COVID-19: به طور متوسط تنها 6 ٪ از واقعی SARS-CoV-2 عفونت های شناسایی شده در سراسر جهان

تعداد موارد تایید شده برای رمان coronavirus بیماری COVID-19 رسمی صادر شده توسط کشورها و به طور گسترده ای در نظر ملی و بین المللی و رسانه ها به طور چشمگیری طلب بخشایش درست است تعداد زیادی از عفونت ها و گزارش های اخیر از دانشگاه گوتینگن نشان می دهد. Dr مسیحی Bommer و استاد سباستین Vollmer از دانشگاه گوتینگن استفاده کرده اند برآورد COVID-19 مرگ و میر و تا زمان مرگ از یک مطالعه اخیر در مجله لانست منتشر شده بیماری های عفونی برای تست کیفیت صورت رسمی ثبت کرد.

داده های خود را نشان می دهد که کشورها تنها کشف شده به طور متوسط حدود 6 درصد از coronavirus عفونت و درست تعداد افراد آلوده در سراسر جهان در حال حاضر ممکن است به چند ده میلیون است. کافی و تاخیر در آزمایش ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا در حال تجربه بسیار بالاتر مصدوم شماره (نسبت به گزارش موارد تایید شده) از آلمان است که شناسایی حدود 15.6 درصد از عفونت در مقایسه با تنها 3.5 درصد در ایتالیا و یا 1.7 درصد در اسپانیا. نرخ تشخیص هستند و حتی پایین تر در ایالات متحده آمریکا (1.6%) و انگلستان (1.2%) — دو کشور دریافت کرده اند که انتقاد گسترده از کارشناسان بهداشت عمومی خود را برای تاخیر در پاسخ به همه گیر.

در تضاد به این, کره جنوبی, به نظر می رسد کشف کرده اند که تقریبا نیمی از آن SARS-CoV-2 عفونت. نویسندگان تخمین می زنند که در 31 مارس سال 2020 آلمان تا به حال 460,000 عفونت. بر اساس همان روش آنها محاسبه است که ایالات متحده تا به حال بیش از ده میلیون اسپانیا بیش از پنج میلیون و ایتالیا و در حدود سه میلیون و انگلستان حدود دو میلیون عفونت. در همان روز دانشگاه جانز هاپکینز گزارش داد که در سطح جهان وجود دارد کمتر از 900,000 تایید موارد به این معنی است که اکثریت قریب به اتفاق از عفونت های کشف نشده بودند.

سباستین Vollmer, استاد توسعه اقتصاد در دانشگاه گوتینگن می گوید: “این نتایج به این معنی نیست که دولت ها و سیاست گذاران نیاز به ورزش احتیاط شدید در هنگام تفسیر مورد اعداد برای اهداف برنامه ریزی. چنین تفاوت در مقدار و کیفیت تست انجام شده در کشورهای مختلف به این معنی نیست که رسمی پرونده تا حد زیادی uninformative و نه ارائه اطلاعات مفید است.” مسیحی Bommer می افزاید: “پیشرفت های عمده ای در توانایی کشورها برای تشخیص عفونت های جدید و حاوی ویروس هستند به فوریت مورد نیاز است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه گوتینگن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر