COVID-19: مطالعه نشان می دهد ویروس می تواند آلوده سلول های قلبی در آزمایشگاه ظرف

یک مطالعه جدید نشان می دهد که SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 (coronavirus) می تواند به آلوده کردن سلول های قلبی در آزمایشگاه ظرف نشان می دهد ممکن است برای سلول های قلب در COVID-19 بيمار به طور مستقیم توسط ویروس آلوده. کشف امروز منتشر شده در مجله Cell Reports پزشکیساخته شده با استفاده از سلول های عضله قلب است که تولید شده توسط فن آوری سلول های بنیادی.

اگر چه بسیاری از COVID-19 بیماران دچار مشکلات قلبی دلایل کاملا روشن نیست. از قبل موجود شرایط قلبی و یا التهاب و محرومیت از اکسیژن است که در نتیجه از عفونت باید همه دخیل دانسته شده است. اما تا به حال شده است وجود دارد تنها محدود شواهد که SARS-CoV-2 ویروس به طور مستقیم می تواند در فرد سلول های عضلانی قلب است.

“ما نه تنها به کشف که این سلول های بنیادی مشتق شده از سلول های قلب را مستعد ابتلا به عفونت رمان coronavirus اما این ویروس همچنین می توانید به سرعت تقسیم در سلول های عضلانی قلب گفت:” آرون Sharma, دکترا, همکار تحقیقاتی در Cedars-Sinai حکام پزشکی احیا کننده موسسه و اول و co-نويسنده مسئول ، “قابل توجه تر آلوده سلول های قلب نشان داد که تغییرات در توانایی خود را به ضرب و شتم پس از 72 ساعت از عفونت است.”

این مطالعه همچنین نشان داد که سلول های بنیادی مشتق از سلول های قلب آلوده به ویروس SARS-CoV-2 خود را تغییر بیان ژن مشخصات بیشتر تایید است که سلول ها را می توان به طور فعال آلوده به ویروس و فعال ذاتی سلولی “مکانیسم های دفاعی” در تلاش برای کمک به پاک کردن ویروس.

در حالی که این یافته ها نه کامل تکرار آنچه که اتفاق می افتد در بدن انسان این دانش ممکن است کمک به محققان با استفاده از سلول های بنیادی مشتق از سلول های قلب به عنوان یک پلت فرم غربالگری برای شناسایی ترکیبات ضد ویروسی است که می تواند در کاهش عفونت های ویروسی از قلب و با توجه به ارشد و co-نویسنده مسئول Clive Svendsen دکترا.

“این ویروسی همه گیر است که عمدتا تعریف شده توسط تنفسی, علائم, اما هم وجود دارد عوارض قلبی از جمله آریتمی و نارسایی قلبی و میوکاردیت ویروسی” گفت: Svendsen مدیر پزشکی احیا کننده موسسه و استاد دانشگاه علوم پزشکی و پزشکی است. “در حالی که این می تواند ناشی از التهاب در پاسخ به این ویروس اطلاعات ما نشان می دهد که قلب نیز می تواند به طور مستقیم تحت تاثیر این ویروس در COVID-19.”

محققان همچنین دریافتند که درمان با یک ACE2 آنتی بادی قادر به بلانت تکثیر ویروس در سلول های بنیادی مشتق از سلول های قلب نشان می دهد که ACE2 گیرنده می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط SARS-CoV-2 به انسان وارد سلول های عضلانی قلب.

“با مسدود کردن ACE2 پروتئین با یک آنتی بادی ضد ویروس است که به راحتی قادر به اتصال به ACE2 پروتئین و در نتیجه به راحتی نمی تواند وارد سلول” گفت: شارما. “این نه تنها کمک می کند تا به ما در درک مکانیسم چگونه این ویروس عملکرد, اما همچنین نشان می دهد روش های درمانی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک درمان بالقوه برای SARS-CoV-2 عفونت است.”

در این مطالعه مورد استفاده بشر ناشی از سلول های بنیادی پرتوان (iPSCs) یک نوع از سلول های بنیادی است که ایجاد شده است در آزمایشگاه از خون یک فرد و یا سلول های پوست. IPSCs می توانید هر نوع سلول موجود در بدن هر یک حامل DNA فرد. بافت-سلول های خاص ایجاد شده در این راه هستند و برای تحقیقات استفاده می شود و برای ایجاد و تست بالقوه بیماری درمان است.

“این کار نشان می دهد قدرت که قادر به مطالعه بافت انسانی در یک ظرف” گفت: Eduardo Marbán, MD, دکترا, مدیر اجرایی Smidt موسسه قلب است که با همکاری شارما و Svendsen در مطالعه است. “این قابل قبول است که مستقیم عفونت از سلول های عضله قلب ممکن است منجر به COVID مربوط به بیماری قلبی است.”

محققان همچنین همکاری با شرکت های مربوطه نویسنده Vaithilingaraja Arumugaswami, DVM, دکترا استادیار مولکولی پزشکی و داروشناسی, در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در UCLA و عضو Eli and Edythe Broad مرکز پزشکی بازساختی و سلول های بنیادی پژوهش است. Arumugaswami ارائه رمان coronavirus که اضافه شد به سلول های قلب و UCLA محقق Gustavo Garcia جونیور کمک ضروری سلول های قلبی عفونت آزمایش.

“این کلید تجربی سیستم می تواند مفید باشد برای درک تفاوت در بیماری فرآیندهای مرتبط coronaviral عوامل بیماری سارس و MERS,” Arumugaswami گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de