Covid-19 تست گران است. آن را ندارد به

تشخیص صنعت به نفع کشورهای ثروتمند اما بقیه جهان نیاز به آزمایش بیش از حد. یکی استنفورد bioengineer فکر می کند “صرفه علم” می تواند کمک کند.

در اوایل ماه مارس مانو پراکاش استاد مهندسی زیستی در دانشگاه استنفورد در بازگشت از جنوب فرانسه که در آن او شده است می خواهم بازدید از همکاران در یک ایستگاه دریایی. او رفت و مستقیما به اتاق خواب خود و به قرنطینه—که یک چیز خوب است چرا که او به سرعت پایین آمد با علائم Covid-19. او بعد از سه هفته وجود دارد بی قرار به سختی قادر به دیدن همسر و بچه ها. اما برای Prakash انزوای معلوم مفید—فضا شروع به فکر کردن در مورد چگونه به دنده تا خود آزمایشگاه کامل diy برای Covid-19 پاسخ.

Prakash آزمایشگاه کار می کند در زمینه “صرفه علم” است که اختصاص داده شده به ایجاد کم هزینه و علمی دستگاه ها و پوسته پوسته شدن آنها را به تولید انبوه بیشتر برای استفاده از از لحاظ اقتصادی در کشورهای در حال توسعه. Prakash است بهترین و شناخته شده برای Foldscope با دوام و اوریگامی میکروسکوپ که هزینه حدود 50 سنت به تولید است. آن را تبدیل به یک جزء اصلی از علم کلاس های درس در کشورهایی مانند هند که در آن Prakash رشد—یک پنجره را به میکروسکوپی کلمه از پرواز آنتن و پلانکتون. اما آن را به سادگی یک کنجکاوی; دستگاه برای اولین بار تصور به عنوان یک ابزار برای تشخیص بیماری های انگلی مانند مالاریا در مناطق دور افتاده که در آن تخلیه گران تجهیزات آزمایشگاه غیر عملی است. پروژه های دیگر از آزمایشگاه شامل یک دست-صفحه سانتریفیوژ برای پردازش عفونی نمونه و روش ها با خیال راحت به دور از آن نمونه است.

آزمایشگاه اولین Covid-19 پروژه N95 ماسک refashioned از یک چهره غواصی ماسک. (مفهوم تازه بود در ذهن خود او می گوید که او می شده است غواصی در فرانسه.) از ماه مارس ماسک تایید شده است به عنوان تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE در فرانسه و در حدود 40,000 توزیع شده است. (در ایالات متحده غذا و دارو مجوز استفاده از این ماسک به عنوان یک N95 معادل آن در حال بررسی است و هر چند آن را بدست چراغ سبز به عنوان یک قابل استفاده مجدد در صورت shield برای کارگران پزشکی.) در حال حاضر این تیم با تمرکز بر روش های تست به عنوان مواردی از این بیماری بی سر و صدا موج در مناطق با دسترسی به تست کیت و همچنین ماشین آلات و مواد شیمیایی مورد نیاز برای پردازش آنها. حتی در آمریکا, تست تشخیصی کند بوده است پس از شروع و مانع تنگناها در آزمایشگاه تست شرکت ها اگر چه چند شرکت از جمله Cepheid و Abbott Laboratories دریافت کرده اند emergency تاییدیه از FDA برای سریع نقطه از مراقبت های آزمون.

این هفته سیمی صحبت با پراکاش از طریق تلفن در مورد کم هزینه آزمایشات تشخیصی جعبه سیاه و چگونه بسیاری از امتحانات نهایی در طول یک بیماری همه گیر.

این گفتگو شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

سیمی: آنچه که در ذهن خود را هنگامی که شما در قرنطینه?

مانو پراکاش: من به تازگی از فرانسه و در نزدیکی مرز ایتالیا, بنابراین من تا به حال دیده می شود در این زمینه بین المللی بود و فقط شروع به دیدن آنچه در آن به معنی برای ما و بقیه جهان است. من می گویند که قبل از من سمت چپ ما من پیش بینی این بیماری خواهد بود واقعا بدون کنترل. اما پس از آن شروع به دیدن اعداد از فرانسه و شنیدن هر روز که مردم مثبت بودند و آن را تبدیل شدن به روشن است که این خواهد بود بدون کنترل.

سپس من تجربه آنچه در آن مانند به در اتاق اورژانس و تعداد دفعاتی پزشکان آمد به اتاق من و تا به حال به حذف خود PPE و پرتاب آن به بیرون و دوباره با تازه PPE. آن روزهای اولیه پس از استفاده مجدد از PPE نبود رایج است. من گیج و شگفت زده چقدر PPE است که در واقع استفاده می شود.

