Covid-19 اسپرز یک تعمیر جاده رونق و تهدید یک مجسمه

خالی بزرگراه روشن شدن راه برای سریعتر پروژه های ساخت و ساز اما از دست دادن سوخت مالیات می تواند آنها را متوقف کند.

تا چند هفته پیش کالیفرنیا بخش حمل و نقل بود girding خود را برای یک تابستان فاجعه است. آمده ماه جولای برنامه ریزی شده بود را تعطیل انباشته کشش از بزرگراه 101 بین سان فرانسیسکو و Silicon Valley برای نزدیک به سه هفته به پاره کردن و بازسازی پیری, ترک خوردگی عرشه پل است که حامل این آزادراه بیش از سان فرانسیسکو Alemany دایره. آن را پیش بینی 6-مایل طولانی پشتیبان گیری و ساعت تاخیر طولانی مدت—و این که اگر آن را می تواند متقاعد کردن یک سوم از رانندگان به جست و خیز سفر و یا حداقل جلوگیری از شلوغی. سپس در اوایل ماه مارس Covid-19 آمار ایالات متحده است. کالیفرنیا صادر شده یک پناهگاه در محل سفارش. و در حالی که اکثر ساکنان خانه باقی مانده دولت در بخش حمل و نقل به کار می رفت.

با ترافیک نیم برش نقطه بهتر به عنوان شناخته شده Caltrans دیدم یک فرصت نادر برای مقابله با این پروژه بدون ویرانگر رفت و آمد از صدها نفر از هزاران نفر از مسافران است. در هفته گذشته حدود 100 کارگران ساختمانی رو به اره جدا پل عرشه تخلیه دور مانده و ساختمان یکی در خود جای داده است. در عرض یک هفته خدمه گذاشته بود بتن تازه. آن را در حال حاضر در مسیر برای به پایان رساندن پروژه در نه روز و نیم تا زمانی که پیش بینی شده و سه ماه در اوایل. Caltrans صرف بیش از برنامه ریزی شده برای به دست آوردن مواد مانند چوب در اطلاع کوتاه اما سخنگوی بارت نی می گوید که هزینه های به مراتب مهم تر با اجتناب از عظیم گران ناراحتی برای رانندگان است.

با وادار کردن اکثر آمریکایی ها به چوب به مبل های رمان coronavirus باعث می شود آن را آسان تر به خطوط بدون ایجاد ازدحام ایجاد شرایط امن تر برای کارگران جاده و اجازه می دهد تا برای jackhammering و هموار روز و شب. همراه با عرشه پل, پروژه, Caltrans شتاب پروژه های repaving امتداد بزرگراه 1 در سان فرانسیسکو و بزرگراه 101 در سونوما کانتی ساختمان یک سری از باغات در شهرستان نپا و جلوتر از متفرقه پروژه های تعمیر و نگهداری.

اقامت در دانش با ما حمل و نقل عضویت در خبرنامه. ثبت نام در اینجا!

در سراسر کشور, نقطه, مزایای برداشت از رفع شبکه های جاده بدون هیچ گونه نگرانی در مورد کاربران جاده ها است. رنو نوادا است که سرعت گسترش آن اتوبوس حمل و نقل سریع شبکه که شامل بستن یک تکه از آن ویرجینیا خیابان عبور, صرفه جویی در شش هفته کار و تا 35 درصد از هزینه های. در ویسکانسین و آریزونا خدمه هم از این فرصت به کار در طول روز و همچنین در شب. پروژه جاده در تگزاس کلرادو و ویرجینیا به طور ناگهانی جلوتر از برنامه. در دستور فرماندار ران DeSantis های فلوریدا نقطه تسریع کار در بین 4 در اورلاندو بسته شدن بیشتر خطوط و کار ساعت های طولانی را به پایان برساند یک اتصال به مسیر دولت 408 تا دو ماه زود است. در هاوایی ساخت و ساز مشاور اسکات جنینگز می گوید او هیچ نظارتی پوش بک در درخواست برای گسترش کار ویندوز از 3:30 بعد از ظهر تا 5:30 pm—درست در ساعت شلوغی. “من به عنوان شلوغ در حال حاضر و یا شلوغ در حال حاضر از من شده است در سه چهار سال,” او می گوید.

