احساس خود را از بوی ؟ متقاعد شده است که گلو درد خود را چیزی بیش از آلرژی فصلی? آیا شما فکر می کنم شما یا کسی که شما می دانید ممکن است قرارداد Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus? آرام ماندن. در اینجا راهنمای ما در چه باید بکنید بعد.

نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در جریان است با توجه به بیماری است ؟ مطمئن باشید برای بررسی از ما پوشش کامل از همه چیز Covid-19 به خصوص ما Coronavirus پرسش و پاسخ. رفتن به CDC وب سایت برای یادگیری هر اطلاعات جدیدی که از مراکز کنترل بیماری.

به روز شده در مارس 9 توسط جفری ون کمپ: ما اضافه شده CDC جدید راهنمایی در پارچه ماسک صورت برای این مقاله.

علائم Covid-19

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است بررسی کنید تا مطمئن شوید که علائم خود را مطابقت با آنچه ما می دانیم درباره Covid-19. بسیاری از این علائم معمولا همراه با سرماخوردگی فصلی و آنفلوانزای معمولی که هر دو در حال حاضر در فصل. نیز وجود دارد تن از گرده شناور در اطراف در حال حاضر که آن را در فصل بهار.

در حالی که بسیاری از کسانی که آلوده می شوند ممکن است نمایشگاه چند به هیچ علائم (به خصوص کودکان) اینجا عمده علائم Covid-19 با توجه به CDC.

شایع ترین علائم
 • سرفه های خشک
 • تب
 • تنگی نفس

تمام علائم به نظر می رسد باید 2-14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

کمتر علائم شایع
 • گلو درد
 • عضلات و بدن درد
 • علائم گوارشی (از جمله اسهال)
 • به طور موقت از دست دادن طعم و مزه و یا بوی (برخی از گزارش این فرد علامت به عنوان یکی از اولین شاخص این بیماری است.)
 • آبریزش بینی (در کودکان)

برای کمک بیشتر سعی کنید با استفاده از اپل Covid-19 ابزار تشخیصکه در آن توسعه یافته در هماهنگی با CDC کاخ سفید و FEMA. CDC همچنین دارای یک Coronavirus خود-جستجوگر ابزار شما می توانید استفاده کنید. این ابزار را توصیه می کنند یک دوره از عمل بر اساس شرایط خود را. نیز وجود دارد یک جدید الکسا مهارت از دانشگاه نیویورک است که می توانید پاسخ سوالات اساسی در مورد Covid-19.

علائم شما باید به نگرانی در مورد به همان اندازه

این علائم معمولا همراه با Covid-19.

 • آبریزش بینی (به جز در برخی از کودکان)
 • عطسه
نکات مهم برای همه بیمار یا خوب
Clinical thermometer
عکس: گتی ایماژ

ما در وسط یک بیماری همه گیر به طوری که آن را خوب است برای محافظت از خودتان. آن را نیز ممکن است شما می توانید Covid-19 در حال حاضر و نشان می دهد علائم نشده است. در هر صورت پیروی از این قوانین اساسی مشخص شده توسط CDC و کاخ سفید.

 • شستن دست و صورت خود را پوشش زمانی که سرفه: احتمالا این می رود بدون گفت: لطفا ماندن فوق العاده هوشیار در مورد بهداشت شخصی. دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. ضد عفونی کننده دست خوب است به استفاده از اگر شما قادر به شستن دست های خود را, اما آن را نه به عنوان موثر به عنوان آب و صابون.

 • صورت خود را لمس نمی: به طور کلی اجتناب از دست زدن به صورت خود را تا آنجا مگر اینکه شما فقط شسته دست خود را.

 • ماندن در خانه: اگر شغل شما اجازه می دهد تا آن را در خانه بماند. خود دولت و یا شهرستان در حال حاضر ممکن است یک مادر اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارش در اثر. ما را بررسی کنید دولت توسط دولت راهنمای برای یادگیری بیشتر. نیویورک تایمز همچنین دارای یک راهنمای به این دستورات است. تنها ترک خانه برای موارد ضروری مانند مواد غذایی.

 • اقامت 6 فوت از دیگران و جلوگیری از گروه: سعی کنید به دور ماندن از گروه 10 یا بیشتر و نگه داشتن فاصله خود را از دیگران به جلوگیری از انقباض و یا گسترش بیماری است.

