بانک ها و کتابفروشی ها. ورزشگاه و میله آب. دندانپزشکی و دفاتر و فروشگاه های بزرگ. این Covid-19 بحران توقیف برخی از انواع کسب و کار در حالی که دیگران باید باز ماند. اما آن مکان نشان دهنده بهترین و بدترین مبادلات از نظر منافع اقتصادی و سلامت خطرات ؟

یک مطالعه جدید توسط محققان MIT با استفاده از انواع اطلاعات بر روی مصرف کننده و فعالیت های کسب و کار برای مقابله با این سوال اندازه گیری 26 نوع از کسب و کار توسط هر دو سودمندی و خطر است. حیاتی فرم های بازرگانی که نسبتا uncrowded کرایه بهترین در مطالعه; کمتر قابل توجهی انواع کسب و کار است که تولید جمعیت انجام بدتر است. این نتایج می تواند کمک به اطلاع رسانی به تصمیم گیری های سیاست های مقامات دولتی در حال انجام همه گیر.

آن را به عنوان اتفاق می افتد, بانک ها انجام بهترین در این مطالعه که از لحاظ اقتصادی قابل توجه و نسبتا uncrowded.

“بانک ها باید آستین ، اقتصادی و تمایل به فضاهای بزرگتر که مردم تنها یک بار در در حالی که می گوید:” شیث G. Benzell یک postdoc در MIT ابتکار در اقتصاد دیجیتال (IDE) و همکاری نویسنده یک مقاله منتشر شده روز شنبه در تشریح این مطالعه است. در واقع در این مطالعه بانک ها رتبه اول اقتصادی اهمیت از 26 انواع کسب و کار اما فقط 14 در خطر است.

در مقابل دیگر انواع کسب و کار بیشتری ایجاد ازدحام در حالی که داشتن به مراتب کمتر اقتصادی اهمیت است. این شامل مشروبات الکلی و دخانیات فروشگاه ها; فروشگاه محصولات ورزشی; کافه ها و بارها آب و دسر سرو; و ورزشگاه. همه کسانی که در نیمه پایین مطالعه رتبه بندی اقتصادی اهمیت است. در همان زمان, کافی نت ها, میله آب و دسر سرو گرفته شده هم رتبه سوم بالاترین از 26 انواع کسب و کار در معرض خطر در حالی که در ورزشگاه هستند و پنجم-خطرناکترین با توجه به مطالعه معیارهای — که شامل محل تلفن همراه داده ها آشکار چقدر شلوغ و ایالات متحده کسب و کار دریافت کنید.

“سیاستگذاران شده اند ساخت توضیحات روشن در مورد چگونه آنها در حال آمدن به تصمیم گیری های خود می گوید:” Avinash Collis دکترا ’20 یک دانشگاه MIT-آموزش اقتصاددان و نویسنده مقاله جدید. “همین دلیل است که ما می خواستیم برای ارائه اطلاعات بیشتر در محور سیاست های راهنمای.”

و اگر Covid-19 همه گیر بدتر دوباره تحقیق می توانید درخواست برای بستن کسب و کار دوباره.

“این است که نه تنها در مورد آن مکان باید بازگشایی اول می گوید:” کریستوس Nicolaides دکترا ’14 دیجیتال همکار در IDE و مطالعه همکاری نویسنده است. “شما همچنین می توانید نگاهی به آن از دیدگاه که مکان باید برای اولین بار در یکی دیگر از آینده موج Covid-19.”

مقاله “سهمیه بندی تماس های اجتماعی در طول COVID-19 Pandemic: انتقال خطر و مزایای اجتماعی از ایالات متحده, محل” به نظر می رسد در مجموعه مقالات آکادمی ملی علومبا Benzell, Collis و Nicolaides به عنوان نویسنده. Benzell در مورد شروع به یک موقعیت جدید به عنوان دستیار استاد در دانشگاه چپمن; در ماه جولای Collis را تبدیل به یک دستیار استاد در دانشگاه تگزاس در Austin; Nicolaides است همچنین یک عضو هیات علمی در دانشگاه قبرس.

تجمعی خطر

برای انجام این مطالعه از این تیم مورد بررسی قرار گرفت ناشناخته خواهد ماند و داده های مکان از 47 میلیون تلفن همراه از ژانویه 2019 از طریق مارس سال 2020 است. این داده ها شامل بازدید 6 میلیون کسب و کار مجزا سالن در ایالات متحده 26 نوع از کسب و کار در این مطالعه برای محاسبه 57 درصد از کسانی که بازدیدکننده داشته است به این معنی که مطالعه پوشش گسترده نوار اقتصاد است.

با بررسی داده های مکان بیش از مدت زمان طولانی که دانشمندان قادر به تعیین آنچه معمول تراکم سطح است برای تمام انواع کسب و کار در این مطالعه.

این مطالعه همچنین با استفاده از حقوق و دستمزد و درآمد و اشتغال از اداره آمار آمریکا برای رای دادن به مرکزیت صنایع مختلف به اقتصاد است. کسب و کار در این مطالعه نشان داده 1.43 میلیون شرکت 32 میلیون کارکنان $1.1 تریلیون دلار در حقوق و دستمزد و $5.6 تریلیون درآمد. محققان همچنین اضافه شده یک نظرسنجی از 1,099 نفر از مردم به سنج تنظیمات عمومی در مورد انواع مختلف کسب و کار.

یک کلید به محققان رویکرد شناخت است که در طول همه گیر بسیاری از مصرف کنندگان در حال تلاش برای محدود کردن سفر است که ایجاد تعامل با غریبه ها در حالی که هنوز نیاز به دریافت ضروری و مفید معاملات انجام می شود.