من تحت بینی گرد و خاک که بسیار ناخوشایند بود و شما شروع به فکر کردن در مورد چگونه شما شروع به اجرای آن در جاهای دیگر. شما نمی توانید یک مراقبت های بهداشتی کارگران را که در اقشار کم درآمد و تنظیم که در آن وجود دارد کافی نیست سواب و PPE. مردم سرفه و عطسه و حتی اگر همه [در ER که] در حال انجام این آزمایشات به طور کامل PPE دنده آنها هنوز هم در معرض خطر عفونت است.

از همه بهتر هستش ؟

کاملا بهبود یافتند. آن ترسناک بود برای کمی در اتاق اورژانس اما در نهایت خوب است که آنها فرستاده من بازگشت به خانه به بهبود می یابند.

به من بگویید در مورد تست استراتژی های شما شده است در حال توسعه برای کم منابع تنظیمات.

ما شده ایم پرسیدن این سوال که آیا ما می توانیم کاهش وابستگی به زنجیره تامین برای هر دو PPE و معرف. قصد این است که به تست های ساده تر و آنها را آسان تر برای کارکنان بهداشت جامعه به استفاده از آنها. ما می خواهیم به مطمئن شوید که تمام جنبه های یک روش می تواند انجام شود بدون نیاز به آزمایشگاه مرکز.

یکی از چالش ها در نظر تشخیص است که تمام قطعات باید در بازی قبل از یک راه حل اجرا می شود. بنابراین ما باید برای شروع با: چه معنی است برای نمونه به جمع آوری و پردازش شده در پایین-منابع تنظیم ؟ که به معنی اجتناب از سواب وضعیت با استفاده از نمونه های بزاق است که می تواند جمع آوری شده با خیال راحت. پردازش مربوط به ما قبل از کار با دستگاه سانتریفیوژ است که نیازی به برق است.

دومین چیزی که ما در حال کار بر روی این است که چگونه شما واقعا مطمئن شوید که کنترل عفونت در محل ؟ پس از آن شده است در سانتریفیوژ چگونه شما دور از بالقوه عفونی نمونه ؟

ما شنیدن در مورد رقابت برای معرف در اینجا در ایالات متحده. چه این وضعیت در کشورهای دیگر ؟

اگر شما در حال صحبت کردن در مورد تعداد کمی از آزمون شما هنوز هم می توانید دسترسی به, اما اگر ما در حال صحبت کردن در مورد میلیون ها نفر از آزمون هر روز که یک مشکل بزرگ است. زنجیره تامین مواد و چگونه آن را قفل شده است و واقعا به چالش کشیدن. وجود دارد چند مکان که در آن ما کار از جمله بسیاری از کشورها در آفریقا جایی که حتی در صورتی که بودجه آنها دسترسی ندارند. وجود دارد بسیاری از سیاست درگیر است.

است وجود دارد یک راه حل برای که ؟

شما واقعا باید به فکر می کنم خوب می تواند در این آزمون بود ساخته شده محلی ؟ این یک مسئله است که هر دو در زمینه انجام آزمایشات و تحقیقات برای توسعه آزمون سنجش خود را. حتی با تمام مستندات ما قادر به گرفتن مقدار زیادی از آنتی بادی ها و مواد از نهادهای تجاری برای پژوهش است. اما وجود دارد تعداد زیادی از اشخاص در کشورهای در حال توسعه که در حال تلاش برای توسعه سنجش به عنوان به خوبی.

این ممکن است برای شما به معنای واقعی کلمه یک آزمون در هر نقطه در جهان است, اما معمولا آن نشده است بهینه سازی شده است. بیشتر معرف درست کردن قفسه به اندازه کافی آسان برای پیدا کردن و دریافت آنها تا کنون, اما این آنزیم ها و مواد شیمیایی که یک تست واقعا خطا و اثبات هستند و در پشت درهای بسته. اغلب در عمل ساخت یک آزمون تشخیصی ساده و آسان برای استفاده وجود دارد یک رویکرد است که شما آن را به یک دکمه و هر چیز دیگری است “جادویی” در داخل جعبه.

این یک جعبه سیاه در دیگر کلمات ؟

دقیقا. تشخیصی جهان عمل در کارتریج پرینتر مدل که در آن شما خرید یک دستگاه—چاپگر—و سپس معرف کارتریج را هزینه بیش از حد بالا است. شده است که یک تنگنا در واقعیت چرا مولکولی سنجش نیست مقیاس گسترده تر برای تمام بیماری ها در سراسر جهان است. راه ما تحویل این سنجش است که بخش عظیمی از این چالش است. این پایدار نیست و در مقیاس بزرگتر.

