Covid-19 اینجا بود زودتر از اکثر آمریکایی ها فکر می کردم. در حال حاضر چه ؟

اپیدیولوژی نیست تعجب است که ویروس پخش شد در ایالات متحده در اوایل فوریه. اما آن روز در اوایل ارائه درس برای, چگونه برای گرفتن موج بعدی.

گذشته از دو ماه اولین شناخته شده جامعه گسترش Covid-19—گذشت بین مردم در اینجا در ایالات متحده به جای یک مسافر آوردن آن به خانه از خارج از کشور—یک مورد مشخص در دانشگاه UC Davis مرکز پزشکی در فوریه 26. در حال حاضر ما در تایید این ویروس در گردش بود در اینجا به مراتب زودتر از آن. هفته گذشته مقامات بهداشتی در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا اعلام کرد که 57 سال درگذشت Covid-19 در خانه او در سان خوزه در فوریه 6. دو نفر دیگر به دنبال او در اواسط ماه فوریه و اوایل ماه مارس. هیچ یک از این افراد تا به حال به تازگی از سفر خارج از کشور. آنها تشخیص داده بودند که همه تایید پس از مرگ از نمونه بافت گرفته شده توسط پزشکی قانونی شهرستان و ارسال به مراکز کنترل بیماری برای تست.

مقامات بهداشتی هستند به احتمال زیاد به نوبه خود تا بیشتر موارد مانند آن. “آنها واقعا مانند کوه یخ راهنمایی” گفت: سارا کودی عمومی افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته است. “هنگامی که شما یک نتیجه مانند مرگ و … که به معنی وجود یک کوه یخ از موارد ناشناخته اندازه.”

این یافته ها تاکید زود شکست ما را همه گیر پاسخ. به عنوان مقامات فدرال و از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان بحران و بازیگران آن را به عنوان یک خارجی مشکل ویروس در حال حاضر در اینجا لغزش از طریق مرز چک و گسترش غیر قابل تشخیص با توجه به عدم تست. آنها همچنین در سمت چپ مردم تعجب که آیا یک بار دیگر آنها ممکن است در حال حاضر این بیماری و امید آنها در حال حاضر در سیستم ایمنی بدن. (جواب هم احتمالا نیست.)

برای دانشمندان که به مطالعه کرده اند اوایل گسترش Covid-19 در آمریکا, ویروس, گاهشمار نمی نیاز به بازنویسی شود. “وجود دارد هیچ چیز حتی مبهم تعجب آور در مورد این یافته می گوید:” آرتور reingold می, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “این آسان است به صورت هوشمند در حقیقت اما همه شواهد ما است اشاره به این است.”

“این است که در خط با پیش بینی ما می گوید:” کیت Coronges مدیر شبکه موسسه علوم در دانشگاه. با استفاده از سفر الگوها و اطلاعات در مورد این ویروس را انتقال یک تیم وجود دارد به تازگی تخمین زده شده است که ده ها هزار نفر از نامرئی موارد در حال حاضر اتفاق می افتد در شهرهای آمریکا قبل از آوریل 1. به عنوان موارد جدید, تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس بودند نامرئی هم رفتن غیر قابل توضیح و یا با برچسب اشتباه علت مرگ. اما حتی با اطلاعات جدید مدل های خود را هنوز هم نقطه به احتمال زیاد اواسط ژانویه مقدمه در ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک.

حتی اگر کارشناسان انتظار می رود این نتیجه موارد جدید برجسته کردن برخی از چالش ها دقیقا درک مراحل اولیه این ویروس در ایالات متحده — یک فرایند است که می تواند درس هایی برای مهار اگر ویروس roars بعدا در این سال پس از اجتماعی فاصله اقدامات آرام هستند. که شروع می شود با آنچه محققان آموخته اند در مورد اینکه چگونه این ویروس وارد اینجا در وهله اول.

بسیاری از آنچه ما می دانیم در مورد گسترش Covid-19 آموخته شده از آیفون از طریق ویروس کد ژنتیکی. به عنوان یک ویروس گسترش می یابد, ربودن تلفن همراه و ماشین آلات از میزبان خود سلول ها برای تکثیر RNA آن میدارد تا جهش نسبتا قابل پیش بینی سرعت. که اجازه می دهد تا محققان به راه رفتن به عقب از طریق ویروس تاریخچه تکاملی ردیابی زمانی که جهش رخ می دهد و در جایی که این ویروس انشعابات به گونه های جدید. محققان با استفاده از این تکنیک های ژنتیکی برای ردیابی ریشه های این ویروس به گونه گردش در چین و به رسم مسیرهای مختلف آورده است که آن را به ما.

در ما یک تجزیه و تحلیل توسط Trevor Bedford محاسباتی زیست شناس در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات قرار دادن ویروس مقدمه در برخی از نقطه در اواسط ژانویه. اما این ویروس در زمان مسیرهای چندگانه. برخی از گونه های در آمد از طریق ورود مسافران به طور مستقیم از چین. گونه های دیگر به خصوص در سواحل شرق وارد و از راه اروپا است. از آنجا که گونه های مختلف شروع به گزاف گویی در اطراف کشور به عنوان یک آمریکایی در ادامه به جت مورد قبل از تصویب پناهگاه در محل قوانین.

