Sinovac تراریخته را ایجاد کرده است جدید COVID-19 واکسن رشد رمان coronavirus در ورو میمون همراه خط و غیرفعال نمودن آن با مواد شیمیایی.

ایسنا/Alamy عکس سهام

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

برای اولین بار یکی از بسیاری از COVID-19 واکسن در توسعه حفاظت شده حیوانات rhesus macaques از عفونت با کروناویروس جدید, دانشمندان, گزارش. واکسن های قدیمی و از مد افتاده فرمول متشکل از نظر شیمیایی غیر فعال نسخه از این ویروس تولید شده بدون آشکار عوارض جانبی در میمون و انسان محاکمات آغاز شد و در 16 مارس.

محققان از Sinovac تراریخته خصوصی برگزار شد پکن-شرکت بر اساس به دو دوز متفاوت از خود COVID-19 واکسن به تعداد هشت rhesus میمون میمون. سه هفته بعد این گروه معرفی SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 به میمون ها’ ریه ها از طریق لوله های خود را tracheas و هیچ یک عفونت تمام عیار.

میمون ها با توجه به بالاترین دوز واکسن تا به حال بهترین پاسخ: هفت روز پس از حيوانات ویروس محققان می تواند آن را تشخیص نیست در حلق یا ریه ها از هر یک از آنها. برخی از کاهش دوز بندی حیوانات تا به حال یک “ویروسی بر روی صفحه رادار” اما همچنین به نظر می رسد به کنترل عفونت Sinovac گزارش تیم در یک مقاله منتشر شده در 19 مارس در preprint سرور bioRxiv. در مقابل چهار کنترل حیوانات توسعه سطح بالایی از RNA ویروسی در چند بدن و شدید بوده است. نتایج “به ما اعتماد به نفس زیادی” که این واکسن را در انسان می گوید: Meng وینینگ, Sinovac این مدیر ارشد در خارج از کشور برای امور نظارتی.

“من آن را دوست دارم” می گوید: Florian Krammer یک virologist در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای است که همکاری یک گزارش وضعیت در مورد بسیاری از مختلف COVID-19 واکسن در حال توسعه است. “این مدرسه قدیمی است اما این کار ممکن است. چیزی که من بیشتر دوست دارم این است که بسیاری از واکسن تولید کنندگان نیز در پایین–متوسط درآمد کشورها می تواند مانند یک واکسن.”

اما داگلاس نی از دانشگاه پیتسبورگ که در حال توسعه و تست COVID-19 واکسن در میمون مطالعات می گوید تعدادی از حیوانات بیش از حد کوچک به عملکرد آماری نتایج قابل توجهی. تیم خود را نیز به یک نسخه خطی در آماده سازی است که باعث افزایش نگرانی ها در مورد راه Sinovac تیم رشد سهام رمان coronavirus استفاده می شود برای به چالش کشیدن حیوانات: آن ممکن است باعث تغییرات که آن را انعکاس کمتر از آنهایی است که انسان را آلوده سازد.

یکی دیگر از نگرانی این است که میمون توسعه نیست ترین علائم شدید است که SARS-CoV-2 باعث می شود در انسان است. این Sinovac محققان اذعان دارند در این مقاله که “این هنوز خیلی زود است برای تعریف بهترین مدل حیوانی برای مطالعه SARS-CoV-2” اما اشاره کرد که واکسینه نشده rhesus macaques با توجه به ویروس “تقلید COVID-19-علائم مانند.”

این مطالعه همچنین خطاب نگرانی که حفاظت بخشی می تواند خطرناک باشد. زودتر حیوانات آزمایش با واکسن در برابر مربوط coronaviruses است که باعث سندرم حاد تنفسی خاورمیانه و سندرم تنفسی پیدا کرده بود که پایین سطح آنتی بادی می تواند منجر به نابجا پاسخ ایمنی هنگامی که یک حیوان بود با توجه به عوامل بیماری زا افزایش عفونت و ایجاد آسیب شناسی در ریه های خود را. اما Sinovac تیم را پیدا کنید, هر گونه شواهدی از آسیب ریه در حیوانات واکسن که تولید نسبتا کم سطح آنتی بادی است که “کاهش نگرانی در مورد واکسن افزایش” نی می گوید. “کار بیشتری باید انجام شود هر چند.”