یک کارتریج [تست] معنا ندارد در حال حاضر برای تست به طور گسترده ای در برخی از مکان ها با توجه به هزینه هر بیمار است. این معنا ندارد به صورت یک ردیف دوم شهرستان در بنگلادش است. شماره پان نیست. این است که به مقیاس مگر اینکه ما به طور فعال انجام کاری جدید است.

یکی از این شباهتها این است که از طریق آن نوع از فرآیندهای در یک دوره کوتاه از زمان و پس از باز کردن منبع آن معرف به طور کامل. من دیده می شود نیست این تا کنون. وجود دارد مقدار زیادی از کار در منبع باز تلاش در هواکش و PPE در سخت افزار جهان است. من می خواهم برای دیدن است که ترجمه به بیوشیمی جهان نیز هست. این نبرد دشوار ما باید به مبارزه.

ما در این وضعیت غیر معمول که در آن کل جهان است و رقابت برای منابع و آزمون. حتی کشورهای ثروتمند نمی توانید همه چیز آنها نیاز دارید. چه شده است که نشان می دهد ما در مورد چگونه زنجیره تامین کار می کند ؟

Covid-19 است با توجه به وضعیت فعلی ما مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان است. به نظر می رسد مانند یک شرایط بسیار ویژه با اختلاف از دسترسی به مراقبت های بهداشتی و تشخیص است. و منظورم این است که بله این شماره ها سرسام آور است. اما آن را نیز برجسته در یک روز به صورت روز کمبود فن آوری برای تشخیص و عدم دسترسی داشته باشید. آن را فقط اتفاق می افتد که معمولا آن را برای چیزهای دیگر. شما می توانید بحث در مورد مالاریا, شما می توانید بحث در مورد دانگ و یا بسیاری دیگر از بیماری های عفونی که در آن تشخیص تنگنا همیشه وجود داشته است. در حال حاضر ما شاهد این هستیم که در محل موردتوجه وتماشای عموم. آنچه که یک فرد می تواند به استطاعت برای ارزشمند تشخیص است به طوری مختلف در سراسر جهان است. شما واقعا مجبور به اتخاذ این در زمینه بازار است که شما در حال تلاش برای ارائه آن را به. این Cepheids و Abbotts از جهان ممکن است اشتها برای بازار جهانی به دلیل وجود دارد هیچ کس وجود دارد به پرداخت.

این بدیهی است که یک چیز به طراحی یک راه حل ارزان در آزمایشگاه دانشگاه استنفورد و دیگری برای قرار دادن آن در جهان است. آیا شما در یادگیری هر درس از گرفتن Foldscope را به عنوان یک ابزار تشخیصی?

که یک قیاس چرا که یکی از اهداف Foldscope بود برای ما به یاد بگیرند که چگونه به مقیاس یک ابزار است. این راهی است که ما اعمال می شود این است که ما تست می تواند یک Foldscope در ظرفیت کامل خود را برای چند بیماری اما ظرفیت ما به آن بهینه سازی و نهایی کردن آن برای همه وسعت بیماری های آن ممکن است یا نه ممکن است قابل اجرا است نسبتا محدود از آنجا که ما می تواند تنها یک چیز در یک زمان.

ما راه اندازی یک برنامه که در آن هر پژوهشگر یا فردی که تا به حال ایده های در مورد قابلیت اعمال می شود. در این نقطه در حدود 1000 نفر به کار گرفته شده برای این برنامه منتشر شده و 400 مقاله در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی. من فکر نمی کنم از Foldscope به عنوان یک راه حل برای یک مشکل است. این وسیله به یک راه حل است.

این است که در آن تشخیص مولکولی نیاز به رفتن. آن را به یک استاندارد عمومی پلت فرم که در آن مردم باید از این ظرفیت به لحن آنها را برای نیازهای محلی و که می شود یک راه حل که به صورت محلی ارائه شده است. که بسیار متفاوت مدل کسب و کار به آنچه که ما انجام داده ایم در تشخیص مولکولی.

اما آنچه در مورد پیش بینی نشده استفاده می کند و یا دیگر مشکلات شما ممکن است روبرو می شوند با ارزان راه حل ؟

که همیشه در پشت ذهن از نظر دقت و تست و نظارتی زمینه. ما پیشنهاد می تواند یک پیاده سازی اما ما نمی توانیم دیکته اجرای. من می توانم شما را در ماداگاسکار من بوده ام به دنبال در این وضعیت و نگرانی در مورد این ارزان سریع سنجش آمده است که از چین و سوال برانگیز اعتبار. چالش این است که مردم نیاز به اطلاعات عملی. مردم را به اجرای چیزی که آنها می توانید پیدا کنید. در حال حاضر دولت نمی توانید صبر کنید برای فن آوری های بهتر چرا که آنها یک سونامی در برخی از حس.

