AUSTIN تگزاس — تجزیه و تحلیل جدید از COVID-19 شیوع بیماری در 58 شهرستانها پیدا کرده است که در مکان های که در زمان دیگر به آغاز اجرای اجتماعی فاصله اقدامات صرف زمان بیشتری را با این ویروس به سرعت در حال گسترش بیش از دیگران است که در عمل بیشتر به سرعت.

در یک مقاله جدید از اپیدمیولوژیک محققان در دانشگاه تگزاس در آستین در حال حاضر در مطبوعات با سی دی ژورنال در حال ظهور بیماری های عفونی, محققان, مطالعه شهرستانها در سراسر چین و تجزیه و تحلیل زمانی که اولین موارد تشخیص داده شد زمانی که اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شد و هنگامی که شیوع بیماری در نظر گرفته شد موجود است. این تیم متوجه شد که هر روز یک شهر تاخیر در اجرای اجتماعی فاصله اقدامات پس از ظهور از یک مورد اضافه شده 2.4 روز به طول شیوع.

“هر روز موجب صرفه جویی در زمان موجب صرفه جویی در تلاش موجب صرفه جویی در مردم آلوده شدن و احتمالا موجب صرفه جویی در زندگی” گفت: Lauren Ancel Meyers, استاد یکپارچه زیست شناسی که منجر UT Austin COVID-19 مدلسازی کنسرسیوم. “این بسیار مهم است که ما فکر می کنم در مورد هفته های آینده و ماه.”

این یافته ها قابل استفاده در هر دو به جوامع تجربه اول خود را در شیوع و کسانی که ممکن است یک تجدید حیات در ماه های آینده Meyers گفت. انتظار یک هفته پس از علائم اولیه ممکن است تجدید حیات نیاز به حدود 17 روز بیشتر اجتماعی فاصله به سرعت گسترش این بیماری همه گیر با توجه به داده ها.

“آن دشوار خواهد بود به نظر سخت مداخلات دوباره اما اقدام زود بر نشانه های تجدید حیات را معنی روز کمتر از اجتماعی فاصله سفارشات” گفت: اسپنسر فاکس دانشیار مدیر UT Austin COVID-19 مدلسازی کنسرسیوم و همکاری نویسنده در این مقاله است.

“یافته های ما باید مفاهیم زمان مداخلات در شهرستانها ایالات متحده,” مایرز گفت. “تاثیر تاخیر ممکن است به خصوص برای جوامع هستند که در معرض ابتلا به انتقال سریع مانند خانه های پرستاری و کالج ها مدارس و زندان. ما نیاز به بتن قصد دارد برای زمانی که و چگونه به پاسخ به افزایش موارد برای جلوگیری از بی ارزش طولانی و پر هزینه محدودیت.”

برای تعیین زمانی که شیوع بوده و شامل دانشمندان نگاه در مورد شمارش و تعیین تولید مثل شماره یک اندازه گیری است که نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده توسط یکی عفونی فرد است. اگر تولید مثل تعداد قطره زیر 1 دانشمندان در نظر گرفتن شیوع موجود است.

دیگر مطالعات به تاثیر تاخیر اجتماعی فاصله اقدامات باید با استفاده از مدلسازی به برآورد یک لینک بین این زمان از اقدامات گرفته شده و این اثر در شیوع است. در مقابل این مطالعه مورد استفاده در زمین داده ها به منظور تعیین ارتباط بین شهرستانها در نظر گرفتن اقدامات لازم برای مهار این ویروس و میزان ویروس در حال گسترش است.

این مطالعه قادر به تعیین که اجتماعی فاصله اقدامات بودند موثرترین اما آن را نشان داد که زمان از اولین اندازه گیری بدون در نظر گرفتن نوع تا به حال یک تاثیر بزرگ.

“ما با ارائه مستقیم اطلاعات مبتنی بر شواهد است که زمان مداخلات دارای یک تاثیر قابل توجهی در چگونه شیوع می کشد, چگونه موثر مداخلات ما و در نهایت چگونه بسیاری از مردم ممکن است آلوده و مرگ از ویروس” مایرز گفت.

اگر چه مطالعه نگاه شهرستانها تجربه اولین روز از شیوع یافته نیز مربوط به شهرستانها در وسط یک شیوع Meyers گفت.

###

در علاوه بر این به فاکس و, جق زدن Zhanwei Du از UT Austin Xiaoke زو دالیان Minzu دانشگاه لین وانگ از دانشگاه کمبریج Benjamin J. Cowling از دانشگاه هنگ کنگ و آلیسون P. مجموعه از دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی کمک به تحقیقات. این پژوهش از بودجه توسط موسسه ملی بهداشت و ملی علوم طبیعی پایه و چین است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه تگزاس در آستین. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de