Covid-19 ترسناک لخته شدن خون نیست که تعجب آور

وجود دارد بیش از یک قرن از تحقیقات ارتباط مسدود شدن رگ های خونی به بیماری های عفونی.

به عنوان اگر آن را به اندازه کافی نیست که جدید کروناویروس می توانید سرقت دور توانایی خود را به تنفس و سیستم ایمنی بدن شما را در مقابل شما را در حال حاضر ما می دانیم که این مهیب پاتوژن همچنین می توانید به معنای واقعی کلمه دلمه خون خود را. اخبار “عجیب و غریب نگران کننده” عوارض—که شده است به قتل مرد جوان و میانسال مبتلا به Covid-19—عناوین ساخته شده در ماه گذشته. “آن رخنه کرد تا بر ما” یک دکتر گفت واشنگتن پست برای یک داستان منتشر شده Apr. 22. “ما ترس است.”

رسانه های دیگر به سرعت اضافه وحشتناک پوشش. Vox ذکر یک خون که به نام نگران کننده جدید نتیجه “بی سابقه … این است که مانند یک بیماری ما قبل از دیده می شود.” خبرگزاری فرانسه توصیف “مرموز” لخته شدن پدیده به عنوان coronavirus را “آخرین کشنده تعجب.” نیویورک تایمز تعجب اگر آن را ممکن است توضیح دیگری غیر منتظره علامت در بیماران دیده می شود: متورم و قرمز و بنفش “Covid انگشتان پا است.” وجود پوشش 41 ساله برادوی ستاره بستری شده با ویروس که حال می خواهم به پای او قطع شد و به علت یک لخته. در عین حال برای همه ظاهری عجیب از این موارد این غریبه که هنوز بسیاری از مردم خواهد بود اقدام به این کار سر در گم. در واقع محققان به مدت طولانی شناخته شده در مورد ارتباط بین بیماری های عفونی و لخته شدن خون. حتی داده ها نشان می دهد افزایش خطر حملات قلبی مرگبار—مرتبط با عارضه—در میان کسانی که ساده آنفلوانزا است.

این مطالعه از بیماری های ناشی از لخته شدن به عقب کشیده شده در بیش از یک قرن است. نوشتن در سال 1903 پاتولوژیست توصیف همان پدیده در تب حصبه. آدم کانینگهام درمان در دانشگاه بیرمنگام اشاره می کند که بسیاری از باکتری های شایع مانند هلیکوباکتر پیلوری و Escherichia coliنیز در ارتباط با افزایش خطر ابتلا به لخته شدن خون. اگر این واقعیت عمدتا فراموش شده است, ممکن است در حساب از موفقیت ما در درمان این عفونت ها. “یکی از چیزهایی که احتمالا یک تفاوت بزرگ مقدمه ای از آنتی بیوتیک در دوران بسیاری از عوامل بیماری زا نمی کنید که شدید” کانینگهام می گوید.

در سال 2006 من نوشت: یک مطالعه با مقیاس بزرگ پیدا کردن که بیماران مبتلا تنفسی یا عفونت ادراری بودند در دو برابر خطر ابتلا به ترومبوز ورید عمقی یک برنامه به طور بالقوه کشنده عارضه لخته شدن غیر طبیعی. پس من بیش از حد در مورد آن را فراموش کرده. (قدر واقعی این خطر نشده است پایین دوخته.) که فقط یکی از بسیاری از این یافته ها ، دیگر ویروس ها همراه با لخته شدن عوارض شامل هپاتیت سرخک و HIV. وجود دارد گزارش های مشابهی در مورد H1N1, همچنین شناخته شده به عنوان آنفولانزای خوکی: کانادا پزشکان نگاه در پرونده 119 بیماران بستری در طول سال 2009 همه گیر شیوع بیماری و متوجه شد که هفت تا به حال تجربه عمده لخته. این رخ داده است در همه جا از بیماران ریه ها به سلاح های خود را.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