من موافقم که این نه فقط در مورد همه تلاش برای ساخت و کامل خود را تست تشخیصی. من فکر می کنم این چیزها باید در همان چارچوب نظارتی. معمولا ما سعی می کنیم به شریک محلی دانشگاهی سازمان به طوری که آنها می توانند بیش از جنبه نظارتی.

در برخی از مکان هایی که آنها لازم نیست که خود را در چارچوب مقررات و این نگران کننده است. من فقط صحبت کردن به کسی که در کنیا—یک همکار در یک پروژه که در آن ما آنها را ارسال یک طرح و آنها خواهد ساخت کپی از ماشین های ما. آنها گفتند قبل از هرگز در این کشور دارای یک هواکش توسعه داده شده است به صورت محلی به طوری که آنها نمی باید پشتیبانی از تنظیم کننده.

این یک مرغ و تخم مرغ مشکل است. مگر اینکه ما شاهد رشد و توسعه در زمینه های محلی ما نمی تواند در چارچوب مقررات به ساخت همه چیز.

چگونه انجام صرفه علم تغییر در وسط یک بیماری همه گیر? هستند خطرات وجود دارد به انجام همه چیز ارزان به خصوص در حال حاضر.

همه—نه فقط ما—عامل در یک حالت بحران در برخی از حس چرا که همه چیز تحت کنترل نیست به هر وسیله. که جهانی است به گونه رویکرد در علم حق در حال حاضر. ما که بسیار پلاستیکی مورد روش های ما و preprints هستند که در هیئت مدیره به سرعت در حال. اما از آنجا که آن را با صرفه آن را اجازه می دهد تا ما را به مقیاس در دست بسیاری از محققان در سراسر جهان است. تکرار همه چیز در یک پاسخ تلاش بود. شما باید برای ایجاد اعتماد.

مسئله دیگر این است که در مقیاس. من یک کلاس تدریس و به فرضی—اما نه چندان فرضی—Covid-19 تشخیصی سنجش در امتحان نهایی. انتساب به استراتژی چه آن را مانند نگاه به تحویل 1 میلیارد آزمون در یک نقطه قیمت در کمتر از $1. اگر شما یک دلار تعداد به چیزی حتی قبل از اینکه شما شروع به کار بر روی یک ایده آن را تغییر رویکرد خود را. بیشتر از زمان یک راه حل کشیده شده است تا بدون متن آیا شما می توانید مقیاس آن است. و سپس آن را سخت به آن برچسب به یک راه حل است. من فکر می کنم با شروع از هزینه شده است شخصا بسیار ارزشمند است چون ما آمد تا با بسیاری از ایده های که از پنجره به بیرون بروید به سرعت. آنها می تواند فوق العاده روش تحقیق, اما آنها نمی خواهد کار.

این یک علمی ورزش است. در این نوع از بار ما باید از چه نقطه هدف—برای تست (PPE. همان می رود برای واکسن یک معنا. آنها خواهد شد در دسترس به جمعیت بزرگتر در سراسر جهان ؟ یا ما صحبت کردن در مورد یک بیماری بومی که در آن X درصد می شود یک واکسن و بقیه ندارند ؟

آیا هر گونه ایده های خوب بیرون آمدن از امتحان نهایی?

من از طریق پیام های ارسالی, هنوز—من بیش از حد شلوغ! اما من واقعا هیجان زده به. راستش دلیل من اختصاص داده شده است که هر کس صحبت کردن در مورد چگونه وجود یک اختلال در آموزش و پرورش تا حدودی درست است. اما راهی که من در آن نگاه است که ما شاهد علم گشوده در اخبار در یک دقیقه توسط دقیقه اساس و تاپیک فوق العاده ای نیاز دارید در حال حاضر برای دانشمندان به شرکت.

برای افرادی که می تواند—و من درک می کنم این درست نیست برای همه به دلیل آن را می دهد مردم در مشکلات اقتصادی و چالش های بهداشتی—اما برای کسانی که می توانید آن را به یک صندلی ردیف جلو به چگونه علم می گستراند. چه اگر آن را وابسته به آنها را به آمده تا با راه حل ؟ در اینجا یک سناریو که در آن یک تکلیف می تواند منجر به یک پیاده سازی در مقیاس جهانی است.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de