 • پوشیدن پارچه ماسک صورت در خارج از خانه: CDC در حال حاضر توصیه می کند هر کس پوشیدن پارچه پوشش صورت در هنگام سفر در جایی که شما ممکن است در نزدیکی افراد دیگر است. ما به عنوان خوانده شده چگونه به یک CDC-تایید پارچه ماسک صورت (و قوانین را دنبال کنید) راهنمای برای یادگیری بهره مندی از یک ماسک و چگونه شما باید آن را می پوشند. کودکان زیر 2 سال نباید پوشیدن یک ماسک و نه باید هر کسی که دارای اشکال در تنفس و یا مصرف آن را خاموش. انجام خرید و یا ذخیره کردن درجه پزشکی ماسک مانند N95 ماسک. وجود دارد کمبود گسترده در کشور و ماسک مورد نیاز توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی.

 • تمیز کردن خانه خود را: مطمئن شوید که همه بالا لمس سطوح تمیز روزانه (در اینجا ما Covid-19 راهنمای تمیز کردن). اگر شما لازم نیست که مواد ضد عفونی کننده صابون و آب گرم (به همراه گریس آرنج کمی!) را انجام خواهد داد.

اگر شما علائم و یا قرار گرفتند

اگر شما اعتقاد دارم که شما به طور مستقیم در معرض رمان coronavirus یا علائم این بیماری به دنبال این دستورالعمل ها.

 • آرامش, استراحت, هیدرات: برای اکثریت قریب به اتفاق کسانی که Covid-19 شما می توانید آن را درمان معمول سرد برای آنفولانزا. خواب به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید بقیه اغلب هیدراته باقی بماند و خوب غذا بخورید. بیشتر بیش از حد داروهای شما به طور معمول باید جریمه شود.

 • منزوی کردن خود: اگر شما زندگی نمی کنند به تنهایی سعی کنید به دور ماندن از دیگران به عنوان آنجا که ممکن است برای بعد از 14 روز. اقامت در یک خاص “بیمار اتاق” به دور از دیگران و در صورت امکان و سعی کنید به استفاده از حمام خود را.

 • پوشیدن پارچه ماسک صورت داخل خانه بیش از حد: اگر شما بیمار هستید, شما همچنین باید یک ماسک هنگامی که شما در همان اتاق با دیگران در خانه خود یا خارج از خود را قرنطینه اتاق. یک ماسک ممکن است کمک به دیگران برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری از شما. دوباره ما به عنوان خوانده شده چگونه به یک CDC-تایید پارچه ماسک صورت (و قوانین را دنبال کنید) راهنمای برای یادگیری بیشتر. کودکان زیر 2 سال نباید پوشیدن یک ماسک و نه باید هر کسی که دارای اشکال در تنفس و یا مصرف آن را خاموش. لطفا همین حالا استفاده از ماسک های پزشکی مانند N95 ماسک. وجود دارد کمبود گسترده در کشور و ماسک مورد نیاز توسط کارکنان بهداشتی درمانی.

 • به اشتراک بگذارید: جلوگیری از به اشتراک گذاری وسایل شخصی مانند ظروف و فنجان و ظروف و حوله و ملافه و غیره. هنگامی که شما با استفاده از این آیتم ها را بشویید و آنها را بلافاصله. سعی کنید و استفاده از یک حمام جداگانه.

 • کسی که چک شما: مطمئن شوید که کسی که شما می دانید و اعتماد به چک کردن در شما روزانه به مطمئن شوید که شما در حال انجام باشه.

 • دریافت کمک اگر شما بچه ها: اگر شما بیمار هستید و هنوز در تلاش برای مراقبت از کودکان خود را, این راهنمای است برخی از مشاوره از متخصصان سلامت است.

هنگامی که برای رفتن به یک دکتر

آیا رفتن به دکتر مگر اینکه شما نیاز به انجام این کار. از خودتان بپرسید: آیا من به طور معمول رفتن به بیمارستان یا پزشک با این علائم ؟ اگر پاسخ شما به احتمال زیاد باید در خانه بمانند و در ادامه نظارت بر علائم خود را.

اگر شما در حال تجربه ثابت قفسه سینه درد یا فشار شدید, مشکلات تنفسی شدید و سرگیجه, لکنت زبان, سردرگمی دشواری بیدار شدن از خواب و یا مایل به آبی از لب و یا چهره 911 تماس بگیرید و یا به توجه فوری پزشکی. اپل و CDC ابزار تشخیص ممکن است مفید باشد برای بررسی به عنوان علائم خود را تغییر دهید. اگر شما به طور کلی بیش از حد بیمار به خوردن و نوشیدن و یا استفاده از توالت کسانی نیز نشانه هایی به دنبال تماس با دکتر خود و یا به دنبال کمک های پزشکی.