کسانی که اوایل معرفی روی حیله و تزویر برای مدل. شایع ترین اپیدمیولوژیک نمودار که نشان می دهد اندازه از شیوع رو به رشد در یک منحنی صاف است. اما این یک ساده می گوید Kenah Eben یک دانشگاه ایالتی اوهایو اپیدمیولوژی. در حالی که این مدل فرض کنیم هر کسی می تواند به این بیماری به هر کسی ویروسی گسترش است chancier از آن است. افراد مختلف شبکه از فعل و انفعالات—آنها به صورت منگوله دار گروه های تعیین شده توسط خانواده و دوستان خود رفت و آمد و محل های کار است.

در اوایل قبل از شیوع گسترده یک فرصت خوب وجود دارد که این ویروس نمی خواهد فرار از آن خوشه. این نوع از خوشه دشوار است اما این مهم برای درک مراحل اولیه شیوع Eben می گوید. “این باعث می شود آن را سخت تر برای همه گیر برای شکستن” او می گوید. او در مقایسه با این مقدمه به “کمی اون سوی خاکستر سوخته”—برخی که محو شد و دیگران که به کمک جرقه و پس از آن سوخت گسترده تر آتش سوزی به عنوان دیده می شود در مکان هایی مانند شهر نیویورک است.

آن را بیش از حد به زودی برای گفتن داستان کامل پشت این سه اولیه کالیفرنیا مرگ و میر می گوید لورن Ancel Meyers, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تگزاس در آستین. در حالی که ممکن است آنها شاخه های وارداتی موارد که موفق به ریشه آنها نیز می تواند بخشی از یک سطح پایین گردش این ویروس که در نهایت نمایاندن به شیوع ما در حال حاضر. “آن را سازگار با هر دو” او می گوید. “کسانی که همه چیز اتفاق می افتد به طور همزمان است.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

تجزیه و تحلیل ژنتیکی نمونه های ارسال شده به CDC می تواند اجازه می دهد تا محققان به ارائه پاسخ. اما CDC نشده بهبود به اندازه کافی مواد ژنتیکی برای انجام این نوع کار فقط رتبهدهی نشده است.

راه دیگری برای درک مقیاس کامل از اوایل Covid-19 عفونت خواهد بود به سعی کنید به رها کردن برخی از اوایل Covid-19 مرگ و میر ناشی از آنفولانزا در فصل داده است. اما این امر می تواند دشوار است می گوید: UC برکلی reingold می بدون داشتن بیشتر تایید اولیه مرگ و میر. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اعلام کرده است که مقامات دولتی طرح برای بررسی بیشتر کالبد شکافی و نمونه و رفتن به ماه دسامبر است. آن را ممکن است بیشتر اطلاعات می تواند در آینده از آن دولت گسترده ای در کالبد شکافی تلاش است. آن را نیز ممکن است ما هرگز می دانم که پاسخ دقیق. و این که احتمالا خوب است. “هنگامی که همه چیز در آتش embers مهم نیست به همان اندازه” Eben می گوید.

اما مهم این است که ما توجه به درس های موجود در گمنام چگونه ویروس را در اینجا وارد—راه است که آن را تضعیف از طریق ترک در مرز سپس گسترش نهان—به خصوص که مقامات بهداشتی سعی کنید برای جلوگیری از آینده امواج از عفونت است. در شرایطی مناسب غربالگری و آزمایش ویروس “به سرعت گسترش می یابد و در سکوت” Meyers می گوید. تیم او این مدل را پیشنهاد کرد که در آن زمان تنها یک مورد بود کشف شده در شهرستان وجود دارد که بیشتر از 50 درصد شانس که پایدار بیماری همه گیر در حال حاضر در جریان است. این بدان معناست که مقامات دولتی باید به خصوص زیرک با احیا اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های, در صورت لزوم. حتی مکان تصور می شود مجهز برای تست و قرارداد ردیابی مانند سنگاپور و چین داشته اند تازه شیوع این ویروس در کشت موارد وارداتی از خارج از کشور.

داده های جدید, نقاط, نمی, تغییر یک واقعیت اساسی در مورد این بیماری همه گیر را گسترش: تنها بخش کوچکی از مردم این بیماری را داشته اند و حتی tinier کسری آلوده شدند قبل از ماه مارس طی آن دوره یواشکی گردش خون. اوایل سرولوژی مطالعات تست برای آنتی بادی در خون است که نشان می دهد در گذشته عفونت به نظر می رسد که. تا کنون به استثنای بسیار سخت ضربه مکان هایی مانند شهر نیویورک و فوری حومه این شماره ها به طور مداوم در پایین تک رقمی. که نشان می دهد آن را بسیار بعید است که عجیب و غریب به آنفولانزا مانند چیزی که شما تا به حال در ماه ژانویه بود Covid-19 و بسیاری از مردم هنوز هم می تواند آن را گرفتن. به عنوان کودی قرار داده و آن را در هفته گذشته: “ما یک طولانی, طولانی, راه رفتن با این ویروس است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de