رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و نگرانی ها در مورد Covid-19. به عنوان او آن را ویروس است که “تحت کنترل” در آمریکا و “وضعیت تمام خواهد شد شروع به کار کردن.” اما با توجه به سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن است و بخش خصوصی ابراز نگرانی که تاثیر این ویروس را تضعیف می کند شانس خود را برای انتخاب مجدد. او دست پاچه اقدامات اواخر از جمله جلوگیری از یک آمریکایی از درمان در آلاباما در درخواست از ترس سناتور ریچارد شلبی—تایید می کنند که این ویروس یک رویداد سیاسی از قدر اول. در حالی که چند در واشنگتن باید درونی آن coronavirus بزرگترین داستان در جهان است و به زودی به سر و صدا به سیاست های انتخاباتی در راه های غیر قابل پیش بینی.

جان استوکس نت ما در تمام احتمال, تواند قفل کردن سفر در برخی از مناطق ایالات متحده برای چندین هفته به عنوان آنها در چین است. مردم ممکن است توصیه شود در برابر جمع آوری در گروه های بزرگ. روشن نیست چه هر یک از این معنی خواهد بود که برای مبارزه و یا اولیه رای گیری که آیا بسیاری از ما رای خواهد داد از طریق پست و یا ما رای به تعویق افتاد.

علاوه بر این کروناویروس در حال رفتن به معرفی شرایط اقتصادی که با آن چند نفر در آمریکای مدرن آشنا هستند: چشم انداز نمایند. پس از 25 سال از offshoring و تحکیم ما در حال حاضر تکیه بر خارج از کشور تولید برای فقط در مورد همه چیز. در حال حاضر در پی coronavirus چین تعطیل کرده است بسیاری از تولید آن است. کره جنوبی و ایتالیا را تعطیل نیز هست. پس از نهایی واردات از این کشورها مشغول به کار راه خود را از طریق زنجیره تامین و ضربه زدن به سواحل ما می تواند باشد در حالی که قبل از ما بیشتر است. این coronavirus را نشان می دهد به عبارت دیگر یک بحران تولید—و یکی که در آینده فقط در زمان انتخابات ریاست جمهوری.

ما شده ایم از طریق چیزی شبیه این بار قبل از. من کتاب جالوت توصیف 1932 مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور که انجام شد در اعماق افسردگی و در طول یک دوره زمانی که ما ظرفیت تولیدی تعطیل شد. هر چند بحران در آن زمان باعث شد یک بانکی, سقوط, نه یک بیماری همه گیر زمینه های سیاسی مشابه بود. هشتاد و هشت سال پیش ، “نظم” سیاستمداران آنها به عنوان شناخته شده ثابت تمایلی حتی در مواجهه با بحران—به دولت در اعمال قدرت خود را برای بهره مند شوند. خود تمرد و نافرمانی prefigured در برخی از راه های reflexively آزادیخواه فکر امروز.

یک ایدئولوژی سمی دعوت فاجعه در سال 1932 به عنوان سیاستگذاران را کمی در پاسخ به فروپاشی هزاران نفر از بانک ها و کسب و کار. در عمق افسردگی پنبه رسید که پایین ترین قیمت در 200 سال و تولید فولاد کاهش یافت و به 15 درصد از ظرفیت. وضعیت طوری شد از جان گذشته است که فقط در یک شهر تولدو 60,000 از 300,000 ساکنان ایستاده بود در نان خطوط در هر روز است. کودکان به رقابت با موش برای مواد غذایی است. و هزاران نفر در حال مرگ بودند از اسهال خونی است. این سیاست بیش از حد تبدیل شده و از جان گذشته با یک کار رهبر گفتن کنگره که “اگر کنگره ایالات متحده آمریکا و این دولت انجام نمی دهد چیزی برای دیدار با این وضعیت به اندازه کافی زمستان آینده آن را نمی توان یک فریاد برای نجات گرسنه اما از آن خواهد شد یک فریاد برای نجات دولت است.”

و در عین حال نظم کهن تا به حال هیچ پاسخ. کنگره برگزار, جلسات, اما تجار و بازرگانان و دانشگاهیان و بانکداران اتمام حجت تنها کمربند سفت. در استقرار جمهوری خواه رئیس جمهور هربرت هوور کار می کرد روز 18 ساعت اندرز اعتماد به نفس در حالی که امتناع را حتی گام های اساسی مانند داشتن دولت تضمین سپرده های بانکی. در عوض دولت او را مورد حمله قرار گرسنه معترضان در پایتخت یک حرکت که باعث عصبانی جمهوری خواه کنگره Fiorello La Guardia, به یاد رئیس جمهور: “سوپ ارزان تر از گاز اشک آور و بمب است.”

در ضمن در سمت دموکراتیک خواهان و ترقی خواهان در حزب قفل شد در تلخ نبرد برای نامزدی. بسیاری از دموکرات ها با موافقت هوور. فرماندار مریلند و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آلبرت Ritchie مثلا استدلال کرد که ما باید تکیه “کمتر در سیاست کمتر در قوانین کمتر در دولت است.” دیگر نامزد مجلس جان Nance جلب ادعا کرد بزرگترین تهدید بود “گرایش به سوسیالیسم و کمونیسم” و متعهد عظیم کاهش در هزینه های دولت و همچنین به عنوان یک مالیات بر فروش را افزایش دهد. دیگران تبدیل به نژادپرستی و بیگانه ستیزی. تنها فرانکلین دلانو روزولت که در ادامه به برنده شدن در یک رقابت کنوانسیون مبارزه کرد و در تهاجمی دخالت دولت در اقتصاد; و یا به عنوان او قرار داده و آن را “عملی برنامه بازسازی” که بعدها معامله جدید است.

که دوران سیاسی ناامیدی است که برای ما بیگانه برای چند دلیل. اول ما مواجه با کمبود این قدر برای یک زمان بسیار طولانی است. از همه مهمتر, ما دهه زندگی در زیر یک چارچوب سیاسی شناخته شده به عنوان فراوانی یک اصطلاح نکردم اقتصاددان John Kenneth Galbraith در 1950s. به عنوان یک جامعه مرفه و امریکا به طور خودکار تولید یک زیاده روی در شغل و ثروت و مشکل این است که تنها یکی از توزیع فضل.

تحت ترانه آژیر فراوانی ما شروع offshoring بحرانی ظرفیت تولید در دهه 1960 برای جغرافیای سیاسی ، در سال 1971 اقتصاددان نیکلاس Kaldor اشاره کرد که آمریکا سیاست های مالی بودند تبدیل به یک “ملت خلاق تولید را به یک جامعه rentiers به طور فزاینده ای در زندگی دیگران به دنبال ارضاء تا کنون در بیشتر بی فایده مصرف با تمام اثرات ناتوان کننده نان و سیرک امپراتوری رم.” هنوز بیل کلینتون و جورج بوش شتاب این روند در طول 1990s و 2000s.

فراوانی سیاست است و نه سیاست پولدار بودن اما نه سیاست و نه با توجه به آنچه ایجاد ثروت در وهله اول. که است که می گویند این سیاست نادیده گرفتن توانایی ما برای ایجاد و توزیع چیزهایی که مردم نیاز دارند. با فروپاشی بانکداری در سال 2008 انتخابات از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و عزاداری از خالی, کارخانه, و در حال حاضر با برنی ساندرز مسلط اوایل مقدماتی که دوران ممکن است در گذشته عبور شود. یک بیماری همه گیر شیوع بیماری را تسریع این پیشرفت و نیروی ما را به سیاست های تولید.

با پتانسیل کمبود کالا و محدودیت در جنبش مردم هر دو طرف می رویم به قلمرو ناشناخته است. آن است که به احتمال زیاد دموکرات ها را با استفاده از این فرصت خود را بیشتر مورد برای مدیکر برای همه است. همه گیر نظارت و پزشکی بوروکراسی متمرکز در حسابداری و مدیریت خوب مخلوط—داستان در مورد فصل های خارج از جیب برای هزینه های Covid-19 تست در حال حاضر در گردش خون. جمهوری خواهان به احتمال زیاد به یک بیگانه رویکرد تاکید بر محدودیت های خارجی و آلوده به آمریکایی ها است. وقتی که می آید به مدیریت کمبود هر دو طرف تقسیم فقط به عنوان آنها در سال 1932 بین خود و دیوار خیابان جناح که فرض وفور و کمتر بزرگسالان پوپولیستی جناح که به دنبال قاطعانه قدرت عمومی. حزب دموکرات مقدماتی قطعا اکو کسانی که از افسردگی با نامزدها از برنی ساندرز به ctq تلاش برای قرار دادن خود را در FDR را گوشته.

بدون در نظر گرفتن پایان وفور سیاست به معنی تمرکز بر روی اینکه آیا دارو در قفسه ها نه تلخ اختلافات بیش از پف کرده و بی فایده بیمارستان و حسابداری بیمه بخش است. به این معنی مراقبت اداری در مورد صلاحیت در دولت و دقت در رسانه ها نه به خاطر این که چیزهای خوبی که به, اما از آنجا که لازم است برای جلوگیری از زیاد گسترده رنج می برند. به این معنی است که درک دارویی ادغام که به نفع سهامداران در حالی که تخمگذار کردن دانشمندان در حال مخرب نه فقط به خاطر اینکه آنها ناعادلانه اما از آنجا که آنها ما را کمتر انعطاف پذیر به بیماری است. (سهامداران آن را به عنوان معلوم همچنین ریه ها.) در نهایت آن را به معنی به رسمیت شناختن است که ثروت واقعی ثروت است نه تعریف حسابداری بازی در وال استریت اما توانایی پاسخگویی به نیازهای مردم خود ما.

ما به این تحقق یک بار قبل از اینکه در سال 1932 و ایجاد یک پر جنب و جوش دولت دموکراتیک بیش از این چند دهه می شود که به سرعت در حال گسترش زندگی ما دهانه شکست نازی ها و ایجاد دره سیلیکون. همگرایی Covid-19 شیوع و انتخابات ریاست جمهوری ما را مجبور به انجام آن یک بار دیگر. ما در زندگی در دنیای واقعیت برای بیش از حد طولانی است. به عنوان ریچموند رئیس بانک فدرال رزرو تام Barkin به تازگی قرار داده و آن را “بانک مرکزی نمی تواند آمد تا با واکسن.” از آن زمان به آماده شدن برای آنچه که پیداست.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im