دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی دانشمندان امروز اعلام کرد یک پتانسیل واکسن علیه SARS-CoV-2 جدید کروناویروس باعث COVID-19 بیماری همه گیر. هنگامی که آزمایش در موش واکسن تحویل از طریق نوک انگشتان به اندازه patch تولید آنتی بادی های خاص به SARS-CoV-2 در مقادیر فکر می کردم به اندازه کافی برای خنثی کردن ویروس.

این مقاله به نظر می رسد امروز در EBioMedicineاست که منتشر شده و توسط لانستو مطالعه برای اولین بار منتشر می شود و پس از نقد از دانشمندان همکار در خارج از موسسات است که به توصیف یک نامزد واکسن برای COVID-19. محققان قادر بودند به سرعت عمل می کنند چرا که آنها در حال حاضر در زمینه گذاشته شد در اوایل شیوع کروناویروس.

“ما تا به حال تجربه قبلی در SARS-CoV در سال 2003 و MERS-CoV در سال 2014. این ویروس که از نزدیک مربوط به SARS-CoV-2, ما یاد می دهد که یک پروتئین خاص به نام سنبله پروتئین مهم است که برای ایجاد ایمنی در برابر ویروس. ما می دانستم که دقیقا همان جایی که برای مبارزه با این ویروس جدید گفت:” همکاری نویسنده ارشد Andrea Gambotto, M. D., دانشیار جراحی در پیت دانشکده پزشکی. “همین دلیل است که این مهم به صندوق واکسن پژوهش است. شما هرگز نمی دانید که در آن بعد از همه گیر خواهد شد.”

“ما توانایی به سرعت در حال توسعه این واکسن در نتیجه دانشمندان با تخصص های متنوع در زمینه های تحقیقاتی همکاری با یک هدف مشترک” گفت: co-ارشد نویسنده Louis Falo, M. D., Ph. D., استاد و صندلی از پوست در پیت دانشکده پزشکی و UPMC.

نسبت به تجربی بيان ژن کانديد واکسن که فقط وارد آزمایش های بالینی واکسن شرح داده شده در این مقاله-که نویسندگان خواستار PittCoVacc کوتاه برای پیتسبورگ Coronavirus واکسن — شرح زیر است بیشتر تاسیس رویکرد با استفاده از lab-قطعات ساخته شده از پروتئین ویروسی برای ایجاد ایمنی. این راه همان زمان آنفولانزا و کار.

محققان همچنین با استفاده از یک رویکرد رمان به تحویل دارو به نام microneedle آرایه برای افزایش قدرت. این آرایه است با نوک انگشتان به اندازه پچ 400 سوزن کوچک ارائه می شود که سنبله پروتئین قطعات به پوست که در آن واکنش ایمنی بدن قوی است. پچ می رود مانند یک گروه کمک و سپس سوزن — که در حال ساخته شده به طور کامل از قند و پروتئین قطعات — به سادگی حل به پوست است.

“ما به توسعه این برای ساخت در اصل ابتدا روش مورد استفاده برای ارائه واکسن آبله برای پوست, اما به عنوان یک high-tech نسخه که بیشتر کارآمد و تجدید پذیر بیمار به بیمار” Falo گفت. “و این در واقع کاملا بدون درد — آن را احساس مثل نوار چسب.”

این سیستم همچنین بسیار مقیاس پذیر است. پروتئین قطعات تولید شده توسط یک “تلفن کارخانه” — لایه بر لایه هایی از کشت سلول های مهندسی شده برای بیان SARS-CoV-2 سنبله پروتئین — که می تواند انباشته بیشتر به ضرب عملکرد. تصفیه پروتئین نیز می توان در مقیاس صنعتی. تولید انبوه این microneedle آرایه شامل ریسندگی پایین پروتئین-قند مخلوط را در یک قالب با استفاده از سانتریفیوژ. هنگامی که تولید این واکسن می تواند نشستن در دمای اتاق تا زمانی که مورد نیاز آن از بین بردن نیاز به نگهداری در یخچال در طول حمل و نقل و یا ذخیره سازی.

“برای بسیاری از واکسن های, شما لازم نیست به آدرس مقیاس پذیری برای شروع با” Gambotto گفت. “اما زمانی که شما سعی می کنید برای توسعه یک واکسن به سرعت در برابر یک بیماری همه گیر است که برای اولین بار مورد نیاز است.”

هنگامی که آزمایش در موش PittCoVacc تولید افزایش آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 ظرف دو هفته از microneedle خراش.

کسانی که حیوانات نبوده و دنبال طولانی مدت و در عین حال اما محققان اشاره می کنند که موش که خود را MERS-CoV تولید واکسن یک سطح کافی از آنتی بادی ها برای خنثی کردن ویروس برای حداقل یک سال و تا کنون سطوح آنتی بادی از SARS-CoV-2 واکسینه حیوانات به نظر می رسد در پی همین روند است.

نکته مهم SARS-CoV-2 microneedle واکسن حفظ قدرت خود را حتی پس از اینکه کاملا استریل با اشعه گاما — یک گام مهم به سوی ساخت یک محصول است که مناسب برای استفاده در انسان است.

نویسندگان در حال حاضر در روند تقاضا برای یک تحقیقاتی داروی جدید تایید از سازمان غذا و دارو در راستای شروع یک فاز انسانی آزمایش بالینی در چند ماه آینده.

“تست در بیماران به طور معمول نیاز به حداقل یک سال و احتمالا دیگر” Falo گفت. “این وضعیت خاص متفاوت است از هر چیزی که تا کنون دیده ایم بنابراین ما نمی دانیم که چه مدت بالينی روند توسعه خواهد شد. به تازگی اعلام کرد تجدید نظر به فرآیندهای طبیعی نشان می دهد که ما ممکن است قادر به پیشبرد این سریع تر است.”

اضافی نویسندگان در مطالعه Eun کیم Geza Erdos دکتری Shaohua هوانگ توماس Kenniston استفان Balmert دکتری کارا Donahue کری مایکل Epperly, Ph. D., William Klimstra دکتری و Emrullah Korkmaz, Ph. D., همه از پیت و بارت Haagmans از مرکز پزشکی اراسموس.

بودجه برای این مطالعه ارائه شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اعطای R21-AI114264 موسسه ملی آرتریت و اختلالات اسکلتی عضلانی و بیماری های پوستی کمک های مالی R01-AR074285, R01-AR071277 و R01-AR068249 و موسسه ملی سرطان اعطای T32-CA175294.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de