Covid-19 واکسن سازان به نوبه خود به ریزتراشه تکنولوژی به ضرب و شتم شیشه کمبود

ما نیاز به میلیون ها نفر از ویال به توزیع واکسن. دولت آمریکا فکر می کند روش های تولید از صنعت نیمه رسانا می تواند کمک کند.

به عنوان Covid-19 بحران امتداد آن به ماه هفتم محققان در سراسر جهان در حال ادامه کار کوره ساعت به توسعه یک واکسن علیه coronavirus که تا کنون آلوده به 9.5 میلیون نفر کشته و حدود 500,000. بیش از 140 واکسن نامزدها در حال حاضر در تست عمدتا در مراحل اولیه. یک تعداد انگشت شماری رسیده اولیه مطالعات انسانی با سه پیشرفت به فاز 3 کارآزمایی بالینی طراحی شده برای اندازه گیری اینکه آیا یا نه آنها مشورت ایمنی نسبت به ویروس.

اما علم تولید امن و گسترده واکسن موثر فقط گام اول است. در واقع خروج از این بیماری همه گیر خواهد شد نیاز به پس از آن تولید از بهترین نمایشی آنهایی که ریختن آنها را حمل آنها را در اطراف جهان و به طور آهسته آنها را به جمعیت های آسیب پذیر. در مورد Covid-19 که تقریبا همه در این سیاره که به معنی ساخت جایی بین 7 و 15 میلیارد دوز. (بسیاری از واکسن باید داده در دو دوز—پرایمر و افزایش.) هیچ کس تا کنون سعی به انجام این کار قبل از. و به عنوان این تاریخی تلاش برای تولید تعداد بی سابقه ای از عکس در کوتاه مدت هستند ramping تا واکسن سازان می گویند بزرگترین تنگنای آنها در مواجهه با یک ظالمانه تحت اللفظی یک.

“چالش این است که ساخت واکسن خود را از آن پر کردن ویال. وجود دارد فقط کافی نیست ویال در جهان” پاسکال Soriot مدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت AstraZeneca به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه گذشته. AstraZeneca در حال همکاری با دانشگاه آکسفورد در یکی از frontrunners در Covid-19 واکسن مسابقه. اما این تنها یکی از بسیاری از شرکت های دارویی تکاپوی منبع ظروف برای این مهم بسته بندی مایعات جایگزین, مرحله. مدیران از AG Schott یکی از عمده جهان پزشکی شیشه ای تولید کنندگان به تازگی گفته وال استریت ژورنال است که این شرکت با دریافت درخواست از سازندگان واکسن برای یک میلیارد ویال—دو برابر آنچه در آن می تواند تولید این سال است.

پزشکی شیشه ای قوی است اما هنوز هم شکستنی. بنابراین تولید کنندگان به طور معمول نمی توانید مقدار زیادی از موجودی بیش از حد. آنها را چه به شرکت های دارویی به منظور. و شرکت های دارویی به طور معمول قرار نیست در این دستور تا زمانی که آنها می دانند که آنها هم یک واکسن است که کار می کند به علاوه قرارداد توزیع در محل به ارائه فله دوز به مشتریان. اما هیچ چیزی در مورد این زمان معمولی است. دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی در حال پمپاژ پول به ramping تا واکسن ظرفیت تولید به صورت موازی با تست بالینی به طوری که شرکت های فردی ندارد و به فرض بسیار خطر برای پرداخت پول برای آزمایشات و تولید خود را. آنها همچنین تجربه کار با فناوری نانو با اقتباس از صنعت نیمه رسانا به پایان اجرا در اطراف اشکال سنتی از شیشه است.

در آمریکا این تلاش هماهنگ شده و دوبله عملیات با سرعت پیچ و تاب. دولت ایالات متحده پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یا بردا تاکنون سرمایه گذاری حدود 2.2 میلیارد دلار در Covid-19 واکسن سازان از جمله AstraZeneca Johnson & Johnson و مدرن درمان با توجه به آژانس, نمونه کارها. در همکاری با موسسه ملی بهداشت این شرکت در حال برنامه ریزی برای شروع فاز 3 محاکمات در این تابستان. هدف آنها این است که باید یک فاصله بین آنها ثابت کند که یک واکسن کار می کند و زمانی که آنها می توانید شروع به ساخت آن را در دسترس برای بسیاری از مردم است.

اجتناب از یک سناریو که در آن یک واکسن موثر می شود جیره بندی به چند انتخاب نیز به معنی غلبه بر بطری شیشه ای کمبود. این موضوع در دولت آمریکا رادار در اوایل گیر با توجه به 60-صفحه whistleblower شکایت ریک روشن مدیر سابق بردا بود که ناگهان سرنگون از پست خود در ماه آوریل است. در آن روشن ادعا کرد که بین ماه های ژانویه و مارس او بارها و بارها و ناموفق خواست مقامات دولت به تامین منابع مورد نیاز برای یک جرم ایمن سازی مبارزات انتخاباتی از جمله سوزن سرنگ و ویال شیشه ای.

