Covid است که شتاب افزایش Faux گوشت

زنجیره تامین سنتی گوشت کمانش و گیاهی جایگزین از شرکت هایی مانند غیر ممکن است مواد غذایی و فراتر از آن گوشت در حال پر کردن جای خالی.

به عنوان توالت کاغذ و تمیز کردن محصولات شما احتمالا به طور کامل درک گوشت تا coronavirus همه گیر ربوده آن را دور. توزیع زیرساخت است که به طور معمول مقدار زیادی از گوشت گاو و مرغ به آمریکا فروشگاه های مواد غذایی شروع به دست و پنجه نرم به عنوان بسته بندی گوشت می آمد امکانات تبدیل Covid-19 نقاط داغ و شاتر ترک کشاورزان با جایی برای ارسال حیوانات خود را. کسانی که در دام هستند و در نتیجه رشد بیش از حد بزرگ به روند بنابراین کشاورزان در سراسر غرب میانه نیاز به گاز و یا شلیک ده ها هزار نفر از حیوانات و پرتاب آنها را دور, همه در حالی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها گرسنه هستند.

مشکل اصلی در پشت این اسراف است پیچیده و دشوار راه ما مصرف پروتئین است. کشاورزان رشد پروتئین در قالب خوراک که دیگر کشاورزان عرضه به دام; حیوانات تبدیل آن به پروتئین در قالب گوشت که آماده است در گیاهان پردازش و ارسال به فروشگاه. که یک کل بسیاری از واسطه ها و لینک های بیشتر در زنجیره تامین است که می تواند ضربه محکم و ناگهانی.

اما در سال های اخیر جایگزین آن پدید آمده است امیدوار کننده برای کاهش آن واسطه. شرکت هایی مانند غیر ممکن است مواد غذایی و فراتر از آن گوشت جست و خیز دام به طور کامل: کارخانه های خود را تبدیل مواد گیاهی به قابل توجه تقلید از گوشت. شرکت های دیگر در حال تجربه کردن رشد سلول های حیوانی در آزمایشگاه به زمین و محصولات گوشت مانند chorizo. محققان دانشگاه هستند و حتی با تجربه چه را که احساساتی گوشت ساختار به یک روز رشد استیک در آزمایشگاه است. بنابراین با توجه به ساده زنجیره تامین ممکن است چنین جایگزین پروتئین موشک به مصرف گسترده در طول همه گیر supplanting سنتی گوشت ؟

خوب گزارش Nielsen که در نه ماه منتهی به مارس 2, فروش جایگزین محصولات گوشت در فروشگاه های مواد غذایی بالا رفت 264 درصد است. اما واقعا جایگزین گوشت گزینه به خوبی در راه خود را قبل از همه گیر رسید. غیر ممکن برگر و فراتر از آن را جایگزین گوشت نفوذ کرده اند فست فود بازار ظاهر در Burger King, carl’s Jr., و Del Taco, و در حال حاضر در دسترس در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور. فراتر از گوشت مقامات می گویند خود را در سه ماهه اول به فروش مواد غذایی مکان های سرویس شد تا بیش از 50 درصد در این سال در مقایسه با گذشته است. غیر ممکن است غذاهای مدیران می گویند آنها را دیده ام 18 برابر افزایش در خرده فروشی پوشش از ابتدای سال است.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

برای این شرکت ها پتانسیل به مقیاس تولید خود قابل توجه است. “ما در مراحل اولیه ramping کل زنجیره تامین می گوید:” غیر ممکن است غذاهای جمهور Dennis Woodside. “باور ما این است که در طول زمان ما را به همان قیمت, اگر قیمت پایین تر هزینه های پایین تر از حیوان به دلیل به طور موثر مصرف واسطه است.”

یکی از دلایل جعلی گوشت سازندگان می تواند به رشد نسبتا سریع است زیرا آنها می تواند به توقف و یا سطح شیب دار تا تولید در کارخانه های خود را بر روی تقاضا. کشاورزان از سوی دیگر باید صبر کنید برای حیوانات خود را به رشد به اندازه کافی بزرگ برای کشتار. و به ادامه پوسته پوسته شدن جعلی گوشت شرکت عمدتا به ساخت کارخانه را که تا کنون در فضای کمتر از دام آیا به همان مقدار از پروتئین است. مثلا فراتر از گوشت سخنگو می گوید که در مقایسه با یک چهارم پوند ما همبرگر گوشت گاو خود را همان اندازه patty با استفاده از 99 درصد زمین کمتر و 93 درصد آب کمتر است.

در برخی از راه این امکانات نیز ممکن است کمتر مستعد ابتلا به شیوع بیماری هایی مانند Covid-19 از سنتی برای پردازش گوشت امکانات. به عنوان سیمی که قبلا گزارش شده کارگران در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد کار شانه به شانه در یک سرعت دیوانه وار تنفس به شدت. تهاجمی سیستم های تهویه به منظور جلوگیری از فساد تا پایان باد تنفسی ذرات در اطراف و پایین درجه حرارت محیط افزایش بقای رمان coronavirus. ساخت مسائل همه بدتر کارگران اغلب سوار شرکت اتوبوس به و از یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد حصول اطمینان از آنها باقی می ماند در تماس نزدیک و حتی خارج از مرکز.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

امکانات که تولید مبتنی بر گیاه گوشت به شدت تکیه بر ماشین آلات برای مخلوط و خروج مواد به طوری کارکنان نیست ایستاده به عنوان نزدیک به هم به عنوان آنها خواهد بود در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد. “امکانات پردازش مبتنی بر گیاه گوشت مواد تمیز کننده آنها امن تر آنها بسیار بیشتر خودکار می گوید:” کارولین بوشنل دانشیار مدیر شرکت و نامزدی در مواد غذایی خوب موسسه که به ترویج جایگزین پروتئین میباشد. “اکسترودر می توانید مواد تشکیل دهنده را به گوشت. بنابراین بدون دار از حیوانات یا سفت از حیوانات لاشه برای ایجاد کاهش گوشت.”