SARS-CoV-2 به نظر می رسد به تجمع جهش به آرامی; حتی خیلی از بازیها ممکن است یک چالش مطرح برای واکسن. در لوله آزمایش آزمایش های Sinovac محققان مخلوط آنتی بادی های گرفته شده از میمون موش و موش خود را داده واکسن با سویه های ویروس جدا شده از COVID-19 بيمار در چین, ایتالیا, سوئیس, اسپانیا و انگلستان است. آنتی بادی طور “خنثی” تمام گونه که “به طور گسترده ای پراکنده در phylogenic درخت” محققان اشاره کرد.

“این را فراهم می کند شواهد قوی است که این ویروس جهش در یک راه است که آن را مقاوم در برابر #COVID19 واکسن ایم” immunologist علامت Slifka اورگان بهداشت و دانشگاه علوم. “خوب می دانم.”

Sinovac تجربه vaccinemaker—از آن به بازار عرضه شده ، واکسن ویروسی برای دست و پا و دهان بیماری; هپاتیت A و B و H5N1 آنفلوآنزا یا آنفولانزای پرندگان. اما Meng می گوید می تواند در حدود 100 میلیون دوز از این واکسن استفاده کنند و ممکن است نیاز به شریک با دیگر سازندگان اگر این شرکت COVID-19 واکسن ثابت می کند بی خطر و موثر در آزمایشات انسانی.

این شرکت به تازگی آغاز شده و فاز مطالعات بالینی در استان جیانگ سو در شمال شانگهای است که با هدف ارزیابی ایمنی و پاسخ های ايمنی در 144 داوطلب. تعداد مساوی از شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد به بالا و دوزهای پایین و یا دارونما. اگر چه دارونما به طور معمول استفاده می شود در فاز اول مطالعات—که ارزیابی اثربخشی—Meng می گوید این می تواند کمک به بهتر ارزیابی اینکه آیا این واکسن باعث می شود هیچ گونه عوارض جانبی خطرناک. این شرکت امیدوار به شروع مطالعات مرحله دوم از اواسط ماه مارس که همان طراحی اما ثبت نام بیش از 1000 نفر با دلیل نتایج تا پایان ماه ژوئن است.

اگر همه به خوبی می رود, Meng می گوید: Sinovac به دنبال راه اندازی سنتی فاز سوم آزمایش اثر بخشی است که مقایسه این واکسن با دارونما در هزاران نفر از مردم. این شرکت همچنین در مورد پیوستن به بین المللی واکسن آزمایش های سازماندهی شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO). با توجه به سطح پایین انتقال در حال حاضر اتفاق می افتد در چین این شرکت با توجه به هنوز هم بیشتر آزمایش اثر بخشی در کشورهای دیگر ضربه سخت تر توسط ویروس. “ما نمی تواند قرار دادن تمام تخم مرغ ها در یک سبد” Meng می گوید.

به سرعت به دست آوردن بیشتر اثر داده پس از فاز I و II محاکمه و به طور بالقوه کمک به مردم Meng می گوید Sinovac ممکن است بپرسید سازمان های نظارتی در چین و کشورهای دیگر برای اورژانس مجوز به این واکسن برای کسانی که در معرض خطر آلوده شدن به مانند ماموران گمرک و پلیس که به طور معمول پوشیدن دنده محافظ استفاده شده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی. جمهوری دموکراتیک کنگو در سال 2018 شروع به به طور گسترده ای استفاده از واکسن آزمایشی ابولا در زیر آن وضعیت و شواهد نشان می دهد این قدرت کمک به محدود کردن که بیماری همه گیر. (که واکسن ابولا برای اولین بار دریافت تصویب قانونی در نوامبر 2019.)

با توجه به که شش دیگر واکسن وارد شده بود آزمایش های انسانی به عنوان از آوریل 23 و 77 نفر دیگر در حال توسعه است. اکثریت قریب به اتفاق این واکسن با استفاده از ابزار مدرن از مهندسی ژنتیک—تنها چهار تکیه قدیمی غیر فعال سازی فن آوری—اما Meng می گوید آنچه در نهایت مهم است این است که آیا یک واکسن ایمن و موثر, نیست, چگونه آن را ساخته شده است. “ما خودمان را نسبت به هر کسی” Meng می گوید. “در این وضعیت همه گیر مهم ترین چیز این است که برای ایجاد یک واکسن مهم نیست که چه نوع از واکسن آن است که بی خطر و موثر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de