اگر چه وجود دارد بسیاری از نمونه هایی از این تحقیق ادبیات لخته شدن هنوز هم نیست فکر به عنوان یک نتیجه معمول از ویروسی عفونت ریه. “این اولین چیزی که شما انتظار می رود از یک بیماری تنفسی می گوید:” Nonantzin Beristain Covarrubias یک محقق و همکار کانینگهام را در دانشگاه بیرمنگام است. اما در همین ادبیات نشان می دهد که خون لخته شده اند مربوط به سایر coronaviruses. لخته شدن پیدا شد در رگ های کوچک چینی بيماران زده سندرم حاد تنفسی (سارس) یک بیماری کروناویروس که ضربه های متعدد کشور در سال 2003 است. در سنگاپور یک تعداد انگشت شماری از بدحال سارس بيمار توسعه این عارضه در مغز و ریه ها و اندام های دیگر. محلی محققان پزشکی به نام “افزایش هوشیاری” در برابر سکته مغزی در آینده SARS-CoV شیوع است.

یکی دیگر از بیماری تهدید کننده زندگی مربوط به لخته شدن خون دیده می شد در گذشته در میان هر دو سارس بیماران و کسانی که آلوده به کروناویروس که باعث سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS). هنگامی که لخته خون شکل آنها می توانید استفاده کنید تا بدن را در دسترس سلول های پلاکت. پس از این پلاکت ها بسیار مهم هستند برای توقف خونریزی در شرایط عادی این می تواند منجر به یک مشکل خطرناک شناخته شده به عنوان ترومبوسیتوپنی. به عنوان بسیاری از یک سوم از بیماران مبتلا به MERS در عربستان سعودی مطالعه توسعه ترومبوسیتوپنی. همان بیماری نیز مشاهده شده در بيماران مبتلا به Covid-19. (کم پلاکت ها نیز مرتبط ترسناک بیماری است که در آن لخته شدن خون در سراسر یک فرد خونی هر چند وجود ندارد و در عین حال اجماع در مورد اینکه آیا این خطر در حال حاضر در زمان بیماری همه گیر.)

بسیاری از پاتوژن های مختلف مرتبط به اختلالات خونی اما خاص لخته شدن مکانیسم ممکن است متفاوت باشد. این جزئیات توجه: اگر ما دقیقا می دانند که چگونه یک عفونت خاص منجر به لخته شدن خون ما می توانیم بهتر حدس می زنم که در آن مواد مخدر ممکن است مفید به عنوان یک درمان.

آن را هنوز هم به طور کامل ناشناخته چگونه Covid-19 باعث لخته.آن را ممکن است انجام این کار به طور غیر مستقیم توسط ramping تا التهاب در سراسر بدن است. یا آن را می تواند آلوده کردن پوشش در داخل رگ های خونی. این سلول های اندوتلیال تنظیم چقدر مایع می تواند جریان به هر کشتی و کمک به هماهنگ کردن لخته شدن پاسخ پس از آسیب. این ویروس می تواند تا پایان ساخت این سلول های ارسال خود را لخته شدن سیگنال های نامناسب. Covid-19 نیز ممکن است باعث مشکلات خونی از طریق تطبیقی پاسخ ایمنی کانینگهام می گوید. او در شگفتی که آیا سلول های ایمنی است که به طور خاص هدف قرار داده به Covid-19 ویروس در مراحل بعد از عفونت درگیر در لخته شدن خون.

وجود دارد بیشتر چین و چروک است. برای یک چیز, لخته شدن خون در ارتباط به Covid-19 نیست که دیده می شود به اندازه ای که در برخی از کشورها مانند دیگران با توجه به متخصص مغز و اعصاب Thirugnanam Umapathi سنگاپور ملی موسسه علوم اعصاب. Umapathi که از دست یک همکار به سارس در سال 2003 بود که در میان محققان که به نام توجه به خطر لخته شدن خون در آن شیوع. تا کنون از او شنیده نشده درباره این اتفاق می افتد در کشور خود را به همان درجه با Covid-19. “هیئت منصفه هنوز” را به عنوان به همین دلیل Umapathi می گوید. عوارض نیز بیشتر مشهود است در میان کسانی که با موارد شدید بیماری است. این شناخته شده بود به عنوان دور برگشت به عنوان فوریه زمانی که پزشکان در ووهان چین گزارش داد که در میان 183 نفر در بیمارستان بستری مبتلا به این بیماری بیش از دو سوم از کسانی که فوت کرده بود غیر طبیعی لخته شدن خون. که در مقایسه با کمتر از 1 درصد از کسانی که جان سالم به در برد.