مانند بسیاری از کوپن, این افزایش در roadwork خواهد آمد با یک مجسمه است. رانندگان ممکن است مشکل آن رفع جاده ها, اما آنها نیز پرداخت که برای کار. ترافیک ارامش می تواند متحده ” سوخت درآمدهای مالیاتی به سقوط 30 تا 40 درصد بیش از 18 ماه آینده با توجه به American Association of State Highway حمل و نقل مقامات. کاهش فروش خودرو در معنی متحده جمع آوری تا حد زیادی کاهش می یابد ثبت نام و عنوان هزینه. “این است که پول آنها در تعداد برای تامین مالی پروژه های حمل و نقل آنها حامی” انجمن مدیر اجرایی جیم Tymon گفت: در یک وبینار در این هفته.

بر خلاف اکثر رکود این یکی را نه انتظار برای رونق بار به بسته بندی کردن. “ما در حال حاضر شاهد برخی از ایالت ها جلو و عقب در پروژه های برنامه ریزی شده آنها را به کار در این بهار, تابستان و پاییز به دلیل عدم اطمینان از دولت-تولید حمل و نقل وجوه” Tymon گفت. “بسیاری از آنها نه در حال حرکت به جلو با برنامه ای برای قرار دادن پروژه برای پیشنهاد این ماه و ماه آینده.”

در واقع ویسکانسین نقطه ارشد Craig Thompson گفت ویسکانسین عمومی رادیو که خود آژانس است پیش رو در پروژه ها در حال حاضر در جریان است اما بدون فدرال کمک او پیش بینی “تغییر قابل توجهی” به کار میله میله برای 2021. می سی سی پی است حمل با بودجه فدرال ساخت و ساز است اما تاخیر در مناقصه دولت-تامین پروژه های تعمیر و نگهداری تا زمانی که آن را محکم درک آن وضعیت مالی. به دنبال در یک 300 میلیون دلار کمبود بودجه برای سال مالی پایان 30 ژوئن کارولینای شمالی نقطه است و تاخیر بیش از 100 roadwork پروژه های مجموعه ای برای شروع در سال آینده است. (آن را برای رفتن پیش با کار بودجه اوراق قرضه و کمک های مالی فدرال.) کالیفرنیا بیش از حد است که رهبری برای یک بودجه بحران: یک گزارش جدید از UC Davis برآورد دولت این است که از دست دادن $46 میلیون یک هفته در سوخت و مالیات. نی Caltrans سخنگو گفت که این آژانس به دنبال درآمد بالقوه زیان.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

علاوه بر این بیماری همه گیر را snarling از زنجیره تامین می تواند پیچیده پروژه های که در حال جریان است. Jennings, هاوایی ساخت و ساز مشاور و نگرانی است که برخی از قسمت ها را در یک ایتالیایی ساخته شده ماشین که تزریق دوغاب به داخل زمین. “اگر هر قسمت یا قطعه پایین می رود و دارای یک شماره در آن” او می گوید: “آن عاشق بیرون آمدن از ایتالیا” هیچ چیز آسان به نوسان میان جهانی shutdown. برخی از پروژه های فاضلاب در حال حاضر به حال مشکل گرفتن کوره را پوشش می دهد با توجه به تولید محدود در گیاهان در کالیفرنیا جنینگز می گوید.

این متغیر که اثر سخت تر است برای ارزیابی است که عنصر انسانی. ساخت و ساز بیمار است-مناسب برای اجتماعی فاصله و بسته بندی کارگران در دنده محافظ. “هنگامی که شما بوده ام به ساختمان شانه به شانه خود را کاملا حرفه ای و در حال حاضر شما را مجبور به انجام آن 6 پا از هم جدا آن را نه فقط از لحاظ جسمی ممکن است” جنینگز می گوید. برخی از کارگران ماندن در منزل و به همین دلیل. “بسیاری از مردم به کار ادامه داد چرا که آنها به او می گوید. “آنها یک وام به پرداخت.”

در کالیفرنیا پل عرشه عملیات Caltrans شده است نظارت کارگر درجه حرارت نگه می دارد و مردم گسترش در طول جلسات. اما سخنگوی نی می گوید: واقعیت این کار به این معناست که در تماس نزدیک با دیگران و در بسیاری از موارد فرار یک ماسک است که می توانید آن را دشوار است برای نفس کشیدن. “اگر شما hustling میلگرد میخوای باید به آن چیزی که خاموش” او می گوید.

و مانند بسیاری از دیگر ضروری کارگران امیدوارم که شما از طریق آن دریافت کنید OK.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت مستند زندگی را نجات داد
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im