در ماه ژوئن Barea در نهایت قرارداد امضا شده به ارزش 347 میلیون دلار با دو آمریکایی ویال سازان. اولین نیویورک-بر اساس کورنینگ, دارای سابقه کار با واکسن سازان. آن پیرکس شیشه ای بود که با استفاده از بطری اولین واکسن فلج اطفال در 1950s. امروز این تولید کننده “میلیون ها نفر از ویال در هر ماه” یک سخنگوی شرکت گفت: کسب و کار خودی در اوایل این هفته. با تزریق بردا نقدی این شرکت انتظار دارد که برای افزایش این رقم ده برابر بیش از سه سال آینده با توجه به سخنگو.

اما بسته شدن شیشه شکاف زمان خواهد بود. زنجیره تامین کارشناسان می گویند که بوت جدید ساخت سایت قادر به ساخت اضافی 100 تا 500 میلیون ویال در سال را حداقل شش تا هشت ماه. که اگر ویال شیشه ای سازندگان می تواند دست خود را بر روی مواد خام را به خوراک این خط تولید است. پزشکی شیشه ای است که قادر به مقاومت در برابر بزرگ نوسانات درجه حرارت و حفظ شیمیایی-شیک واکسن اجزای پایدار است. ساخت آن نیاز به ذوب پایین به خصوص گونه زاویه ای از شن و ماسه موجود در سواحل و بستر رودخانه ها با دانه های ناهموار ممکن میکند به اندازه کافی که آنها قفل هم به شکل محکم شیشه جامد است. این نوع از شن و ماسه است که در چنین تقاضای بالا برای استفاده در همه چیز از پانل های خورشیدی به بتن—که آن را موجب خشونت رونق در غیر قانونی شن و ماسه معدن در سال های اخیر است. عمده گزارش سازمان ملل متحد منتشر شده در سال گذشته به نام شن و ماسه استخراج “یکی از عمده چالش های پایداری از قرن 21 است.”

یا نه vaccinemakers را در یک لیوان بحران بستگی دارد که چگونه سریع آنها در واقع با یک واکسن. “اگر ما در حال صحبت کردن در مورد داشتن کار برای اولین بار واکسن نامزدها در اوایل سال آینده پس از آن من فکر نمی کنم ما نیاز به نگرانی در مورد شیشه بسیار می گوید:” Prashant Yadav, یک, بهداشت و درمان, زنجیره تامین پژوهشگر در مرکز توسعه جهانی. اگر, از سوی دیگر هر یک از پیشرو واکسن نامزدها در حال حاضر و یا در مورد رفتن به فاز 3 تست تبدیل به فیلم های پرفروش داده است که انتظار می رود برای رسیدن به قبل از پایان سال—پس از آن وجود دارد می تواند یک مشکل. “ما هیچ معنی و تحویل آن به طور گسترده ای به دلیل ما نمی خواهد که به ویال در عین حال می گوید:” Yadav.

به پرچین در برابر فوری کسری بردا شرط بندی در یک شرکت است که توسعه یافته ویال-ساخت تکنولوژی نیست که تکیه سنتی شن و ماسه به شیشه زنجیره تامین است. آن را با استفاده از فرآیندهای تولید honed در دره سیلیکون به کت تقریبا imperceptibly لایه نازک از سیلیکات در داخل ظروف پلاستیکی. “ما اساسا با در نظر گرفتن بهترین از شیشه و پلاستیک و ترکیب مزایای هر دو به یک مواد ترکیبی می گوید:” کریستوفر Weikart رئیس دانشمند در SiO2 علم مواد که امضا 143 میلیون همکاری با بردا به ویال برای حمایت از Covid-19 واکسن تلاش.

بر اساس در آبرن آلاباما, شرکت توسعه داده است بسیاری از تشخیص ظروف پلاستیکی در طول سال در دهه 1960 آن را ساخته شده اولین کوزه شیر با دسته و بعد جیبی پاپ-فیلم بالا از لوله های کوتاه-M&ms آن را تنها پس از Weikart وارد شده در سال 2011 است که این شرکت تبدیل به تولید ظروف به طور خاص برای صنعت داروسازی.

پلاستیک به تنهایی نمی توان برای بسته بندی دارو به ویژه برای به اصطلاح “بیولوژیک”—این بیت از پروتئین, نوکلئوتید, آنتی بادی ها و سایر چیزهایی که سلول ها به طور معمول را که شامل افزایش تعداد داروهای مدرن. خواص که پلیمرهای پلاستیکی سبک و بادوام همچنین باعث می شود آنها را بیش از حد تنفس. هوا و آب و دیگر گازها و مایعات به راحتی می تواند نفوذ آنها است. پلیمرهای پلاستیکی خود را همچنین می توانید صافی به مواد مخدر باعث آلودگی. هر دو مسائل می توانید تغییر دهید که چگونه بی خطر و موثر به مواد مخدر است و زمان آن می رسد یک بیمار است.