به عنوان Benzell یادداشت “ایده این بود که چگونه می تواند به ما فکر می کنم در مورد سهمیه بندی ارتباطات اجتماعی در راه است که به ما می دهد بیشتر بنگ برای جفتک انداختن ما در شرایط جلسات در حالی که خطر Covid انتقال به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است؟”

این مطالعه همچنین میزان ریسک بر اساس مصالح عمومی قرار گرفتن در معرض هر نوع کسب و کار. به صورت فردی صرف چند ساعت در سینما با غریبه ها ممکن است به نظر می رسد بسیار مخاطره آمیز است. اما در فوریه سال 2020 سینما تا به حال حدود 17.6 میلیون مصرف کننده بازدید در ایالات متحده در حالی که نشسته رستوران تا به حال تقریبا 900 میلیون بازدیدکننده داشته است در همان ماه است. به عنوان یک کسب و کار دسته بندی نشسته رستوران احتمال تولید خیلی بیشتر کل انتقال Covid-19.

“این خطر در هر بازدید, اما آن را تجمعی خطر” Nicolaides توضیح می دهد. “اگر شما نگاه در سینما به نظر می رسد آنها خطرناک است اما نه این که بسیاری از مردم رفتن به سینما هر روز … و رستوران ها خوب ضد مثال است.”

پرت: فروشگاه ها مشروب باز ماندن

در بسیاری از موارد محققان می گویند سیاستگذاران ساخته شده اند مناسب تصمیم گیری در مورد کدام نوع از کسب و کار باید باز و بسته شود. اما استثنا وجود دارد به این. نگاهی به فروشگاه های مشروب که تلقی شده است “ضروری” کسب و کار در بسیاری از ایالات آمریکا.

“آنچه واقعا جهش در ما مشروب و دخانیات فروشگاه” Benzell می گوید. “اکثر ایالت ها اجازه داده فروشگاه ها مشروب را باز باقی می ماند. این یک بیت از یک تماس بد از نظر ما چون فروشگاه ها مشروب نمی ایجاد بسیاری از ارزش های اجتماعی. اگر شما بخواهید مردم است که فروشگاه آنها می خواهند به باز کردن فروشگاه های مشروبات الکلی در نزدیکی پایین این لیست. آنها لازم نیست که بسیاری از رسید و یا کارمندان و آنها تمایل به این کوچک مکان های شلوغ که در آن مردم هستند تا در برابر هر یک از دیگر در تلاش برای حرکت است.”

در این مطالعه liquor stores, نرخ 20 از 26 انواع کسب و کار اقتصادی اهمیت اما 12th بالاترین در خطر است.

در مقابل محققان بیشتر صعودی در مورد بهداشت عمومی دینامیک از کالج ها و دانشگاه ها که رتبه 8 از 26 انواع کسب و کار اقتصادی اهمیت اما فقط 17 در شرایط خطر است. اگر پردیس زندگی ترتیبات ساخته شده می تواند امن تر محققان فکر می کنم در بخش های دیگر دانشگاه زندگی می تواند نسبتا شرایط مناسب است.

“کالج ها و دانشگاه ها در واقع باید از این پتانسیل برای ارائه خیلی خوب اجتماعی تماس مبادلات,” Benzell می گوید. “آنها تمایل به مکان های بزرگ دانشگاه, آنها تمایل به [تشکیل] همواره همان گروه از افراد جوان از دیدن همان مکان است. هنگامی که مردم نگران هستند در مورد کالج ها و دانشگاه های آنها بیشتر نگران خوابگاه و احزاب و افرادی که آلوده به این ترتیب که به اندازه کافی منصفانه. اما [به صورت] آموزش و پژوهش این فضاهای بزرگ با خیلی متواضع گروه از مردم است که برای تولید بسیاری از اقتصادی و اجتماعی ارزش است.”

دانشمندان توجه داشته باشید که مطالعه شامل ملی, رتبه بندی, و اذعان کرد که ممکن است وجود دارد برخی از منطقه ای تنوع در اثر را به عنوان به خوبی.

“اگر یک دولت محلی می خواهم به اعمال این کاغذ [برای سیاست های خود را] از آن ممکن است یک ایده بهتر است برای قرار دادن در داده های خود را به تصمیم گیری می گوید:” Nicolaides. که گفت: مطالعه را نشان می دهد به طور قابل توجهی نتایج مختلف شهری و روستایی تنظیمات چیزی محققان مورد بررسی قرار گرفت.

تا مطمئن شوید که برخی از کسب و کار در حال تطبیق با همه گیر با استفاده از پروتکل های جدید و یا اقدامات ایمنی از جمله محدود مشتریان در سالن مو و یا ایمنی پارتیشن بندی در سوپر مارکت شمارنده وارسی. مطالعه و کسب و کار سالن با چنین اقدامات ایمنی در محل نیز می تواند ارزشمند دانشمندان توجه داشته باشید.

“حرکت رو به جلو ورزش جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه خطرناک این محل هستند و هنگامی که شما در پیاده سازی این استراتژی کاهش.” Collis می گوید. “کسانی که همه جالب سوالات باز دیدن که کسب و کار وفق دهند. و برخی از این لوازم جانبی احتمالا تغییرات موقت اما دیگر شیوه های کسب و کار ممکن است چوب در Covid سن.”

حمایت از پژوهش ارائه شده توسط دانشگاه MIT ابتکار در اقتصاد دیجیتالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی