Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب

تشخیص بیماری کشف مواد مخدر, ربات, تحویل—هوش مصنوعی است که در حال حاضر تأمین انرژی تغییر در این بیماری همه گیر را از خواب بیدار. که تنها آغاز راه است.

در سال جدید و در آستانه سال گذشته هوش مصنوعی پلت فرم BlueDot برداشت آنومالی. این ثبت نام یک مجموعه ای از غیر معمول پنومونی موارد در ووهان چین. BlueDot مستقر در تورنتو, کانادا با استفاده از پردازش زبان طبیعی و یادگیری ماشین برای پیگیری کردهاید و گزارش های عفونی بیماری گسترش یافته است. آن را می فرستد از آن هشدار به انواع مشتریان از جمله بهداشت و درمان دولت سلامت عمومی بدن. آن را تا به حال کشف آنچه خواهد آمد به عنوان Covid-19 نه روز قبل از سازمان بهداشت جهانی منتشر شد بیانیه خود هشدار به مردم برای ظهور یک رمان coronavirus.

BlueDot نقش در لکه بینی وقوع یک نمونه اولیه از هوش مصنوعی مداخله. هوش مصنوعی بازی در حال حاضر مفید است اما تکه تکه ایفای نقش در بسیاری از جنبه های جهانی مبارزه با کروناویروس. در ماه های گذشته, هوش مصنوعی استفاده شده است برای پیش بینی غربالگری تماس هشدار سریع تر تشخیص خودکار تحویل و آزمایشگاه کشف مواد مخدر.

به عنوان همه گیر شده نورد در اطراف سیاره, نوآورانه, کاربردهای هوش مصنوعی نابود و لگدمال شده است در بسیاری از مکان های مختلف. در کره جنوبی, محل سکونت مبتنی بر پیام شده یک ابزار بسیار مهم در جنگ به منظور کاهش انتقال این بیماری است. نه از 10 کره جنوبی اخذ شده است بر اساس محل سکونت اضطراری پیام هایی که هشدار آنها را زمانی که آنها در نزدیکی یک مورد تایید شده.

در چین Alibaba اعلام کرد یک هوش مصنوعی الگوریتم است که آن را می گوید می تواند تشخیص موارد مشکوک در عرض 20 ثانیه (تقریبا 45 برابر سریع تر از انسان تشخیص) با 96 درصد دقت و صحت. خودروهای بودند به سرعت قرار داده و برای استفاده در حالات کرده است که بیش از حد خطرناک برای انسان است. روبات ها در چین هوبئی و گوانگدونگ استان تحویل مواد غذایی, پزشکی و محصولات برای بیماران در بیمارستان ها و یا قرنطینه خانواده بسیاری از آنها از دست داده بود نان آور خانواده به ویروس. در کالیفرنیا دانشمندان کامپیوتر در حال کار بر روی سیستم است که می تواند از راه دور نظارت بر سلامت سالمندان در خانه های خود و ارائه هشدار اگر آنها سقوط بیمار با Covid-19 یا شرایط دیگر.

این عکس از هوش مصنوعی در اقدام علیه Covid-19 ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه خواهد بود که ممکن است در جنبه های مختلف بهداشت و درمان در آینده است. ما یک راه طولانی برای رفتن. حقیقت گفته شود, AI است تا به حال موفق به خصوص چهار سال در جنگ از این بیماری همه گیر. من می خواهم آن را ب منفی و در بهترین حالت. ما را دیده اند که چگونه آسیب پذیر ما مراقبت از سلامت سیستم عبارتند از: ناکافی و مبهم هشدار پاسخ های نامناسبی توزیع لوازم پزشکی, غیرمنتظره و خسته پزشکی کارکنان به اندازه کافی تخت بیمارستان و هیچ موقع درمان و یا درمان.

سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان—حتی پیشرفته ترین آنهایی که در حال برخی از پیچیده ترین سلسله مراتبی و استاتیک موسسات در جامعه است. این زمان در اطراف, AI شده است قادر به کمک تنها در جیب تعالی. دلایل بسیار ساده است: قبل از Covid-19 زده ما را درک نمی کنند اهمیت این مناطق و به عمل درآمده و به ما میده تا آنجا که هوش مصنوعی نگران است ما باید داده ها به ارائه راه حل.

بیایید نگاه به آینده است. دو وجود دارد زمینه را برای خوش بینی.

برای اولین بار است که اطلاعات همیشه حیاتی از هوش مصنوعی است که در حال حاضر در جریان است. Kaggle های یادگیری ماشین و داده های علوم پلت فرم میزبانی Covid-19 باز تحقیقات دیتاست. بند-19 آن را به عنوان شناخته شده است, جمع آوری اطلاعات مربوطه و می افزاید: تحقیقات جدید به یک هاب متمرکز. جدید مجموعه داده ها توسط دستگاه قابل خواندن و آن را به راحتی تجزیه برای هوش مصنوعی یادگیری ماشین مقاصد. همانطور که از انتشار بیش از وجود دارد 128,000 مقالات علمی در Covid-19, coronavirus آمريکا MERS و سایر قوانین و مقررات مربوطه.

دوم این است که دانشمندان پزشکی و دانشمندان کامپیوتر در سراسر جهان در حال حاضر لیزر متمرکز بر این مشکلات. Peter Diamandis بنیانگذار بنیاد XPrize تخمین زده می شود که تا 200 میلیون پزشکان, دانشمندان, پرستاران, فن و مهندسین در حال حاضر در نظر گرفتن هدف در Covid-19. آنها در حال اجرا دهها هزار نفر از آزمایش و به اشتراک گذاری اطلاعات “با شفافیت و در سرعت های ما دیده می شود هرگز قبل از.”

این Covid-19 پژوهش چالش نیز میزبانی در Kaggle با هدف ارائه طیف گسترده ای از بینش در مورد این بیماری همه گیر از جمله آن تاریخ طبیعی انتقال داده ها و معیارهای تشخیصی برای این ویروس و درس از قبلی مطالعات اپیدمیولوژیک برای کمک به بهداشت جهانی سازمان مطلع و داده محور تصمیم گیری. چالش منتشر شد و در مارس 16. ظرف پنج روز آن را در حال حاضر به دست آورد بیش از 500,000 نمایش و دانلود شده است بیش از 18,000 بار.

در اوایل شیوع در چین Alibaba منتشر شد که هوش مصنوعی الگوریتم آموزش دیده در بیش از 5000 تایید coronavirus موارد است. با استفاده از CT اسکن می تواند تشخیص بیماران در 20 تا 30 ثانیه است. آن را همچنین می توانید تجزیه و تحلیل اسکن از بیماران تشخیص داده شده و به سرعت ارزیابی سلامت کاهش و یا پیشرفت بر اساس نشانه هایی مانند سفید توده در ریه ها. Alibaba باز آن ابر هوش مصنوعی مبتنی بر پلت فرم به متخصصان پزشکی در سراسر جهان مشغول به کار با شرکای محلی در داده های ناشناس برای استقرار از جمله ماژول به صورت اپیدمی پیش بینی CT تصویر تجزیه و تحلیل و توالی ژنوم برای کوروناویروس.

با مقدار زیادی از اطلاعات پزشکی در جهان در حال حاضر تخمین زده می شود به دو هر چند ماه و یا پس از مراقبت های بهداشتی رسیده بود برای AI—حتی قبل از این ویروس رخ داد. یک 2019 مطالعه پوشش 19 کشور’ هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی بازارهای برآورد یک 41.7 درصد نرخ رشد مرکب سالانه از 1.3 میلیارد دلار در سال 2018 به 13 میلیارد دلار در سال 2025 در شش عمده رشد مناطق: بیمارستان گردش wearables پزشکی تصویربرداری و تشخیص, درمان, برنامه ریزی, دستیار مجازی, و در نهایت, اما بیشتر به طور قابل توجهی مواد مخدر کشف. Covid-19 خواهد شد سرعت بخشیدن به آن روند به سرعت در حال.

یادگیری عمیق—قابلیت فرایند عظیم چند مدل داده ها در سرعت های بالا—ارائه یکی از مهمترین مراتب رسیدن به فرصت های هوش مصنوعی است. عمیق شبکه های عصبی یک نوع از هوش مصنوعی در حال حاضر شده است مورد استفاده برای تولید دقیق و سریع الگوریتمی تفسیر پزشکی اسکن آسیب شناسی اسلاید, چشم, امتحانات و colonoscopies. من یک نقشه راه روشنی از چگونه AI, شتاب همه گیر خواهد شد و تزریق به مراقبت های بهداشتی.

