Covid-19 تلفات در زندان کار می کند و نه فقط آزار زندانیان

توقف کار تاثیر زندانی نیروی کار نیز هست. ضرر و زیان مالی گسترش فراتر از دیوار.

در حالی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها پناهگاه در خانه های خود در آمریکا, زندانیان در محل کار هستند. در حداقل 20 متحده از فلوریدا به میشیگان به تگزاس به کالیفرنیا زندانی کارگران در حال ساخت ضد عفونی کننده دست و صورت و ماسک و لباسهای محافظ در زندان امکانات تولید. در ایندیانا آنها در حال ساخت پلاستیک صورت سپر. در اورگان آنها در حال انجام بیمارستان’ لباس های شسته شده. اگر آنها پول پرداخت می شود در بسیاری از کارگران را بین $0.14 و 1.50 دلار در هر ساعت و بدون قوانین و یا دستورالعمل FEMA نیاز به آن افزایش نرخ در مواقع اضطراری است. که گفت: Covid-19 ایجاد کرده مشکوک ثروت های بادآورده برای چند. شهر نیویورک است گزارش ارائه شده زندانی کارگران مشاغل درآمد 6 دلار در هر ساعت یک قوی مجموع زندان استاندارد. همه آنها تا به حال به انجام حفاری گورهای دسته جمعی.

رفتن به محل کار در زندان در طول یک بیماری همه گیر ارائه تمام خطرات بهداشتی همان است که رفتن به محل کار در جهان خارج می کند و سپس انبوه ده ها تن بیشتر مشکلات بالقوه در بالا از آنها. اجتماعی فاصله سخت است در زندان به محل کار و تشکلات مردم قادر به خود قرنطینه برای جلوگیری از Covid-19 زمانی که آنها خاموش است. آنها همچنین به طور نامتناسبی به احتمال زیاد به رنج می برند از شرایط موجود است که در افزایش خطر, و ممکن است در صورت اقدامات تنبیهی مانند سلول انفرادی اگر آنها قرارداد ویروس. در برخی از ایالت ها, رفتن به محل کار است که به صراحت اجباری و برای بسیاری از کارگران زندانی آن مالی ضرورت در هر صورت.

در بهترین سناریو مورد کار انجام شده در زندان توابع به عنوان آموزش کار کمک خواهد کرد که به سهولت زندانی مردم هنگام ورود دوباره به جامعه است. اما برنامه های آموزش زندانیان به کد استثنا هستند به طور کلی به مراتب بیشتر نوکر حکومت. طرفداران تشکلات مردم اغلب اشاره به شرایط زندان با کار به عنوان یک شکل از برده داری. قبل از اینکه شما را مسخره توجه داشته باشید: 13th اصلاحیه لغو برده داری و خدمت اجباری بله, اما با یک استثنا—”به عنوان مجازات برای یک جرم و جنایت است.” مانند برده داری زندان نیروی کار در ایالات متحده است به طور نامتناسبی تجربه شده توسط مردم از رنگ و نیز کسب و کار بزرگ با نیروی کار از بیش از 2 میلیون نفر که تولید کرده اند همه چیز را از مبلمان به غنائم برای تمیز کردن وسایل برای لباس زیر زنانه یکبار مصرف فنجان قهوه. در شکل کنونی آن زندان کار است که در واقع نسبتا جدید توسعه است. قبل از دهه 1970 زندان کار شد تا حد زیادی سود پیشتر توسط معامله جدید مقررات ممنوع است که فروش کالاهای تولید شده در زندانهای سراسر خطوط دولت است.

اما به عنوان زندان جمعیت افزایش یافت و در دهه 70 و 80 لابی شروع به کار به تغییر آن است. “به عنوان جرم حبس شروع کسب و کار است که در حال لابی کردن برای بیشتر زندانها و قوانین شدیدتر نیز لابی برای بلند کردن آن مقررات [در کار] می گوید:” Heather Ann Thompson, یک مورخ است که مطالعات جرم حبس و نظام عدالت کیفری در دانشگاه میشیگان. “آنها نمی انجام کارهایی مانند که مگر آنها سودآور است. ما می دانیم anecdotally که مقدار زیادی از پول می شود ساخته شده در زندانها به دلیل تلاش بسیار قرار شد که دسترسی به نیروی کار.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

تامپسون هجز دلیل خوب: هیچ کس واقعا نمی داند که چگونه بسیاری از میوه ها از زندان کار ارزش هستند. در بسیاری از موارد زندان از سیستم های تگزاس’ استفاده از محصولات آنها تولید داخلی است. در برخی دیگر از زندانیان به عنوان پیمانکاران برای شرکت های خصوصی که تحت هیچ الزامی به افشای عملکرد داخلی کسب و کار خود را. “ما صفر ایده چه تاثیر آن در اقتصاد و در عین حال این نهاد هستند و با بودجه عمومی و در حال ساخت محصولات که قبلا ساخته شده بود در جهان آزاد در خارج” تامپسون می گوید. “آن خیره کننده است.”

این شناخته شده و ناشناخته از زندان کار اقتصادی تاثیر مسائل زیادی در حال حاضر از هر دو زندان کار و اقتصاد شده اند به شدت مختل coronavirus. در حالی که درست است بسیاری از زندان امکانات تولیدی باید چرخد به ساخت تجهیزات حفاظت فردی در طول همه گیر بسیاری دیگر را خاموش به طور کامل. که شامل تقریبا تمام امکانات توسط UNICOR فدرال زندان صنایع کسب و کار نام مستعار که می کند همه چیز را از گسترش تولید کابل به عامل dairy farms به بازیافت الکترونیک. هیچ کس نمی داند چه تاثیر تعطیلی طولانی مدت ممکن است مشتریان در پایین دست. حتی امکانات تعویض به تولید لوازم حیاتی برای بهداشت عمومی نیست آلیاژی اقتصادی خوب است. به گفته تامپسون شغل در حال حرکت هنگامی که با جهان آزاد کارگران پشت دیوارهای زندان ممکن است دستمزد-تقلیل اثر برای افرادی که در خارج از. آن را سخت به رقابت با شرکت هایی که کارگران نمی توانند یک روز بیمار یا دریافت غرامت جهانی و تنها سنت در هر ساعت است. آن را نیز سخت به درخواست برای جمع آوری هنگامی که رئیس خود می تواند تصمیم به استخدام یک فوق العاده ارزان زندانی نیروی کار به جای.

به عنوان خطرناک به عنوان کارگر در یک زندان تسهیلات ساخت است که با وجود اقداماتی مانند حرکت ایستگاه های دورتر از هم جدا و نیاز به همه پرسنل به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی کار توقف سخت در زندانی کارگران بیش از حد. “انتقادات و پیشنهادات ما در حال گرفتن با بسیاری از کارگران این است که آنها داوطلبانه برای این تغییرات و اضافی شیفت زیرا آنها می خواهند به بخشی از کمک به عموم مردم در زمان نیاز می گوید:” جرمی Desel, مدیر ارتباطات در تگزاس بخش عدالت کیفری که در زندانها در حال حاضر در حال ساخت ماسک صابون سفید کننده و پزشکی لباس. در تمام احتمال, است که درست است—زندانی مردم خوب مردم است. اما کمتر بشردوستانه دلایل ممکن است کسی داوطلب به ادامه کار با وجود شرایط خطرناک. ساده ترین زمانی که شما مطرح در جامعه ای که ارزش های اشتغال بیش ترین چیز دیگری نیست کار دلسرد است به خصوص زمانی که همه خود را اجتماعی بار ملاقات و برنامه نویسی دیگر لغو شده است با توجه به همه گیر.

یک عامل کلیدی به یاد داشته باشید این است که تشکلات مردم نیاز مشاغل به همین دلیل هر کس دیگری می کند: پول. “وجود دارد ظالمانه است میزان جریمه در ارتباط با اینکه زندانی می گوید:” لیندزی فلدمن یک انسان شناس در دانشگاه ممفیس که مطالعات زندانها. “اکثریت قریب به اتفاق مردمی بیرون آمدن از زندان به میزان قابل توجهی در بدهی. صرفه جویی در پول است که یک هدف است که بسیاری از مردم در حالی که آنها در اما واقعی دشوار است زمانی که شما در حال گرفتن پرداخت نیکل و یا یک سکه یک ساعت.” درست است که حتی اگر زمین یک شغل مشغول به کار برای یک شرکت است که از نظر قانونی ملزم به پرداخت حداقل دستمزد. “شما می توانید آن را همه با اتهامات عنوان شده برای چیزهایی مانند اتاق و هیئت مدیره و یا قربانی جبران می گوید:” تامپسون. “حداقل دستمزد یک اسطوره.” هنوز هم گم شده را در هر گونه پول است که می تواند دور تراشه در آن بدهی قابل توجهی از دست دادن.

که از دست دادن مالی فراتر از زندانی خود مردم. “تعهد حبس بر خانواده و به طور خاص زنان می گوید:” فلدمن. “این در درجه اول زنان از رنگ است که همچنین تحمل فشار از واقعیت های اقتصادی Covid. اگر [شرکای خود] قادر به صرفه جویی در حالی که آنها در داخل چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها منتشر شده است؟” واقعیت این است که بدترین اثرات Covid-19 و حبس هستند و احساس توسط همان گروه از مردم—افراد کم درآمد از رنگ است که به علت قرن ها از ساختاری نژاد پرستی. مگر اینکه رادیکال اصلاحات تلفات از تاریخی که ظلم و ستم ادامه خواهد داد احساس می شود در آینده به عنوان مردم خودشان از کار با توجه به همه گیر که آیا آنها در پشت دیوارهای زندان است یا نه.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • همه گیر انتقاد خیابان اصلی: “ما در حال تلاش برای زنده ماندن”
  • همه چیز ما در مورد Covid-19 آنتی بادی آزمایش (تا کنون)
  • راه هایی برای آرام ماندن و استراحت در طول قرنطینه
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>