Weikart تیم وظیفه بود با figuring چگونه به یک ظرف پلاستیکی که نمی باید این مشکلات است. او در بر داشت پاسخ در پلاسما. شما می دانید که چهارمین حالت ماده, یکی می آید که پس از جامد, مایع و گاز است. پلاسما است که اساسا بخشی از گاز یونیزه معنی آن مولکول ها شده اند هیجان زده به چنین درجه ای است که الکترون ها فرار مدار خود. درخشان باشند. اما مهمتر از فرآیند تبدیل گاز به پلاسما را می توان مهار به زمین یا نوار لایه از مواد یک اتم در یک زمان. این است چگونه صنعت الکترونیک باعث می شود تقریبا تمام مدارهای یکپارچه و این تکنولوژی است که سوار خود را کوچک سازی. کسانی که ریزپردازنده تراشه های داخل گوشی خود را و کامپیوتر شما. بنابراین ، خود را در لایه های بسیاری از مواد سپرده شد یا اچ دور توسط پلاسما بر اساس فرآیندهای.

با استفاده از شبیه تکنیک های Weikart تیم مهندسی راه به در خورد تمام هوا از ظروف پلاستیکی—مانند یک ویال سرنگ و یا به شکل دیگری—و جایگزین کردن آن با گاز دی اکسید سیلیکون. سپس در یک بسیار کم فشار آنها اعمال یک میدان الکترومغناطیسی در سراسر ظرف که تبدیل گاز به پلاسما. خود را به عنوان الکترون لگد کردن سیلیکا و مولکول اکسیژن تبدیل شدن به بسیار واکنش پذیر و متصل به سطح پلیمر. آنها وجود دارد ، نتیجه این است که یک لایه از سیلیس خالص در غیر این صورت شناخته شده به عنوان شیشه ای. “اکسیژن یک مولکول کوچک است ماده به منظور نگه داشتن آن شما نیاز به یک واقعا متراکم مانع می گوید:” Weikart. “همین دلیل است که ما با قرار دادن این بسیار متراکم شکل از سیلیس است.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

سیلیس لایه امتداد 20 تا 50 نانومتر در سراسر. این ساندویچ بین یک چسبندگی لایه کمک می کند که آن چوب به پلاستیک و یک ورق سیلیس مخلوط شده با کربن به حفاظت از شیشه ای لایه از انحلال را به محتویات ظرف. همه با هم پلاسما-سپرده پوشش اقدامات کمتر از نیم میکرون—حدود یک دهم قطر یک سلول های قرمز خون و یک 150 عرض موی انسان است.

قبل از همه گیر SiO2 شد ساخت حدود 14 میلیون نفر از این 10 میلی متر شیشه ای با پوشش پلاستیکی ویال در هر سال برای داروسازی مشتریان. اما آن را تا به حال هنوز به شکستن به واکسن بازار است. پس از این بردا قرارداد امضا شد شرکت استخدام 123 کارکنان اضافی و در حال حاضر در مسیر تولید 40 میلیون ویال در سال, با توجه به SiO2 ارشد کسب و کار افسر لارنس Ganti. او انتظار دارد که آنها را استخدام حداقل 100 بیشتر مردم به عنوان آنها را تا سطح شیب دار به دیدار قرارداد اضافی خواسته است که شامل پوسته پوسته شدن به 120 میلیون ویال در ماه نوامبر.

Ganti می گوید: SiO2 است و در حال حاضر حمل و نقل ویال واکسن پنج تولید کنندگان از جمله مدرن و همچنین چند شرکت ساخت برای درمان Covid-19 که او کاهش یافته است به نام. نه همه آنها انتخاب شده برای عملیات با سرعت پیچ و تاب. هر چند قرارداد در نظر گرفته شده است برای حمایت از شرکت های بردا سرمایه گذاری در Ganti می گوید آن را نیز اجازه می دهد SiO2 فروش به غیر بردا بودجه داروسازی مشتریان.

Yaday می گوید: او در تضاد درباره تحقیقات آژانس تصمیم به بازگشت یک تازه وارد نسبت در میان جهانی از همه گیر. “این یک حرکت خوب برای نوآوری ؟ کاملا” او می گوید. در دراز مدت Yaday انتظار دارد که شرکت هایی مانند SiO2 به ضروری در ایجاد جدید زیرک تر راه برای بسته بندی دارو و واکسن است که آیا تکیه بر شن و ماسه و شیشه است. اما باید ما شروط توانایی خود را برای ارائه حجم زیادی از یک Covid-19 واکسن بر روی یک تکنولوژی جدید—به ویژه هنگامی که وجود دارد و چند بطری شیشه ای تولید کنندگان در اروپا با سوابق و پیوند های عمیق به صنعت واکسن? “این قسمت من فقط نمی دانم,” او می گوید.

به روز شده 6/26/2020 4:25 pm ET: این داستان به روز شد برای تصحیح مقدار یک قرارداد بین بردا و SiO2. آن است که برای 143 میلیون نه $143.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چه گیج کننده در مورد تماس با موارد “بدون علامت”
  • باید ارسال کنم بچه من به مراقبت روزانه ،
  • اگر ویروس کاهش می یابد و این ممکن است زمان برای نگرانی
  • واژه نامه: بیش از حد بسیاری از buzzwords? این آنهایی که به دانستن
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im