بالقوه می رود فراتر از تشخیص و درمان است. گرفتن قرار ملاقات, پرداخت صورتحساب و فرآیندهای دیگر باید بسیار کمتر دردناک است. هوش مصنوعی همراه با رباتیک اتوماسیون فرآیند تجزیه و تحلیل گردش و بهینه سازی فرآیندهای برای ارائه به طور قابل توجهی بیشتر کارآمد سیستم های پزشکی, بهبود, بیمارستان, روش های ساده و بیمه تحقق است. به آدرس گیر هوش مصنوعی می تواند به طور خودکار و سرعت بخشیدن به قبل از تشخیص ورودی توسط خرد متون زبان و اعداد در ماشین-سطح کمیت و دقت است.

با اطلاعات کافی به عنوان یک پایه و اساس هوش مصنوعی نیز می تواند ایجاد داده های سلامت معیار برای افراد و برای جمعیت. از وجود آن را ممکن است برای تشخیص تغییرات از پایه. که به نوبه خود مواضع ما را به شناسایی پتانسیل بیماری های همه گیر در اوایل. از آن آسان نیست. نیاز به سیستم های متصل به طوری که در اوایل هشدار و پاسخ مکانیسم می تواند واقعا موثر است. که به نظر می رسد به عنوان یک کمبود در اوایل روز از شیوع کروناویروس.

وجود دارد در حال حاضر فرصت های بزرگ برای استفاده از هوش مصنوعی در مدل ها و الگوریتم های جدید برای کشف مواد مخدر و پیشرفت های پزشکی در توالی ژنومی سلول های بنیادی, Crispr و بیشتر. امروز دارویی دنیا وجود دارد, یک برچسب قیمت سنگین به توسعه یک درمان. بخش عظیمی از این هزینه خورده است تا پول و زمان صرف شده در آزمایشات ناموفق. اما با هوش مصنوعی دانشمندان می توانند با استفاده از یادگیری ماشین به مدل هزاران نفر از متغیرها و چگونه خود را مرکب اثر نفوذ ممکن است پاسخ از سلول های انسان است.

این فن آوری در حال حاضر در حال استفاده در شکار برای یک Covid-19 واکسن و درمان های دیگر. Insilico پزشکی هنگ کنگ مبتنی بر هوش مصنوعی شرکت متخصص در مواد مخدر کشف شد که در میان شرکت برای اولین بار به واکنش نشان می دهند به Covid-19. این شرکت با استفاده از آن مولد شیمی AI پلت فرم برای طراحی مولکول های جدید به هدف اصلی ویروسی پروتئین مسئول تکرار. آن را منتشر مولکول در فوریه 5. هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در حال طلوع در دوران سریع تر و ارزان تر از درمان برای انسان است. کشف مواد مخدر و صنعت داروسازی به عنوان یک کل خواهد بود انقلابی.

اوایل یک زمستان صبح در سال 2035 من از خواب بیدار و متوجه یک بیت از یک گلو درد. من بلند شدن و راه رفتن به حمام. در حالی که من قلم مو دندان های یک سنسور مادون قرمز در آینه حمام من طول می کشد متوسط. یک دقیقه بعد از من پایان مسواک زدن دندان های من دریافت یک هشدار از من شخصی با هوش مصنوعی دستیار پزشک نشان دادن برخی از اندازه گیری غیر طبیعی از نمونه بزاق و من نیز در حال اجرا یک تب پایین. هوش مصنوعی PA بیشتر نشان می دهد که من یک سوزن نوک انگشتان لمس آزمایش خون. در حالی که قهوه دم PA بازده با این تحلیل که من ممکن است پایین آمدن با آنفولانزا یکی از این دو نوع در اطراف این فصل است. من PA نشان می دهد دو تماس تصویری اسلات هم با خانواده من دکتر من باید احساس نیاز به مشورت او. او باید تمام جزئیات از علائم زمانی که من می توانید تماس بگیرید. او تجویز ضد احتقان و پاراستامول که تحویل به درب توسط هواپیماهای بدون سرنشین.

که در آینده نه به عنوان دور به عنوان آن به نظر می رسد. به زودی به عنوان علم پزشکی و علوم کامپیوتر بیشتر همگرا ما را به حرکت در یک عصر کاملا مستقل AI هنگامی که ما ممکن است انتظار مردم برای انتخاب wearables, حسگرهای, و خانه های هوشمند آشکارسازهای به آنها را امن نگه دارید و آگاه است. و به عنوان داده های با کیفیت و تنوع افزایش از زومیت و دیگر اینترنت از چیزهایی که دستگاه یک چرخه از پیشرفت خواهد کرد و پا زدن در.

در این جهان یک رمان coronavirus می تواند به دنبال ترسیم ره و قطع قبل از آن رفتن. شاید در 15 سال های بسیاری از ما خواهد شد که هوش مصنوعی دستیاران شخصی در خانواده ما به نگه داشتن ما پشتیبانی برای خانواده های ما روز به روز مسائل مربوط به سلامت. روبات ها یا هواپیماهای بدون سرنشین را تحویل دارو به ما درب. اگر یک عمل جراحی و یا برخی دیگر از مداخله پزشکی مورد نیاز است و معمولا آن را یک ربات انجام یا کمک به یک انسان, جراح و یا پزشک.

در آینده این پزشکان و پرستاران را تمرکز بیشتر روی انسان کارهایی است که هیچ دستگاه می توانید انجام دهید. پزشکی حرفه ای و یا دلسوز مراقبان را ترکیب مهارت های پرستار, پزشکی, تکنسین مددکار اجتماعی و حتی روانشناس. آنها را به کار گیرند هوش مصنوعی پیشرفته تشخیصی ابزار و سیستم های, اما آنها تمرکز خواهد کرد و در برقراری ارتباط با بیماران تسلی آنها در زمان تروما و عاطفی حمایت از آنها از طریق درمان خود را.

در تمام این وجود دارد مسائل کلیدی از حریم خصوصی و حفاظت از داده ها, به خصوص وقتی که می آید به بيماران سوابق. این امر می تواند غیر مسئولانه اجازه دهید به اطلاعات مفید نشستن خود جدا محفظه به جای استخراج سودمندی خود را برای خدمت به پیشرفت جوامع ما. من یک طرفدار با استفاده از فن آوری نوآورانه راه حل های برای حل تازگی بوجود آمده مسائل مربوط به فن آوری و خبر خوب این است که شده است وجود دارد پیشرفت در يکپارچه آموزش, همچنین شناخته شده به عنوان توزیع یا تقسیم یادگیری است.

در این چارچوب بيماران داده ذخیره می شود و هرگز برگ میزبان خود سیستم بهداشت یا بیمارستان ها یا دستگاه های شخصی به عنوان یادگیری ماشین مدل آموزش از جدا کردن مجموعه داده ها, پردازش و ترکیب پس از آن. فن آوری های مانند يکپارچه آموزش homomorphic encryption و اعتماد سخت افزار اعدام محیط بیشتر خواهد بود اطمینان داده است محاسبه منتقل شده و ذخیره شده برای دیدار با تنظیمات مورد نظر, به عنوان حریم خصوصی مورد نیاز متفاوت در اطراف کشورهای مختلف و فرهنگ ها.

اگر هیچ چیز دیگری, Covid-19 ثابت کرده است که چالش های مشترک ما تماس بگیرید برای هوش مصنوعی است که به رسمیت می شناسد چگونه در هم تنیده ما سرنوشت هستند. در گذشته همکاری جهانی منجر به ریشه کن کردن آبله و نزدیک به ریشه کنی فلج اطفال. به عنوان ما به سمت هدف کاهش, درمان و ریشه کنی این بیماری همه گیر است که بهداشت عمومی را متوقف کند در مرزهای ملی. طب عرصه است که در آن هر کشور را بهره مند از ساختمان و با دیگران’ پژوهش است. تمام جهان داده خواهد شد و تولید قوی ترین بینش سلامت و بیماری است.

هوش مصنوعی کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود ما بهتر خواهد بود آماده برای آینده همه گیر. این نیاز پزشکی دانشمندان هوش مصنوعی دانشمندان و سرمایه گذاران و سیاست گذاران همکاری کنند. سرمایه در حال رفتن به پور را به بهداشت و درمان و ارائه تازه انگیزه و تمرکز به صورت هوشمند کارآفرینان و محققان. و شاید ما به عنوان درخشان ترین ذهن در این چالش با هم ما می توانیم ظهور تصدیق کرد که ما دشمن مشترک نیست و هر یک از دیگر, اما یک ویروس است. آن را یک سیاره به حرکت جهانی ما سیستم بهداشت و درمان به سطح بعدی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im