنچه که ما معمولا می گوید:” کورنلیوس J. کلنسی عفونی-بیماری پزشک که تحقیقات آنتی بیوتیک با استفاده از الگوهای. “و که می تواند تشدید کمبود و یا مسائل مربوط به عرضه از نقاط مختلف جهان است.”

پشته این نگرانی در مورد اضافی استفاده در بیمارستان و مقاومت آن خواهد شد به احتمال زیاد تحریک, در بالای کنترل نشده در جامعه استفاده کنید. آنتی بیوتیک آزیترومایسین نیمی از indie در, درمان پیشگیرانه (همراه با هیدروکسی کلروکین) که پیشنهاد شد توسط یک پزشک در فرانسه در زمان خاموش در سراسر دره سیلیکون و رانده شد بی وقفه توسط کاخ سفید و فاکس نیوز. شواهد کمی وجود دارد این دسته کوچک موسیقی جاز کار می کند: فقط این هفته جدید preprint مطالعه از محققان در کلمبیا و سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالت کارولینای جنوبی, دانشگاه کارولینای جنوبی و دانشگاه ویرجینیا نشان داد که هیدروکسی کلروکین نه تنها نمی محافظت در برابر Covid-19 اما در ارتباط با نرخ های بالاتر از مرگ است. (این مطالعه در نظر گرفته شده است مقدماتی: به عنوان یک preprint آن نشده است از طریق بررسی دقیق و یا منتشر شده در یک مجله پزشکی.)

با این وجود با توجه به غذا و دارو بوده است چنین سنبله در آزیترومایسین استفاده کنید که نه تولید کنندگان مختلف گزارش داده اند که کمبود آنها می تواند حل و فصل برای ماه می باشد.

آزیترومایسین نیست تنها آنتی بیوتیک قرار داده و به غیراستاندارد استفاده برای Covid-19. مقالات جدید و preprints نشان می دهد که پزشکان در حال آزمایش آموکسی تتراسایکلین و داکسی سیکلین و teicoplanin یک در آخرین رفت و آمد مکرر از مواد مخدر استفاده می شود در برابر MRSA سعی کنید برای جلوگیری از عفونت کروناویروس. که همه اضافه می کند تا به مقدار زیادی از استفاده بیش از حد و افزایش خطرات ناشی از مقاومت در حال ظهور و تضعیف قدرت از کسانی که مواد مخدر.

این مشکل به دلیل مقاومت در حال حاضر قوی: در بخش هایی از ایالات متحده, عمده باکتریایی علت ذات الریه شکست اول-انتخاب آنتی بیوتیک استفاده می شود برای آن بیش از نیمی از زمان. آن را به همان اندازه مشکل به خاطر چند تا داروهای جدید در دسترس هستند به جای آنها. هفته گذشته پیو اعتماد منتشر شده جدید نشان داده است که آنتی بیوتیک توسعه شکننده است: بیش از نیمی از داروهای جدید در خط لوله هنوز در فاز 1 یا 2 آزمایش قرار دادن آنها سال از تصویب. اما یکی از شرکت های در حال توسعه داروهای جدید در حال کوچک biotechs با کمی پول نقد در دست برای زنده ماندن تا زمان آن را به گرفتن وجود دارد.

“ما اصلا به انواع آنتی بیوتیک ها ما نیاز به ما ندارد و به تازگی از مکانیسم های ما نیاز نداریم به اندازه کافی پرداختن به سازمان جهانی بهداشت یکی از اولویت های پاتوژن” Talkington می گوید.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

هیچ کس به این استدلال که باید آنتی بیوتیک نکردن از بیمارانی که به آنها نیاز دارید. (هر چند شماره گیری کردن در خارج از بیمارستان استفاده توسط نگران خوبی است که با استفاده از آنها به عنوان یک پیشگیرانه می تواند یک چیز خوب است.) این مشکل به جای آن این است که چگونه به تقویت و توسعه مواد مخدر به طوری که جدید آنتی بیوتیک ها در دسترس هستند اگر افزایش استفاده از هل مقاومت به ارتفاعات جدید. که ثابت کرد یک چالش است.

علاوه بر آن آسمان بالا سالانه تلفات مقاومت به آنتی بيوتيک ها متحمل هزینه های هنگفتی: CDC تخمین زده شده در سال 2013 است که مقاوم در برابر باکتری ها نیاز ایالات متحده به تنهایی به صرف 20 میلیارد دلار اضافی در بهداشت و درمان در هر سال. در عین حال مشکل نشده موجب سیاست های عمومی پاسخ که جدید کروناویروس است. در واقع یکی دو حزبی پیشنهاد برای به دست آوردن یک مقدار کمی از بودجه اضافی برای داروسازان با افزایش مدیکر نرخ بازپرداخت از بیمارستان آنتی بیوتیک خرید شد اول همه گیر محرک لایحه.

فقط در سال گذشته دو امیدوار کننده آنتی بیوتیک در شرکت Melinta درمان و Achaogen وارد ورشکستگی با وجود داشتن بدست داروهای خود را از طریق FDA. از سال 2000 بسیاری از میراث دارو شرکت هایی که یک بار ساخته شده آنتی بیوتیک ها را متوقف کرده اند. اگر coronavirus مراقبت باعث می شود مقاومت بدتر مصرف بیشتر آنتی بیوتیک ها خارج از گردش خون است که می تواند تشویق معدود باقی مانده شرکت را ترک کنند.

گسترده بین المللی بسیج به انجام کاری درباره کروناویروس جدید—شناسایی داروهای موجود کار جدید درمان رسیدن به یک واکسن ممکن است تناقض امید برای آنتی بیوتیک پژوهش است. مقدار زیادی از کار در حال راه اندازی نشان می دهد که پول و هدف را می توان marshalled در برابر یک تهدید اگر تهدید وخیم به نظر می رسد به اندازه کافی. در سال 2014 یک دولت بریتانیا گزارش پیش بینی کرد که مرگ و میر ناشی از مقاومت به آنتی بیوتیک می تواند به 10 میلیون نفر در هر سال در سراسر جهان تا سال 2050. که قطعا به نظر می رسد وخیم.

“من امیدوار هستم که یک بار ما را از این کار ما باید یک درک جدید از چگونگی آسیب پذیر ما به عفونت چه که ویروس های جدید و یا عفونت های باکتریایی و یا مقاوم در برابر قارچ ها در یک سرطان بخش می گوید:” جری رایت یک میکروبیولوژیست و کاشف مواد مخدر و مدیر Michael G. DeGroote موسسه تحقیقات بیماری های عفونی در دانشگاه مک مستر “و این که ما واقعا نیاز به سرمایه گذاری جدید دارو و واکسن در پیشبرد و سیاست گذاران را شنیدن آن و گرفتن برخی از اقدام.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>