اما آنها هنوز هم نیاز به کارکنان برای اجرای تجهیزات. بنابراین به عنوان یک اقدام احتیاطی در طول همه گیر فراتر از گوشت را سخنگو می گوید: آنها به اجرا اجتماعی فاصله مثلا قرار دادن موقت محدودیت در تعداد افرادی که اشغال مناطق مشترک در یک زمان معین. غیر ممکن است غذاهای سخنگو می گوید: این شرکت همچنین اجرای اجتماعی فاصله و همچنین ردیابی Covid-19 نرخ انتقال در اطراف آن امکانات تولید در منطقه خلیج است. Meatpackers در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی بیش از حد از جمله انجام کارمند متوسط قراضه و افزایش خود را تمیز کردن برنامه. اما می گوید بوشنل “این بسیار آسان تر به فاصله اجتماعی در یک کارخانه بر اساس تولید گوشت گیاهی است که به طور قابل توجهی بیشتر خودکار از کشتارگاه.”

امکانات خود را ممکن است بهتر مجهز به سوار شدن از همه گیر اما جایگزین گوشت شرکت صورت چالش های خود را در ماه ها و حتی سال های پیش رو است. “وجود دارد فقط کاملا پتانسیل عظیم در این بخش و آنها رسیده ایم نقاط عطف مهمی به خصوص در سال های اخیر می گوید:” Saloni, شاه, غذا و کشاورزی تحلیلگر در دستیابی به موفقیت موسسه زیست محیطی مرکز تحقیقات. “با این حال Covid-19 و بحران اقتصادی به نوعی تهدید به مانع این صنعت توسعه سریع است.”

پس از همه, صنعت گوشت شده است در این برای مدتی طولانی در حال حاضر. همه گیر ممکن است در معرض ضعف جدی در آن زنجیره تامین, اما آن را ندارد به تکیه بر تحقیق و توسعه تیم برای ایجاد محصولات و بهبود در فرمول هایی از این مواد غذایی شرکت های فن آوری انجام دهید. فن آوری مورد استفاده در آزمایشگاه رشد گوشت در خاص است تا جدید بسیاری از تحقیقات است که از آزمایشگاه های دانشگاه که در حال حاضر ممکن است توقیف در طول بیماری همه گیر.

Coronavirus خاموش کردن شاه می گوید: “می آید واقعا مهم و نقطه عطف مهم به عنوان شرکت شروع به راه اندازی محصولات جدید و بزرگ ظرفیت تولید و ایجاد خود را. این صنعت هنوز هم در روز های اولیه آن این است که چیزی که مهم است به یاد داشته باشید.”

این نیز مهم است برای قرار دادن این همه در یک مفهوم جهانی. آمریکایی ها ممکن است نا امید کمبود گوشت در سوپر مارکت ها است و ممکن است تبدیل به آسانی به جایگزین پروتئین اما برای میلیاردها smallholding دام پاسداران در اقتصادی کشورهای در حال توسعه, حیوانات بسیار بیشتر از گوشت آنها جانوران بار تولید شیر و حتی ارز. این افراد نمی تواند غیر ممکن است و یا فراتر از همبرگر. در آفریقا به ویژه smallholding دام نگهبانان بی سابقه ای مواجه تلاقی تهدید. فقط به عنوان Covid-19 است که در سراسر قاره آنقدر عظیم هستند swarms از ملخ. سازمان غذا و کشاورزی سازمان تخمین می زند که میلیون ها نفر در اتیوپی و کنیا و سومالی در حال حاضر رو به شرایط وخیم و همه گیر می تواند بیشتر نابود تولید مواد غذایی و توزیع در منطقه است.

“ما در یک موقعیت بسیار خوش شانس تولید مواد غذایی به اندازه کافی می گوید:” آلیسون ون Eenennaam حیوانات متخصص ژنتیک در دانشگاه UC Davis صحبت از ما است. اما در آفریقا, او ادامه می دهد: “من فکر می کنم این پیش بینی که شما در حال دیدن از فائو واقعا کتاب مقدس گرسنگی در این کشور است. و من فکر می کنم ما حتی شروع به دیدن آنچه Covid در حال رفتن به انجام برای تامین مواد غذایی خود را.”

در امریکا در حال حاضر که صنعتی گوشت زنجیره تامین است دست و پا زدن خود را غیر طبیعی مقلدان ممکن است در ابتدا برای موفقیت است. مصرف کنندگان که معرفی شدند به محصولات در رستوران های فست فود در طول چند سال گذشته به نظر می رسد آنها به دنبال در فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر است که هر کس پخت و پز در خانه بیشتر است. و دایناسورها از صنعت قطعا گرفته شده توجه کنید. “ما واقعا خوشحال که بیشتر از گوشت بزرگ شرکت ها در حال حاضر راه اندازی کارخانه بر اساس گزینه های در سال گذشته به طور فزاینده ای فعال در جایگزین پروتئین می گوید:” بوشنل “که ما در واقع بر این باورند نیز خوب برای صنعت امتیازهای مانند غیر ممکن است مواد غذایی و فراتر از گوشت آن را به عنوان بیشتر mainstreams گیاهی گوشت. افزایش جزر و مد آسانسور تمام قایق.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • همه گیر انتقاد خیابان اصلی: “ما در حال تلاش برای زنده ماندن”
  • همه چیز ما در مورد Covid-19 آنتی بادی آزمایش (تا کنون)
  • راه هایی برای آرام ماندن و استراحت در طول قرنطینه
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net