کارگران بهداشت درمان Covid-19 بيمار شده اند شگفت زده برای دیدن که بیماران بر ضد انعقادها هنوز توسعه لخته با توجه به دیمیتریوس Giannis پزشک و سلامت محقق در Northwell بهداشت فاینستاین موسسه تحقیقات پزشکی در منهست, New York. سیستم بیمارستان به او وابسته است در حال برنامه ریزی یک کارآزمایی بالینی برای دیدن چگونه دوزهای مختلف از رقیق کننده های خون استفاده می شود برای جلوگیری و یا درمان لخته شدن خون در این بیماری همه گیر و دیگران چنین مطالعات در حال حاضر در جریان جاهای دیگر. اما این داروها می تواند عوارض جانبی مانند خونریزی و باید در اجرا دقت کنید. در ضمن جاهای دیگر در حال تلاش برای مجسمه نیم تنه بالا Covid-19-همراه شدن با tissue plasminogen activator مواد مخدر به طور معمول مستقر در برابر سکته مغزی و حملات قلبی است.

Giannis می گوید که هنگامی که او شروع به نگاه کردن به این پدیده شد شگفت زده برای پیدا کردن مقالات منتشر شده در خون-لخته خطرات مرتبط با سارس و MERS. “ما متوجه شباهت های بسیاری با قبلی coronaviruses—چیزهایی که ما حتی نمی دونم که قبلا گزارش شده است. پس از آن بود درس خوبی برای مطالعه تمام ادبیات و شناسایی تمام مطالعات مربوطه.”

در این میان محققان با علاقه دیرینه در ارتباط بین بیماری های تنفسی و خون لخته شده اند فرصت داده شود به گسترش کار خود را در راه حیاتی. تا به حال از آن شده است بسیار روی حیله و تزویر برای مشاهده لینک بين عفونت و لخته شدن در زمان واقعی است. برای مثال virologist مارکو Goeijenbier سعی کرده بود در سال های اخیر برای بررسی این که آیا افراد مبتلا به آنفلوانزا هستند بیشتر در معرض ابتلا به لخته شدن غیر طبیعی. با وجود این در همه جا از آنفولانزا وجود دارد هنوز هم به اندازه کافی موارد در اطراف برای او که برای دریافت پروژه به خارج از زمین. در حال حاضر او در درمان بیماران مبتلا به Covid-19 در هلند’ مرکز پزشکی اراسموس در روتردام و “این شماره ها به اندازه کافی بالا” برای پژوهش مناسب.

Goeijenbier شده است خوشحال و برای دیدن سایر محققان آمدن به اهمیت ارتباط بین عوامل بیماری زا و لخته شدن خون. بود که همیشه مورد: “من مقالات را رد کرد و با سردبیر و گفت که این مربوط نیست,” او می گوید. لینک همیشه اهمیت هر چند صرف نظر از “ارتباط” به آن اختصاص داده. مثلا نشانه هایی وجود دارد که تلاش برای کنترل گسترش آنفلوانزا همچنین کمک به محافظت از سلامت قلب و عروق. یک تجزیه و تحلیل از 30 میلیون پرونده ارائه شده در بهار گذشته در کالج آمریکایی قلب و عروق جلسه محاسبه—پس از حسابداری برای عوامل مانند سن و جنسیتی که گرفتن یک شات آنفولانزا می تواند به کاهش یک فرد خطر ابتلا به حمله قلبی از مسدود شدن عروق کرونر بیش از سال بعد با 10 درصد است. این یکی از بسیاری از مطالعات است که باید یافت می شود این نوع از اثر حفاظتی. این فقط باعث می شود مطالعه از لخته شدن خون در Covid-19 مطلب فوری است. چه کسی می داند که پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از اختلالات خون در این بیماری همه گیر ممکن است اثبات مفید در اجتناب از مشابه عوارض ناشی از عفونت های دیگر. اگر ما باز کردن رمز و راز از امروز “عجیب و غریب خون مشکل” ما ممکن است بهتر مجهز برای مبارزه با ویروس های دیگر در آینده است.

عکس: Volker Brinkmann/گتی ایماژ; Dea کتابخانه تصویر/De Agostini/گتی ایماژ


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت مستند زندگی را نجات داد
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im