COVID-19: حرکت نزولی اجتماعی فاصله

هنگامی که مواجه با خطر در انسان رسم به هم نزدیک است. اجتماعی فاصله مواضع این ضربه. استاد Ophelia Deroy از Ludwigs-Maximilians Universitaet در مونیخ (LMU) و همکارانش استدلال می کنند که این معضل به شمار بیشتری تهدید برای جامعه آشکارا از رفتار ضد اجتماعی.

تاج بحران ارائه کشورها در سراسر جهان با آنچه که شاید بزرگترین چالش های بسیاری مواجه شده اند پس از جنگ جهانی دوم است. برای یک چیز, این ویروس به منزله واقعا یک تهدید جهانی. در صورت عدم وجود واکسن اصلی ما دفاع در برابر آن عبارت است از آنچه که در حال حاضر نامیده می شوند ‘اجتماعی فاصله’ — به حداقل رساندن تماس با ما با دیگران در فضاهای عمومی. در یک مقاله که به نظر می رسد در پیشرو مجله زیست شناسی کنونییک تیم چند رشته ای از نویسندگان که شامل استاد Ophelia Deroy که دارای یک صندلی در فلسفه ذهن در LMU و وابسته به مونیخ علوم اعصاب مرکز تاکید معضل ناشی از اقدامات طراحی شده برای ترویج اجتماعی فاصله. “شرایط خطرناک ما را بیشتر — و نه کمتر — اجتماعی” Deroy می گوید. “مقابله با این تناقض است که بزرگترین چالش ما در حال حاضر ،

دیده می شود از این نقطه نظر ما در حال حاضر مشکل نهفته است در خودخواه واکنش به بحران و یا امتناع از به رسمیت شناختن خطرات به عنوان تصاویر از بانک ها از قفسه های خالی در سوپر مارکت ها و یا کثیری از کالسکه در پارک های عمومی ما را باور. Deroy و نویسندگان کریس Frith (شناخته شده اجتماعی neurobiologist مستقر در دانشگاه کالج لندن) و گیوم Dezecache (یک روانشناس اجتماعی در دانشگاه کلرمون Auvergne) استدلال می کنند که چنین صحنه هستند و نه نماینده. آنها تاکید می کند که مردم به طور غریزی تمایل به هم هنگامی که مواجه با یک حاد خطر — به عبارت دیگر آنها به طور فعال به دنبال نزدیک تر ارتباطات اجتماعی. مطالعات در زمینه علوم اعصاب و روانشناسی و زیست شناسی تکاملی در حال حاضر نشان داده شده است که ما به عنوان خودخواه به عنوان برخی از رشته ها فکر می کنم. آنها همچنان به تولید شواهد که نشان می دهد که شرایط تهدید ما را حتی بیشتر تعاونی و بیشتر احتمال دارد به لحاظ اجتماعی حمایتی از ما معمولا.

“هنگامی که مردم از ترس آنها به دنبال ایمنی در اعداد است. اما در حال حاضر وضعیت این ضربه را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت برای همه ما است. این است اساسی تکاملی معمای که ما توصیف می گوید:” Dezecache. مطالبات در حال حاضر ساخته شده توسط دولت به خود منزوی و به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل اساسا در فرد با ما غرایز اجتماعی و در نتیجه نشان دهنده یک چالش جدی برای اکثر مردم است. “پس از همه می گوید:” Deroy, “ارتباطات اجتماعی هستند و نه یک “اضافی” است که ما در آزادی به رد است. آنها بخشی از آنچه ما تماس بگیرید طبیعی است.” در این مقاله نویسندگان بنابراین ادعا می کنند که به دلیل اجتماعی فاصله می ایستد در مخالفت با ما واکنش طبیعی به قریب الوقوع خطرات اجتماعی ما تمایلات — به جای ضد اجتماعی واکنش های عقلانی شناخته تهدیدات — در حال حاضر خطر تشدید خطر است.

پس چگونه ممکن است ما فرار از این معضل ؟ با توجه به Deroy ما نیاز به تجدید نظر در آنچه در اینترنت می تواند ارائه دهد. استدلال می رود به شرح زیر است. در زمان قبل از بیماری همه گیر جهانی اینترنت و رسانه های اجتماعی اغلب نگریسته قطعا غیر اجتماعی. اما در زمان مانند حال حاضر آنها ارائه قابل قبول و موثر جایگزین برای تماس فیزیکی — تا آنجا که آنها را قادر می سازد تعاملات اجتماعی در غیاب فیزیکی مجاورت. رسانه های اجتماعی این امکان را برای تعداد زیادی از مردم برای رسیدن عملا به همسایگان و بستگان و دوستان و مخاطبین دیگر. “ذاتی ما تمایلات تعاونی به جای خودخواه. اما دسترسی به اینترنت باعث می شود آن را ممکن است برای ما برای مقابله با این نیاز اجتماعی فاصله می گوید:” کریس Frith.

“چگونه و برای چه مدت ما نیاز به تماس های اجتماعی را می توان راضی رسانه های اجتماعی باقی مانده است دیده می شود می گوید:” Deroy. اما او و نویسندگان فراموش کرده اند دو توصیه های مهم برای سیاست گذاران. اول از همه آنها باید اذعان کرد که تقاضا برای اجتماعی فاصله است که نه تنها از لحاظ سیاسی بسیار غیر معمول : آن را در خلاف جهت تکامل ساختار شناخت انسان. ثانیا امروزه دسترسی رایگان به اینترنت نیست و تنها شرط لازم برای آزادی بیان. در حال حاضر وضعیت آن را نیز مثبت سهم به سلامت عمومی است. “این یک پیام مهم توجه به این که آسیب پذیر ترین بخش های جامعه هستند که اغلب کسانی که با توجه به فقر سن و بیماری باید چند تماس های اجتماعی است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Ludwig-Maximilians-Universität München. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>