COVID-19 همه گیر ممکن است در تشدید چاقی در دوران کودکی

بهداشت عمومی دانشمندان پیش بینی می کنند که تعطیلی مدارس و با توجه به COVID-19 همه گیر خواهد شد در تشدید اپیدمی چاقی در دوران کودکی در ایالات متحده است. اندرو Rundle, DrPH دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت و همکاران انتظار می رود که COVID-19-مربوط به تعطیلی مدارس دو برابر خواهد شد خارج از زمان مدرسه این سال برای بسیاری از کودکان در آمریکا و تشدید عوامل خطر برای اضافه وزن در ارتباط با تعطیلات تابستانی.

این دیدگاه به نظر می رسد مقاله در چاقی, مجله چاقی در جامعه است.

در بسیاری از مناطق ایالات متحده COVID-19 همه گیر بسته شده است, مدارس و برخی از این سیستم های مدرسه نمی رود دوباره باز این مدرسه در سال است. تجارب در هنگ کنگ و تایوان و سنگاپور نشان می دهد که اجتماعی فاصله سفارشات اگر برداشته و پس از دوره های کوتاه مدت باید به صورت دوره ای دوباره به کنترل COVID-19 شعله ور شدن یو پی اس.

در حالی که بسیار نوشته شده است در مورد فقیر مواد غذایی و عدم فعالیت بدنی در مدارس داده ها نشان می دهد که کودکان تجربه ناسالم افزایش وزن در درجه اول در طول ماه های تابستان زمانی که آنها در خارج از مدرسه است. ناسالم افزایش وزن در طول تابستان مدرسه زنگ تفریح است و به خصوص آشکار برای اسپانیایی ها و آمریکایی های آفریقایی تبار جوانان و کودکان که در حال حاضر اضافه وزن دارند.

“وجود دارد می تواند عواقب طولانی مدت برای کاهش وزن را به دست آورد در حالی که کودکان از مدرسه در طول COVID-19 همه گیر” می گوید Rundle که متخصص در پژوهش, برای جلوگیری از چاقی در دوران کودکی. “تحقیقات نشان می دهد که وزن به دست آورده در طول ماه های تابستان نگهداری می شود در طول سال تحصیلی و تعلق تابستان به تابستان است. هنگامی که یک کودک تجارب چاقی حتی در سن جوانی هستند در معرض خطر بالاتر ناسالم وزن تمام راه را به وسط سن.”

ماندن در خانه در طول همه گیر ممکن است منجر به چاقی

به عنوان خانواده های سهام در قفسه پایدار غذاهای آنها به نظر می رسد خرید فوق العاده پردازش کالری مواد غذایی راحتی. در رابطه با فعالیت های فیزیکی و اجتماعی فاصله و ماندن در خانه سفارشات کاهش فرصت ها برای ورزش به خصوص برای کودکان در مناطق شهری زندگی در آپارتمان های کوچک است. کم تحرک و فعالیت و زمان روی صفحه نمایش در حال انتظار برای گسترش رفاه اجتماعی فاصله سفارشات; اطلاعات موجود نشان می دهد که بازی های ویدئویی آنلاین استفاده از در حال حاضر در حال افزایش. زمان روی صفحه نمایش است که در ارتباط با تجربه, اضافه وزن/چاقی در دوران کودکی به احتمال زیاد به دلیل دوگانه مسائل زمان کم تحرک و ارتباط بين زمان روی صفحه نمایش و وعده شگفت انگیزی است.

چگونه برای جلوگیری از چاقی در دوران کودکی در طول همه گیر

نویسندگان حال حاضر چندین مداخلات برای کاهش عوامل خطر ناسالم افزایش وزن در دوران مدرسه تعطیل:

  • برخی از مدارس در حال ارائه به دانش آموزان گرفتن و رفتن وعده های غذایی در مدرسه سایت و یا از طریق اتوبوس های در حال اجرا در امتداد خود را به طور منظم انتخاب کنید تا مسیرهای. تحقیقات نشان می دهد که ناامنی غذایی در ارتباط است با وزن ناسالم در میان کودکان و پرداختن به ناامنی غذایی به احتمال زیاد باید منافع دراز مدت برای سلامت کودک.
  • بازارهای کشاورزان که اغلب ارائه تخصص و قومی و تولید غذاهای آماده با ارزش توسط جوامع مهاجر. چنین شهرها و ایالات متحده باید آنها را در نظر بگیرید به عنوان بخشی از مواد غذایی ضروری خدمات بلکه اجتماعی ایجاد فاصله برنامه ریزی برای بازار است.
  • به عنوان مدارس ساخت خود را از راه دور آموزش از ظرفیت آنها باید بدنی آموزش و پرورش یک اولویت با خانه درس برنامه ریزی برای فعالیت های فیزیکی و/یا پخش آنلاين کلاس ورزش.

“این COVID-19 همه گیر است که مسئول برای جلوگیری از بیماری و مرگ, زور زدن, بهداشت و درمان, سیستم, خاموش کردن اقتصاد و بسته شدن مدارس می گوید:” Rundle. “در حالی که آن را یک اولویت برای کاهش فوری آن تاثیر این مهم است که به در نظر گرفتن راه های جلوگیری از اثرات بلند مدت آن از جمله خطرات جدید برای چاقی دوران کودکی.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت عمومی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>