اگر شما دچار علایم شدید که حکم اضطراری CDC توصیه می کند شما را در ارتباط ماندن با دکتر خود تماس گرفته و قبل از خروج از خانه به دریافت مراقبت های پزشکی. بسیاری از کمتر جدی سلامت بازديد حال انجام از طریق پزشکی از راه دور و یا از طریق تلفن و تماس آنها را می دهد زمان برای برنامه ریزی برای ورود یا بحث در مورد وضعیت خود را.

اگر شما شرایط بهداشتی اساسی مانند آسم و بیماری های ریوی و بیماری های قلبی, بیماری های کلیوی, دیابت یا به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن در نظر گرفتن صحبت های بهداشتی حرفه ای قبل از اینکه علائم خود را بیش از حد بد (از طریق تلفن یا ایمیل). اگر شما یک دکتر که متخصص در یکی از این شرایط آن را خوب به کار کردن یک برنامه با آنها.

به یاد داشته باشید همکار hypochondriacs: اکثریت قریب به اتفاق مردم که قرارداد Covid-19 نمی خواهد نیاز به توجه پزشکی و بسیاری که نیاز به کمک های پزشکی خوب خواهد بود.

شما ممکن است هرگز مورد آزمایش قرار
Covid19 Symptoms What to Do If You Might Have It
عکس: باب Riha Jr/گتی ایماژ

نه هر کس نیاز به آزمایش می شود برای Covid-19.

اگر شما بهداشت و درمان کارگر که دارای علائم و یا در بیمارستان بستری هستند و با علائم CDC نظر تست یک اولویت است. بیماران مسن تر در دراز مدت مراقبت از امکانات آن 65 یا بالاتر بیماران مبتلا به بیماری های زمینه ای و پاسخ ابتدا باید سوال در مورد گرفتن تست شده است. به عنوان منابع اجازه می دهد CDC توصیه می کند زیرساخت های حیاتی کارگران و کسانی که با علائم خفیف در به شدت تحت تاثیر جوامع آزمایش می شود. اگر شما لازم نیست که علائم وجود دارد هیچ دلیلی برای تست شده است.

به دنبال آزمون ؟ متاسفانه هیچ ملی استاندارد جایی برای رفتن در این زمان. در عوض, شما باید به مشورت دولت یا بخش بهداشت محلی برای دیدن کجا و اگر آزمون به شما در دسترس هستند. WhileAtHome.org خوب دولت در سطح دایرکتوری از اعداد و وب سایت.

برای یادگیری بیشتر بخوانید سیمی را همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد Covid-19 تست راهنمای.

که برای جلوگیری از خود جدا

فکر می کنم شما از بهبود Covid-19? در اینجا این است که چگونه به می دانم که زمانی که آن را امن برای جلوگیری از خود جدا می کند. به یاد داشته باشید همه از زیر گلوله امتیاز باید درست قبل از اینکه شما را ترک و انزوا به گفته CDC. و حتی پس از آن عاقلانه به هنوز هم در خانه بماند اگر ممکن است. بسیاری از ایالت ها و شهرهای پناهگاه در محل قوانین.

 • هیچ تب: اگر شما تا به حال یک تب برای حداقل 72 ساعت (سه روز) بدون یک دارو است که باعث کاهش تب.

 • دیگر علائم: سرفه و تنگی نفس را کاهش خواهد یافت. شما هیچ مسائل دیگر.

 • و این یک هفته: حتی اگر علائم فروکش کرده, آن نیاز به حداقل یک هفته (هفت روز) پس از آنها برای اولین بار به نظر می رسد قبل از اینکه شما می تواند به توقف خود جدا.

چه چیزی برای انجام در حالی که شما در حال اقامت در خانه
nintendo switch
عکس: نینتندو

ما رو گسترده دنده و راهنمایی راهنمای برای دریافت از طریق تمام این زمان به تنهایی. آن است لازم است منابع شما نیاز دارید و برخی چیزهای دیگر که ممکن است به بهبود سلامت خود را و یا وضعیت روانی. از مورد علاقه ما تلویزیون را نشان می دهد به بازی های ویدئویی وجود دارد یک تن از چیزهایی که شما می توانید ذهن خود را از چیزهایی که در طول این زمان استرس زا.

اگر شما معنی همچنین در نظر گرفتن حمایت از سازمان های غیر انتفاعی است که کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
 • این زمان برای انجام چیزهایی که شما نگه داشتن قرار دادن. در اینجا چگونه
 • آنچه در انزوا می تواند به ذهن شما (و بدن)
 • بی حوصله ؟ چک کردن ویدئو ما راهنمای شدید فعالیت های داخلی
 • خون از Covid-19 بازماندگان ممکن است راه را برای درمان
 • چگونه است که این ویروس گسترش یابد ؟ (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
 • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im